Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Technická poradna » Antiradar na moto

Kožak (Člen)
11.03.2008 19:47:48
Offline

Antiradar na moto

Čau kluci ,máte někdo zkušenost s montáží antiradaru na mašinu ? Pokud je to teda vůbec proveditelný, z toho mála co sem našel na netu neni nic co by bylo určený přímo na motocykl idontknow. Levný to taky zrovna neni ,ale když vezmu jaký sou dneska palby i za kdejakou maličkost, tak by se to mohlo vyplatit good Tak by mě zajímalo jestli to někdo používá dík za rady. smile1


MRDAT!!!
JIRKASILVER (Člen)
11.03.2008 20:18:04
Offline

Re: Antiradar na moto

Už jsem loni zjišťoval na moto nic nedělají.Vibrace vše uklepou.
Proti laserovým jen antiradar na motce se to špatně maskuje a finta s parkovacím senzorem na moto je fuck
Po obci pomalu mimo obec nejlépe jezdit kolem komína kde víš kde lapají.

yello (Člen)
11.03.2008 20:24:43
Offline

Re: Antiradar na moto

Pravidlo pravé zlaté české ručičky:
Množství energie, úsilí a peněz, vynaložených na výrobu a instalaci antiradarových zařízení v automobilech, vždy převyšuje možnou částku, kterou by tentýž řidič zaplatil na pokutách za rychlou jízdu.


Zdroj: D-FENS,Murphyho silnicni zakony


...che palle !!!
JIRKASILVER (Člen)
11.03.2008 20:31:54
Offline

Re: Antiradar na moto

goodYello kožak myslel na moto na auto to má šanci schovat.

sonyk (Člen)
11.03.2008 20:34:31
Offline

Re: Antiradar na moto

u nas ale pasivni antiradary nejsou zakazany ne?


Když řve motorka,je nebe..Když ženská,tak peklo!www.sonyk.ic.cz
Kelly01 (Člen)
11.03.2008 20:34:41
Offline

Re: Antiradar na moto

Hele,ČechoItalesmile1

Nás nezajímá "výše" pokut..

My,tu "kurva", jedem o bodyfuck


God Save The Queen!
Kuba B12 (Člen)
11.03.2008 20:41:42
Offline

Re: Antiradar na moto

a my co jich máme ještě     3   tak sme fklidu


honda je honda
SLUGI (Člen)
11.03.2008 20:54:47
Offline

Re: Antiradar na moto

... "kdo uteče vyhraje"  cool


"FORTUNA IUVAT AUDACES"
SLUGI (Člen)
11.03.2008 20:55:26
Offline

Re: Antiradar na moto

... nebo ujede? idontknow
... tak teď nevím smile2


"FORTUNA IUVAT AUDACES"
yello (Člen)
11.03.2008 21:11:10
Offline

Re: Antiradar na moto

Kelly01 psal:

Hele,ČechoItalesmile1

Nás nezajímá "výše" pokut..

My,tu "kurva", jedem o bodyfuck

Hele melirovej moravakusmile1

MY,TADY,TAKE jezdime za body..

Mame jich 22,a behem 8 let,me zastavili 3x pri bezne kontrole...fuck

P.S. Mam vsech 22,a vyhlasku zdaleka nedodrzuju.


...che palle !!!
Antihero (Člen)
11.03.2008 21:19:23
Offline

Re: Antiradar na moto

...my jen 12smile2


There's a pie in the sky when you die.
ross (Člen)
11.03.2008 21:19:53
Offline

Re: Antiradar na moto

Mame jich 22,a behem 8 let,me zastavili 3x pri bezne kontrole...

P.S. Mam vsech 22,a vyhlasku zdaleka nedodrzuju.



Kurva a u nás to musí být zkurvených 12fuck


Je dobře, že jedu tak pomalu, protože možná jedu špatným směrem.
Baltazar (Člen)
12.03.2008 07:29:19
Offline

Re: Antiradar na moto

Já bych nechal jen bodů 6 aby tady nikdo kurva nejezdil a to by bylo něco, hezky by jsme všichni jezdili na kolobrndě.bigsmilegood


The father of the little princess of the dawn
Petr (Člen)
12.03.2008 09:06:45
Offline

Re: Antiradar na moto

existuje i sada přímo na mašinu se signalizací do helmy. je to promakané jako sviň a skoro bez bytečných planých poplachů. Co si pamatuju tak to ale stojí něco okolo 18ti klacků - základní verze.
pokud by měl někdo zájěm o bližší info tak to sem mužu o víkendu dát(sem mimo základnu).
ps. když přijde na lámání chleba a má se přijít o noty tak to najednou takový ranec není :)cool


tož tak..
Zdenda (Člen)
12.03.2008 12:29:55
Offline

Re: Antiradar na moto

Jak píše Kelly, nejde o peníze, jde o body, takže pan Murphy je tak nějak trochu vedle. Navíc co se týká peněz, při výši dnešních pokut je pořízení detektoru či jammeru pro toho kdo více jezdí více méně směšná záležitost.

Co se týká detektoru na motorce, upevnění zas až takový problém nebude, jde spíš o to, aby to bylo voděvzdorný. K V1 (Valentine One) se dá dokoupit i další display, tzn, detektor namontovat kdekoliv kam nemůže voda a externí display umístit k řidítkům. Tuším, že ta samá firma nabízí i sluchátko? Možná kecám. Mrkněte na jejich stránky.

Co se týká jammeru (laserové rušičky), na motorce bych se jejího odhalení rozhodně nebál, páč čidlo jde na motorce (obzvláště na naháči) schovat tak, že ho nikdo nenajde. A vzhledem k tomu, že laserové měřiče nemají záznamové zařízení, konfrontace s Policií bych se nijak nebál. Obzvlášt, když člověk v daném momentu (počas rušení) sníží rychlost a Policajt ho po té laserem normálně změří.


Chovejte se ke mě slušně, budu se k vám chovat ještě líp, chovejte se ke mě hnusně, budu se k vám chovat ještě hůř...
Datel (Člen)
12.03.2008 14:39:14
Offline

Re: Antiradar na moto

yello psal:
Kelly01 psal:

Hele,ČechoItalesmile1

Nás nezajímá "výše" pokut..

My,tu "kurva", jedem o bodyfuck

Hele melirovej moravakusmile1

MY,TADY,TAKE jezdime za body..

Mame jich 22,a behem 8 let,me zastavili 3x pri bezne kontrole...fuck

P.S. Mam vsech 22,a vyhlasku zdaleka nedodrzuju.

Kdo by tě taky zastavoval, když tam máte furt nějaký svátek a nikdo tam nepracuje bigsmilesmokin

JIRKASILVER (Člen)
12.03.2008 16:29:13
Offline

Re: Antiradar na moto

Už loni jsem to zjišťoval.Smysluplná kombinace jeden na ramery+antirušička na laser.
Prodají ti to,ale sdělil mi jak to dám na moto tak záruka padá.Součástky jsou vystaveny vlhkosti + vibrace.
Specielně na moto nic nedělají.Chtěl jsem něco jako tom tom rider navigaci určenou přímo na moto.
fuck

Kožak (Člen)
12.03.2008 16:43:35
Offline

Re: Antiradar na moto

Hmm.... takže bude prd smile2 ale dík


MRDAT!!!
Zdenda (Člen)
12.03.2008 22:15:39
Offline

Re: Antiradar na moto

Jaké vibrace? V autě snad nejsou? Přímo výrobce V1 poukazuje na použití na moto a jammer čidla samozřejmě vodotěsná má. Stačí mít nějaký vodotěsný box na detektor. Nevím u kterého prodejce si se ptal, ale prodejce ví prd kam si to namontuješ. Pokud to nenavlhne tak je mu do toho velký hovno.smokin


Chovejte se ke mě slušně, budu se k vám chovat ještě líp, chovejte se ke mě hnusně, budu se k vám chovat ještě hůř...
maňas (Člen)
13.03.2008 17:07:12
Offline

Re: Antiradar na moto

řekl bych že pokud tomu,co se dává do plechovek oizoluješ spoje,bude to taky makat,akorád je to dost velký a vypadalo by to na motice divně,ještě na kapotě,či polokapotě by se to asi ukrylogood


Každej dobrej skutek, musí bejt po zásluze potrestán !!!
fido (Člen)
13.03.2008 19:29:02
Offline

Re: Antiradar na moto

Jasan...tady je to jako v ringu, jde o to, co nejvíce řidičů vybodovat, nejde o prevenci v žádném případě, ale to víme, to je celkový přístup úřadů i v jiných oblastech veřejného života..že anosick


bla...blabla...!
ross (Člen)
13.03.2008 19:35:36
Offline

Re: Antiradar na moto

Konečně se chystají nějaký změny - nebude se pičovsky bodovat za každou pičovinufuckfuckfuckfuckfuckfuckfuck


Je dobře, že jedu tak pomalu, protože možná jedu špatným směrem.
Kožak (Člen)
13.03.2008 20:38:25
Offline

Re: Antiradar na moto

Ross: A co myslíš že ty pussy vypotěj ? další pussyoviny ,aby měli zase co novelizovat bigsmile


MRDAT!!!
ross (Člen)
13.03.2008 20:40:27
Offline

Re: Antiradar na moto

Kožak psal:

Ross: A co myslíš že ty pussy vypotěj ? další pussyoviny ,aby měli zase co novelizovat bigsmile

každopádně víc už to posrat nemůžou, takže cokoliv je změna k lepšímu


Je dobře, že jedu tak pomalu, protože možná jedu špatným směrem.
Šulaiz (Člen)
13.03.2008 20:47:29
Offline

Re: Antiradar na moto

Kožak psal:

Ross: A co myslíš že ty pussy vypotěj ? další pussyoviny ,aby měli zase co novelizovat bigsmile

pravda je krutásmokincoolsmokin


s chutí do toho půl je hotovo
Kožak (Člen)
13.03.2008 20:50:34
Offline

Re: Antiradar na moto

No seš optimista ...já ale už dost let pozoruju, že se to jenom pomalu zhoršuje (všeobecně) čím dál víc příkazů ,zákazů a omezení ...to je sakra ta demokracie idontknow


MRDAT!!!
maňas (Člen)
14.03.2008 15:37:21
Offline

Re: Antiradar na moto

ross psal:
Kožak psal:

Ross: A co myslíš že ty pussy vypotěj ? další pussyoviny ,aby měli zase co novelizovat bigsmile

každopádně víc už to posrat nemůžou, takže cokoliv je změna k lepšímu

já si myslím ,že všechno jde ,akorád mrtvá kočka ne a to vím docela přesněbigsmile


Každej dobrej skutek, musí bejt po zásluze potrestán !!!
ross (Člen)
14.03.2008 15:50:02
Offline

Re: Antiradar na moto

maňas psal:
ross psal:
Kožak psal:

Ross: A co myslíš že ty pussy vypotěj ? další pussyoviny ,aby měli zase co novelizovat bigsmile

každopádně víc už to posrat nemůžou, takže cokoliv je změna k lepšímu

já si myslím ,že všechno jde ,akorád mrtvá kočka ne a to vím docela přesněbigsmile

protože to neopružila v kolenech, teda tlapkáchbigsmile


Je dobře, že jedu tak pomalu, protože možná jedu špatným směrem.
Kožak (Člen)
14.03.2008 17:26:13
Offline

Re: Antiradar na moto

No dobrá srandy tu je kopec ,ale kdyby někdo řek mám na mašině tenhle tip a fachčí to perfektně ,tak bych byl spokojenej smile1 ale takhle o moc moudřejší nejsem smile2


MRDAT!!!
JIRKASILVER (Člen)
14.03.2008 21:28:27
Offline

Re: Antiradar na moto

Koukni na antiradary net nic jen na motorku nemají mají jen hezké videoukázky.
Ptal jsem se zda Bell má výstup ala "hands free" má to jen výstup na sluchátko do helmybad
Koukat po ledkách s drátem v blembáku kde je nějaký vývoj....a pak,že už je vše vymyšlenýsick

Zdenda (Člen)
14.03.2008 23:13:24
Offline

Re: Antiradar na moto

Fakt netuším jestli Bel má výstup na sluchátko, V1 ho má a dá se dokoupit i externí display. www.valentineone.com


Chovejte se ke mě slušně, budu se k vám chovat ještě líp, chovejte se ke mě hnusně, budu se k vám chovat ještě hůř...
JIRKASILVER (Člen)
15.03.2008 22:01:26
Offline

Re: Antiradar na moto

Zdendo Bell má výstup na sluchátka mluvil jsem v pátek s technikem.A to mě ass,že jen na sluchátka chtěl bych hands free nebo nejlépe upozornění na plexi v helmě ala stíhačky F16.smile1

Zdenda (Člen)
15.03.2008 22:21:34
Offline

Re: Antiradar na moto

Aha. Tak to jo, já jsem tohle na Belu nezkoumal. JJ něco takovýho by bylo potřebasmile1


Chovejte se ke mě slušně, budu se k vám chovat ještě líp, chovejte se ke mě hnusně, budu se k vám chovat ještě hůř...
Kožak (Člen)
18.03.2008 19:12:15
Offline

Re: Antiradar na moto

Tak to vypadá ,že asi něco ztoho časem pořídim ,otestuju a pak sem hodim nějaký info, protože asi nemá cenu o tom takhle spekulovat pokud to nikdo nezkoušel headshake Jinak dneska sem zaslech v rádiu ,že v Holešově na policejní akademii přijímaj už i vietnamce a ukrajince surprised údajně snad kolem 50ti uchazečů idontknow jestli tohle neni kachna ,tak potěš ass jesli mě někdy zastaví rákoska ,tak nebudu vědět jestli mu mám dejchnout nebo ho sejmout bigsmile


MRDAT!!!
SLUGI (Člen)
18.03.2010 14:48:02
Offline

Re: Antiradar na moto

... jelikož od posledního příspěvku je to 2 roky zajímalo by mě jestli má někdo zkušenosti s  :
Cobra ESD 7000 nebo Whistler XTR-140  idontknow


"FORTUNA IUVAT AUDACES"
Tomas600N (Člen)
18.03.2010 15:09:01
Offline

Re: Antiradar na moto

ja sem kdysi použival Valentine one
http://www.zbozi.cz/items?r=hint&it … entine+one  ,foter to dostal v praci,no jako je to celkem velky bazmek,měl sem to nabastlene pod plexi nad budikama (na SV 650 s),a zapojene v zasuvce. upozorňuje to pipanim a diodama,to pipani při pomale jizdě jde slyšet,ale ty diody uplně stači,bijou celkem fest do oči. Jezdil sem s tim rok,a asi 2x mi to zachranilo pokutu,jinak to bere aj ty měřaky co sou v obci na slupech,tak toho se člověk dycky zbytečně lekne,a taky to reaguje na samootviraci dveře u benzinky nebo supermarketu.Měři to aj dozadu,jenže sem to měl přimo před sebou,tak sem tomu stinil.Je to pasivni antiradar,což je myslim povolene. Sundavani z držaku během sekundy,takže když sem šel od motorky tak žadny trabl.

nicola.foxx (Člen)
18.03.2010 15:49:39
Offline

Re: Antiradar na moto

SLUGI psal:

... jelikož od posledního příspěvku je to 2 roky zajímalo by mě jestli má někdo zkušenosti s  :
Cobra ESD 7000 nebo Whistler XTR-140  idontknow

Cetl jsem na to recenze a za ty prachy co chtej to vypada slusne. Nekdo to hanil a nekdo chvalil. Hlavne prodejci znacek valentin one na to kydali hnuj.
Ta cobra se mi taky zamlouvala, je to maly a neni to tak drahy. Tady mas i zajimavy ceny = http://aukro.cz/search.php?string=antir … onal_rec=0
A taky tam psali o tech cidlech na dvere, ze to maj nejak poreseny.good


Žiju jen jednou a tak jezdím podle pravidel stanovených manželkou.
SLUGI (Člen)
18.03.2010 16:12:00
Offline

Re: Antiradar na moto

... recenze sem četl a cenu mám slušnou, chci vědět jestli s tím někdo má osobní zkušenost help
... vono se toho kolikrát napíše a skutečnost je jiná evil


"FORTUNA IUVAT AUDACES"
nicola.foxx (Člen)
18.03.2010 17:20:51
Offline

Re: Antiradar na moto

Dyt je toho i na jutubu plno kde ukazujou jak to funguje. A kdyz neni clovjek moc paranoidni, tak se tomu da i verit. Koupis to za relativne smesny penize, tak na zkousku proc ne.


Žiju jen jednou a tak jezdím podle pravidel stanovených manželkou.
XJelen (Člen)
18.03.2010 20:26:06
Offline

Re: Antiradar na moto

jezdil jsem delší leta s Belltronicsem v plechovce a vydělal si na sebe během jednoho roku... nyčko už jsem usedlej pán a ani ho nezapínám, RAMERy nahrazujou lejzrama a tam jsou tyhle hračky k hovnubad


Strýcfajtr !!!
VikecB12 (Člen)
18.03.2010 21:21:35
Offline

Re: Antiradar na moto

Slugi,spíš si pořiď neprůstřelnou vestu,tu užiješ vícevilcool


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
SLUGI (Člen)
18.03.2010 21:23:37
Offline

Re: Antiradar na moto

... proč teda píšou u Cobry ESD 7000  "detekce pásem X, K, Ka a laserů" idontknow


"FORTUNA IUVAT AUDACES"
SLUGI (Člen)
18.03.2010 21:24:09
Offline

Re: Antiradar na moto

VikecB12 psal:

Slugi,spíš si pořiď neprůstřelnou vestu,tu užiješ vícevilcool

... srandičky, srandičky  evil


"FORTUNA IUVAT AUDACES"
Zdenda (Člen)
18.03.2010 22:29:30
Offline

Re: Antiradar na moto

Nechci bejt nějakej škarohlíd a bejt chytrej ale než utratit prachy za krámy typu Cobra, whistler tak radši nic. Né já, ale konkrétně můj otec si prošel všemi těmito rádoby detektory radarům než zakotvil u Bellu. Nebudu se zde rozepisovat o to, že vzdálenost na kterou vám ty sračky zareagujou je hodně krátká a někdy třeba vám písknou deset metrů před radarem. Marketingový kecy o detkci laseru si taky můžou nechat, páč v momentě kdy vám čidlo signalizuje laser, tak už jste změření. Atd atd. Kdyby tyhle mrdky byly na stejný úrovni jako Beltronics či Valentine, tak by už dávno díky tomu jak sou levný neměli konkurenci. Takže asi tak. A než zase začne někdo nějak argumentovat tak mu poradím jedno. Kupte si z netu Bella a tu jednu mrdku. Máte na vrácení zboží 14 dní bez udání důvodu. Jezděte s tím 10 dní, snažte se objevit kde měří a zkoušejte. Pak jeden vraťte, dokupte rušičku (jammer) a vryjte si do paměti jak vypadá VW Passat R36, páč až se za vás pověsí nenápadně on, tak pokud jedete rychle, tak jste v prdeli i s detektorem a rušičkou.smokin


Chovejte se ke mě slušně, budu se k vám chovat ještě líp, chovejte se ke mě hnusně, budu se k vám chovat ještě hůř...
XJelen (Člen)
19.03.2010 09:40:23
Offline

Re: Antiradar na moto

Zdenda - vyčerpávající good toho Bella jsem pořídil až po zkušenostech kolegů... bylo to ok, ale časem se ty kurfy bigsmile naučily stavět i RAMER tak, žes nestih (paprsek mírně přes horizont a bylo po prdeli bigsmile s lejzrem jak říkáš, pípne ti akorát aby ti oznámil, žes změřen... podle těch jejich keců by ten polda s tim paprskem totiž musel šermovat jak dartaňan aby to chytlo někde odraz bigsmile
Pokud by měl někdo zájem... možná ten můj Bell pustím třeba za trojku...
Slugi - na mašinu zbytečný vogo při třístovce nestíháš evil


Strýcfajtr !!!
SLUGI (Člen)
19.03.2010 09:45:51
Offline

Re: Antiradar na moto

... takže raděj tu vestu jak psal Vikec  evil


"FORTUNA IUVAT AUDACES"
Zdenda (Člen)
19.03.2010 12:17:32
Offline

Re: Antiradar na moto

XJelen psal:

Zdenda - vyčerpávající good toho Bella jsem pořídil až po zkušenostech kolegů... bylo to ok, ale časem se ty kurfy bigsmile naučily stavět i RAMER tak, žes nestih (paprsek mírně přes horizont a bylo po prdeli bigsmile s lejzrem jak říkáš, pípne ti akorát aby ti oznámil, žes změřen... podle těch jejich keců by ten polda s tim paprskem totiž musel šermovat jak dartaňan aby to chytlo někde odraz bigsmile
Pokud by měl někdo zájem... možná ten můj Bell pustím třeba za trojku...
Slugi - na mašinu zbytečný vogo při třístovce nestíháš evil

Fotřík má Bella já Valentina a nevšim sem si, že by nějak fízlové uměly Ramery stavit jinak. Samozřejmě že se stane že to je někdy blíž někdy dál ale že by byli tak chytrý a dělali to záměrně? Nevěřim. Vím, že tenkrát otočili nějak polarizaci a detektory měly o dost lepší příjem ve vertikální poloze!


Chovejte se ke mě slušně, budu se k vám chovat ještě líp, chovejte se ke mě hnusně, budu se k vám chovat ještě hůř...
XJelen (Člen)
19.03.2010 12:23:36
Offline

Re: Antiradar na moto

Zdenda psal:
XJelen psal:

Zdenda - vyčerpávající good toho Bella jsem pořídil až po zkušenostech kolegů... bylo to ok, ale časem se ty kurfy bigsmile naučily stavět i RAMER tak, žes nestih (paprsek mírně přes horizont a bylo po prdeli bigsmile s lejzrem jak říkáš, pípne ti akorát aby ti oznámil, žes změřen... podle těch jejich keců by ten polda s tim paprskem totiž musel šermovat jak dartaňan aby to chytlo někde odraz bigsmile
Pokud by měl někdo zájem... možná ten můj Bell pustím třeba za trojku...
Slugi - na mašinu zbytečný vogo při třístovce nestíháš evil

Fotřík má Bella já Valentina a nevšim sem si, že by nějak fízlové uměly Ramery stavit jinak. Samozřejmě že se stane že to je někdy blíž někdy dál ale že by byli tak chytrý a dělali to záměrně? Nevěřim. Vím, že tenkrát otočili nějak polarizaci a detektory měly o dost lepší příjem ve vertikální poloze!

čoveče jo... upozornil mě na to kolega.... když ho postaví před lehkým horizontem jakoby vysílal paprsek do vzduchu, byla horší detekce odraženejch vln a hvízdl na poslední chvíli jakoby bez nárustu - hned třeba 5 a vejš, jinak nejlepší výsledky vykazoval na sluneční cloně v T4 jedinečný good


Strýcfajtr !!!
jirka silver (Člen)
21.03.2010 19:22:54
Offline

Re: Antiradar na moto

Na antiradarechnet nabízejí spešl na moto antiradar+rušičku
za 33tis. bez dph fuck to teda hodně přepískli.
Zvažuju koupi rušičky.


Najdete nás na každém kilometru
Zdenda (Člen)
21.03.2010 22:15:56
Offline

Re: Antiradar na moto

jirka silver psal:

Na antiradarechnet nabízejí spešl na moto antiradar+rušičku
za 33tis. bez dph fuck to teda hodně přepískli.
Zvažuju koupi rušičky.

Je s ní prdelgood


Chovejte se ke mě slušně, budu se k vám chovat ještě líp, chovejte se ke mě hnusně, budu se k vám chovat ještě hůř...
Bandit-Kralik (Člen)
26.03.2010 18:45:25
Offline

Re: Antiradar na moto

Nečetl jsem přispěvky, tak rovnou odpovím na původní otázku. Tzv. antiradary fungují na principu rušení vln. Což fungovalo u starých radarů. Polistovi se na měřiči objevilo ERROR. Dnes zaváděné radary pracují jinak. Odečítají rychlost Vašeho vozidla od lafetovaného radaru. Tento system se nedá vyrušit.....Takže za antiradar jsou vyhozené peníze.

XJelen (Člen)
26.03.2010 21:27:54
Offline

Re: Antiradar na moto

Bandit-Kralik psal:

Nečetl jsem přispěvky, tak rovnou odpovím na původní otázku. Tzv. antiradary fungují na principu rušení vln. Což fungovalo u starých radarů. Polistovi se na měřiči objevilo ERROR. Dnes zaváděné radary pracují jinak. Odečítají rychlost Vašeho vozidla od lafetovaného radaru. Tento system se nedá vyrušit.....Takže za antiradar jsou vyhozené peníze.

jenom pro upřesnění, víceméně jsme se tu bavili o pasivních detektorech někdy mylně udávaných jako antiradar


Strýcfajtr !!!
Zdenda (Člen)
26.03.2010 22:50:47
Offline

Re: Antiradar na moto

Přesně tak, navíc jsem se z žádným jiným antiradarem (detektorem) nesetkal. Jedině tak s rušičkou laseru. První Bel zakoupený někdy v 94 pracoval na stejné bázi jako ty nynější. Takže by mne zajímalo o čem je řeč.surprised


Chovejte se ke mě slušně, budu se k vám chovat ještě líp, chovejte se ke mě hnusně, budu se k vám chovat ještě hůř...
Ondráš (Člen)
27.03.2010 00:57:11
Offline

Re: Antiradar na moto

Zdenda psal:

Přesně tak, navíc jsem se z žádným jiným antiradarem (detektorem) nesetkal. Jedině tak s rušičkou laseru. První Bel zakoupený někdy v 94 pracoval na stejné bázi jako ty nynější. Takže by mne zajímalo o čem je řeč.surprised

Že tě ty antiradary a detektory vždycky tak rozohní. smile1evil


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Zdenda (Člen)
27.03.2010 12:44:40
Offline

Re: Antiradar na moto

Mě nic rozhodně neštve. Já jen občas žasnu nad některými příspěvky.surprised


Chovejte se ke mě slušně, budu se k vám chovat ještě líp, chovejte se ke mě hnusně, budu se k vám chovat ještě hůř...
Ondráš (Člen)
12.08.2014 11:24:43
Offline

Re: Antiradar na moto

Že vytahuju starý téma, ale jaká je současná legislativa? Je to povolený nebo zakázaný?
help


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Loser (Administrator)
12.08.2014 11:29:29
Offline

Re: Antiradar na moto

Ondráš psal:

Že vytahuju starý téma, ale jaká je současná legislativa? Je to povolený nebo zakázaný?
help

aktivni je zakazany urcite. Na pasivni snad neprijdou, ne?


I'm a loser baby, so why don't you kill me....
SLUGI (Člen)
12.08.2014 11:40:30
Offline

Re: Antiradar na moto

... řekl bych že je to furt stejný, pasivní jo, aktivní ne evil


"FORTUNA IUVAT AUDACES"
jimacu (Člen)
17.08.2014 20:33:27
Offline

Re: Antiradar na moto

Asi to bude stejně na nic, dyť oni už stejně klasický radary, schovaný někde za bukem nepoužívaj, varování před laserem je na nic, poněvač tě už stejně maj, a když potkáš pašíka, tak jseš už taky v prdeli.

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr