Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Diskuze » Petice pro podporu závodů MotoGP v Brně

tachec (Člen)
05.06.2014 07:41:34
Offline

Petice pro podporu závodů MotoGP v Brně

Na adrese http://e-petice.cz/petitions/petition-f … otogp.html najdete petici, která třeba pomůže hnout s někým z těch pitomců u koryta a třeba pustí pár korun na zalistovací poplatek, aby se u nás i v příštím roce (a snad i v dalších letech) mohla konat velká cena.

Při vyplňování petice je nutné zadat platnou e-mailovou adresu, protože na ní následně přijde odkaz, kterým se daný hlas potvrdí.


Podle mě by byla škoda, kdyby se o MotoGP v Brně přišlo, protože dostat pak případně velkou cenu zpátky by už tak jednoduché nebylo a stálo by to výrazně větší prostředky.

Osobně jezdím na velkou cenu do Brna pravidelně a těch velkých cen už jsem tam viděl nejmíň 20 a i když se z pohledu televizního diváka můžou zdát některé závody nudné, tak ta atmosféra na okruhu je úplně jiná a člověk se
tam rozhodně nenudí (a když jo, tak si může jít dát pivo nebo aspoň čumět po ženských). Byl jsem párkrát na Sachsenringu v Německu. Cenově to tam vyjde prakticky nastejno jako v Brně, ale ta atmosféra je tam jiná - prostě Brno víc baví, okruh je zajímavější a přírodní tribuny jsou lepší než klasické sedačkové tribuny jako mají v Německu (i když ty mají zase výhodu v tom, že máte své místo jisté).

Osobně si myslím, že když se u nás přispívá na každou hovadinu, tak těch pár milionů na zalistovací poplatek by už nikoho nezabilo. Navíc to má neoddiskutovatelný přínos pro celý region (takže se to státu zase vrátí) a je to dobrá reklama pro celou ČR - obzvlášť, když je návštěvnost velké ceny jedna z největších v celém seriálu.

Neříkám, že tahle petice něco změní, ale za pokus to stojí...


▀▄▀▄▀▄...sem se to nemělo nikdy dostat...▄▀▄▀▄▀
tachec (Člen)
05.06.2014 07:59:09
Offline

Re: Petice pro podporu závodů MotoGP v Brně


▀▄▀▄▀▄...sem se to nemělo nikdy dostat...▄▀▄▀▄▀
XJelen (Člen)
05.06.2014 09:03:21
Offline

Re: Petice pro podporu závodů MotoGP v Brně

Názor ze sudet.
Samozřejmě, že je to škoda, že GP v Brně končí, ale... tak trochu jim to patří redface na tři dny všichni okolo měli pocit, že musí strhnout celoroční hospodářskej výsledek. Penziony a hospody zvedly ceny o 300% a tvářili se jako že nic. Když si němci začali vozit kromě svejch grilů taky generátory, lednice, sudy, partystany tak tam čuměli stánkaři v kempech s klobásama za 5€ jako debilové. Na okruhu služby taky jak hrom a krom posledního roku (bo už začali tušit průser) vstupný taky evropský. Přes to všechno rabování pořád pláč, že to nic nenese. Teď pláč, že stát nechce dát příspěvek do akce o který leta poslouchá, že to není na výdělek a že je to vlastně dobročinná činnost AB. Bez ohledu na to, která kurva sedí u státní kasy, proč by se z toho měl teď posadit na prdel?
Jako motorkáře mě to samosebou mrzí, protože zpátky už to nikdy nedostanem, ale mám kliku, že to mám blíž na Sachsenring, kde už to pár roků považuju za lepší akci pro diváka.


Strýcfajtr !!!
osiris (Člen)
05.06.2014 09:40:20
Offline

Re: Petice pro podporu závodů MotoGP v Brně

...je to pro čecha smutný, ale máš tak nějak asi pravdu smile2


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
tachec (Člen)
05.06.2014 09:49:52
Offline

Re: Petice pro podporu závodů MotoGP v Brně

Na Sachsenringu (teda v Hohenstein-Ernstthalu) se taky v době závodů všude sakra zvednou ceny oproti normálu - to není jenom v Brně. A pochybuju, že si zalistovací poplatek (který navíc bude výrazně vyšší než v Brně) platí místní automotodrom sám...

Do Německa to mám skoro stejně jako do Brna, takže když padne Brno, tak tam budu jezdit, ale jak jsem psal - není to ono - člověk je tam všude strašně daleko od trati a ta atmosféra tam jako v Brně prostě není.

Na druhou stranu by možná stačilo, kdyby Abája vynechal jeden závod někde v prdeli, třeba v Malajsii, kde se stejně hned natáhne a hned mají ušetřeno na zalistovací poplatek idontknow


▀▄▀▄▀▄...sem se to nemělo nikdy dostat...▄▀▄▀▄▀
Petr J. (Člen)
05.06.2014 10:48:22
Offline

Re: Petice pro podporu závodů MotoGP v Brně

tachec psal:

Na druhou stranu by možná stačilo, kdyby Abája vynechal jeden závod někde v prdeli, třeba v Malajsii, kde se stejně hned natáhne a hned mají ušetřeno na zalistovací poplatek

...ono by stačilo, kdyby vynechal sezonu úplně bigsmilebigsmilebigsmile

Jinak Jelen samozřejmě souhlasí s Jelenem....good

K.a.s.y.m. (Člen)
05.06.2014 12:44:42
Offline

Re: Petice pro podporu závodů MotoGP v Brně

Vic nez ty zavody my bude chybet nedelni odpoledni posezeni u dalnice kdyz se motorky vracely po D1 zpatky.. Zajimavejsi pokoukani


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Fresh Man (Člen)
05.06.2014 12:54:47
Offline

Re: Petice pro podporu závodů MotoGP v Brně

Srat na brno :) ať to přesunou do Prahy! ! Pořádný TTbigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilegood


Bandit pičo
SLUGI (Člen)
05.06.2014 14:44:52
Offline

Re: Petice pro podporu závodů MotoGP v Brně

Petr J. psal:
tachec psal:

Na druhou stranu by možná stačilo, kdyby Abája vynechal jeden závod někde v prdeli, třeba v Malajsii, kde se stejně hned natáhne a hned mají ušetřeno na zalistovací poplatek

...ono by stačilo, kdyby vynechal sezonu úplně bigsmilebigsmilebigsmile

... naprosto souhlasím   evil


"FORTUNA IUVAT AUDACES"
Pajk (Člen)
05.06.2014 20:32:39
Offline

Re: Petice pro podporu závodů MotoGP v Brně

K.a.s.y.m. psal:

Vic nez ty zavody my bude chybet nedelni odpoledni posezeni u dalnice kdyz se motorky vracely po D1 zpatky.. Zajimavejsi pokoukani

Ano, pro děcka, nebo starce je to peckabigsmile.

Pajk (Člen)
05.06.2014 20:40:35
Offline

Re: Petice pro podporu závodů MotoGP v Brně

Fresh Man psal:

Srat na brno :) ať to přesunou do Prahy! ! Pořádný TTbigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilegood

Proč proboha Praha, taková periferiebigsmile ? Já bych to dal k nám na rafandugoodbigsmile:

huskyb12 (Administrator)
05.06.2014 21:29:27
Offline

Re: Petice pro podporu závodů MotoGP v Brně

Padafka  má recht, proč by se ze státní kasičky měla  pakovat Dorna, esli na to neuměj vydělat (nevěřim) tak ať se na to vyserou ...


ale di, Ty brepto ...
K.a.s.y.m. (Člen)
05.06.2014 21:31:34
Offline

Re: Petice pro podporu závodů MotoGP v Brně

Pajk psal:
K.a.s.y.m. psal:

Vic nez ty zavody my bude chybet nedelni odpoledni posezeni u dalnice kdyz se motorky vracely po D1 zpatky.. Zajimavejsi pokoukani

Ano, pro děcka, nebo starce je to peckabigsmile.

Jo jo malej ma motorky moc rad good


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
hlemejzd999 (Člen)
05.06.2014 21:42:28
Offline

Re: Petice pro podporu závodů MotoGP v Brně

Pajk psal:
Fresh Man psal:

Srat na brno :) ať to přesunou do Prahy! ! Pořádný TTbigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilegood

Proč proboha Praha, taková periferiebigsmile ? Já bych to dal k nám na rafandugoodbigsmile:

nebo k nám ... kolem hasicarny doleva a pak pres Horepnik na Pacov bigsmile


Nejlepší ovoce jsou cecky - samá dužina a žádný pecky 
Mour (Člen)
05.06.2014 21:50:21
Offline

Re: Petice pro podporu závodů MotoGP v Brně

Nevím úplně jestli to je k věci, ale dnes jsem narazil na tento inzerát:

"...Nabízím k prodeji HONDU F6C VALKYRIE. Motocykl v této úpravě není určen pro běžnou klientelu, ale pouze pro toho, kdo se chce výrazně odlišit nejen vzhledem, naprostou spolehlivostí a nejvyšším jízdním komfortem, ale hlavně svou individualitou, která Vás bude řadit do TOP kategorie motorkářů, kdy budete vzbuzovat zasloužený obdiv a rozruch kamkoliv přijedete. Může to pro Vás být vždy nový zážitek na který si budete muset zvyknout...."

...jojo za peníze v městě dům bigsmilebigsmilebigsmile

Filous (Člen)
05.06.2014 22:04:52
Offline

Re: Petice pro podporu závodů MotoGP v Brně

Mour psal:

Nevím úplně jestli to je k věci, ale dnes jsem narazil na tento inzerát:

"...Nabízím k prodeji HONDU F6C VALKYRIE. Motocykl v této úpravě není určen pro běžnou klientelu, ale pouze pro toho, kdo se chce výrazně odlišit nejen vzhledem, naprostou spolehlivostí a nejvyšším jízdním komfortem, ale hlavně svou individualitou, která Vás bude řadit do TOP kategorie motorkářů, kdy budete vzbuzovat zasloužený obdiv a rozruch kamkoliv přijedete. Může to pro Vás být vždy nový zážitek na který si budete muset zvyknout...."

...jojo za peníze v městě dům bigsmilebigsmilebigsmile

...pán uš asi nechce bejt TOP motorkář a vzbuzovat zasloženej vobdifbigsmile


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Mour (Člen)
05.06.2014 22:08:57
Offline

Re: Petice pro podporu závodů MotoGP v Brně

Filous psal:
Mour psal:

Nevím úplně jestli to je k věci, ale dnes jsem narazil na tento inzerát:

"...Nabízím k prodeji HONDU F6C VALKYRIE. Motocykl v této úpravě není určen pro běžnou klientelu, ale pouze pro toho, kdo se chce výrazně odlišit nejen vzhledem, naprostou spolehlivostí a nejvyšším jízdním komfortem, ale hlavně svou individualitou, která Vás bude řadit do TOP kategorie motorkářů, kdy budete vzbuzovat zasloužený obdiv a rozruch kamkoliv přijedete. Může to pro Vás být vždy nový zážitek na který si budete muset zvyknout...."

...jojo za peníze v městě dům bigsmilebigsmilebigsmile

...pán uš asi nechce bejt TOP motorkář a vzbuzovat zasloženej vobdifbigsmile

...wogo trénuju na Žirovnici beer bigsmilebigsmilebigsmile a nějak jak slyším, že furt všude prachy tak mě to se.e bigsmilebigsmilebigsmile

zzzmrzlinar (Člen)
05.06.2014 22:45:12
Offline

Re: Petice pro podporu závodů MotoGP v Brně

hele já musím říct, že to taky podepisovat nebudu. Jestli to v Brně nebude tak mě to bude mrzet, ale tohle prostě nemá solit stát. Pravda, celkem mě sere, e jinde to stát podporuje těžkejma prachma a pak to holt Dorna chce vodevšud. Takový Španělé nemaj co žrát a jsou n pokraji krachu, ale velký ceny maj asi čtyři. Někdo to holt začít musí

A pak je mi kuva divná jedna věc, každej rok se AB chlubí jak přišla rekordní návštěva největší ze všech velkejch cen, dycky málem čtvr milionu lidí a prachy stejně nejsou idontknow

čočkin (Člen)
08.06.2014 19:23:15
Offline

Re: Petice pro podporu závodů MotoGP v Brně

jako v Kocourkově...  smile2bad


Jen já bandita, Bandit a policejní vrtulník.... :-D
jaryn (Člen)
08.06.2014 21:17:47
Offline

Re: Petice pro podporu závodů MotoGP v Brně

Filous psal:
Mour psal:

Nevím úplně jestli to je k věci, ale dnes jsem narazil na tento inzerát:

"...Nabízím k prodeji HONDU F6C VALKYRIE. Motocykl v této úpravě není určen pro běžnou klientelu, ale pouze pro toho, kdo se chce výrazně odlišit nejen vzhledem, naprostou spolehlivostí a nejvyšším jízdním komfortem, ale hlavně svou individualitou, která Vás bude řadit do TOP kategorie motorkářů, kdy budete vzbuzovat zasloužený obdiv a rozruch kamkoliv přijedete. Může to pro Vás být vždy nový zážitek na který si budete muset zvyknout...."
loni jsme potkali v Krumlově na parkovišti asi 12 Polák na těhle strojích. Nepozdravil skoro nikdo, jenom jeden. Toho si pamatuju, páč jí měl bílou se samejma notama a xichtem Elvise na nádrži... Byli jsme na Inazumě, žádná babeta... Asi jsou fakt jinej oddíl...
...jojo za peníze v městě dům bigsmilebigsmilebigsmile

...pán uš asi nechce bejt TOP motorkář a vzbuzovat zasloženej vobdifbigsmile


God Gave me Everything I want
Petr J. (Člen)
15.06.2014 18:18:36
Offline

Re: Petice pro podporu závodů MotoGP v Brně

....Abrahám zas udělal super výsledek, že?...bigsmile

XJelen (Člen)
15.06.2014 18:37:23
Offline

Re: Petice pro podporu závodů MotoGP v Brně

Petr J. psal:

....Abrahám zas udělal super výsledek, že?...bigsmile

do padlejch se nekope! evil


Strýcfajtr !!!
vendous (Člen)
15.06.2014 20:42:25
Offline

Re: Petice pro podporu závodů MotoGP v Brně

co vás překvapuje smile1


Smrt je ze všeho to poslední.
hlemejzd999 (Člen)
15.06.2014 21:00:36
Offline

Re: Petice pro podporu závodů MotoGP v Brně

Petr J. psal:

....Abrahám zas udělal super výsledek, že?...bigsmile

já se na něj nekoukal ...( stejně zase spadnul ne ? ) , az ted na tohle .

http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/3046_eurosport2hd.jpeg

Nejlepší ovoce jsou cecky - samá dužina a žádný pecky 
Filous (Člen)
15.06.2014 21:15:33
Offline

Re: Petice pro podporu závodů MotoGP v Brně

XJelen psal:
Petr J. psal:

....Abrahám zas udělal super výsledek, že?...bigsmile

do padlejch se nekope! evil

...good


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Kožak (Člen)
16.06.2014 07:37:58
Offline

Re: Petice pro podporu závodů MotoGP v Brně

jo ...těm se kope rov bigsmile


MRDAT!!!
Petr J. (Člen)
20.06.2014 12:48:07
Offline

Re: Petice pro podporu závodů MotoGP v Brně

...pár nadšenců protestuje na Letné.....ale skutečně jen pár...idontknow

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr