Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Diskuze » yellow men attaking

Kožak (Člen)
27.08.2014 21:23:51
Offline

yellow men attaking

Tak po dnešnim zážitku na bajk už jedině ozbrojen!help
odpoledne  Průmyslová ulice
Jedu v levim...z prava kokta v kombajnu nacpaná po střechu veteší ,za volantem šikmovočko. Bez blinkru a varování fik mně to tak (klasika)..brzdim čim se dá ,bylo to vo chlup.Za 20m svítí červená, najedu vedle jebnu do skla a ukazuju žluťákovi jak je dobrej a esi taky čumí do zpětného zrcátka...jen se šklebí a cosi blekotá. Blikne zelená ,cpe se zpět do pravého ale v okamžiku kdy najíždim vedle fik mně to tam podruhý - teď už zcela záměrněfuckmezi koktou a obrubníkem už neni místo...padám na levej bok (naštěstí v malé rychlosti) po pár metrech rákosník zastavuje a jde po mně. Netušim kde se v tom malim velkym zmrdovi bere ta drzost a odvaha ale je mu to málo ...chce mně zdá se ztrestat víc ...napřahujesurprised
Zvedám se tahám nohu z pod motorky ...sem v pozici kdy jediná možná obrana je bekendem pravačkou. Rána vyšla a chrániče na rukavici zafungovali skvěle...tentokrát jde k zemi von....chvilku leží pak se těžce zvedá...čekám nějaký kung-fu ,zase něco mektá tou jejich hatmatilkou  (asi nadávky) ale už né tak vostře a pajdá k autu.
Já zvedám za pomoci chlápka co stál zamnou bajk a rákoska normálně na férovku odjíždí ...seru na to prohlížim mašinu ...škody žádný jen tráva a bláto a protočený zrcadlo v závitu...vůbec nevim jak sem přeskočil ten vobrubník idontknowale lehla do peřin a bez následků páč dopoledne chcalo ..i haksna co mně jí to přimáčklo cajk...zaplať bůh :)

Kdo mně zná ví ,že sem klidná a tichá povaha ...vlastně ani u píva moc neřvubigsmile a taky nejsem žádná těžká váha ale jinak to řešit nešlo ,ten malej žlutej pán mně nasral bigsmile ...teď jen doufám ,že sem si proti sobě poštval Vietnamskou mafii esi teda nějakou maj ,že by to pokračovalo eště nějakou další taškařicí bigsmile
Kdyby něco věřim ,že mně tu někdo helpne ale jak řikám ode dneška ozbrojen ;)

Osi ...můžeš si mně ...a nebo toho žluťáka dopsat do padavek ,jak chcešbigsmile


MRDAT!!!
Michal Dk (Člen)
27.08.2014 21:42:03
Offline

Re: yellow men attaking

To jsi dopadnul dobře.Asi to bude nějakej bacil ta kokta v kombajnu bohužel ja dopad hůř.bad

osiris (Člen)
27.08.2014 22:38:24
Offline

Re: yellow men attaking

kožakovi: tyvole tebe sejmul houska? surprisedbigsmile
...jo a tohle si myslím, se dá počítat jako regulérní zvíření prachu, takže máš bod goodsmile1


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
K.a.s.y.m. (Člen)
28.08.2014 06:54:05
Offline

Re: yellow men attaking

Ja uz na tohle ani nereaguju. To je kazdou chvili co me nekdo nekde vytlaci nebo mi neda prednost atd.  A je jedno jestli jedu na banditovi nebo na nejakym mestskym poskoku.. To bych jezdil vecne nasranej smile2


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Fresh Man (Člen)
28.08.2014 08:23:16
Offline

Re: yellow men attaking

Přesně už na to většinou serusick dřívjoo to sem se byl divokejfuckcool sem byl jak autoklempir bigsmile


Bandit pičo
XJelen (Člen)
28.08.2014 09:51:19
Offline

Re: yellow men attaking

no ty píčo, tak hlavně, že taškařice bez modřin good


Strýcfajtr !!!
huskyb12 (Administrator)
28.08.2014 10:15:35
Offline

Re: yellow men attaking

Tak já vám teda popíšu, jak to bylo. Chudák Šu-lin jede s další várkou textilu konečně domu. Utahanej jako kotě. Kokta si to přede v pravým pruhu. Najednou se přižene Biker a chce mu pro nic za nic ukopnout zrcátko, ale udělá to tak blbě, ze se u toho svalí jak pytel hoven. Tak Šu-lin zastaví a chce mu pomoct a von ho ten vůl chce eště prát. Tak teda skočí do Kokty a uhání pryč smile1


ale di, Ty brepto ...
kneehammer (Člen)
28.08.2014 11:29:50
Offline

Re: yellow men attaking

huskyb12 psal:

Tak já vám teda popíšu, jak to bylo. Chudák Šu-lin jede s další várkou textilu konečně domu. Utahanej jako kotě. Kokta si to přede v pravým pruhu. Najednou se přižene Biker a chce mu pronic zanic ukopnout zrcátko, ale udělá to tak blbě, ze se u toho svalí jak pytel hoven. Tak Šu-lin zastaví a chce mu pomoct a von ho ten vůle chce eště prát. Tak teda skočí do Kokty a uhání pryč smile1

a biker dostava podminku, páč kamery zachytily enem napadení žluťáka, nikoliv to před tím bigsmilehelp


..:: B12 inside ::..
Daniel (Člen)
28.08.2014 11:52:54
Offline

Re: yellow men attaking

Ještě bych doplnil podle zdrojů z TV Nova byla dodávka plná trávy a motorkář byl z konkurenčního gengu a pokošel se dodávku vytlačit z cesty a marihuanu ukrást.

zzzmrzlinar (Člen)
28.08.2014 13:16:41
Offline

Re: yellow men attaking

bacha na ně. Buď rád, že kolem nebyla džungle, to bys taky mohl dopadnout jako američani.

WenzelB6 (Člen)
28.08.2014 14:33:20
Offline

Re: yellow men attaking

Daniel psal:

Ještě bych doplnil podle zdrojů z TV Nova byla dodávka plná trávy a motorkář byl z konkurenčního gengu a pokošel se dodávku vytlačit z cesty a marihuanu ukrást.

Před měsícem mi něgdo vykop a vodnes tři sazenicefuck, pravidelně mi v noci chodí holit poslední, co mi zbyla. Mám na něj políčíno s fotopastí, TV hovna volat nebudu.bigsmile

Daniel (Člen)
28.08.2014 14:44:14
Offline

Re: yellow men attaking

Lidi sou kurvy, tráva se nekrade.fuck
Až ho chytíš tak mu nandej.

Kožak (Člen)
28.08.2014 15:20:16
Offline

Re: yellow men attaking

huskyb12 psal:

Tak já vám teda popíšu, jak to bylo. Chudák Šu-lin jede s další várkou textilu konečně domu. Utahanej jako kotě. Kokta si to přede v pravým pruhu. Najednou se přižene Biker a chce mu pro nic za nic ukopnout zrcátko, ale udělá to tak blbě, ze se u toho svalí jak pytel hoven. Tak Šu-lin zastaví a chce mu pomoct a von ho ten vůl chce eště prát. Tak teda skočí do Kokty a uhání pryč smile1

hmmredface...taks to byl přeci jenom ty...a já tě v tom strésu nepoznalbigsmile
Prdel je ,že je to takový moje dejá-vu poněvač je tomu asi měsíc nazad ,kdy mě to tam taky nějakej rákosník poslal asi vo kilák dálidontknow ...náhoda nebo dou fakt po mně? surprised bigsmileuž tam tudy radši nejedu sick:)
mašinu sem vypucoval ,naleštil a zapravil jen malou ťupku na bandě ...akorát to teď při vostřejšim brždění nějak kope do pumpyidontknow


MRDAT!!!
Koldan (Člen)
28.08.2014 15:48:43
Offline

Re: yellow men attaking

Kožak psal:

Tak po dnešnim zážitku na bajk už jedině ozbrojen!help
odpoledne  Průmyslová ulice
Jedu v levim...z prava kokta v kombajnu nacpaná po střechu veteší ,za volantem šikmovočko. Bez blinkru a varování fik mně to tak (klasika)..brzdim čim se dá ,bylo to vo chlup.Za 20m svítí červená, najedu vedle jebnu do skla a ukazuju žluťákovi jak je dobrej a esi taky čumí do zpětného zrcátka...jen se šklebí a cosi blekotá. Blikne zelená ,cpe se zpět do pravého ale v okamžiku kdy najíždim vedle fik mně to tam podruhý - teď už zcela záměrněfuckmezi koktou a obrubníkem už neni místo...padám na levej bok (naštěstí v malé rychlosti) po pár metrech rákosník zastavuje a jde po mně. Netušim kde se v tom malim velkym zmrdovi bere ta drzost a odvaha ale je mu to málo ...chce mně zdá se ztrestat víc ...napřahujesurprised
Zvedám se tahám nohu z pod motorky ...sem v pozici kdy jediná možná obrana je bekendem pravačkou. Rána vyšla a chrániče na rukavici zafungovali skvěle...tentokrát jde k zemi von....chvilku leží pak se těžce zvedá...čekám nějaký kung-fu ,zase něco mektá tou jejich hatmatilkou  (asi nadávky) ale už né tak vostře a pajdá k autu.
Já zvedám za pomoci chlápka co stál zamnou bajk a rákoska normálně na férovku odjíždí ...seru na to prohlížim mašinu ...škody žádný jen tráva a bláto a protočený zrcadlo v závitu...vůbec nevim jak sem přeskočil ten vobrubník idontknowale lehla do peřin a bez následků páč dopoledne chcalo ..i haksna co mně jí to přimáčklo cajk...zaplať bůh :)

Kdo mně zná ví ,že sem klidná a tichá povaha ...vlastně ani u píva moc neřvubigsmile a taky nejsem žádná těžká váha ale jinak to řešit nešlo ,ten malej žlutej pán mně nasral bigsmile ...teď jen doufám ,že sem si proti sobě poštval Vietnamskou mafii esi teda nějakou maj ,že by to pokračovalo eště nějakou další taškařicí bigsmile
Kdyby něco věřim ,že mně tu někdo helpne ale jak řikám ode dneška ozbrojen ;)

Osi ...můžeš si mně ...a nebo toho žluťáka dopsat do padavek ,jak chcešbigsmile

měls mu propláchnůt hubu pěsťů, rákosníkovi pojebanému

(Šu-Lin-nic proti tobě:o)


Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)
hlemejzd999 (Člen)
28.08.2014 16:13:51
Offline

Re: yellow men attaking

pičo to se dějou vjeci v tej Prahe bigsmile


Nejlepší ovoce jsou cecky - samá dužina a žádný pecky 
Filous (Člen)
28.08.2014 19:24:34
Offline

Re: yellow men attaking

...no ty volesurprised ...zaplaťsatan že si cajkgood...a taky škodažes mu nemoch nebo nestich poděkovat víc neš jednim bekendemsmile2


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
barynek (Člen)
28.08.2014 23:19:46
Offline

Re: yellow men attaking

to jsou věcisurprised
hlavně žes cajk!


Bandit 4EVER!!!
Fiskus (Nový člen)
28.08.2014 23:45:35
Offline

Re: yellow men attaking

Ty woe, fakt nevim, jestli budu eště jezdit. Sem tam mi to pošle někdo z vodbočky, ale tohle.... idontknow


Jak to má čtyři kola nebo dvě kozy, tak s tím dřív nebo později budou problémy.
Banditatom (Člen)
29.08.2014 09:01:49
Offline

Re: yellow men attaking

Hezky to tam mate porizenybad
Loni neco podobneho jen jsem to ustal...deda mel jeste tu drzost na mep odat trestni oznameni.... Od lonska jezdim v plechovkej s kamerej a na motorkej s obuskemgood


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
Kožak (Člen)
29.08.2014 11:20:44
Offline

Re: yellow men attaking

pussysme tu světový...jednou starej kmet se stetsnem na hlavě si to střih na kruháči vopačně a eště si klepe na čelo jako že sem blbej ,že kady to jako jedusurprised ..ty vole čék se nestačí divitbigsmile


MRDAT!!!
VikecB12 (Člen)
29.08.2014 11:38:48
Offline

Re: yellow men attaking

Minulej týden mě podobnou parádičku vystřihla baba na kruháču u dálnice D2(sjezd na Chrlice) Kruháč má dva pruhy,jedu po něm v pravým pruhu,baba se tváří,že jako sleduje jak projedu,dává mě přednost při najíždění na kruháč a najednou to voroštovala a to bestiální twingo poslala do toho levýho pruhu kruháče do protisměru a vesele mazala k dalšímu sjezdu  a fŕŕŕ jednosměrkou vencoolbigsmilebigsmile Z výrazu její tváře bylo poznat,že je přesvědčená o správnosti svého počínánícool
A není to tak dlouho,co mě na dálnici mezi Norimberkem a Rozvadovem míjelo v noci auto,ofšem jaksi mezi nama nebyly svodidla žeevil
A mezi těmadle mrdkama se má člověk pohybovat jako profesionál,nebo nedejbože na motorcebigsmile


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
XJelen (Člen)
29.08.2014 12:35:07
Offline

Re: yellow men attaking

VikecB12 psal:

Minulej týden mě podobnou parádičku vystřihla baba na kruháču u dálnice D2(sjezd na Chrlice) Kruháč má dva pruhy,jedu po něm v pravým pruhu,baba se tváří,že jako sleduje jak projedu,dává mě přednost při najíždění na kruháč a najednou to voroštovala a to bestiální twingo poslala do toho levýho pruhu kruháče do protisměru a vesele mazala k dalšímu sjezdu  a fŕŕŕ jednosměrkou vencoolbigsmilebigsmile Z výrazu její tváře bylo poznat,že je přesvědčená o správnosti svého počínánícool
A není to tak dlouho,co mě na dálnici mezi Norimberkem a Rozvadovem míjelo v noci auto,ofšem jaksi mezi nama nebyly svodidla žeevil
A mezi těmadle mrdkama se má člověk pohybovat jako profesionál,nebo nedejbože na motorcebigsmile

Napíšu to česky, ale v němčině to zní líp bigsmile
"... a upozornění pro řidiče na dálnici A8 mezi Norimberkem a Fürthem jede jeden řidič v protisměru!..." Co jeden! Všichni!!!
bigsmile


Strýcfajtr !!!
Dado (Člen)
29.08.2014 14:57:50
Offline

Re: yellow men attaking

Michal Dk psal:

To jsi dopadnul dobře.Asi to bude nějakej bacil ta kokta v kombajnu bohužel ja dopad hůř.bad

A co pak? idontknow


blbej můžeš bejt,ale musíš si umět poradit
Michal Dk (Člen)
29.08.2014 15:20:55
Offline

Re: yellow men attaking

Dado psal:
Michal Dk psal:

To jsi dopadnul dobře.Asi to bude nějakej bacil ta kokta v kombajnu bohužel ja dopad hůř.bad

A co pak? idontknow

Je to zatím v šetření policie.Pán s koktou se rozhod jet z vedlejší na hlavní zrovna když jsem projížděl, nechal mě cca 10metru na brzdění a pak tam strčil čumák.Naštěstí to bylo v malý rychlosti.Motorka dobitá já též.Škoda velká.bad

Kožak (Člen)
29.08.2014 15:34:03
Offline

Re: yellow men attaking

Michal Dk psal:
Dado psal:
Michal Dk psal:

To jsi dopadnul dobře.Asi to bude nějakej bacil ta kokta v kombajnu bohužel ja dopad hůř.bad

A co pak? idontknow

Je to zatím v šetření policie.Pán s koktou se rozhod jet z vedlejší na hlavní zrovna když jsem projížděl, nechal mě cca 10metru na brzdění a pak tam strčil čumák.Naštěstí to bylo v malý rychlosti.Motorka dobitá já též.Škoda velká.bad

headshaketak to nasere víc....


MRDAT!!!
Dado (Člen)
29.08.2014 20:08:25
Offline

Re: yellow men attaking

Tak rychlou rekonvalescenci oběma👍


blbej můžeš bejt,ale musíš si umět poradit
4Fun.cz (Člen)
29.08.2014 20:18:07
Offline

Re: yellow men attaking

Vás tam serů žluťáci,mě tady pražské pumpičky.Si nevybereš sick


Lopatkou mezi kulky,nebo kulku mezi lopatky??
Banditatom (Člen)
30.08.2014 07:57:55
Offline

Re: yellow men attaking

4Fun.cz psal:

Vás tam serů žluťáci,mě tady pražské pumpičky.Si nevybereš sick

Ale copa? Ozirajo ti vinohrad?evil


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
Kožak (Člen)
30.08.2014 16:27:17
Offline

Re: yellow men attaking

Banditatom psal:
4Fun.cz psal:

Vás tam serů žluťáci,mě tady pražské pumpičky.Si nevybereš sick

Ale copa? Ozirajo ti vinohrad?evil

..má si to hlídat a né vysedávat v putice ;)


MRDAT!!!
tomasNJ (Člen)
30.08.2014 21:42:25
Offline

Re: yellow men attaking

Kožak psal:
Banditatom psal:
4Fun.cz psal:

Vás tam serů žluťáci,mě tady pražské pumpičky.Si nevybereš sick

Ale copa? Ozirajo ti vinohrad?evil

..má si to hlídat a né vysedávat v putice ;)

spíš ve sklepku neasi???bigsmile


__________________________________________________________________________________
Fabbrica Italiana di Automobili Torino                     Anonima Lombarda Fabbrica Automobili
4Fun.cz (Člen)
31.08.2014 10:50:39
Offline

Re: yellow men attaking

Ae piču,oblečou si ty buzrantské hadříky a jezďí jak piče přez celou silnicu jak závod míru.Ale už tu dva zakukali kokoti....smokin


Lopatkou mezi kulky,nebo kulku mezi lopatky??
andre.marek (Člen)
31.08.2014 13:36:16
Offline

Re: yellow men attaking

4Fun.cz psal:

Ae piču,oblečou si ty buzrantské hadříky a jezďí jak piče přez celou silnicu jak závod míru.Ale už tu dva zakukali kokoti....smokin

A ještě po tobě hází flašky, co? Teda prázdné... bigsmile

Loser (Administrator)
31.08.2014 14:21:33
Offline

Re: yellow men attaking

me minulej tejden tukala na vokynko pani v predduchodovym veku, ze jsem ji i se skutrem vytlacil ze silnice. Mela stesti, ze stary zensky nebiju. Asi by ji tam ten skutr upadnul do krizovatky i s ni.
Pani si zrejme cela blazena poridila skutr, protoze v telce rikali, ze je to super a ze se to ted muze aniz bych musela delat nejaky cvicny jizdy a tak. A na tu prazskou dobravu je to vyborny, pze se s tim vejde vsude a v praci a na ctvrtecnim bingu bude driv. Z pumpickarskejch filmu na youtube obkoukala, jak se da krosit po meste a usoudila, ze na tom fichtlu to pujde taky. Ono by to slo, ale to by to nejdriv musela umet.
1. krizovka: dojizdim asi treti do krizovatky (levym pruhem), kde zrovna blikla cervena. Pani byla v pravym na moji urovni a rozhodla se to huste strihnout stredem a najet si az ke svetlum. Aniz by se kamkoliv koukla, zacala najizdet do myho levyho pruhu, takze jsem si pribrzdil a pritroubil, abych ji nepovozil na kapote.
2. krizovka: kdyz se konecne za staleho kyvani zleva doprava dostala k semaforum a chtela zastavit, soustredila veskerou pozornost na to, kterou nohu polozit na zem (malem nepolozila zadnou a svalila se cela). Diky tomu si nevsimla, ze uz je tam davno zelena a auta, ktery chytre predjela, ted pro zmenu predjizdeji ji a ona se snazi rozjet.
3. krizovka: rozjet se ji podarilo zrovna, kdyz jsem projizdel kolem ni. No a co myslite? Ano zase mi to tam poslala. Prudce na brzdy a na klakson
4. krizovka: jedu za ni tricitkou, pze se mota po celym pruhu a nejde ji nijak predjet. Najednou bez blinkru najede vlevo na tramvajovy pas. Rikam si, ze uz toho ma asi plny kecky a chce me pustit, tak pridam na celych 40km/h a predjizdim ji. V ten okamzik ale pani zjistila, jaky dokazou bejt koleje sfine a vypada to na luxusniho hasana, kteryho pomalu smerovala primo do myho boku. Prislap jsem plyn a zabranil kolizi. Pani to nastesti ustala. Hned na dlasi krizovatce me ale zacala presvedcovat o svych schopnostech a mych neschopnostech


I'm a loser baby, so why don't you kill me....
jardagsf (Člen)
31.08.2014 15:04:19
Offline

Re: yellow men attaking

mas se naucit jezdit woe geronti jsou svine - a to si jeste predstav ze by mela bandita treba jako....... treba papakely??surprised to by ses asi poass
jardagsf taky  gerontni motant bigsmile


MOTO KOZZI GRISO
barynek (Člen)
31.08.2014 15:09:24
Offline

Re: yellow men attaking

2 Loser - ty woe co to máte v tý Praze za pakáž??idontknow Zlatá vesnice, tady jede maximálně tak traktorbigsmilebigsmile


Bandit 4EVER!!!
Banditatom (Člen)
31.08.2014 15:13:44
Offline

Re: yellow men attaking

barynek psal:

2 Loser - ty woe co to máte v tý Praze za pakáž??idontknow Zlatá vesnice, tady jede maximálně tak traktorbigsmilebigsmile

goodsmile1


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
Fresh Man (Člen)
09.09.2014 21:45:54
Offline

Re: yellow men attaking

tag neska silvr bus atak cool u karlštejna celej f protisměru vyjuknul zpoza stromů z hodně prudký zatáčkybigsmile nechal mi tam škvírku tak na řidítkasmokin vot svodidel.fuck doufam že se lek a že se mu nepostaví aspon měsíc good píčus. na takový silnici z busem help


Bandit pičo
hlemejzd999 (Člen)
10.09.2014 07:09:09
Offline

Re: yellow men attaking

Fresh Man psal:

tag neska silvr bus atak cool u karlštejna celej f protisměru vyjuknul zpoza stromů z hodně prudký zatáčkybigsmile nechal mi tam škvírku tak na řidítkasmokin vot svodidel.fuck doufam že se lek a že se mu nepostaví aspon měsíc good píčus. na takový silnici z busem help

takys tam moch potkat kombajn s lištou a bez doprovodu, taksi nestežujbigsmilebigsmile bigsmile
( čas 39:15 https://www.youtube.com/watch?v=ueZ63hOOlLE ) bigsmile


Nejlepší ovoce jsou cecky - samá dužina a žádný pecky 
Lihy (Člen)
10.09.2014 10:01:43
Offline

Re: yellow men attaking

Fresh Man psal:

tag neska silvr bus atak cool u karlštejna celej f protisměru vyjuknul zpoza stromů z hodně prudký zatáčkybigsmile nechal mi tam škvírku tak na řidítkasmokin vot svodidel.fuck doufam že se lek a že se mu nepostaví aspon měsíc good píčus. na takový silnici z busem help

Tak tam jiný než prudký nejsou. Naštěstí to tam máš trošičku najetý pussybigsmile Mi to trošku připomíná jednu situaci z Francie....ta paní tam asi stojí dodnesbigsmile

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr