Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Technická poradna » rada zvuk starteru

losmiros (Člen)
12.06.2007 10:41:03
Offline

rada zvuk starteru

nic zvláštního jsem s tím nedělal, jenom měnil levé víko motoru a posleze i řetězovku, ale od té doby má startér jinej zvuk, ne tak jednoznačný jako dřív, teď je to spíš takový chraštění, nicméně startuje dobře. akorát když je teplej motor, tak mi přijde, jako by točil o sekundu nebo dvě déle, i po naskočení motoru, tož nevím, zatím to neřeším, ale kdyby někdo věděl, tož poraďte dííík


on the road
Eguák (Člen)
12.06.2007 12:55:02
Offline

Re: rada zvuk starteru

a neměnil si náhodou startér bigsmilebigsmile

hele startuje to ???  staruje... tak to neřeš

Meloun (Člen)
12.06.2007 13:13:39
Offline

Re: rada zvuk starteru

Tak zas rozdělej o levý víko a mrkni se,jestli jsi tam dal dobře ten pastorek od startéru atd...chyba bude nejspíš tam.


PURE NAKED BIKE!
Filous (Člen)
12.06.2007 13:18:57
Offline

Re: rada zvuk starteru

losmiros psal:

nic zvláštního jsem s tím nedělal, jenom měnil levé víko motoru a posleze i řetězovku, ale od té doby má startér jinej zvuk, ne tak jednoznačný jako dřív, teď je to spíš takový chraštění, nicméně startuje dobře. akorát když je teplej motor, tak mi přijde, jako by točil o sekundu nebo dvě déle, i po naskočení motoru, tož nevím, zatím to neřeším, ale kdyby někdo věděl, tož poraďte dííík

...těsnění pot víko dals jaký??? ...esi napíšeš že silikon, tag bych asi vjeděl surprised ...jináč třeba i volnobješka startéru by mohla bejt nemocná surprised


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
losmiros (Člen)
13.06.2007 07:57:02
Offline

Re: rada zvuk starteru

dík za info

1. startér jsem neměnil
2. asi to budu muset rozdělat, ale moc se mi nechce
3. tůůů Filous - silikon, tak povídej, kdysi jsem si od tebe kupoval to víko, a teďka až jsem se k tomu dostal, abych ho vyměnil. jestli je lepčí, tam hodit to těsnění za 250, tak to teda udělám, ale jinak to drží pěkněidontknow


on the road
Kelly01 (Člen)
13.06.2007 08:07:58
Offline

Re: rada zvuk starteru

pussy
sem ho vystřih nůžkama z kousku těsnícího papíru za 3kačkyidontknow
A Filous má pravdusmile1


God Save The Queen!
losmiros (Člen)
13.06.2007 08:11:34
Offline

Re: rada zvuk starteru

kdysi jsem to stříhal na pravý víko a od té doby si to radši koupím... bo jsem kopyto

Filous má pravdusurpriseda jakou???

mi neříkejte, že je tam tak málo místa, že by pastorek chytal o víko nebo tak něco --- tož jak?
čekám na to, ikdyž bych měl něco dělatbad


on the road
losmiros (Člen)
13.06.2007 08:13:26
Offline

Re: rada zvuk starteru

a jste taky brzdy, když jsem se tady vehementně vyptával jestli silikon nebo to zapráskaný těsnění, tak jediný co jste řešili bylo že jsem socka a nemám na těsnění - ale nikdo neřek, že by to jako mohlo něčemu vadit

tož takhelp


on the road
Kelly01 (Člen)
13.06.2007 08:15:37
Offline

Re: rada zvuk starteru

Neudělá to u všech motorek..

Ničemu to ale nevadí..

Fakt je tam tak málo místa..

Socky mají Bandity..

No asurprised


God Save The Queen!
osiris (Člen)
13.06.2007 08:20:30
Offline

Re: rada zvuk starteru

...to je jediný místo kde to vadí smile1


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
losmiros (Člen)
13.06.2007 08:23:12
Offline

Re: rada zvuk starteru

no jen že mi to nikdo neřek - to mě zaráží, jako že by mohlo, odpo to jdu koupit do suzuki

takže to musím sundat, vypustit a očistit, kurva

jak moc musí bejt moto nakloněná aby nevitíkal olej, když se mi nechce vypouštět???bigsmile

jinak Kellysaurus, dik za odpověď a odbornou pomocgood konečně máš tu správnou barvu motorky, - krasavicagood


on the road
Kelly01 (Člen)
13.06.2007 08:27:30
Offline

Re: rada zvuk starteru

Při kterémkoli víku není třeba vypouštět olejidontknow

Hadru na řidítko a opřít o stěnu...


God Save The Queen!
losmiros (Člen)
13.06.2007 08:31:54
Offline

Re: rada zvuk starteru

ok, zkusím opřít o řidítko a uvidím, je tam nutná ta hadra?? bo se asi dobrovolně prohlásím za beznadějný hanácký příklad židotybigsmilebigsmile

včera jsem dojel přes milion dědin do Chvalčova a chtěl si projet hostynky, až dojedu navrch do první zatáčky, tak prostě mokro jak cip až na troják, tam jsem už na to neměl nervy a jel zpátky... se mi nějak nevede

dík kluci


on the road
Kelly01 (Člen)
13.06.2007 08:38:39
Offline

Re: rada zvuk starteru

máš li odřený závažíčka na hadru směle ser,a pokud je tam nemá tak na plast plynu takysmile1


God Save The Queen!
Filous (Člen)
13.06.2007 08:57:22
Offline

Re: rada zvuk starteru

losmiros psal:

kdysi jsem to stříhal na pravý víko a od té doby si to radši koupím... bo jsem kopyto

Filous má pravdusurpriseda jakou???

mi neříkejte, že je tam tak málo místa, že by pastorek chytal o víko nebo tak něco --- tož jak?
čekám na to, ikdyž bych měl něco dělatbad

...může tomu tag bejt...vopravdu je tam málo místa a i dyš ten papír má malou tloušťku, funguje i jako vymezovací mezikus a u toho silikonu nigdy nevodhadneš kolik ho tam zvostane...


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
losmiros (Člen)
13.06.2007 13:39:49
Offline

Re: rada zvuk starteru

ok - dík pane Filous


on the road

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr