Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Technická poradna » uvolnena parabola potkavacky

Vilda (Člen)
31.07.2014 22:39:03
Offline

uvolnena parabola potkavacky

Ahoj, uvolnila se mi leva parabola z brejli (potkavacka). Musim rozebrat masku nebo existuje grif na to, jak to tam nasadit zpet? Dik

Vilda (Člen)
02.08.2014 09:48:36
Offline

Re: uvolnena parabola potkavacky

Ono je to jinak.... vypadlo svetlo z paraboly, to do ceho se strka zarovka, kurva....du to odstrojit....

XJelen (Člen)
02.08.2014 17:53:43
Offline

Re: uvolnena parabola potkavacky

rozumim tomu správně, že se ti uvolnil ten plechovej psíkus v eskový lampě co do něj zacvakneš objímku... tak to máš pešek, protože se ti nejspíš vyklepaly ty vrutíky co to držej v tom plastu a na ty se bohužel bez destrukce nedostaneš. Moje řešení bylo odvrtat v těle světla díry tak aby ses dostal na ty vruty vevnitř a pak díry zalepit. Není to neřešitelný, ale chce to chladnou hlavu a klidnou ruku.


Strýcfajtr !!!
Aldatuner (Člen)
06.08.2014 12:14:39
Offline

Re: uvolnena parabola potkavacky

Taky sem to už řešil...levá čočka v S-kové lampě. Díry tam byly, takže jen prošťouchnout lepidlo a zadělat vrutíky bigsmile

Vilda (Člen)
08.08.2014 16:51:05
Offline

Re: uvolnena parabola potkavacky

tak plech nebyl uvonenej, bylo uvolnene sklo... kdyz jsem to rozebral, chybela tam ta objimka. tak jsem to zatim nabastlil na silikon, protoze ta objimka neni k sehnani. nevis, kde by se dala sehnat? smile1

XJelen (Člen)
08.08.2014 18:43:58
Offline

Re: uvolnena parabola potkavacky

jako myslíš objímku co v ní drží žárovka? help ta s tím sklem tý vnitřní čočky moc společnýho nemá... a nic jinýho nekoupíš, jsou jen objímky, krycí gumový manžety a pak celá lampa bad


Strýcfajtr !!!

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr