Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Technická poradna » Čím nastříkat plast kolem budíků na Sku?

tokioman (Člen)
05.03.2015 10:56:11
Offline

Čím nastříkat plast kolem budíků na Sku?

Zdravím a pozdravuji, prosím nebyla by nějaká rada, čím našplíchat plast kolem budíků na Sku ? help
Mám ho zavařenej a přídavnej materiál je bílej, tak vypadá místy jak zebra.
Né že bych byl nějakej echt estét, ale nevypadá to úplně nejlíp teď bigsmile
Představa, něco co zamaskuje nedokonalosti, jednoduchá aplikace a nejlíp jedna věc ve spreju idontknow bigsmile
Děkuji good


B600S -> Z750S -> VFR 800 Vtec -> B1200S
osiris (Člen)
05.03.2015 11:10:52
Offline

Re: Čím nastříkat plast kolem budíků na Sku?

...tak pak to nastříkej nějakým plastickým nástřikem proti oštěrkování, přelakovatelným, aby v tom nebyl asfalt a nešpinilo to např. http://www.komplex3.cz/eshop/chemie-bar … l_467.html nebo jemnějším materiálem např. http://www.komplex3.cz/eshop/chemie-bar … l_466.html tam už bys ale musel vyrovnávat nerovnosti tmelením, abys zamaskoval svary


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
tokioman (Člen)
05.03.2015 11:24:56
Offline

Re: Čím nastříkat plast kolem budíků na Sku?

Díky moc, to vypadá že by mohlo být ono. Něco takového jsem přesně myslel good
Horší už to být nemůže, pak kdyžtak novej smile1


B600S -> Z750S -> VFR 800 Vtec -> B1200S
Billy (Člen)
05.03.2015 13:17:16
Offline

Re: Čím nastříkat plast kolem budíků na Sku?

A pokud to chces hezky tak to posli Osimu a ten ti to lakne good


" Co to děláte?? Provádím vtipný úhybný manévr "
http://www.youtube.com/watch?v=UKzNVMzQy4w
K.a.s.y.m. (Člen)
05.03.2015 13:26:20
Offline

Re: Čím nastříkat plast kolem budíků na Sku?

a nebo tu plastovou maškarádu zepředu sundej úplně  smile1


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Filous (Člen)
05.03.2015 15:30:27
Offline

Re: Čím nastříkat plast kolem budíků na Sku?

Billy psal:

A pokud to chces hezky tak to posli Osimu a ten ti to lakne good

...jasně, pošli to Osimu a hlavně mu pag musíš volat každej den a ptát "gdy uš to bude???"bigsmile


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Kedar (Člen)
05.03.2015 19:12:50
Offline

Re: Čím nastříkat plast kolem budíků na Sku?

Měl bych taky otázečku dělám nosič na víko kufru nerezovej  a už teď je jasný že se mi to nebude chtít  každou chvilku leštit čím ten nerez stříknout aby to drželo a hned se neošoupalo.idontknow


Jinej už nebudu
K.a.s.y.m. (Člen)
05.03.2015 19:33:01
Offline

Re: Čím nastříkat plast kolem budíků na Sku?

Kedar psal:

Měl bych taky otázečku dělám nosič na víko kufru nerezovej  a už teď je jasný že se mi to nebude chtít  každou chvilku leštit čím ten nerez stříknout aby to drželo a hned se neošoupalo.idontknow

kvalitní nerez vydrží hoooodně dloouho bez údržby..hliník by jsi leštit musel pokud by jsi ho nezalakoval.


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Ondráš (Člen)
05.03.2015 20:15:34
Offline

Re: Čím nastříkat plast kolem budíků na Sku?

Filous psal:

...jasně, pošli to Osimu a hlavně mu pag musíš volat každej den a ptát "gdy uš to bude???"bigsmile

Ale nesmí zapomenout napsat sem, že mu pošle mejl ve kterým bude kdy mu zavolá a ještě před tím než zavolá mu poslat SMS, jestli může volat. smokin


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
osiris (Člen)
05.03.2015 20:21:57
Offline

Re: Čím nastříkat plast kolem budíků na Sku?

Ondráš psal:
Filous psal:

...jasně, pošli to Osimu a hlavně mu pag musíš volat každej den a ptát "gdy uš to bude???"bigsmile

Ale nesmí zapomenout napsat sem, že mu pošle mejl ve kterým bude kdy mu zavolá a ještě před tím než zavolá mu poslat SMS, jestli může volat. smokin

...stačí prozvonit, přece nebude utrácet ;)


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
osiris (Člen)
05.03.2015 20:23:13
Offline

Re: Čím nastříkat plast kolem budíků na Sku?

Kedar psal:

Měl bych taky otázečku dělám nosič na víko kufru nerezovej  a už teď je jasný že se mi to nebude chtít  každou chvilku leštit čím ten nerez stříknout aby to drželo a hned se neošoupalo.idontknow

...z nerezu vůbec neměj strach, ten se právě kvůli tomu, že vydrží, nestříká smile1


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Kedar (Člen)
05.03.2015 20:31:11
Offline

Re: Čím nastříkat plast kolem budíků na Sku?

K.a.s.y.m. psal:
Kedar psal:

Měl bych taky otázečku dělám nosič na víko kufru nerezovej  a už teď je jasný že se mi to nebude chtít  každou chvilku leštit čím ten nerez stříknout aby to drželo a hned se neošoupalo.idontknow

kvalitní nerez vydrží hoooodně dloouho bez údržby..hliník by jsi leštit musel pokud by jsi ho nezalakoval.

Já myslím jako že když máš trochu zaprášíno pak sprchne tak ty kapky jsou kurevsky na tom nerezu znát a opláchnout to jen tak nejde.A leštění a mytí každý tejden je doba dávno pryč.


Jinej už nebudu
K.a.s.y.m. (Člen)
05.03.2015 20:44:16
Offline

Re: Čím nastříkat plast kolem budíků na Sku?

Kedar psal:
K.a.s.y.m. psal:
Kedar psal:

Měl bych taky otázečku dělám nosič na víko kufru nerezovej  a už teď je jasný že se mi to nebude chtít  každou chvilku leštit čím ten nerez stříknout aby to drželo a hned se neošoupalo.idontknow

kvalitní nerez vydrží hoooodně dloouho bez údržby..hliník by jsi leštit musel pokud by jsi ho nezalakoval.

Já myslím jako že když máš trochu zaprášíno pak sprchne tak ty kapky jsou kurevsky na tom nerezu znát a opláchnout to jen tak nejde.A leštění a mytí každý tejden je doba dávno pryč.

musíš mít vysoce leštěnej nerez pak tyhle problémy co řešíš řešit nebudeš...kapky budou vidět i na laku.
Jak psal Osiris..nerez se dává právě kvůli tomu aby jsi nelakoval...s nerezem dělám hlavně do potravinářství nikdy se podobný problémy neřešili...prostě přetřeš a je to čistý a lesklý.


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Kedar (Člen)
05.03.2015 21:05:57
Offline

Re: Čím nastříkat plast kolem budíků na Sku?

osiris psal:
Kedar psal:

Měl bych taky otázečku dělám nosič na víko kufru nerezovej  a už teď je jasný že se mi to nebude chtít  každou chvilku leštit čím ten nerez stříknout aby to drželo a hned se neošoupalo.idontknow

...z nerezu vůbec neměj strach, ten se právě kvůli tomu, že vydrží, nestříká smile1

Osi já z nerezu strach nemám co jde tak vyrábím vyrábím jen z něho.Kryty na na akvárka 1mm leštěnej nerez pro chladící zařízení potravinový pulty.Přepláštil jsem vejfuk na autě a podobný pussyDobře přiznám se vyměnil jsem bandasku za varana a když motorku umeju napastuju zaleštím tak pak stačí opláchnout a kapoty vypadají čistý ale ne ty nerezový kryty laufů.To samý auto vypadá čistý ale to zasraný lešení a našlapy ne.


Jinej už nebudu
K.a.s.y.m. (Člen)
05.03.2015 21:49:17
Offline

Re: Čím nastříkat plast kolem budíků na Sku?

Kedar psal:
osiris psal:
Kedar psal:

Měl bych taky otázečku dělám nosič na víko kufru nerezovej  a už teď je jasný že se mi to nebude chtít  každou chvilku leštit čím ten nerez stříknout aby to drželo a hned se neošoupalo.idontknow

...z nerezu vůbec neměj strach, ten se právě kvůli tomu, že vydrží, nestříká smile1

Osi já z nerezu strach nemám co jde tak vyrábím vyrábím jen z něho.Kryty na na akvárka 1mm leštěnej nerez pro chladící zařízení potravinový pulty.Přepláštil jsem vejfuk na autě a podobný pussyDobře přiznám se vyměnil jsem bandasku za varana a když motorku umeju napastuju zaleštím tak pak stačí opláchnout a kapoty vypadají čistý ale ne ty nerezový kryty laufů.To samý auto vypadá čistý ale to zasraný lešení a našlapy ne.

opakuju se...musíš to dělat už z vysoce leštěnýho nerezu..pak nemáš trabl smile1 pak ještě existují pasivační pasty na údržbu evil


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Kedar (Člen)
05.03.2015 22:25:05
Offline

Re: Čím nastříkat plast kolem budíků na Sku?

Tak jinak jsem na půdě přehazuju tam prachy vidlema ať nechytnou vlchkost je to špinavá práce .Přijdu dom vlezu do vany vykonám očistu na příkaz mé drahé polovičky opláchni si po sobě tu vanu vemu sprchu ostříkám vanu ale sní i vysoce leštěnou  vodovodní bateriji  a kus vysoce leštěného zrcadla.Za 2 hodiny vana vypadá čistá ale ten zbytek ne é.bigsmile Jinak otázka  zněla prostě jde stříknout nerez  aby to drželo.bigsmile


Jinej už nebudu
osiris (Člen)
05.03.2015 23:39:15
Offline

Re: Čím nastříkat plast kolem budíků na Sku?

...jde stříknout, použij přilnavostní základ a pak normálně barvu
...s nerezem jsem taky dělával a to co nemělo bejt náchylný na vohmatání a jiný píčoviny (klidně i matnej nerez), jsme vždycky nakonec před používáním votřeli mastným a pak suchým hadrem bigsmile


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Filous (Člen)
06.03.2015 08:31:42
Offline

Re: Čím nastříkat plast kolem budíků na Sku?

...Osi mě zabije, ale zahrádku na kufr bych klidně nechal nalakovat v práškový lakovně, tagže "komaxit" a fertigcool ...dyk je to stejný jako vješák do koupelny, co Osi???bigsmile ...držáky na brašny sem měl v laku, vodíralo se to, bylo to pag hnusný, tag sem to dal do komaxu za pár korun a nemam trablcool


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
osiris (Člen)
06.03.2015 08:34:32
Offline

Re: Čím nastříkat plast kolem budíků na Sku?

...ale vůbec ne, nezabije, na tyhle věci to má bejt good


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Kedar (Člen)
06.03.2015 20:49:25
Offline

Re: Čím nastříkat plast kolem budíků na Sku?

Na ten komaxit sem tak nějak myslel takže dík za potvrzení.good


Jinej už nebudu

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr