Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Cestování » někdo ze severu na GP do Brna, 17.8.2014

zzzmrzlinar (Člen)
12.08.2014 15:21:29
Offline

někdo ze severu na GP do Brna, 17.8.2014

já pojedu z Děčína tak mezi šestou a sedmou, kdyby někdo jel tky odněkud poblíž tak by se dalo domluvit na spolujízdě.

Libor nx (Člen)
12.08.2014 21:11:23
Offline

Re: někdo ze severu na GP do Brna, 17.8.2014

Já jedu už ve čtvrtek,pojeď taky dáme beerwinebigsmile

zzzmrzlinar (Člen)
13.08.2014 10:58:56
Offline

Re: někdo ze severu na GP do Brna, 17.8.2014

to nende, ve čtvrtek jedu jezdit do Sosnový, a pak v pátek musím do rachoty, mě bohatě stačí ta neděle.

Ani bych snad lets nejel, ale když je to možná ta poslední možnost (i když tomu zase až tak nevěřím)

tachec (Člen)
13.08.2014 11:48:21
Offline

Re: někdo ze severu na GP do Brna, 17.8.2014

zzzmrzlinar psal:

to nende, ve čtvrtek jedu jezdit do Sosnový, a pak v pátek musím do rachoty, mě bohatě stačí ta neděle.

Ani bych snad lets nejel, ale když je to možná ta poslední možnost (i když tomu zase až tak nevěřím)

No jedno je na 100% jisté - v příšítm roce se Brno určitě nepojede - byla vypovězena smlouva s Dornou a ani v kalendáři na příští rok už Brno nefiguruje. bad


▀▄▀▄▀▄...sem se to nemělo nikdy dostat...▄▀▄▀▄▀
osiris (Člen)
13.08.2014 12:06:41
Offline

Re: někdo ze severu na GP do Brna, 17.8.2014

tachec psal:
zzzmrzlinar psal:

to nende, ve čtvrtek jedu jezdit do Sosnový, a pak v pátek musím do rachoty, mě bohatě stačí ta neděle.

Ani bych snad lets nejel, ale když je to možná ta poslední možnost (i když tomu zase až tak nevěřím)

No jedno je na 100% jisté - v příšítm roce se Brno určitě nepojede - byla vypovězena smlouva s Dornou a ani v kalendáři na příští rok už Brno nefiguruje. bad

...ale novináři píšou a hlasatelé hlásej novinku, že se jede i příští rok


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
gore (Člen)
13.08.2014 12:21:48
Offline

Re: někdo ze severu na GP do Brna, 17.8.2014

osiris psal:
tachec psal:
zzzmrzlinar psal:

to nende, ve čtvrtek jedu jezdit do Sosnový, a pak v pátek musím do rachoty, mě bohatě stačí ta neděle.

Ani bych snad lets nejel, ale když je to možná ta poslední možnost (i když tomu zase až tak nevěřím)

No jedno je na 100% jisté - v příšítm roce se Brno určitě nepojede - byla vypovězena smlouva s Dornou a ani v kalendáři na příští rok už Brno nefiguruje. bad

...ale novináři píšou a hlasatelé hlásej novinku, že se jede i příští rok

http://www.sport.cz/moto/motocykly/clan … tml#hp-sez
bigsmile


OOUUJEEEEEEEEE!!!!
tachec (Člen)
13.08.2014 12:55:48
Offline

Re: někdo ze severu na GP do Brna, 17.8.2014

gore psal:
osiris psal:
tachec psal:

No jedno je na 100% jisté - v příšítm roce se Brno určitě nepojede - byla vypovězena smlouva s Dornou a ani v kalendáři na příští rok už Brno nefiguruje. bad

...ale novináři píšou a hlasatelé hlásej novinku, že se jede i příští rok

http://www.sport.cz/moto/motocykly/clan … tml#hp-sez
bigsmile

Tak to je pozitivní horká novinka good


▀▄▀▄▀▄...sem se to nemělo nikdy dostat...▄▀▄▀▄▀
zzzmrzlinar (Člen)
13.08.2014 13:03:58
Offline

Re: někdo ze severu na GP do Brna, 17.8.2014

no prosím, tak to že bych letos teda ani nejezdil, Kornfixovi to nějak nejezdí (opět), Hanika se taky nějak nechce rozjezdit, pana nemastného neslaného Ábrce nezmiŇuji,. Tak snad jedině ten Míra Popov, že by mě tam přitáh. A to asi jo.

osiris (Člen)
13.08.2014 13:51:53
Offline

Re: někdo ze severu na GP do Brna, 17.8.2014

...s výsledkem u míry moc nepočítej, nevím jestli mu někdo dokáže naladit motorku tak, aby když na ní bude trochu víc tlačit, jí udržel na dráze, rozuměj: motorka jede (jela) fajn jen dokud na ní nezačne chtít držet tempo se špicej a jet hranu


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
XJelen (Člen)
13.08.2014 14:02:46
Offline

Re: někdo ze severu na GP do Brna, 17.8.2014

osiris psal:

...s výsledkem u míry moc nepočítej, nevím jestli mu někdo dokáže naladit motorku tak, aby když na ní bude trochu víc tlačit, jí udržel na dráze, rozuměj: motorka jede (jela) fajn jen dokud na ní nezačne chtít držet tempo se špicej a jet hranu

a fyzicky už ok?


Strýcfajtr !!!
zzzmrzlinar (Člen)
15.08.2014 11:08:59
Offline

Re: někdo ze severu na GP do Brna, 17.8.2014

tak to prej Míra už zahodil, asi tedy zatím dobrého "šroubováka" nenašli.

zzzmrzlinar (Člen)
15.08.2014 12:58:52
Offline

Re: někdo ze severu na GP do Brna, 17.8.2014

Zas to souvisí s prachama, kdyby byly prachy tak mohli pořídit motyku novou.

Ale já stejně věřím, že tam ještě nějakej dobrej výsledek dá. , stejně nezapomenu jak tam s tou jebkou Mahindrou jezdil na bedně, to byl výkon hodný šampiona, rval se neuvěřitelně. Ke konci jsem málem věřil, že to nakonec nebude v předem prohraný bitvě.

jaryn (Člen)
16.08.2014 10:40:25
Offline

Re: někdo ze severu na GP do Brna, 17.8.2014

Možná, že vezmu synka sebou. Ale jenom,když nebude pršet. Přeháňka samože Neva. Ale nechce se mi jet vyloženě celou cestu v dešti. Máte někdo nějakou předpověď na neděli? Teda takovou,který se dá věřit?


God Gave me Everything I want

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr