Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Technická poradna » bublání a střílení do výfuku

M.K (Člen)
29.05.2009 18:53:44
Offline

bublání a střílení do výfuku

SUZUKI BANDIT 1200s r.v.04
ZDRAVÍM PŘÍZNIVCE BANDITU MAM TAKOVÝ PROBLÉM,NASADIL JSEM LAĎAK MIG FILTR KN, NOVÉ SVÍČKY. PROBLÉM JE V TOM ŽE PŘI JÍZDĚ KDYŽ UBERU PLYN TAK TO CELOU DOBU CO HO MAM UBRANY BUBLE A STŘÍLÍ DO VÝFUKU. NECHAL JSEM UDĚLAT PODTLAKY A NĚCO SE VRTALO DO BOHATOSTI SMĚSI. KDYŽ BĚHEM TOHO POBUBLÁVÁNÍ TROCHU PŘIDÁM PLYN NEBO ZAPNU SITIČ TAK TO PŘESTANE, SKOUŠEL JSEM AŽ 3 OTÁČKY NA BOHATOSTI TROCHU SE TO ZLEPŠILO ALE POŘÁT TO NENÍ ONO A NAVÍC JE TAM NA TAHU CÍTIT SCHODEK, SPODEK JE TROCHU LÍNĚJŠÍ CHLAPY PORAĎTE!!!

Editoval inkvizitorr (29.05.2009 20:01:51)

osiris (Člen)
29.05.2009 18:57:16
Offline

Re: bublání a střílení do výfuku

...když vyndáš propustnej filtr a dáš zpět originál, pravděpodobně si polepšíš


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
M.K (Člen)
29.05.2009 18:59:56
Offline

Re: bublání a střílení do výfuku

AJ TO UŽ JSEM ZKUSIL

K.a.s.y.m. (Člen)
29.05.2009 19:16:14
Offline

Re: bublání a střílení do výfuku

M.K psal:

SUZUKI BANDIT 1200s r.v.04
ZDRAVÍM PŘÍZNIVCE BANDITU MAM TAKOVÝ PROBLÉM,NASADIL JSEM LAĎAK MIG FILTR KN, NOVÉ SVÍČKY. PROBLÉM JE V TOM ŽE PŘI JÍZDĚ KDYŽ UBERU PLYN TAK TO CELOU DOBU CO HO MAM UBRANY BUBLE A STŘÍLÍ DO VÝFUKU. NECHAL JSEM UDĚLAT PODTLAKY A NĚCO SE VRTALO DO BOHATOSTI SMĚSI. KDYŽ BĚHEM TOHO POBUBLÁVÁNÍ TROCHU PŘIDÁM PLYN NEBO ZAPNU SITIČ TAK TO PŘESTANE, SKOUŠEL JSEM AŽ 3 OTÁČKY NA BOHATOSTI TROCHU SE TO ZLEPŠILO ALE POŘÁT TO NENÍ ONO A NAVÍC JE TAM NA TAHU CÍTIT SCHODEK, SPODEK JE TROCHU LÍNĚJŠÍ CHLAPY PORAĎTE!!!

Ladáky to většinou dělajísmile1
Pokud chceš mít klid na duši nech si změřit bohatost směsi externí Lambda sondou.


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
M.K (Člen)
29.05.2009 19:19:13
Offline

Re: bublání a střílení do výfuku

JSEM Z JESENICKA A NEVÍM KDE TO TADY NEJBLÍŽ DĚLAJÍ A KOLIK TO STOJÍ

XJelen (Člen)
29.05.2009 19:54:19
Offline

Re: bublání a střílení do výfuku

M.K psal:

SUZUKI BANDIT 1200s r.v.04
ZDRAVÍM PŘÍZNIVCE BANDITU MAM TAKOVÝ PROBLÉM,NASADIL JSEM LAĎAK MIG FILTR KN, NOVÉ SVÍČKY. PROBLÉM JE V TOM ŽE PŘI JÍZDĚ KDYŽ UBERU PLYN TAK TO CELOU DOBU CO HO MAM UBRANY BUBLE A STŘÍLÍ DO VÝFUKU. NECHAL JSEM UDĚLAT PODTLAKY A NĚCO SE VRTALO DO BOHATOSTI SMĚSI. KDYŽ BĚHEM TOHO POBUBLÁVÁNÍ TROCHU PŘIDÁM PLYN NEBO ZAPNU SITIČ TAK TO PŘESTANE, SKOUŠEL JSEM AŽ 3 OTÁČKY NA BOHATOSTI TROCHU SE TO ZLEPŠILO ALE POŘÁT TO NENÍ ONO A NAVÍC JE TAM NA TAHU CÍTIT SCHODEK, SPODEK JE TROCHU LÍNĚJŠÍ CHLAPY PORAĎTE!!!

Tak po tom Káenku asi nejlíp někam na brzdu. Jinak to bublání a střílení... to je přece ono ne? goodbigsmile Miga jsem měl, uměl to fakt dobřegood


Strýcfajtr !!!
nicola.foxx (Člen)
29.05.2009 20:47:53
Offline

Re: bublání a střílení do výfuku

Mam Ixil a bubla strili taky. No a je to prijemny. O to mi slo.good


Žiju jen jednou a tak jezdím podle pravidel stanovených manželkou.
Palino (Člen)
30.05.2009 08:36:51
Offline

Re: bublání a střílení do výfuku

V servisu mně přidali na bohatosti směsi, trochu se to zlepšilo, ale stejně to dělá dál. Je to o zvyku. Ze začátku mě to děsilo, teď to děsí jen chodce na chodníkubigsmile


NEJEZDÍME RYCHLE, POUZE LÍTÁME PŘÍLIŠ NÍZKO
david (Člen)
30.05.2009 10:49:12
Offline

Re: bublání a střílení do výfuku

prave kvuli tomu jsem daval taky ladak MIG, ale me se to líbí good


livet är en kamp...
Clockwork (Člen)
30.05.2009 18:06:44
Offline

Re: bublání a střílení do výfuku

Bez strelby to neni vono, me se to taky libi a lidi cumakujou fuck Jinak holt ladaky tohle delaj no...good

Tomboo (Člen)
31.05.2009 02:10:25
Offline

Re: bublání a střílení do výfuku

Mam taky ladak IXIL,strileni a blafani do vyfuku si uzivam a pokud se ti to nelibi,kup si origo vyfuk a filtr.KNko musis kombinovat s dynojet sadou,jinak budes mit chudou smes.


Jawa 50,350,Bandit 1200N 02,SV 1000S K3.
zdenek 1 (Člen)
31.05.2009 17:56:14
Offline

Re: bublání a střílení do výfuku

Kurňa mám na konci lešeňovou trubku , a taky mi to bublá a střílá ! bigsmile šak tak to má byt néééé??!!!!good


když to jede,je to OK
banditos (Člen)
31.05.2009 22:35:18
Offline

Re: bublání a střílení do výfuku

čééče,laďák tohle přece dělá,néé.Mám na šestce Cobra SR-1 a střelba slušná....good

M.K (Člen)
05.06.2009 10:04:17
Offline

Re: bublání a střílení do výfuku

Chlapi tak jsem do toho trochu šťoural zvedl jsem jehly až nahoru otevřel jsem bohatost až na 5,5 otáčky a vše good postřílení a bublání ani památky , akorát při rozjíždění z volnoběhu to občas škytne jako by chtěly klesnout otáčky tak to zkusím ještě doladit tou bohatostí. Vím že těch 5,5 otáčky je moc idontknowale uvidíme ještě si zkusím chvíli hrát snad to přinese ovoce,jinak teď banďour táhne jak mula !!!

Ondráš (Člen)
05.06.2009 10:08:22
Offline

Re: bublání a střílení do výfuku

M.K psal:

Chlapi tak jsem do toho trochu šťoural zvedl jsem jehly až nahoru otevřel jsem bohatost až na 5,5 otáčky a vše good postřílení a bublání ani památky , akorát při rozjíždění z volnoběhu to občas škytne jako by chtěly klesnout otáčky tak to zkusím ještě doladit tou bohatostí. Vím že těch 5,5 otáčky je moc idontknowale uvidíme ještě si zkusím chvíli hrát snad to přinese ovoce,jinak teď banďour táhne jak mula !!!

Kolik ti to žere...?
A s tou bohatostí opatrně... helphelp


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
M.K (Člen)
05.06.2009 10:34:33
Offline

Re: bublání a střílení do výfuku

Než jsem do toho hrabal tak jehly byly uprostřed a žralo mi to 8,5-9 L je fakt že plně využívám její výkon tak že jí dávám do kožichu. A tu bohatost vím že to je moc . Píšeš že pozor na tu bohatost ? proč ,když tak poraď. Tak jak jsem psal že to mám otevřené tak to mám asi jenom hodinu.

Peka (Člen)
05.06.2009 10:50:08
Offline

Re: bublání a střílení do výfuku

na bohatost opatrne jen pri ochuzovani, kdyz je snad bohatsi smes tak to neposkodi tak motor jako prechuzena. bohatsi aj lepe chladi.


B12 neni uz je autobus :)
K.a.s.y.m. (Člen)
05.06.2009 12:33:56
Offline

Re: bublání a střílení do výfuku

Peka psal:

na bohatost opatrne jen pri ochuzovani, kdyz je snad bohatsi smes tak to neposkodi tak motor jako prechuzena. bohatsi aj lepe chladi.

to neni taky tak uplně pravda hodně bohatou směsí tomu můžeš taky uškodit.
Koukni se jak máš barevný svíčky..ty jsou dobrej indikátor bohatosti...musí mít cihlou barvu..jestli jsou černý tak to máš bohatý...bílý je to chudý


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Peka (Člen)
05.06.2009 12:48:02
Offline

Re: bublání a střílení do výfuku

K.a.s.y.m. psal:
Peka psal:

na bohatost opatrne jen pri ochuzovani, kdyz je snad bohatsi smes tak to neposkodi tak motor jako prechuzena. bohatsi aj lepe chladi.

to neni taky tak uplně pravda hodně bohatou směsí tomu můžeš taky uškodit.
Koukni se jak máš barevný svíčky..ty jsou dobrej indikátor bohatosti...musí mít cihlou barvu..jestli jsou černý tak to máš bohatý...bílý je to chudý

jj moc bohata smes zase zasere motor


B12 neni uz je autobus :)
hlemejzd999 (Člen)
21.04.2014 12:44:36
Offline

Re: bublání a střílení do výfuku

mam to bohatý , nebo jak to poštelovat ?
https://www.youtube.com/watch?v=knT-qzT … e=youtu.be


Nejlepší ovoce jsou cecky - samá dužina a žádný pecky 
Libor nx (Člen)
21.04.2014 13:26:07
Offline

Re: bublání a střílení do výfuku

hlemejzd999 psal:

mam to bohatý , nebo jak to poštelovat ?
https://www.youtube.com/watch?v=knT-qzT … e=youtu.be

To je vůl goodbigsmile

Krom (Člen)
12.06.2014 13:45:17
Offline

Re: bublání a střílení do výfuku

První co mi bylo řečeno v DK racing bylo to že u Bandita 12ky rok 01 až 06 nemůže být použitý průchozí filtr že se to sním nedá naladit jak u staršího bandita a že sním mají u tohohle modelu jen špatné zkušenosti. Takže vyhoď filtr, dej origo a máš to na 100% lepší. Výfuk sám by ti problémy dělat neměl. A pokud mi nevěříš tak jim zavolej smile1

Koldan (Člen)
12.06.2014 22:02:54
Offline

Re: bublání a střílení do výfuku

já ho tam mám a funguje mi to v poho


Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)
K.a.s.y.m. (Člen)
13.06.2014 06:56:25
Offline

Re: bublání a střílení do výfuku

Krom psal:

První co mi bylo řečeno v DK racing bylo to že u Bandita 12ky rok 01 až 06 nemůže být použitý průchozí filtr že se to sním nedá naladit jak u staršího bandita a že sním mají u tohohle modelu jen špatné zkušenosti. Takže vyhoď filtr, dej origo a máš to na 100% lepší. Výfuk sám by ti problémy dělat neměl. A pokud mi nevěříš tak jim zavolej smile1

Jestli ono to nebude tim ze aby to fungovalo uplne spravne tak musi pretryskovat a to nekdy i opakovane nez se trefi spravna tryska a jim se do toho proste nechtelo.. Pak je jednodussi rict dej tam origo filtr a neres to smile1


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Krom (Člen)
13.06.2014 16:03:11
Offline

Re: bublání a střílení do výfuku

Hele nevim, jen mi říkali že s průchozím filtrem nedokázali u tohohle ročníku naladit na lepší výkon a měli vždy lepší výsledek s origo. Že si doslova s moto nerozumí. Já ho tam měl a jelo to, jen teď s origo je to o poznání lepší. smile1

Jardel T (Člen)
17.06.2014 15:08:04
Offline

Re: bublání a střílení do výfuku

a já myslel, že právě kvůli tomu bublání si laďáky kupují, ono KN + laďák nedělá pokaždé dobrotu bez seřízení


Nejvíc na životě miluji tu rozmanitost - každý den mě nasere někdo jiný

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr