Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Cestování » buchlovaky

šmidaN (Člen)
27.05.2007 19:41:39
Offline

buchlovaky

dneska jsem si premierově dal buchlovaky ,,jel jsem je celkem 8 krát a slintal jsem do přilby ...fakt husté zatačky ,nikdy jsem zatim lepši nejel ...jinak to jen tak ,musel jsem se vykecat ,mladá už mě nechce poslouchatbadfurt dokola ...akorat mě parkrat vylekali okapotovani maniaci

pelda (Člen)
27.05.2007 20:02:26
Offline

Re: buchlovaky

šmidaN psal:

dneska jsem si premierově dal buchlovaky ,,jel jsem je celkem 8 krát a slintal jsem do přilby ...fakt husté zatačky ,nikdy jsem zatim lepši nejel ...jinak to jen tak ,musel jsem se vykecat ,mladá už mě nechce poslouchatbadfurt dokola ...akorat mě parkrat vylekali okapotovani maniaci

taky jsme si včera zajeli....je to tam supr bigsmile dojeli jsme do Slušovic, kde sem zalomil kliče od zapalovaní v podsedláku sick Ještě že muj miláček je takovej miláček a dovezla mi z Brna náhradní good

KOŽON (Člen)
27.05.2007 21:42:22
Offline

Re: buchlovaky

buchláky BYLI huste,ale teď jsou plné trotlu,co si dokazujou jaci jsou střelcisicka boji se na okruh či coidontknow

Pool (Člen)
27.05.2007 22:13:37
Offline

Re: buchlovaky

ja tam byl taky poprve minulej tejden a bylo to huuuusty az na ty kreteny fuck sick kerejm na predjizdeni nestacej dva pruhy a ostatnim  motorkarum kazej povest bo bejt  plechovkar ,po tom co sem tam videl bych rek ,ze vsici motorkari sou hovada vymasteny ... holt nektery dementi to musi jezdit rovne surprised ... ale jinak je tam krasne ... i kdyz asi dost casto vo hubugood


... My day begins when yours is about to end ... 2nd.PARAMEDIC and RESCUE TEAM Ostrava
Koldan (Člen)
28.05.2007 08:22:55
Offline

Re: buchlovaky

nedělejte z teho kovbojku,tím,že je jich tam moc,tak holt vobčas se najde i kretén,kerej si něco dokazuje,ale ostatně to všude.Za celou dobu co tam jezdím,mě nikdy nevzal nikdo takovým způsobem aby mě ohrozil.Jen je fakt,že se někdy divím jakým způsobem jsou někeří schopni předjíždět v zatáčkách,kde nevidí apod., ale jak říkám,nikdy mě nikdo z nich neohrozil ani neomezil. Jo a dyž tam ste,bacha na dvě místa,první je u restaurace Samota,je to ta na horizontu,jak z jedné strany tak z druhé tam vyjíždějí auta z parkoviště a jsou vidět na poslední chvíli, no pak u odbočky k Buchlovu, dá se tam jet rychle,jenže tam vyjíždějí auta od Buchlova, nehledě na to,že zrovna na tom odpočívadle před tou odbočkou stávají nejčastěji cajtibad


Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)
ABik (Člen)
28.05.2007 08:48:46
Offline

Re: buchlovaky

Já se teda dobrovolně přiznám, že ikdyž jsem si to dal v sobotu dvakrát, tak mě to zas tak nenadchlo. Člověk to tam musí pálit jako prase, aby si to užil. Buď jedu rychle nebo náklon jak důchodkyně na babetě. Prostě celé buchláky mi můžou víte co...bigsmile...to si už radši zajedu Brno - Blansko - Plumlov a zpět good

Koldan (Člen)
28.05.2007 09:16:57
Offline

Re: buchlovaky

no tag pokud to tam nechceš pálit a užít si náklonů,no tag to dělej jag já,rovinky zbytečně netahám a jedu je spíš na kochačku, zatáčky jezdím pruhem,kerej má menší poloměr,tzn. levé vnitřním (stoupacím),pravé vnějším. Jediné místo, gde to neprovozuju je u Kellyho letecké dírybigsmile


Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)
Jiřina (Člen)
28.05.2007 09:50:37
Offline

Re: buchlovaky

Koldan psal:

no tag pokud to tam nechceš pálit a užít si náklonů,no tag to dělej jag já,rovinky zbytečně netahám a jedu je spíš na kochačku, zatáčky jezdím pruhem,kerej má menší poloměr,tzn. levé vnitřním (stoupacím),pravé vnějším. Jediné místo, gde to neprovozuju je u Kellyho letecké dírybigsmile

Pruhy nepřejíždět, jedu furt vnějším. Na rovinky seru, ale jinak je pravda, že obě údolí se lítají hooooodně. A to že by mě nikdo neohrozil není pravda. Někteří tam fakt dělají pičoviny. Nejlepší je sit tam když tak zajet přes týden okolo 18té hodiny. To je pak paráda good


Tož tak:-D
KOŽON (Člen)
28.05.2007 15:06:23
Offline

Re: buchlovaky

tak co se domluvit a zajezdit??bigsmilebigsmile

Marián (Člen)
28.05.2007 15:22:34
Offline

Re: buchlovaky

no je pravda,ze sem je nikdy na moto nejel,ale nedavno sem tamtudy projizdel autem a vubec me to popravde nenadchlo...ja mam radsi utazenejsi zatacky s mensim provozem,ale totosurprised
silnice siroka jak svin,cek to tam musi asi zrejme palit aby se moh aspon trochu naklonit.
no proste bych tam spesl kvuli tomu nejel,pac to mam daleko.jina vec je zas,kdybych byl nekde pobliz,asi bych obcas zajel,ale hledal bych asi neco jinsiho...idontknowsmile1


...sam mezi jebkarema...
osiris (Člen)
28.05.2007 16:40:01
Offline

Re: buchlovaky

...zaltej dehtov vid smile1


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Jiřina (Člen)
28.05.2007 17:41:06
Offline

Re: buchlovaky

good

KOŽON psal:

tak co se domluvit a zajezdit??bigsmilebigsmile

Neeejni problémbigsmile


Tož tak:-D
Kelly01 (Člen)
28.05.2007 17:52:14
Offline

Re: buchlovaky

Marián

Buchláky musíš drtitsmile1

Ale je dobrý když má někdo známej komu není líto tě prohnat magnetickou a ctéčkem v Brně na traumačce službusmile1


God Save The Queen!
KOŽON (Člen)
28.05.2007 17:53:55
Offline

Re: buchlovaky

kuwa,jsem to chtěl zkusit dnes a ščijebad
jsem tam dva roky nebylidontknow

Marián (Člen)
28.05.2007 18:10:45
Offline

Re: buchlovaky

no prave,tam cek musi jet asi furt plnej knedl,aby si to uzilsmile1
dehtov je dobrej,ale ze shora klouze...ale za zirci na jaromer tech par zatacek taky gut.
ale nejlepsi trasa co znam je skuhrov-destny,masakr jak svingood
doporucuju,tomu stupacky nemuzou odolatbigsmile


...sam mezi jebkarema...
Kelly01 (Člen)
28.05.2007 18:33:56
Offline

Re: buchlovaky

Tam jsem ještě neleželsurprised

Že by horkej tipsmile1


God Save The Queen!
Marián (Člen)
28.05.2007 19:29:50
Offline

Re: buchlovaky

cekame te tadygood
bude se ti to libitbigsmile


...sam mezi jebkarema...
PALOUS (Člen)
28.05.2007 19:33:23
Offline

Re: buchlovaky

Kelly01 psal:

Tam jsem ještě neleželsurprised

Že by horkej tipsmile1

Sme tam furt a tak si přijeď ustlatbigsmilenahoře ten pán nám poudal když se přede mnou skácel kámoš že prej to tam sbírá víc jak borůfkybigsmile14km tam 14km zpět a furt dokolagoodpak kafíčko a za dvě hoďky dom no prostě božígood


Jebat motorky :-)
šmidaN (Člen)
28.05.2007 20:06:58
Offline

Re: buchlovaky

a mi se to libilo ,,pojedu tam znova ...kellyho dolik jsem minul ,a ani jsem si doopravdy nevšim ,zaplatpanbu za to ..vic takovych silnic by na moravě bodlo ...ale to tak cca za 10 let ,a to už benga budou mit vystřelovaci site a budou nas rovnou strkat k chocholouškovi ....na stupačku to tam fakt nejni ,i když v jedne zatačce meli hoši na zmrzlinách určitě kolena na zemi ...posledni dobou se mi zdá že ty benga jsou nak moc vidět ,včera pry zátah na motrkaře u hanky v bilovci ,,snad nikdo neměl žarovky a lekarnu ,,tak si to opatřete a tanga či jine pííí.oviny nechte doma.hauuu

SLUGI (Člen)
28.05.2007 20:46:04
Offline

Re: buchlovaky

... sem byl v Buchlákách v SO ...
... dobrý to bylo,cesta tam OK, jen sem se nechal unést kámošema co jeli na Bladech a pak najednou jedna zatáčka byla nějak zavřenější než sem čekal, tož sem to víc naklopil a už sem málem ležel,takovej náklon se mi ještě nepovedl surprisedbigsmile

... sem jim pak říkal že mám holt vo 40kg těžšího cesťáka než voni idontknow


"FORTUNA IUVAT AUDACES"
Tomy (Člen)
28.05.2007 21:29:39
Offline

Re: buchlovaky

Na Buchlovských kopcích jsem párkrát byl ještě na B6 a když se jede střelba je to hodně nebezpečný úsek jak už je psáno výše,hlavně na tom horizontu je jedna odbočka do lesa a tam jel kámoš ještě slušně a nedal mu tam přednost típek v plechovce,naštěští to dopadlo jenom naraženým kotníkem z jeho strany a motorka byla trochu death...Další nebezpečný úsek je na odbočce k hradu...Ten kdo tu jezdí palbu na to může jednou nemilosrdně doplatit...A už se to párkrát stalobad... Nemá to cenu takhle riskovat!!!
Marian:Skuhrov-Deštně v Orl.horách je moc fajn...
Jinak jsou daleko delší a lepší úseky než Buchlovské kopce a nemusí se tam jet ani taková pila a člověk se krásně sveze!!!
Projeďte si pořádně Jizerské hory,Krkonoše,Jižní Čechy a najdete zde spoustu krásných úseků!!!

Mour (Člen)
29.05.2007 07:42:50
Offline

Re: buchlovaky

Tomy psal:

......Projeďte si pořádně Jizerské hory,Krkonoše,Jižní Čechy a najdete zde spoustu krásných úseků!!!

....dobrý good .... a aji na Moravě by se cosik našlo a taky aji v Severních, Západních Čechách a taky ve Slezsku bigsmilebigsmilebigsmile

Koldan (Člen)
29.05.2007 07:54:54
Offline

Re: buchlovaky

idontknow
Tak sů trošku rychlejší,ale to že nejsů na stupačku nejni pravda. je tam hned několik míst na kterých se to dá krásně přihnout a dostat až dolů a to mám mašinu nakopnutů,takže stupny vysoko. Líbí sa ně právě to,že tam čowěk vidí do zatáčky,vidíš gde začíná a gde končí,seš schopnej pěkně odhadnůt poloměr.Nemám rád zatáčky,do kerých čowěk nevidí a jen předpokládá jag bude pokračovat. A pokud tam čowěk přijede v ten pravej čas a počká si,klíďo píďo sa mu podaří že mine jen pár vosobáků. NAvíc sa ně líbí právě ta šířka,pokáď čowěk vlítne do zatáčky a zistí,že je moc dlouhej,no tag žádná křeč,prostě ten prostor na povolení tam je
TO Jiřina: nemyslel sem přejíždět z pruhu do pruhu za každů cenu,za plného provozu to řezat přes celů šířku.Dělám to tak,že pokud za mnů nikdo nejni a je čas si přejet,tak si přejedu,ty rovinky sem dřív lítal co to dalo, k dvěma stovkám apod., dnes je jezdím do 140 a spíš si užívám těch zatáček. Každopádně je fakt,že Buchláky nebezpečné sou, ale to asi jako každá jiná trasa,gde to láká zkoušet si náklony apod. prostě jendou to uklůzne,ale o tom zme sa už bavili,že josmile2


Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)
Bedřich (Člen)
29.05.2007 08:42:47
Offline

Re: buchlovaky

Se tam asi budu muset mrknout....


... co se dneska posere, zejtra bude dobrý...
Jiřina (Člen)
29.05.2007 09:57:08
Offline

Re: buchlovaky

Koldan psal:

idontknow
Tak sů trošku rychlejší,ale to že nejsů na stupačku nejni pravda. je tam hned několik míst na kterých se to dá krásně přihnout a dostat až dolů a to mám mašinu nakopnutů,takže stupny vysoko. Líbí sa ně právě to,že tam čowěk vidí do zatáčky,vidíš gde začíná a gde končí,seš schopnej pěkně odhadnůt poloměr.Nemám rád zatáčky,do kerých čowěk nevidí a jen předpokládá jag bude pokračovat. A pokud tam čowěk přijede v ten pravej čas a počká si,klíďo píďo sa mu podaří že mine jen pár vosobáků. NAvíc sa ně líbí právě ta šířka,pokáď čowěk vlítne do zatáčky a zistí,že je moc dlouhej,no tag žádná křeč,prostě ten prostor na povolení tam je
TO Jiřina: nemyslel sem přejíždět z pruhu do pruhu za každů cenu,za plného provozu to řezat přes celů šířku.Dělám to tak,že pokud za mnů nikdo nejni a je čas si přejet,tak si přejedu,ty rovinky sem dřív lítal co to dalo, k dvěma stovkám apod., dnes je jezdím do 140 a spíš si užívám těch zatáček. Každopádně je fakt,že Buchláky nebezpečné sou, ale to asi jako každá jiná trasa,gde to láká zkoušet si náklony apod. prostě jendou to uklůzne,ale o tom zme sa už bavili,že josmile2

Jo, jo, bavili. A taky proto je nemám moc rád. Ale teda minulý týden jsem tam jaksi zajezdil, toť pravda. A ty rovinky mě taky serou, svádí to k rychlé jízdě a to mě potom sere. Ale zatáčky jsem si tam vážně začal užívat. A to že tam je snad jenom jedna zatáčka na kolínko je blbost. Tam se jich najde bigsmile


Tož tak:-D
Jarken (Člen)
29.05.2007 10:45:50
Offline

Re: buchlovaky

Se obávám, že za chvíli to na Buchlově bude ze strany "orgánů" vypadat jak na oné - mnohými vychvalované (podle mne dost přehnaně, páč znám mnohem lepší úseky) - silnici Liběchov-Dubá smile2 no né?No ano!


Autor je zatvrzelý konzervativec a hrdý chachar, který je paličatě přesvědčen, že Baník je king a patří do Slezska, ne na Moravu!
Filous (Člen)
29.05.2007 11:03:50
Offline

Re: buchlovaky

Jarken psal:

Se obávám, že za chvíli to na Buchlově bude ze strany "orgánů" vypadat jak na oné - mnohými vychvalované (podle mne dost přehnaně, páč znám mnohem lepší úseky) - silnici Liběchov-Dubá smile2 no né?No ano!

...máš recht, na Dubí uš to poslední dva roky stojí za pussy...samej orgán a radar, buzerace, nasraný lidi, hromada magorů situovaná do jednoho místa, prostě na pussy


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Jiřina (Člen)
29.05.2007 11:17:19
Offline

Re: buchlovaky

Jarken psal:

Se obávám, že za chvíli to na Buchlově bude ze strany "orgánů" vypadat jak na oné - mnohými vychvalované (podle mne dost přehnaně, páč znám mnohem lepší úseky) - silnici Liběchov-Dubá smile2 no né?No ano!

Asi máš pravdu, ale na druhou stranu mají Buchláky jednu obrovskou výhodu. Nevedou přes žádnou vesnicigood A to je si myslím obrovské + smile1good


Tož tak:-D
SLUGI (Člen)
29.05.2007 11:19:25
Offline

Re: buchlovaky

...si na SO nemůžu stěžovat,žádnej orgán tam nebyl,páč všichni hlídali v Brně prezidenty goodsmile1


"FORTUNA IUVAT AUDACES"
KOŽON (Člen)
29.05.2007 18:40:02
Offline

Re: buchlovaky

co tam zajet idontknowtřeba čtvrtek večergood

Tomy (Člen)
29.05.2007 21:21:34
Offline

Re: buchlovaky

Mour:Znáš nějaký dobrý úsek třeba v Beskydech?Abych si mohl poznamenat a následně projet další pěkný úsek?

Mour (Člen)
30.05.2007 07:23:34
Offline

Re: buchlovaky

Tomy psal:

Mour:Znáš nějaký dobrý úsek třeba v Beskydech?Abych si mohl poznamenat a následně projet další pěkný úsek?

...Makov

maňas (Člen)
30.05.2007 16:16:50
Offline

Re: buchlovaky

PALOUS psal:
Kelly01 psal:

Tam jsem ještě neleželsurprised

Že by horkej tipsmile1

Sme tam furt a tak si přijeď ustlatbigsmilenahoře ten pán nám poudal když se přede mnou skácel kámoš že prej to tam sbírá víc jak borůfkybigsmile14km tam 14km zpět a furt dokolagoodpak kafíčko a za dvě hoďky dom no prostě božígood

ležet se dá i dole u pumpy bigsmilebigsmilebigsmilebigsmile


Každej dobrej skutek, musí bejt po zásluze potrestán !!!
Koldan (Člen)
30.05.2007 17:46:28
Offline

Re: buchlovaky

To Kelly: díra už je plná,byl ses rozlůčitgoodbigsmile


Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)
Kelly01 (Člen)
30.05.2007 20:50:47
Offline

Re: buchlovaky

To je geniální tahgood

Tím přiznali že byla nebezpečnágood

Velmi dobrý základ do budoucího jednánísmile1good


God Save The Queen!
Palino (Člen)
30.05.2007 22:25:24
Offline

Re: buchlovaky

Tak to si gratuluj. Kdyby nějakého blba napadlo přejet přes tu díru maximální povolenou rychlostí, mohli by zjistit, že při té rychlosti se dá přejet přes díru a řídit motku jednou rukou, přitom kouřit nebo žrát bagetu, a že se nemůže nic stát.bigsmile


NEJEZDÍME RYCHLE, POUZE LÍTÁME PŘÍLIŠ NÍZKO
Pool (Člen)
30.05.2007 22:27:39
Offline

Re: buchlovaky

Pavel_B12 psal:

Tak to si gratuluj. Kdyby nějakého blba napadlo přejet přes tu díru maximální povolenou rychlostí, mohli by zjistit, že při té rychlosti se dá přejet přes díru a řídit motku jednou rukou, přitom kouřit nebo žrát bagetu, a že se nemůže nic stát.bigsmile

bigsmilebigsmilesmile1good


... My day begins when yours is about to end ... 2nd.PARAMEDIC and RESCUE TEAM Ostrava
Kelly01 (Člen)
31.05.2007 10:56:26
Offline

Re: buchlovaky

To vypadá jako by jste si mysleli že ještě v mém věku porušuji pravidla daná zákonemsurprised


God Save The Queen!
Kelly01 (Člen)
31.05.2007 10:58:49
Offline

Re: buchlovaky

Navíc to je fakt divnýsurprised

Po mé první těžké bouračce v Buchlácích je přestavěli....

Teď zalili díru...

Co budou dělat až tam sebou fláknu potřetísurprised


God Save The Queen!
Pšán (Člen)
31.05.2007 11:03:28
Offline

Re: buchlovaky

..to je rovnou zavřou..bigsmile


..opravdový muž s pravidelným cyklem..
osiris (Člen)
31.05.2007 11:05:07
Offline

Re: buchlovaky

...tunel smile1


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
jardagsf (Člen)
31.05.2007 11:43:48
Offline

Re: buchlovaky

planinu bigsmile


MOTO KOZZI GRISO
Mour (Člen)
31.05.2007 12:11:05
Offline

Re: buchlovaky

....auto-moto vlak bigsmile

Palino (Člen)
31.05.2007 12:38:58
Offline

Re: buchlovaky

Možná jim konečně dojde, že nejjednodušší bude sebrat ti motorku.bigsmile


NEJEZDÍME RYCHLE, POUZE LÍTÁME PŘÍLIŠ NÍZKO
KOŽON (Člen)
31.05.2007 23:01:52
Offline

Re: buchlovaky

tak jsem si tam dnes zajezdilgood
a moje cestovni dunlopa moc nestihalaidontknow

Koldan (Člen)
01.06.2007 12:09:47
Offline

Re: buchlovaky

KOŽON psal:

tak jsem si tam dnes zajezdilgood
a moje cestovni dunlopa moc nestihalaidontknow

D 205? na blbnutí tvrdý,pokud ju máš teda aj napředku


Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)
KOŽON (Člen)
01.06.2007 19:31:32
Offline

Re: buchlovaky

koldan:mam sadu 220 a zadek dobry a snad i vydržígood
          ale předek stoji zapussynaperu tam 208,nebo nějakou jinouidontknow

mr.BSE (Člen)
01.06.2007 22:58:36
Offline

Re: buchlovaky

mam ted na predku SHINKO,rikejte si co chcete,ale sada na B6 se slevou za 3,7.... goodgood

zatim mam jen ten predek a VE DVOU, buchlovaky davam nalevo stupacku bez problemu,na pravou se nejak bojim.

Ale kazdopadne SHINKO (alias Yokohama) fakt suprgoodgood


Second Class Citizen
1130 Café Racer
Palino (Člen)
02.06.2007 23:52:26
Offline

Re: buchlovaky

Dnes jsem si je dal třikrát a dlouho to nebylo tak super jako dnes. Byl jsem tam kolem 18.hod, žádné náklaďáky, díky fotbalu málo aut, u Trampa jen dvě motky, policajti měli v Hradišti předváděčky pro veřejnost, takže neopruzovali s radarem, prostě super.goodgoodgood


NEJEZDÍME RYCHLE, POUZE LÍTÁME PŘÍLIŠ NÍZKO
SLUGI (Člen)
05.06.2007 10:04:55
Offline

Re: buchlovaky

... když už lítáte na Buchlákách furt tam a zpět, kdo jezdíte zatáčky takto idontknowsmile1

http://www.metacafe.com/watch/254352/melandris_drift/


"FORTUNA IUVAT AUDACES"
Koldan (Člen)
05.06.2007 11:06:55
Offline

Re: buchlovaky

Kelly, jen vobčas bez mašinybigsmile


Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)
Kelly01 (Člen)
05.06.2007 11:19:46
Offline

Re: buchlovaky

Po neděli jsem tamfuck


God Save The Queen!
Jiřina (Člen)
05.06.2007 13:47:41
Offline

Re: buchlovaky

SLUGI psal:

... když už lítáte na Buchlákách furt tam a zpět, kdo jezdíte zatáčky takto idontknowsmile1

http://www.metacafe.com/watch/254352/melandris_drift/

Pokud se nepletu, tak je to jeho loňské vítězství na Philip Islandu. Když jsem to viděl v přímém přenosu, tak jsem jenom tupě zíral bigsmilegood
A nechci slyšet, že tak zírám furtbigsmilebigsmile


Tož tak:-D
Peka (Člen)
06.06.2007 07:33:38
Offline

Re: buchlovaky

Buchlaky jsou fajn, a jelikoz jsou tak zname tak se tam sletavaji bohuzel i hovada, ja z 70% co jsem tam byl tak jsem videl nekde lezet motku. A kdyz clovek narazi na auto v jednom pruhu tak si hold pocka az budou dva, ze zatacky vzdy neco vyjede, a docela by me sralo ze si jedu svoji pohodku jizdu ve svym pruhu a tu nejaky vymasteny bezmozkovy motorkar co to predjizdi hlava nehlava me sejmul, proto tam jezdim v atypickou dobu jako dest zima to si pak v klidu clovek uzije

A jeste me serou kreteni vymasteni co jezdi po poli a po lese a kurvi prirodu, kurva vsude je cest s vytlukama po traktorecha jinech strojich tak proc to musi brat stredem lese, magori fuckfuckfuckfuckfuck


B12 neni uz je autobus :)
Koldan (Člen)
13.06.2007 08:02:05
Offline

Re: buchlovaky

náhodů,dal sem si je fčera čtyřikrát a byl to luxus (že jo Lukinebigsmile),guma byla na konci vřelá jag plotýnka, jen to plátno furt ne a ne vylízt a to už na ni mám 7500good ale už sa to blížíbigsmile


Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)
Kelly01 (Člen)
13.06.2007 08:04:02
Offline

Re: buchlovaky

pussy
Si hraješ na hrdinu když ti předjezdec s nasazením života zkontroloval terén,cofuck


God Save The Queen!
Filous (Člen)
13.06.2007 09:15:39
Offline

Re: buchlovaky

Koldan psal:

náhodů,dal sem si je fčera čtyřikrát a byl to luxus (že jo Lukinebigsmile),guma byla na konci vřelá jag plotýnka, jen to plátno furt ne a ne vylízt a to už na ni mám 7500good ale už sa to blížíbigsmile

...voe, co to fšichni vobouváte??? surprised ...fčéra mi Venca Karosák tvrdil, že má na autobusu C RoadAttack a natočíno 7,5 a furt eště ňáký 2mm vzorku na středu surprised


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
SLUGI (Člen)
13.06.2007 09:47:17
Offline

Re: buchlovaky

...když jezdíš furt Buchláky sem a tam tak se ti ten střed nesjede když je to tam samá zatáčka ne ? idontknowsmile1


"FORTUNA IUVAT AUDACES"
Koldan (Člen)
13.06.2007 10:08:23
Offline

Re: buchlovaky

TO Kelly: jo,jo ale je tam další, schávlně esi ju najdešbigsmile
TO Filous: no právě,taky čučím,D207 a 7500idontknow ale je fakt,že plátno už je otázka metrů, 99 % sem ju sjel sólo a meziplyn při podřazování je moje a zadkem moc nebrzdím. jo a hlídám si tlak, na té předchozí sa ně zdálo,že odešla dříf,páč sem ju jel vobčas podhuštěnougood


Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)
Kelly01 (Člen)
13.06.2007 10:25:04
Offline

Re: buchlovaky

Tak tam dnes nepojedusmile2

Ti brnknu o víkendě že bys mi nebezpečný místa ukázal a označilsmile1


God Save The Queen!
Koldan (Člen)
13.06.2007 12:14:22
Offline

Re: buchlovaky

tag na to nehraju,to by nebyla prdelsurprised


Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)
Kelly01 (Člen)
13.06.2007 12:32:08
Offline

Re: buchlovaky

smile2


God Save The Queen!
Jarken (Člen)
13.06.2007 13:27:50
Offline

Re: buchlovaky

Mohli byste kritická místa označit například tak jak to dělají pejsci - ucvrnknout přece no né?No ano! bigsmile


Autor je zatvrzelý konzervativec a hrdý chachar, který je paličatě přesvědčen, že Baník je king a patří do Slezska, ne na Moravu!
Kelly01 (Člen)
13.06.2007 13:29:42
Offline

Re: buchlovaky

To tak dělám běžněsmile2


God Save The Queen!
osiris (Člen)
13.06.2007 14:28:38
Offline

Re: buchlovaky

...jj, kam mi tady šláp, tam ucvrnk, furt sem běhal s hadrem surprised
...neoznačoval, jen neudržel bigsmile


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Jiřina (Člen)
13.06.2007 14:35:38
Offline

Re: buchlovaky

Filous psal:
Koldan psal:

náhodů,dal sem si je fčera čtyřikrát a byl to luxus (že jo Lukinebigsmile),guma byla na konci vřelá jag plotýnka, jen to plátno furt ne a ne vylízt a to už na ni mám 7500good ale už sa to blížíbigsmile

...voe, co to fšichni vobouváte??? surprised ...fčéra mi Venca Karosák tvrdil, že má na autobusu C RoadAttack a natočíno 7,5 a furt eště ňáký 2mm vzorku na středu surprised

Tak to do pussy nechápu. Já nich na zadku dal 6.000,- pravda je tam něco pod můstek, ale i tak. To asi kurva tu motorku tlačíte nebo co? bigsmilegoodsick


Tož tak:-D
Koldan (Člen)
14.06.2007 07:27:43
Offline

Re: buchlovaky

no jo kamarýde,jenže ty i dyž jedeš sám,tag jedeš tandembigsmile a jak říkám,moc sem toho nenacestoval,dálnice žádná a ke křižovatce zrovna smykem nejezdím a příde mi,že je to hodně tím meziplynemgood


Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)
Jiřina (Člen)
14.06.2007 09:04:43
Offline

Re: buchlovaky

Koldan psal:

no jo kamarýde,jenže ty i dyž jedeš sám,tag jedeš tandembigsmile a jak říkám,moc sem toho nenacestoval,dálnice žádná a ke křižovatce zrovna smykem nejezdím a příde mi,že je to hodně tím meziplynemgood

pussy já ti dám tandem...Sám si tandem, tak to nehaž na mne bigsmilefuckbigsmile

Editoval osiris (14.06.2007 09:27:32)


Tož tak:-D

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr