Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Cestování » Dolomity (srpen 2014?)

kneehammer (Člen)
26.06.2014 14:55:50
Offline

Dolomity (srpen 2014?)

Ještě než to pošlu na motorkáře, nejel by někdo Dolomity první týden v srpnu? Ze západu od Stelvia na východ do Cortiny přes passa.
Kamoš to prodal a teď furt shání svou novou vysněnou a spíš bych řekl, že to nestihne.

Editoval osiris (28.06.2014 14:25:27)


..:: B12 inside ::..
kneehammer (Člen)
19.07.2014 10:01:04
Offline

Re: Dolomity (srpen 2014?)

Nikdo? smile1 Odlet 3. nebo 4. srpna, itinerář hotov ;-)


..:: B12 inside ::..
Filous (Člen)
19.07.2014 21:33:11
Offline

Re: Dolomity (srpen 2014?)

...pochlub se itinerářem, poletíme někam, eště nevim kam asi tag vo tejden pozdějccool


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
VikecB12 (Člen)
19.07.2014 23:57:38
Offline

Re: Dolomity (srpen 2014?)

Taky jedem tejden po tom,s Orlovskou bandou na starejch verglech pokořit glockner a pak asi potáhneme na slovinsko do triglavu a dom. Už se těším jak zase vyvětrám staříkagood


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
kneehammer (Člen)
21.07.2014 08:52:36
Offline

Re: Dolomity (srpen 2014?)

No do řiti, to všechny míjím o týden smile1 Bohužel s tím nemůžu hnout, beru to pak rovnou dolů na pijatiku za kámošema do Chorvatska.

Filous:
Plán je z Moravy přes Schladming, Obertauern, do Itálie, Timmelsjoch, Merano, Stelvio, Tonale, Menolla pass, Dolomity (sella, pordoi, gardena), pak giau a pár menších pass okolo, do Cortiny.

Vikec:
Pokud budete na Vršiču od Krajnske Gory, tak určitě pak protáhnout dolů na Bovec a Most na Soči. Ucvrkl jsem z Vršiče a když jsem pak sjížděl na Bovec, tak sem v údolí kolem řeky cvrkal dalších 30 kiláků good Masakr.good


..:: B12 inside ::..
VikecB12 (Člen)
21.07.2014 11:21:50
Offline

Re: Dolomity (srpen 2014?)

Jó,tam je hezky fšude,když nepršíbigsmile Už sem se tam párkrát po okolí potuloval a je tam nádherně,ať jedeš kerým chceš směrem. Každopádně chceme dat minimálně jednu,spíš dvě noci na Bohnijským jezeře v kempu a vydat se nahorů na ty kopečky s těma sjezdofkama lanovkou a dolů to vzít pěšo. Vobráceně by sme to nedalibigsmile Ale uvidíme,co nám na náš plán řekne déšť,vo kerej není ve slovinsku nouzebigsmile


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Bedřich (Člen)
28.07.2014 23:32:11
Offline

Re: Dolomity (srpen 2014?)

V neděli jsem se vrátil z Alp - jen na 4dny, cca 1700km ale po dvouletý přestávce SUPER. Počasí jsme měli asi jedno s nejhorších co jsem kdy měl -  denně jedna hodina ve šprce, sem tam mraky v silnici, pak půlden mokro a půlden luxus suchý azuro...  letos to asi jinak nebude co tak sleduju počasí...

... jen pánská jízda bez  "baťůžků" a nechyběla kultůrní vložka včetně vesnickýho "festu" s večerní družbou kmenového osazenctva bigsmile

na tu bídu s počasím ze všech pohledů to bylo superbigsmile


... co se dneska posere, zejtra bude dobrý...
Rum-cajs (Člen)
29.07.2014 08:16:37
Offline

Re: Dolomity (srpen 2014?)

Kdyz potahnete do Slovinska, tak velmi doporucuju prusmyk Bad Eisenkappel - Jezersko. Hlavne na rakousky strane nadhera.
Ono je toho tam vubec vicero peknyho, treba z Bled do Bohinjska Bystrica. Pak jsme tam taky minulej tejden zakufrovali a jeli asi 17 km po sterkovy ceste, ale pro Bandasku zaden problem, ne?

kneehammer (Člen)
29.07.2014 08:33:26
Offline

Re: Dolomity (srpen 2014?)

Bedřich psal:

V neděli jsem se vrátil z Alp - jen na 4dny, cca 1700km ale po dvouletý přestávce SUPER. Počasí jsme měli asi jedno s nejhorších co jsem kdy měl -  denně jedna hodina ve šprce, sem tam mraky v silnici, pak půlden mokro a půlden luxus suchý azuro...  letos to asi jinak nebude co tak sleduju počasí...

... jen pánská jízda bez  "baťůžků" a nechyběla kultůrní vložka včetně vesnickýho "festu" s večerní družbou kmenového osazenctva bigsmile

na tu bídu s počasím ze všech pohledů to bylo superbigsmile

no chraň bůh fuckfuck bigsmile


..:: B12 inside ::..
Bedřich (Člen)
29.07.2014 23:05:26
Offline

Re: Dolomity (srpen 2014?)

i když bude hnusně, vždy je tu možnost se pěkně vožrat na čerstvém vzduchu mezi krávama :- )

... neboj smile1


... co se dneska posere, zejtra bude dobrý...
Filous (Člen)
06.08.2014 23:06:10
Offline

Re: Dolomity (srpen 2014?)

...tag my vyrážíme f sobotu...plán je přeletět Alpy, čtyry dny se toulat po Dolomitech a pag hyjé do Slovincka...sou něgde vokolo Bledu a Bohijnskýho ózera ňáky penzióny nebo tag něco??? ...bo se stanem a spacákem se netáhnucool


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Petr J. (Člen)
06.08.2014 23:26:43
Offline

Re: Dolomity (srpen 2014?)

Filous psal:

...tag my vyrážíme f sobotu...plán je přeletět Alpy, čtyry dny se toulat po Dolomitech a pag hyjé do Slovincka...sou něgde vokolo Bledu a Bohijnskýho ózera ňáky penzióny nebo tag něco??? ...bo se stanem a spacákem se netáhnucool

...to se mi ulevilo, že tenhle víkend nejedu, když bude tolik pršet....bigsmilebigsmile

Mour (Člen)
07.08.2014 06:19:58
Offline

Re: Dolomity (srpen 2014?)

Petr J. psal:
Filous psal:

...tag my vyrážíme f sobotu...plán je přeletět Alpy, čtyry dny se toulat po Dolomitech a pag hyjé do Slovincka...sou něgde vokolo Bledu a Bohijnskýho ózera ňáky penzióny nebo tag něco??? ...bo se stanem a spacákem se netáhnucool

...to se mi ulevilo, že tenhle víkend nejedu, když bude tolik pršet....bigsmilebigsmile

Zadny dest. Za 2 hodky vyrazime smer Jizni Cechy bigsmile

VikecB12 (Člen)
07.08.2014 20:25:31
Offline

Re: Dolomity (srpen 2014?)

Filous psal:

...tag my vyrážíme f sobotu...plán je přeletět Alpy, čtyry dny se toulat po Dolomitech a pag hyjé do Slovincka...sou něgde vokolo Bledu a Bohijnskýho ózera ňáky penzióny nebo tag něco??? ...bo se stanem a spacákem se netáhnucool

Naša grupa valí v nedělu,nebo spíš v pondělí brzo ráno,směr GG a pak přez Tolmezo do slovincka,něco pocourat po triglavu a pak přez Klagenfurt k domovině. cca 5 dní. Tak jak potkáš partiju pacošů na kejvačce,stýlce a v čele můj stařík,tak vem roha,jinak se určitě vožerembigsmile


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Filous (Člen)
07.08.2014 20:32:29
Offline

Re: Dolomity (srpen 2014?)

VikecB12 psal:
Filous psal:

...tag my vyrážíme f sobotu...plán je přeletět Alpy, čtyry dny se toulat po Dolomitech a pag hyjé do Slovincka...sou něgde vokolo Bledu a Bohijnskýho ózera ňáky penzióny nebo tag něco??? ...bo se stanem a spacákem se netáhnucool

Naša grupa valí v nedělu,nebo spíš v pondělí brzo ráno,směr GG a pak přez Tolmezo do slovincka,něco pocourat po triglavu a pak přez Klagenfurt k domovině. cca 5 dní. Tak jak potkáš partiju pacošů na kejvačce,stýlce a v čele můj stařík,tak vem roha,jinak se určitě vožerembigsmile

...no to by byla prdel se potkat, si dyštag cinknemcool...my jedem f sobotu, spíme f Taxenbachu přet Zell am See, v neděli přes GG do Maria Luggau, kousek vot Hermagoru, vot pondělka do škvrtka budem jezdit Dolomity a ve škvrtek ráno směr Bled a tam někam...f pondělí mam f plánu Plockenpass, Tolmezzo, Passo di Mauria, Cortina a spátky...no a f sobotu nebo v neděli přes Mariazell dom...


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
VikecB12 (Člen)
07.08.2014 20:43:48
Offline

Re: Dolomity (srpen 2014?)

Tak krom té cortiny se budeme motat ve stejným revírugoodsnad... Zatím vubec nevíme,kam na těch verglech dojedem,nikdo neví,kdy se to vysere a je dojetýbigsmile


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Filous (Člen)
07.08.2014 21:47:35
Offline

Re: Dolomity (srpen 2014?)

...Vikecu, jag je to ve Slovincku s ubytovánim??? ...penzijón nebo klidně chatky f kempu nebo i něco skromňejšího, nemusim mít nóbl hotel, jen sebou netáhnu spacák a stancool ...já bych se vyspal i na celtě f kombinéze pot mašinou, ale pani se na něco takovýho moc necejtíbigsmile


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
VikecB12 (Člen)
07.08.2014 21:55:04
Offline

Re: Dolomity (srpen 2014?)

Jednou sme dojeli k Bohnijskýmu jezeru v totál chcanci,fšecko durch,tak sme vlítli do místního turistbira na náfsi,proběhl jeden/dva telefony kamsi a už nám paní malovala mapku kudy kam a tam na nás čekal pěknej pokojík za lidovku i se snídaní. Rok na to sme tam jeli i bez turistbira,jen tak na blind a taky nás ubytovali. Poslední tři roky sem spal vždycky v kempu ve stanu,takže nevím co se v tomhle směru změnilo,ale těch zimmerfrei je cestou dost.good


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Filous (Člen)
07.08.2014 22:34:04
Offline

Re: Dolomity (srpen 2014?)

...tag to je pohodacool


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Bedřich (Člen)
08.08.2014 00:09:41
Offline

Re: Dolomity (srpen 2014?)

tak si to užijte, jel bych hned taky smile2
snad vám to počasí maximálně vyjde
http://www.wetter.at/wetter/oesterreich/prognose/9-tage


... co se dneska posere, zejtra bude dobrý...
VikecB12 (Člen)
08.08.2014 07:58:47
Offline

Re: Dolomity (srpen 2014?)

Květoslave,mám lehký šimrání,že asi trochu prochčijemsmile2
http://www.alpy.net/pocasi/predpoved-po … 9&h=14
Ale co už,termín byl danej a nějak to dopadne.smile1


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Filous (Člen)
09.08.2014 00:27:02
Offline

Re: Dolomity (srpen 2014?)

...to bych nebyl jásmile2 ...no tag ráno koně moje hyjééééécool


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
VikecB12 (Člen)
09.08.2014 11:17:38
Offline

Re: Dolomity (srpen 2014?)

Naše grupa až v panděro ráno...smile2


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
kneehammer (Člen)
15.08.2014 15:33:21
Offline

Re: Dolomity (srpen 2014?)

Tak sem doma.. Obertauern, Stelvio a okolí, Sella a okolí, Predill, Chorvatsko. Natocenejch cca tři a půl, prdel na sračku bigsmile, stan z lidlu za litr přežil noční kýble vody a hromy, že sem sral do gatí, ale jinak nepromok neopustil celou dobu kufr, aji ve dvou a pul tisicich azuro a 18 stupnu goodgood


Co vy Vikecu?


http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/2430_20140805_111827.jpg

..:: B12 inside ::..
VikecB12 (Člen)
16.08.2014 14:35:53
Offline

Re: Dolomity (srpen 2014?)

Naše grupa dorazila včera v deset večer dom. Počasí od pondělka komplet na piču,furt chcalo,aje bylo naštěstí celkem teplo. V pondělí sme dojeli přez Mariazell a Widalpengood do Fuše pod GG,v uterek sme pokořili vrchol,kde bylo 4,4stupně a prchali sme za teplem přez Plockenpass do kempu u Tolmeza(naprosto super u jezera) ,kde nám dešť dal dvě hodinky na rozkoukání a vylepšení nálady a následně nám udeřil ránu z milostibigsmile a tak sme ve středu zahodili horskej plán a protáhli to přez Udine a Terst do Slovinské Izole k móřu,tam si užili parádní slunečnej čtvrtek lenošením a chlastáním na pláži a následoval opět chcanec a páteční přesun po silnici 102 z Postojné přes Bohnijsko sedlo a Bled do Klagenfurtu přez Loiblpass a odtam už jen ve chcanci a provazech vody dálničně dom. Motorky jakštakš bez problémů,jen Marova třiapůla jak ucejtila vodu,začala chodit na jeden a tak sme se v tom trochu vrtali a došli kzávěru,že jediný řešení je zapalování Vape,který bylo na Romanové dvěapůli a ta za celou cestu ani jednou nezahaprovala,prostě jela stejně jako nějakej japonec,jen pomalejš... Ujeli sme cca 1600-1700km a vylemtali 170pivbigsmile 
Tady je pár fotek... http://vikecb12.rajce.idnes.cz/Alpy_Slovinsko_2014/


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
kneehammer (Člen)
16.08.2014 15:26:47
Offline

Re: Dolomity (srpen 2014?)

Tag to počasi podle fotek nádhera sick Ale vidim, že ste měli vic doprovodnejch vozidel než McGregor bigsmile, tak aspon bagáž suchá ...


..:: B12 inside ::..
Filous (Člen)
17.08.2014 12:07:16
Offline

Re: Dolomity (srpen 2014?)

...tag mi dorazili f páteg večír, namotáno 2400km, v neděli navopag vot Vikeca na GG azůro, vedro, paráda, chcalo ve středu a ve čkvrteg votpoledne a f páteg cestou domu za Třeboní chvíli slejvák jag sviň...ale jináč super, Dolomity super na koukání a třeba silnice 119 z Ybbs na Nový Hrady je luksus na svezení...a zaplať satan za penzijóny, bo si neumim přectavit stavjet stan ve slejváku jako byl ve středuheadshake ...škoda že to tag uteklosmile2


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
VikecB12 (Člen)
17.08.2014 12:39:42
Offline

Re: Dolomity (srpen 2014?)

Taky bych jel hnedka znovagoodsmile2 Fčera sem provedl vočistu mašiny spojenou se servisem po 100 000km,který se mě překulili někde u klagenfurtu,takže mám vlastně funglofku s pětikilem na budíkubigsmile Kdybych najel ještě tak 30 000km,bylo by to v čr i prodejnýbigsmileass Ale co mě zarazilo,že sem vypustil z převodovky sračku podobnou kafeti z mlíkem a zaboha nevím,kudy tam ta voda vlezla. A to sem olej měnil někdy před 10 000km,takže to nebyla stoletá sračka....idontknow


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
VikecB12 (Člen)
17.08.2014 12:45:41
Offline

Re: Dolomity (srpen 2014?)

kneehammer psal:

Tag to počasi podle fotek nádhera sick Ale vidim, že ste měli vic doprovodnejch vozidel než McGregor bigsmile, tak aspon bagáž suchá ...

Bagáž sme si vezli sami,dodávkej se vezlo pívo a spali tam dva kusy člověka. Neměl sem z toho doprovodu vubec radost,ale jel s tym tatík dvou členů výpravy,kerej nikdy nevytáhl paty z naší rodné hroudy a chtěl se s nama jet vyvětratbeer Aspoň kdyby ty jawky odpadli,mohli sme na normálních motorkách frčet v klidu dál a nezkazila by se dovča celé družiněgood


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
osiris (Člen)
17.08.2014 13:11:34
Offline

Re: Dolomity (srpen 2014?)

...vždyť to byl si myslím dobrej tah s tou dodávkou good


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Francouz (Člen)
17.08.2014 13:57:11
Offline

Re: Dolomity (srpen 2014?)

Vikec, to neni vzduchac ten motor?

VikecB12 (Člen)
17.08.2014 14:50:12
Offline

Re: Dolomity (srpen 2014?)

Francouz psal:

Vikec, to neni vzduchac ten motor?

Samozřejmě to je vzducháč. Převodovka je tam zvlášť,stejně jako na autech. Asi to tam nateklo z airboxu,kde je jedno propojení a asi i odfuk z převodovky a ty provazy vody si hold našli cestičku. Olej vypuštěnej,nalil sem tam litr benzinu,protřepal motorku,vypustil a nalil obyč PP80,co se mě válela pod ponkem,na tu to teďka pujdu projet kolem baráku,vypustím a naleju 80w90GL5 co tam má byt a na rok to pustím z hlavygood


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Filous (Člen)
17.08.2014 18:43:29
Offline

Re: Dolomity (srpen 2014?)

VikecB12 psal:
Francouz psal:

Vikec, to neni vzduchac ten motor?

Samozřejmě to je vzducháč. Převodovka je tam zvlášť,stejně jako na autech. Asi to tam nateklo z airboxu,kde je jedno propojení a asi i odfuk z převodovky a ty provazy vody si hold našli cestičku. Olej vypuštěnej,nalil sem tam litr benzinu,protřepal motorku,vypustil a nalil obyč PP80,co se mě válela pod ponkem,na tu to teďka pujdu projet kolem baráku,vypustím a naleju 80w90GL5 co tam má byt a na rok to pustím z hlavygood

...bodejť, dostala se ti tam dešťovka vodfukem, bo jiná voda nigde kolem nejniheadshake


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
K.a.s.y.m. (Člen)
17.08.2014 20:26:22
Offline

Re: Dolomity (srpen 2014?)

VikecB12 psal:

Naše grupa dorazila včera v deset večer dom. Počasí od pondělka komplet na piču,furt chcalo,aje bylo naštěstí celkem teplo. V pondělí sme dojeli přez Mariazell a Widalpengood do Fuše pod GG,v uterek sme pokořili vrchol,kde bylo 4,4stupně a prchali sme za teplem přez Plockenpass do kempu u Tolmeza(naprosto super u jezera) ,kde nám dešť dal dvě hodinky na rozkoukání a vylepšení nálady a následně nám udeřil ránu z milostibigsmile a tak sme ve středu zahodili horskej plán a protáhli to přez Udine a Terst do Slovinské Izole k móřu,tam si užili parádní slunečnej čtvrtek lenošením a chlastáním na pláži a následoval opět chcanec a páteční přesun po silnici 102 z Postojné přes Bohnijsko sedlo a Bled do Klagenfurtu přez Loiblpass a odtam už jen ve chcanci a provazech vody dálničně dom. Motorky jakštakš bez problémů,jen Marova třiapůla jak ucejtila vodu,začala chodit na jeden a tak sme se v tom trochu vrtali a došli kzávěru,že jediný řešení je zapalování Vape,který bylo na Romanové dvěapůli a ta za celou cestu ani jednou nezahaprovala,prostě jela stejně jako nějakej japonec,jen pomalejš... Ujeli sme cca 1600-1700km a vylemtali 170pivbigsmile 
Tady je pár fotek... http://vikecb12.rajce.idnes.cz/Alpy_Slovinsko_2014/

ta tvoje vrtule neni sice muj šálek kakaa,ale musim uznat ,že máš moooc pěknýho veteránagood


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
andre.marek (Člen)
24.08.2014 19:09:38
Offline

Re: Dolomity (srpen 2014?)

Tak jsme se taky byli podívat za hranice a musím říct, že teda super. Dali jsme si Rakousko - Mariazell, Brück an der Mur, Murau, Turracherhöhe
Slovinsko - Vršič, podél řeky Soča good, Tolmin, Idria - tam déšť s maximem na vrcholu Vršiče a pak podél Soči asi do té Idrie sick, ale aspoň jsme vyzkoušeli nemoky z pracovních potřeb - bez chyby
Chorvatsko - Crikvenica - přes Senj a Šibenik do Primoštenu - od Senju tedy cca 100km úžasné pobřežní cesty bez provozu, jedna zatáčka za druhou.
V Primoštenu 1 den pokoupání v moři a přes vnitrozemí - Knin a Plitvička jezera zpět přes Slovinsko a v Rakousku opět přes Mariazell zpět domů.
Celkem pondělí až sobota, z toho 1 den bez motorky, celkem 2400km. Něco po dálnicích - prakticky ČR a Rakousko po St. Pölten, zpět poté úžasný dálniční úsek good Graz - Bruck - celkem slušné zatáčky goodgood

Mour (Člen)
24.08.2014 19:15:41
Offline

Re: Dolomity (srpen 2014?)

andre.marek psal:

Tak jsme se taky byli podívat za hranice a musím říct, že teda super. Dali jsme si Rakousko - Mariazell, Brück an der Mur, Murau, Turracherhöhe
Slovinsko - Vršič, podél řeky Soča good, Tolmin, Idria - tam déšť s maximem na vrcholu Vršiče a pak podél Soči asi do té Idrie sick, ale aspoň jsme vyzkoušeli nemoky z pracovních potřeb - bez chyby
Chorvatsko - Crikvenica - přes Senj a Šibenik do Primoštenu - od Senju tedy cca 100km úžasné pobřežní cesty bez provozu, jedna zatáčka za druhou.
V Primoštenu 1 den pokoupání v moři a přes vnitrozemí - Knin a Plitvička jezera zpět přes Slovinsko a v Rakousku opět přes Mariazell zpět domů.
Celkem pondělí až sobota, z toho 1 den bez motorky, celkem 2400km. Něco po dálnicích - prakticky ČR a Rakousko po St. Pölten, zpět poté úžasný dálniční úsek good Graz - Bruck - celkem slušné zatáčky goodgood

goodbigsmile

Banditatom (Člen)
24.08.2014 19:30:31
Offline

Re: Dolomity (srpen 2014?)

To Ondra: vidíš, kdybys seděl doma jako já tak bys nezmokl a nic jsi nevidělbigsmile

...tiše zavidímsmile2


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
VikecB12 (Člen)
24.08.2014 21:16:29
Offline

Re: Dolomity (srpen 2014?)

Jen je škoda,že ůsek mezi Tolminem a Postojnou,(silnice 102 myslím) je samá práce na silnici,fšude jí ,,rovnají" co to de,takže bude do budoucna asi rychlá na průjezd autem,ale trochu nudnější pro motorky,kde to bylo do teďka totální pecka a člověk nejel chvilku rovněgood


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
andre.marek (Člen)
24.08.2014 21:30:51
Offline

Re: Dolomity (srpen 2014?)

VikecB12 psal:

Jen je škoda,že ůsek mezi Tolminem a Postojnou,(silnice 102 myslím) je samá práce na silnici,fšude jí ,,rovnají" co to de,takže bude do budoucna asi rychlá na průjezd autem,ale trochu nudnější pro motorky,kde to bylo do teďka totální pecka a člověk nejel chvilku rovněgood

Je fakt, že to byl samý semafor, ale úseky kde to nespravovali tak super. good

kneehammer (Člen)
25.08.2014 10:47:58
Offline

Re: Dolomity (srpen 2014?)

Ty semafory sem jel se dvouma Švédama na KTM, mezi semaforama sem jim ukazal zada, za semaforama v enduro vlozkach mi dali nazrat prachu a kameni bigsmile

Jinak jestli jeste nekdy pojedes na Mariazell, zkus Kalte kuchl. Nemel sem o tym tucha, ale provezl me tam jeden Znojmak, co sem ho potkal na benzince a cumel sem jak puk. Mezi rakusakama je to Meka a to svezeni je brutalni.


..:: B12 inside ::..
VikecB12 (Člen)
25.08.2014 14:08:44
Offline

Re: Dolomity (srpen 2014?)

Já mám v plánu,jak bude někdy hlášený pěkný počasí na 3-4 dny v kuse vyrazit jen do okolí Mariazell a tam lítat točky do bezvědomí a nesrat se někam do kdovíjak vzdálenajch kopečků,kde je plno motorek a vobytňáků...
Nějakej kemp je ve Wildalpen u řeky,tak bych to měl jako základnu a jen od tam dělat okruhy po okolí. Tam snad není hnusná silnic nikde a je tam nádherněgood Hlavně to mám do Mariazell cca 250km z domu,takže v případě zhoršení počasí udělám vrkvrk plynem a su domagood


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Mour (Člen)
25.08.2014 14:49:14
Offline

Re: Dolomity (srpen 2014?)

VikecB12 psal:

Já mám v plánu,jak bude někdy hlášený pěkný počasí na 3-4 dny v kuse vyrazit jen do okolí Mariazell a tam lítat točky do bezvědomí a nesrat se někam do kdovíjak vzdálenajch kopečků,kde je plno motorek a vobytňáků...
Nějakej kemp je ve Wildalpen u řeky,tak bych to měl jako základnu a jen od tam dělat okruhy po okolí. Tam snad není hnusná silnic nikde a je tam nádherněgood Hlavně to mám do Mariazell cca 250km z domu,takže v případě zhoršení počasí udělám vrkvrk plynem a su domagood

...u Wildalpenu se zas posereš z vodáků, co se motaj kolem cesty (Salza) bigsmilebigsmile  ...všude je někdo.....

http://www.sportcamp.net/home/

Mour (Člen)
25.08.2014 14:53:07
Offline

Re: Dolomity (srpen 2014?)

Mour psal:
VikecB12 psal:

Já mám v plánu,jak bude někdy hlášený pěkný počasí na 3-4 dny v kuse vyrazit jen do okolí Mariazell a tam lítat točky do bezvědomí a nesrat se někam do kdovíjak vzdálenajch kopečků,kde je plno motorek a vobytňáků...
Nějakej kemp je ve Wildalpen u řeky,tak bych to měl jako základnu a jen od tam dělat okruhy po okolí. Tam snad není hnusná silnic nikde a je tam nádherněgood Hlavně to mám do Mariazell cca 250km z domu,takže v případě zhoršení počasí udělám vrkvrk plynem a su domagood

...u Wildalpenu se zas posereš z vodáků, co se motaj kolem cesty (Salza) bigsmilebigsmile  ...všude je někdo.....

http://www.bergfex.cz/sommer/wildalpen/ … wildalpen/

andre.marek (Člen)
25.08.2014 15:30:32
Offline

Re: Dolomity (srpen 2014?)

Jj, ve Wildalpenu jsme byli na vodě v červnu - Salza bigsmile
Při spáteční cestě byla spravená cesta z Mariezellu na St. Pölten - asfaltové záplaty, ale ještě tam byly všude zbytky štěrku a varování o smycích od silničářů, třicítka prakt. po celém úseku... smile2 A to se mi cestou tam ta cesta nějak špatná nezdála.
Chtěl jsem si původně dát i okruh kolem Mariazellu přes Wildalpen, ale nebyl čas a při zpáteční cestě už spíše chuť.
Ale určitě bych tam chtěl zase, třeba na ten prodloužený víkend. good

andre.marek (Člen)
25.08.2014 15:47:29
Offline

Re: Dolomity (srpen 2014?)

Banditatom psal:

To Ondra: vidíš, kdybys seděl doma jako já tak bys nezmokl a nic jsi nevidělbigsmile

...tiše zavidímsmile2

Ale mysleli jsme na tebe - cesta bez Mrakomora a přitom jsme zmokli bigsmile help

VikecB12 (Člen)
25.08.2014 19:09:43
Offline

Re: Dolomity (srpen 2014?)

Mour psal:
VikecB12 psal:

Já mám v plánu,jak bude někdy hlášený pěkný počasí na 3-4 dny v kuse vyrazit jen do okolí Mariazell a tam lítat točky do bezvědomí a nesrat se někam do kdovíjak vzdálenajch kopečků,kde je plno motorek a vobytňáků...
Nějakej kemp je ve Wildalpen u řeky,tak bych to měl jako základnu a jen od tam dělat okruhy po okolí. Tam snad není hnusná silnic nikde a je tam nádherněgood Hlavně to mám do Mariazell cca 250km z domu,takže v případě zhoršení počasí udělám vrkvrk plynem a su domagood

...u Wildalpenu se zas posereš z vodáků, co se motaj kolem cesty (Salza) bigsmilebigsmile  ...všude je někdo.....

http://www.sportcamp.net/home/

Je to tam v klídku,semtam nějakej fauvétransportér s loďama na parkovištích kolem silnice,jinak nic a provoz na silnici takřka nulovejgood A v kempu mě nevadí,třeba by se s nima dalo i popít troškuevilbigsmile
Vyzkouším,uvidímcool


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Mour (Člen)
25.08.2014 19:36:16
Offline

Re: Dolomity (srpen 2014?)

VikecB12 psal:
Mour psal:
VikecB12 psal:

Já mám v plánu,jak bude někdy hlášený pěkný počasí na 3-4 dny v kuse vyrazit jen do okolí Mariazell a tam lítat točky do bezvědomí a nesrat se někam do kdovíjak vzdálenajch kopečků,kde je plno motorek a vobytňáků...
Nějakej kemp je ve Wildalpen u řeky,tak bych to měl jako základnu a jen od tam dělat okruhy po okolí. Tam snad není hnusná silnic nikde a je tam nádherněgood Hlavně to mám do Mariazell cca 250km z domu,takže v případě zhoršení počasí udělám vrkvrk plynem a su domagood

...u Wildalpenu se zas posereš z vodáků, co se motaj kolem cesty (Salza) bigsmilebigsmile  ...všude je někdo.....

http://www.sportcamp.net/home/

Je to tam v klídku,semtam nějakej fauvétransportér s loďama na parkovištích kolem silnice,jinak nic a provoz na silnici takřka nulovejgood A v kempu mě nevadí,třeba by se s nima dalo i popít troškuevilbigsmile
Vyzkouším,uvidímcool

My tam vlastne jezdili na jare. Takze  v lete OK goodbigsmile

Filous (Člen)
27.08.2014 18:45:15
Offline

Re: Dolomity (srpen 2014?)

...ja jel letos znova pres Wildalpen celou streku kolem Salzy a dal na Mariazell a provoz zadnej a silnice paradnigoodgoodgood


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Antihero (Člen)
14.10.2014 11:48:47
Offline

Re: Dolomity (srpen 2014?)

VikecB12 psal:

Já mám v plánu,jak bude někdy hlášený pěkný počasí na 3-4 dny v kuse vyrazit jen do okolí Mariazell a tam lítat točky do bezvědomí a nesrat se někam do kdovíjak vzdálenajch kopečků,kde je plno motorek a vobytňáků...
Nějakej kemp je ve Wildalpen u řeky,tak bych to měl jako základnu a jen od tam dělat okruhy po okolí. Tam snad není hnusná silnic nikde a je tam nádherněgood Hlavně to mám do Mariazell cca 250km z domu,takže v případě zhoršení počasí udělám vrkvrk plynem a su domagood

Děláme to takhle přesně už několik let. Dyž nejni moc času, vemem dodávku, napěchujem mašinama a pivem a jedem do Hollentalu vodkud pak je na každou stranu svezení jak prase. Nejlíp nahoru na Ochsatel Sankt Aegyd, pak dolů po 21 na Mariazell, dál po 71 do Lunz, Gostling a Wildalpenem zase z5 do Mariazell. Todle tě nikdy nepřestane bavit. Navíc na kopcu v Kalte kuchl je super kafe a dycky na co čumět, bo tam je vylepenejch tak 50 mašin.
smokin


There's a pie in the sky when you die.

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr