Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Technická poradna » čím mazat řetěz na enduru

Miras (Člen)
03.08.2014 08:51:42
Offline

čím mazat řetěz na enduru

Má někdo zkušenosti s mazáním na enduru? Budu měnit řetězovku na africe a přemýšlím čím mazat. Podívám se i do lesa, polních cest a čeká mě výlet do afriky, jezdím tedy i v prachu.

Z Bandita mi zbyl scottoiler, ale nevím jestli je to na to vhodný. Další možností je suchý mazání dry lube - Nikde jsem ale nenašel žádnou zkušenost u endura. Poslední je variantou je sprej na endura ..... idontknow

VikecB12 (Člen)
03.08.2014 19:20:25
Offline

Re: čím mazat řetěz na enduru

Normálně bych použil skota,aspoň to de dobře umejvat.


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Petr J. (Člen)
03.08.2014 20:25:09
Offline

Re: čím mazat řetěz na enduru

Já endura mažu (tedy mazal jsem) Motulem na endura...a funguje to, ale to jsou ostrá endura....

Cestovní má mít kardan a basta...

Miras (Člen)
05.08.2014 07:44:50
Offline

Re: čím mazat řetěz na enduru

Kardan bych bral, ale to bych býval musel koupit bavora a co jsem hledal, tak 1150 všechno volítaný vopadaný a na 1200 se každýmu kolem sype elektrika. Nakonec jsem měl super kup afriku a jsem rád, jelikož se terénu vůbec nebojí.

Na banditu mi scott fungoval dobře, ale nejsem si jistej, jestli mi v lese v bordelu nebo na výletě v africe bude dobře sloužit. Abych nevjel do písku a někde to nevorval.

Kvůli tomu jsem se díval i na ten dry lube. tam by mohlo být výhodou nepřilnavost bordelu, ale nikdy jsem tím nemazal a nemám zkušenost....

kojaksro (Člen)
05.08.2014 07:56:58
Offline

Re: čím mazat řetěz na enduru

...to Míro, Scottem na enduru úplně v pohodě, scoot je původně navržen hlavně pro endura do bordelu. Nebo jak kluci píšou

http://www.abmoto.cz/cz/e-shop/48458/c3 … litru.html

http://www.abmoto.cz/cz/e-shop/720005/c … 500ml.html

....počítej, že budeš v terému mazat a čistit více, ale pokud máš Scotta dej ho tamsmokin


.....pořád lepší rychle než nebezpečně....dáme drink
Miras (Člen)
05.08.2014 12:53:47
Offline

Re: čím mazat řetěz na enduru

Díky Štěpáne za jasnou odpověď good

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr