Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Diskuze » Zas ten řidičák

Radka K. (Člen)
12.06.2007 06:36:28
Offline

Zas ten řidičák

Tak jsem si 30.5. dala žádost na řidičák, připlatila 500,- za "blesk do 5 pracovních dnů". Další středu ho neměli, ani ve čtvrtek, tak mi v pátek vystavili doklad o ztrátě řidičáku, prý abych teda mohla jezdit, když už se to v Praze nějak zdrželo. V pondělí mi volají, ať si přijdu, že už ho mají, ale u okýnka mi oznámí, že mi tam v Praze zapomněli napsat, že mám "brýle nutné", tak mi to opraví, a pošlou nový. A tak se tak kochám, jakej že mám pěknej řidičák a všimnu si, že přesto, že mám za sebou dvoje jízdy, mám označený jen motorky do 25 kW.,  takže zase volám na úřad a oni zase, že mi teda udělají další. Takže stejně jezdím načerno, protože se to úředníkům prostě vymkloidontknowsmile2


Když nejde o život jde o hovno..
Billy (Člen)
12.06.2007 07:04:01
Offline

Re: Zas ten řidičák

a to kdyz pani na urade treba u okynka je na nejvis asertivni a delaa ze sebe mistra sveta se me libi nejvic, jaktoze treba nejakejm jejim papirovanim podle tech jejich tabulek clovek nerozumi a nechce to zkusrvit se radsi zepta. Ona a vy to neumite vyplnit + postepacny poznamky. smile1smile1, noo a pak si jednu nedej. Je to ksindl ourednickej, pani sem sem rekl ze ji platim ze svych dani a ze ona je tu pro me a ma byt na tolik asertivni a kdyz s ni jednam slusne a me poradit od toho tam taky je !!


" Co to děláte?? Provádím vtipný úhybný manévr "
http://www.youtube.com/watch?v=UKzNVMzQy4w

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr