Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Technická poradna » Prolíná olej

TomKondor (Nový člen)
20.12.2014 20:01:37
Offline

Prolíná olej

Zdar,
zjistil jsem, že mi u krajního válce prolíná olej. Poslední projížďka byla před pár dny, motorka jela normálně, žádná ztráta výkonu, žádný kouř, prostě nic. Když jsem ji odstavil v garáži, tak jsem si toho nevšiml, dnes jsem přišel pro nějakou blbost a všiml si toho. Vypadá to asi na těsnění co.idontknow

http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/2124_imag0168.jpg
Filous (Člen)
20.12.2014 21:22:51
Offline

Re: Prolíná olej

...jo...těsnění pot makovicej...nechat bejt a smířit se, coš by mě sralo ánebo motor ven, sundat makovici, u toho na ní udělat repas, tzn. votkarbonování, nový gufera ventilů, zalapovat sedla, srovnat jí a s novym těsněním zas složit a celý to namordovat spátky do rámu...a esi se voptáš proč dělat makovici, tag proto, že dyš uš je to rozházený, je pičovina to neudělatcool


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
tomasNJ (Člen)
21.12.2014 13:36:11
Offline

Re: Prolíná olej

Filous psal:

...jo...a esi se voptáš proč dělat makovici, tag proto, že dyš uš je to rozházený, je pičovina to neudělatcool

no jistě...cool


__________________________________________________________________________________
Fabbrica Italiana di Automobili Torino                     Anonima Lombarda Fabbrica Automobili
TomKondor (Nový člen)
23.12.2014 12:11:42
Offline

Re: Prolíná olej

Dík....potřeboval jsem se ujistit a víc hlav víc ví. Nadšenej z toho nejsem smile2 , ale samo, že když to bude dole, tak nechám udělat všechno.

Billy (Člen)
26.12.2014 10:52:56
Offline

Re: Prolíná olej

Filous psal:

...jo...těsnění pot makovicej...nechat bejt a smířit se, coš by mě sralo ánebo motor ven, sundat makovici, u toho na ní udělat repas, tzn. votkarbonování, nový gufera ventilů, zalapovat sedla, srovnat jí a s novym těsněním zas složit a celý to namordovat spátky do rámu...a esi se voptáš proč dělat makovici, tag proto, že dyš uš je to rozházený, je pičovina to neudělatcool

good
a taky se divam ze mas prvni model B6, ten uz ty gufera jisto jiste uvita za ty leta good


" Co to děláte?? Provádím vtipný úhybný manévr "
http://www.youtube.com/watch?v=UKzNVMzQy4w
tachec (Člen)
29.12.2014 20:19:38
Offline

Re: Prolíná olej

Filous psal:

...jo...těsnění pot makovicej...nechat bejt a smířit se, coš by mě sralo ánebo motor ven, sundat makovici, u toho na ní udělat repas, tzn. votkarbonování, nový gufera ventilů, zalapovat sedla, srovnat jí a s novym těsněním zas složit a celý to namordovat spátky do rámu...a esi se voptáš proč dělat makovici, tag proto, že dyš uš je to rozházený, je pičovina to neudělatcool

Spíš se voptá, kolik to bude koštovat... idontknow


▀▄▀▄▀▄...sem se to nemělo nikdy dostat...▄▀▄▀▄▀
Libor nx (Člen)
29.12.2014 23:24:50
Offline

Re: Prolíná olej

tachec psal:
Filous psal:

...jo...těsnění pot makovicej...nechat bejt a smířit se, coš by mě sralo ánebo motor ven, sundat makovici, u toho na ní udělat repas, tzn. votkarbonování, nový gufera ventilů, zalapovat sedla, srovnat jí a s novym těsněním zas složit a celý to namordovat spátky do rámu...a esi se voptáš proč dělat makovici, tag proto, že dyš uš je to rozházený, je pičovina to neudělatcool

Spíš se voptá, kolik to bude koštovat... idontknow

Vono záleží jak moc mu to vadí a jestli je ochotnej ty peníze do toho dát,aby to měl v cajku.smokin

TomKondor (Nový člen)
30.12.2014 20:12:54
Offline

Re: Prolíná olej

Jasně že mi to vadí a o prachy až tak nejde. Je to srdcovka a zaslouží si to za ty roky co má odlouženogood

Billy (Člen)
31.12.2014 11:54:15
Offline

Re: Prolíná olej

tak tesneni pod palicej cca 1000,- , pak okrouzky mezi palicou a blokem motoru kde proteka olej cca 8x 100,- , dal gufera ventilu 16x 100,-,
sfrezovani hlavy (srovnani) + zabrouseni ventilů

+ prace
snad sem na nic nezapomel smile1


" Co to děláte?? Provádím vtipný úhybný manévr "
http://www.youtube.com/watch?v=UKzNVMzQy4w
Filous (Člen)
31.12.2014 12:13:15
Offline

Re: Prolíná olej

Billy psal:

tak tesneni pod palicej cca 1000,- , pak okrouzky mezi palicou a blokem motoru kde proteka olej cca 8x 100,- , dal gufera ventilu 16x 100,-,
sfrezovani hlavy (srovnani) + zabrouseni ventilů

+ prace
snad sem na nic nezapomel smile1

...skoro si to trefil zrzkubigsmile ...těsnění je u nás za 1.500,-, O kroužků je jen 6 za 118,- a gufera ventilů 16x 115,- ...práce do 6.000,-, thats all...


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Banditatom (Člen)
31.12.2014 12:25:06
Offline

Re: Prolíná olej

Filous psal:
Billy psal:

tak tesneni pod palicej cca 1000,- , pak okrouzky mezi palicou a blokem motoru kde proteka olej cca 8x 100,- , dal gufera ventilu 16x 100,-,
sfrezovani hlavy (srovnani) + zabrouseni ventilů

+ prace
snad sem na nic nezapomel smile1

...skoro si to trefil zrzkubigsmile ...těsnění je u nás za 1.500,-, O kroužků je jen 6 za 118,- a gufera ventilů 16x 115,- ...práce do 6.000,-, thats all...

Taky me ty ceny nejak nesumirovalibigsmile

P.s: tesneni pod makovici a ty okrouzky se me valej doma v regalecool


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
Billy (Člen)
31.12.2014 12:31:24
Offline

Re: Prolíná olej

Filous psal:
Billy psal:

tak tesneni pod palicej cca 1000,- , pak okrouzky mezi palicou a blokem motoru kde proteka olej cca 8x 100,- , dal gufera ventilu 16x 100,-,
sfrezovani hlavy (srovnani) + zabrouseni ventilů

+ prace
snad sem na nic nezapomel smile1

...skoro si to trefil zrzkubigsmile ...těsnění je u nás za 1.500,-, O kroužků je jen 6 za 118,- a gufera ventilů 16x 115,- ...práce do 6.000,-, thats all...

Ja nehledel na partsdepot, sem to strelil tak od boku bigsmile, jednou sem kdysi na B6 resil strzenej zavit na svici, vyletela me v cca 180 ven a vysela na fajce, palice dolu krom ventilu sem tehdal delal co bylo treba. Nebylo to uplne levny to vim smile1


" Co to děláte?? Provádím vtipný úhybný manévr "
http://www.youtube.com/watch?v=UKzNVMzQy4w
TomKondor (Nový člen)
31.12.2014 15:39:23
Offline

Re: Prolíná olej

Koukám, že tu mám i rozpis prácesmile1 Ty ceny odpovídaj tomu co jsem zjišťoval, navíc se bude ještě měnit rozvoďák, když už to bude venku, takže něco ještě přiskočí, ale jak jsem už psal počítám s tím, i když radostí neskáču. Každopádně dík za příspěvky a pěkný nový rokgood

Filous (Člen)
31.12.2014 17:16:32
Offline

Re: Prolíná olej

...tagže eště plus 1900,- cool ...gdo ti to bude dělat???


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
TomKondor (Nový člen)
31.12.2014 19:01:46
Offline

Re: Prolíná olej

Mám svýho servisáka, stará se mi o obě mašiny už dlouho, známe se nějaký ten rok, takže žádná obava. Spíš jsem to tu řešil proto, abych si ověřil svoje znalosti a proto, že to zatím neviděl a nemohl říct co a jak. Snažím se nebýt jen jezdec,ale zajímají mě i střeva toho na čem sedímsmile1

Filous (Člen)
31.12.2014 19:14:20
Offline

Re: Prolíná olej

TomKondor psal:

Mám svýho servisáka, stará se mi o obě mašiny už dlouho, známe se nějaký ten rok, takže žádná obava. Spíš jsem to tu řešil proto, abych si ověřil svoje znalosti a proto, že to zatím neviděl a nemohl říct co a jak. Snažím se nebýt jen je
zdec,ale zajímají mě i střeva toho na čem sedímsmile1

...good


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr