Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Cestování » Ukončení sezony

sigousek (Člen)
23.09.2014 18:59:29
Offline

Ukončení sezony

Zdar plánujete nějakou akci na ukončení sezony??

Ondráš (Člen)
23.09.2014 23:12:02
Offline

Re: Ukončení sezony

No Masofka byla nedávno... Ale když něco uspořádáš...good


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
sigousek (Člen)
24.09.2014 18:53:23
Offline

Re: Ukončení sezony

Na uspořádání motoakce nemám buňky headshake

Ondráš (Člen)
24.09.2014 19:13:28
Offline

Re: Ukončení sezony

sigousek psal:

Na uspořádání motoakce nemám buňky headshake

Domluv to na Bouchalce. Placu dost, provoz nonstop...goodsmokin


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
sigousek (Člen)
24.09.2014 19:59:31
Offline

Re: Ukončení sezony

bigsmile dobrej nápad koukám že to tady u nás v okolí znáš good ale do organizování akcí se pouštět nebudu nechám to zkušenějsím

Ondráš (Člen)
24.09.2014 20:39:52
Offline

Re: Ukončení sezony

sigousek psal:

bigsmile dobrej nápad koukám že to tady u nás v okolí znáš good ale do organizování akcí se pouštět nebudu nechám to zkušenějsím

Pocházím z Broum, tak abych to neznal. smile1 Jediný místo široko daleko, kde se kdysi dalo najíst i ve 4 hodiny ráno.smokin


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
sigousek (Člen)
25.09.2014 19:24:00
Offline

Re: Ukončení sezony

Tak sem po brouzdani po netu neco našel přidá se někdo??


Letos vzalo léto svůj konec opravdu hopem. Pak každý motorkář či motorkářka doufá do poslední chvíle, že se ještě nějaký den vydaří. A když se zadaří, mohli bychom si spolu užít Svatováclavskou vyjížďku – již tradiční neoficiální ukončení motosezóny.

Kdy: neděle 28. září 2014

Sraz: od 9.00 hodin

Kde: nádvoří Plzeňského pivovaru

Výjezd kolony: přesně v 11. 30 hodin

Trasa: směr Stříbro

Cíl: letiště Kříženec (Planá)

Pořadatel: Moto PellMell Plzeň

Organizace příjezdu a odjezdu z pivovaru: opět budeme najíždět horní bránou (naproti ÖMV). Při parkování a pohybu po pivovaru dbejte pokynů pořadatelů.

1.    Výjezd z pivovaru nebude povolen nikomu dříve než s kolonou. Musíme se vyvarovat „pendlování“ některých nedočkavců.

2.    Podle počtu účastníků budou možná při výjezdu z pivovaru vytvořeny oddělené kolony – dbejte proto prosím na pokyny pořadatelů.

3.    Vzhledem k tomu, že budeme mít vyblokovaný pravý jízdní pruh pro plynulý výjezd z pivovaru až k mostu přes řeku Mži, bude možné opustit kolonu nejdříve u parkovacího domu Rychtářka.

4.    Městy a obcemi budeme projíždět rychlostí 30 – 40 km/hod., mimo obce max. 50 km/hod.

= Uvedené podmínky nemusí vyhovovat všem… proto prosím už nyní zvažte, jestli jste ochotni je respektovat a vyjížďky se s námi zúčastnit. Celá akce se koná s pomocí a pod dohledem Policie ČR.


pokud nebude chcát tak ja jedu cool

Vondrejs (Člen)
25.09.2014 20:33:06
Offline

Re: Ukončení sezony

Tak já tam určitě budu, ale na vyjížďku nejedu - to je pěknej vopruz, už jsem jí jel několikrát a fakt už do toho nejdu. Buď pojedu pak nějakou jinou trasu s dojezdem na to letiště do Planý kam jedou všichni, nebo si vyberu nějakou jinou trasu ať se pořádně svezu. Kdyby jsme se náhodou potkali tak se přihlaš, budu mít to správný tričko. good

faitík (Člen)
25.09.2014 20:43:23
Offline

Re: Ukončení sezony

sigousek: tak si to užij, bue to peckagood


Když to nejde silou, tak to pude ještě větší silou!
sigousek (Člen)
25.09.2014 20:51:13
Offline

Re: Ukončení sezony

kdyz te poznám prihlásím se bigsmile na vyjíždku pravdepodobne pojedu jen kousek pak se trhnu jako vzdycky nemam nervy jet 2 hodiny 50km/h

faitík (Člen)
25.09.2014 20:55:50
Offline

Re: Ukončení sezony

Já jako nejedu... sem ti jen přál, abys si to užilbigsmilegood


Když to nejde silou, tak to pude ještě větší silou!

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr