Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Technická poradna » Svíčky B6

Uhlajs (Člen)
10.03.2010 17:46:49
Offline

Svíčky B6

Musím koupit nové svíčky na B6  rv 2000. Mam tam NGK CR9EK  Ale nechce se mi dávat za ně takovej majlant ( 275 Kč). Prý jsou dobrý svíčky od BRISKu.
Někde jsem se tady dočetl BRISK  A 10 S .Ale to bylo na B12.Používají se tam stejné svíčky nebo musí být jiné. Poradte mi co bych si měl tam koupit za rozumnou cenu.helphelp

Banditatom (Člen)
10.03.2010 17:52:43
Offline

Re: Svíčky B6

Dej tam to co píše výrobce a nelaborujsmokinnebo laboruj a ve finále zjistíš že si na tom stejně jak kdybys dal NGKbigsmileněkdo chváli Brisk někdo tě s nima pošle do ass to je těžko

A pokud je u tebe majlant 1100kč jednou za 12000km takto prodej a kup si kolo pač nevím co budeš dělat až příjdou desky gumy a další věci s tím spojenébigsmilebigsmilebigsmile


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
Uhlajs (Člen)
10.03.2010 17:58:21
Offline

Re: Svíčky B6

Ale já nevím co doporučuje výrobce.headshakeTy NGK tam už  byli.Nevím jestli tam mají vůbec být idontknow

Banditatom (Člen)
10.03.2010 18:07:12
Offline

Re: Svíčky B6

Uhlajs psal:

Ale já nevím co doporučuje výrobce.headshakeTy NGK tam už  byli.Nevím jestli tam mají vůbec být idontknow

NGKCR9EKsmokin


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
Uhlajs (Člen)
10.03.2010 18:29:51
Offline

Re: Svíčky B6

Když ty mi pořád nutíš ty NGK.Jde tam i něci jinýho?

Banditatom (Člen)
10.03.2010 18:41:47
Offline

Re: Svíčky B6

jo jde! třeba i ty brysky či co to je! zza měbadsickale je to pouze můj názor


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
K.a.s.y.m. (Člen)
10.03.2010 18:54:44
Offline

Re: Svíčky B6

A10S jsou i do šestikila...já je odjel dvoje a znova je tam nedám..nevydrželi mi ani 10 tis. a byli v prdeli..pokud se ti zda cena za NGK hodně tak kontaktuj Kojakasro má trošku lepší cenu..každopádně za to stojí..já na ně najel něco málo přes 30 nez začli blbnout.
takže když to vezmeš finančně tak jsi na tom z NGK líp.


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Standa 2 (Člen)
10.03.2010 19:07:00
Offline

Re: Svíčky B6

NGK CR9EK jsou od 217 kč - za jistotu doporučení výrobce to stojí, třeba najdeš - apo dohodě i usmouváš  -  i nižší cenu   surprised:

Zdenek (Člen)
10.03.2010 21:21:54
Offline

Re: Svíčky B6

Mám doma jedny,když jsem ještě vlastnil motorku krásného vzhledu. Zdenek. bigsmile

luki52 (Člen)
11.03.2010 09:39:03
Offline

Re: Svíčky B6

ked nechces NGK tak vrobca odporuca i DENSO
http://bikersplanet.shop5.cz/cz-detail- … 27etr.html

ale ked chces BRISK tak tu mas a za 155,- Kč
http://www.shop.jbr.cz/catalog/product_ … ucts_id/66

Marián (Člen)
11.03.2010 09:42:35
Offline

Re: Svíčky B6

K.a.s.y.m. psal:

A10S jsou i do šestikila...já je odjel dvoje a znova je tam nedám..nevydrželi mi ani 10 tis. a byli v prdeli..pokud se ti zda cena za NGK hodně tak kontaktuj Kojakasro má trošku lepší cenu..každopádně za to stojí..já na ně najel něco málo přes 30 nez začli blbnout.
takže když to vezmeš finančně tak jsi na tom z NGK líp.

pres 30 najedu na svickach v aute,ale na moto si to neumim nejak predstavitidontknowsmile1
navic je menim po tech 12ti.


...sam mezi jebkarema...
K.a.s.y.m. (Člen)
11.03.2010 09:47:55
Offline

Re: Svíčky B6

Marián psal:
K.a.s.y.m. psal:

A10S jsou i do šestikila...já je odjel dvoje a znova je tam nedám..nevydrželi mi ani 10 tis. a byli v prdeli..pokud se ti zda cena za NGK hodně tak kontaktuj Kojakasro má trošku lepší cenu..každopádně za to stojí..já na ně najel něco málo přes 30 nez začli blbnout.
takže když to vezmeš finančně tak jsi na tom z NGK líp.

pres 30 najedu na svickach v aute,ale na moto si to neumim nejak predstavitidontknowsmile1
navic je menim po tech 12ti.

zrovna tohle se mi moc nechce když jim nic neni...svíčky nestránou akorát trochu odhořívá středová elektroda a po těch doporučenejch 12 na ni neni opotřebení vidět...po těch 30 už to,ale viditelný bylo bigsmile


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Kukii (Člen)
11.03.2010 09:52:18
Offline

Re: Svíčky B6

K.a.s.y.m. psal:
Marián psal:
K.a.s.y.m. psal:

A10S jsou i do šestikila...já je odjel dvoje a znova je tam nedám..nevydrželi mi ani 10 tis. a byli v prdeli..pokud se ti zda cena za NGK hodně tak kontaktuj Kojakasro má trošku lepší cenu..každopádně za to stojí..já na ně najel něco málo přes 30 nez začli blbnout.
takže když to vezmeš finančně tak jsi na tom z NGK líp.

pres 30 najedu na svickach v aute,ale na moto si to neumim nejak predstavitidontknowsmile1
navic je menim po tech 12ti.

zrovna tohle se mi moc nechce když jim nic neni...svíčky nestránou akorát trochu odhořívá středová elektroda a po těch doporučenejch 12 na ni neni opotřebení vidět...po těch 30 už to,ale viditelný bylo bigsmile

moje brisky po 26 tis. byli skoro jako nový, kdo neviděl neuvěří smile1vid Kasym?


Život je boj-mašina je nej!!!
K.a.s.y.m. (Člen)
11.03.2010 09:59:00
Offline

Re: Svíčky B6

Kukii psal:
K.a.s.y.m. psal:
Marián psal:


pres 30 najedu na svickach v aute,ale na moto si to neumim nejak predstavitidontknowsmile1
navic je menim po tech 12ti.

zrovna tohle se mi moc nechce když jim nic neni...svíčky nestránou akorát trochu odhořívá středová elektroda a po těch doporučenejch 12 na ni neni opotřebení vidět...po těch 30 už to,ale viditelný bylo bigsmile

moje brisky po 26 tis. byli skoro jako nový, kdo neviděl neuvěří smile1vid Kasym?

jo jo to jsem žasnu..na stříkačce to asi prostě funguje..na karbecovim SV ne na banditovy taky ne.


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
osiris (Člen)
11.03.2010 09:59:40
Offline

Re: Svíčky B6

K.a.s.y.m. psal:
Marián psal:
K.a.s.y.m. psal:

A10S jsou i do šestikila...já je odjel dvoje a znova je tam nedám..nevydrželi mi ani 10 tis. a byli v prdeli..pokud se ti zda cena za NGK hodně tak kontaktuj Kojakasro má trošku lepší cenu..každopádně za to stojí..já na ně najel něco málo přes 30 nez začli blbnout.
takže když to vezmeš finančně tak jsi na tom z NGK líp.

pres 30 najedu na svickach v aute,ale na moto si to neumim nejak predstavitidontknowsmile1
navic je menim po tech 12ti.

zrovna tohle se mi moc nechce když jim nic neni...svíčky nestránou akorát trochu odhořívá středová elektroda a po těch doporučenejch 12 na ni neni opotřebení vidět...po těch 30 už to,ale viditelný bylo bigsmile

...jj, po 12ti je málokterá svíčka ve špatný kondici


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
luki52 (Člen)
11.03.2010 10:05:24
Offline

Re: Svíčky B6

tak nie je az tak potrebne na 12 tis, resp 24 tisk km vymenit sviecky ???

K.a.s.y.m. (Člen)
11.03.2010 10:09:35
Offline

Re: Svíčky B6

luki52 psal:

tak nie je az tak potrebne na 12 tis, resp 24 tisk km vymenit sviecky ???

já měnil až když začli zlobit...NGK zhruba 30 tis. Brisk asi 8-10 tis. bigsmile


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
XJelen (Člen)
11.03.2010 10:31:58
Offline

Re: Svíčky B6

Standa 2 psal:

NGK CR9EK jsou od 217 kč - za jistotu doporučení výrobce to stojí, třeba najdeš - apo dohodě i usmouváš  -  i nižší cenu   surprised:

tak jestli je máš za 217,- tak mu je vem... nákup mě vychází kolem 235káčéhelp


Strýcfajtr !!!
Inženýrek (Člen)
11.03.2010 10:36:41
Offline

Re: Svíčky B6

K.a.s.y.m. psal:
Marián psal:
K.a.s.y.m. psal:

A10S jsou i do šestikila...já je odjel dvoje a znova je tam nedám..nevydrželi mi ani 10 tis. a byli v prdeli..pokud se ti zda cena za NGK hodně tak kontaktuj Kojakasro má trošku lepší cenu..každopádně za to stojí..já na ně najel něco málo přes 30 nez začli blbnout.
takže když to vezmeš finančně tak jsi na tom z NGK líp.

pres 30 najedu na svickach v aute,ale na moto si to neumim nejak predstavitidontknowsmile1
navic je menim po tech 12ti.

zrovna tohle se mi moc nechce když jim nic neni...svíčky nestránou akorát trochu odhořívá středová elektroda a po těch doporučenejch 12 na ni neni opotřebení vidět...po těch 30 už to,ale viditelný bylo bigsmile

Já mám teď na Briskách něco přes 10tis. a vypadají jako nové,tak jsem na ně zvědav...


* Je těžké býti kokotem, konkurence je veliká. *
* Žíj abys jezdil, jezdi abys žil! *
K.a.s.y.m. (Člen)
11.03.2010 10:40:38
Offline

Re: Svíčky B6

Inženýrek psal:
K.a.s.y.m. psal:
Marián psal:


pres 30 najedu na svickach v aute,ale na moto si to neumim nejak predstavitidontknowsmile1
navic je menim po tech 12ti.

zrovna tohle se mi moc nechce když jim nic neni...svíčky nestránou akorát trochu odhořívá středová elektroda a po těch doporučenejch 12 na ni neni opotřebení vidět...po těch 30 už to,ale viditelný bylo bigsmile

Já mám teď na Briskách něco přes 10tis. a vypadají jako nové,tak jsem na ně zvědav...

tak to já taky.kdyby mi takhle blbě vydrželi jedny řeknu smůla,ale dvoje???snad budeš míž víc štěstí bigsmile


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Inženýrek (Člen)
11.03.2010 11:12:54
Offline

Re: Svíčky B6

K.a.s.y.m. psal:
Inženýrek psal:
K.a.s.y.m. psal:


zrovna tohle se mi moc nechce když jim nic neni...svíčky nestránou akorát trochu odhořívá středová elektroda a po těch doporučenejch 12 na ni neni opotřebení vidět...po těch 30 už to,ale viditelný bylo bigsmile

Já mám teď na Briskách něco přes 10tis. a vypadají jako nové,tak jsem na ně zvědav...

tak to já taky.kdyby mi takhle blbě vydrželi jedny řeknu smůla,ale dvoje???snad budeš míž víc štěstí bigsmile

Jasně no, to ukáže čas...


* Je těžké býti kokotem, konkurence je veliká. *
* Žíj abys jezdil, jezdi abys žil! *
Standa 2 (Člen)
11.03.2010 18:24:04
Offline

Re: Svíčky B6

XJelen psal:
Standa 2 psal:

NGK CR9EK jsou od 217 kč - za jistotu doporučení výrobce to stojí, třeba najdeš - apo dohodě i usmouváš  -  i nižší cenu   surprised:

tak jestli je máš za 217,- tak mu je vem... nákup mě vychází kolem 235káčéhelp

Stačí vyhledávač, srovnání cen, Heureka ... samozdřejmě si zvážit poštovné ... či co ještě koupit. Mě hodně vyšli vstříc na www.motoretezy.cz .

jirka gti (Člen)
11.03.2010 19:14:30
Offline

Re: Svíčky B6

Ahoj banďaci,koukněte sem, NGK za 218kaček a motul 4l smile1v akci za 800 a nějaký drobný

jirka gti (Člen)
11.03.2010 19:15:00
Offline
Rostyk (Člen)
11.03.2010 19:27:47
Offline

Re: Svíčky B6

Tady v bazaru jeden prodává ty svíčky okolo 200 kč,bral jsem je a pohoda good


Dohnat a předehnat
Rostyk (Člen)
11.03.2010 19:29:52
Offline

Re: Svíčky B6

Tak za 205 kč ,máš tam i kontakt


Dohnat a předehnat
Ton@l (Člen)
11.03.2010 22:16:12
Offline

Re: Svíčky B6

brisk A10Sbigsmile jen kasym na ne nadavabigsmile


Vzdy muze byt hur :-)
Inženýrek (Člen)
11.03.2010 22:17:38
Offline

Re: Svíčky B6

Ton@l psal:

brisk A10Sbigsmile jen kasym na ne nadavabigsmile

Tak kdo ví, třeba na ně budu za pár kiláků nadávat taky, ale zatím naprostá spokojenost good


* Je těžké býti kokotem, konkurence je veliká. *
* Žíj abys jezdil, jezdi abys žil! *
Ton@l (Člen)
11.03.2010 22:26:46
Offline

Re: Svíčky B6

Inženýrek psal:
Ton@l psal:

brisk A10Sbigsmile jen kasym na ne nadavabigsmile

Tak kdo ví, třeba na ně budu za pár kiláků nadávat taky, ale zatím naprostá spokojenost good

podle me svicka jak svicka, holt nektera je nachylnejsismile1ja kdyz vytahoval stary NGK tak se nesatcil divit ty tam musely byt hodne dlouho byli cely orezly skoro bez kontaktubigsmile


Vzdy muze byt hur :-)
Inženýrek (Člen)
11.03.2010 22:43:45
Offline

Re: Svíčky B6

Ton@l psal:
Inženýrek psal:
Ton@l psal:

brisk A10Sbigsmile jen kasym na ne nadavabigsmile

Tak kdo ví, třeba na ně budu za pár kiláků nadávat taky, ale zatím naprostá spokojenost good

podle me svicka jak svicka, holt nektera je nachylnejsismile1ja kdyz vytahoval stary NGK tak se nesatcil divit ty tam musely byt hodne dlouho byli cely orezly skoro bez kontaktubigsmile

No tak to je známka toho, že NGK bude asi fakt kvalita a že něco vydržej. Když jsem tam ale já měl NGK, tak vypadali naprosto v cajku ale zkrátka stáli za prd a nepálily tak jak měly, tak jsem zkusil něco jinýho a za ty prachy co jsem je sehnal jsou Brisky zatim super. Jak řikám, tohle ukáže čas.
Po prvnim víru v nádrži můžu mluvit jinak smile1


* Je těžké býti kokotem, konkurence je veliká. *
* Žíj abys jezdil, jezdi abys žil! *
Ondráš (Člen)
11.03.2010 23:20:45
Offline

Re: Svíčky B6

Ono jde asi o to než se trochu zaběhnou. Já když tam dával Denso, tak jsem myslel, že je prvních asi 200-300 km rozdupu.fuck Blbě to chytalo jak studený, tak teplý, ze začátku to šlo většinou na 3... Teď po nějakejch 15 tis. jsou v poho. Ale NGK od kojaka připravené na výměnu.good
Několikrát jsem je uchcal, ale stačilo je vyndat, osušit, přetáhnout drátěným kartáčem a zase šly. Fakt se mi nikdy nestalo, že bych jí ulil tak, že by nešla. Ani na fichtlu, ani na Simsonu, ani na 250ce. Ani Brisk, ani NGK, ani Bosch.help Tenkrát táta přitahnul od někud nějakou boscháckou se 4 jiskřištěma bigsmile Jsem ji furt vyndaval, abych se mohl pochlubitsmile1 SIce to na hovno chytalo, ale byl jsem frajer. bigsmile


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Banditatom (Člen)
12.03.2010 09:30:42
Offline

Re: Svíčky B6

Ondráš psal:

Ono jde asi o to než se trochu zaběhnou. Já když tam dával Denso, tak jsem myslel, že je prvních asi 200-300 km rozdupu.fuck Blbě to chytalo jak studený, tak teplý, ze začátku to šlo většinou na 3... Teď po nějakejch 15 tis. jsou v poho. Ale NGK od kojaka připravené na výměnu.good
Několikrát jsem je uchcal, ale stačilo je vyndat, osušit, přetáhnout drátěným kartáčem a zase šly. Fakt se mi nikdy nestalo, že bych jí ulil tak, že by nešla. Ani na fichtlu, ani na Simsonu, ani na 250ce. Ani Brisk, ani NGK, ani Bosch.help Tenkrát táta přitahnul od někud nějakou boscháckou se 4 jiskřištěma bigsmile Jsem ji furt vyndaval, abych se mohl pochlubitsmile1 SIce to na hovno chytalo, ale byl jsem frajer. bigsmile

a co pérosurprisedto ti narostlo takyevil za mě NGK mám je v moto od začátku a nikdy žádný problémgoodcož třeba nemůžu říct o briskách na jinných moto co jsem je měl jsem je měnil jak na běžícím pásubad jednou se ulila a šla do kyteksick


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
Ondráš (Člen)
12.03.2010 09:40:53
Offline

Re: Svíčky B6

Banditatom psal:

a co pérosurprisedto ti narostlo takyevil za mě NGK mám je v moto od začátku a nikdy žádný problémgoodcož třeba nemůžu říct o briskách na jinných moto co jsem je měl jsem je měnil jak na běžícím pásubad jednou se ulila a šla do kyteksick

S těma svíčkama vod Bosche na fichtlu jsem měl péro jak místní plemenný býk. smile1
Pak už jsem na ní nejezdil a jen jí sebou vozil v hadu, ukazoval a říkal, že tu samou tam mám a tahle je náhradní. To že jezdím ve skutečnosti na obyč Briksa jsem neříkal.evil


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Banditatom (Člen)
12.03.2010 09:48:54
Offline

Re: Svíčky B6

Ondráš psal:
Banditatom psal:

a co pérosurprisedto ti narostlo takyevil za mě NGK mám je v moto od začátku a nikdy žádný problémgoodcož třeba nemůžu říct o briskách na jinných moto co jsem je měl jsem je měnil jak na běžícím pásubad jednou se ulila a šla do kyteksick

S těma svíčkama vod Bosche na fichtlu jsem měl péro jak místní plemenný býk. smile1
Pak už jsem na ní nejezdil a jen jí sebou vozil v hadu, ukazoval a říkal, že tu samou tam mám a tahle je náhradní. To že jezdím ve skutečnosti na obyč Briksa jsem neříkal.evil

tak to potom jooogoodbejkuevil já si koupil ještě jako erstvě náctiletý do své MZ bosch kua za 300kč týden jsem na ní dřel na stavběbigsmile hochu měl jsem stejný pocit s tím pérem jako tyevil pak mi ji nějaká kur..fuck ukradla na jedné místní přehraděsmile2 na novou už nebylosmile1


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
Brejn (Člen)
12.03.2010 23:30:02
Offline

Re: Svíčky B6

Ondráš psal:

S těma svíčkama vod Bosche na fichtlu jsem měl péro jak místní plemenný býk. smile1

bigsmilebigsmilegoodgoodgood
Jsem si skoro cvrnkl do slípků.


Co hoří, to bouchá, co létá, to padá.
CELIN (Nový člen)
27.05.2010 15:44:40
Offline

Re: Svíčky B6

ahoj kluci,dostala jsem otázku na kterou neznám odpověď,tak doufám,že mi pomůžete.jsou svíčky cr9e a cr9eK značky NGK a otázka zní: to K je tam důležitý jak moc?

K.a.s.y.m. (Člen)
27.05.2010 15:58:31
Offline

Re: Svíčky B6

dej fotku v plavkách nebo i bez a dostane se ti odpovědi bigsmile
je to do 650 k7 a vejš???


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
osiris (Člen)
27.05.2010 16:16:13
Offline

Re: Svíčky B6

...to "k" znamená že má ta svíčka dvě elektrody, proti jedný bez toho "k" a dává se do novějších modelů, jinak jsou identický


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
pepas (Člen)
27.05.2010 18:48:20
Offline

Re: Svíčky B6

cr9ek ve val.mezu za cca 150,-Kč good

shrek600 (Člen)
03.12.2014 07:37:31
Offline

Re: Svíčky B6

Kuci, cenu svicek zrouna resit nechci, ale koupil sem B12 K3 a vytahnul sem z nich NGK DPR8EA-9. Dle manualu tam maji prijit NGK JR9B. Koukal sem na specifikace a rozmerove jsou stejny. Jediny rozdil je v "projected" a "non-projected" zapalovaci spicce...ta DPR8EA-9 ma vetsi tepelnou odolnost (o 10-20°C) dle NGK stranek...
Dotaz zni - proc to tam nekdo dal? :) Jeste sem nemel venku karbce, ale tipuju, ze si s tim nekdo hral, protoze to jede nejak moc dobre :)))


OUjeéééé pyčo...ja B12 2003, pritule B6 1997 a v praci Zlin Z-142 C AF
Mour (Člen)
03.12.2014 07:45:45
Offline

Re: Svíčky B6

shrek600 psal:

Kuci, cenu svicek zrouna resit nechci, ale koupil sem B12 K3 a vytahnul sem z nich NGK DPR8EA-9. Dle manualu tam maji prijit NGK JR9B. Koukal sem na specifikace a rozmerove jsou stejny. Jediny rozdil je v "projected" a "non-projected" zapalovaci spicce...ta DPR8EA-9 ma vetsi tepelnou odolnost (o 10-20°C) dle NGK stranek...
Dotaz zni - proc to tam nekdo dal? :) Jeste sem nemel venku karbce, ale tipuju, ze si s tim nekdo hral, protoze to jede nejak moc dobre :)))

...já když koupil posledního bandita a měnil jsem náplně, filtry a taky svíce, tak tam byli origo s  Itálijej každá svíčka jiná (2 a 2 byly stejné)

Dej tam to, co podle manuálu patří good

shrek600 (Člen)
03.12.2014 08:35:44
Offline

Re: Svíčky B6

Nojo, ale co kdyz to bude mit pretryskovany karbce a tenhle typ svicek tam bude z nejakyho duvodu...?
Karbce a ventily budu teprve delat, tak uvidim, co tam bude :)


OUjeéééé pyčo...ja B12 2003, pritule B6 1997 a v praci Zlin Z-142 C AF
K.a.s.y.m. (Člen)
03.12.2014 08:45:07
Offline

Re: Svíčky B6

Já mám na trojce dynojetu origo svíčky a neni problém.


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Filous (Člen)
03.12.2014 09:21:37
Offline

Re: Svíčky B6

shrek600 psal:

Nojo, ale co kdyz to bude mit pretryskovany karbce a tenhle typ svicek tam bude z nejakyho duvodu...?
Karbce a ventily budu teprve delat, tak uvidim, co tam bude :)

...nejni důvod laborovat se svícema ani při přetryskování...a že to jede??? ...přešels ze šestky, co??? ...to dost vysvjetlujebigsmile ...a proč tam máš něco jinýho??? ...no prostě se přetchozímu majiteli váleli v regále, tag je tam nacpal, vono se kulový dějecool ...já třeba mladýmu do stoletýho XJčka taky nacpal iridija...prostě se mi váleli na dílněcool


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
shrek600 (Člen)
03.12.2014 09:30:04
Offline

Re: Svíčky B6

Tak jasny, ze pocity typu "pico vono to jede" jsou pochopitelny, pri presedlani z B6 na B12 bigsmile ale rikalo mi uz to vic lidi, co se na tom projelo...A v porovnani s jinejma B12, co sem projel, to je fakt "vostrejsi" :)
Taky mi prijde jako blbost nejakym zpusobem laborovat se svicema...Ale zpatky k puvodni problematice a to, ze ty DPR8EA9 stojej 64,- a ty JR9B 169,- :)))
Kdyz vemu v potaz to, ze DPRka maji vetsi teplotni odolnost, tak nevidim duvod, proc je tam zase nedat cool


OUjeéééé pyčo...ja B12 2003, pritule B6 1997 a v praci Zlin Z-142 C AF
ABik (Člen)
03.12.2014 16:06:57
Offline

Re: Svíčky B6

shrek600 psal:

Tak jasny, ze pocity typu "pico vono to jede" jsou pochopitelny, pri presedlani z B6 na B12 bigsmile ale rikalo mi uz to vic lidi, co se na tom projelo...A v porovnani s jinejma B12, co sem projel, to je fakt "vostrejsi" :)
Taky mi prijde jako blbost nejakym zpusobem laborovat se svicema...Ale zpatky k puvodni problematice a to, ze ty DPR8EA9 stojej 64,- a ty JR9B 169,- :)))
Kdyz vemu v potaz to, ze DPRka maji vetsi teplotni odolnost, tak nevidim duvod, proc je tam zase nedat cool

Dával jsem do B12 NGK D9EA, jak poradil chudý robocop důchodce, a taky to jelo good bigsmilecool

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr