Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Technická poradna » lanka

zdemyr (Nový člen)
12.04.2015 21:09:52
Offline

lanka

zdarec. potřebuju poradit. dal jsem si na bandita 600 01 jiný řídítka. nestačej mi ale lanka (plyny a spojka). cca o 10cm. nevíte co s tím? dělá je někdo na zakázku a nebo pasujou z jiný moto?
a ještě,svody a vejfuk z bandita 96,pasujou na 01?
díky za rady

Filous (Člen)
12.04.2015 21:12:45
Offline

Re: lanka

...boha, cos tam dals za vjetve???surprised ...třeba na krosový vjetve origo lana stačej...máš je správně vedený??? ...a svody s laufem pasujou...


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
zdemyr (Nový člen)
12.04.2015 21:19:52
Offline

Re: lanka

jj,dík
no,když jsem tokupoval, měl jsem tam street,ale to nebylo nic pro moje záda. v kramě mi dali ty co mam,že prej jsou jako origo. ale když jsem je nasadil,tak se pekně sedělo a padli do ruky,tak jsem je nechtel měnit. akorát jsem nevěděl,že bude takovej problém s lanama. hadice už mam.

K.a.s.y.m. (Člen)
13.04.2015 07:07:50
Offline

Re: lanka

origo jsou proti krosovym o dost užší tak by jsi tam měl dát lanka v pohodě..jinak tu pohledej v diskuzích dával jsem sem kontakt na p.Žemličku z Divišova. Podle origo lanek ti udělá delší..tedy vezmě z nich kování a dá to na nový delší lanka a bowdeny.
Možná by nebylo od věci sem dát fotku těch tvejch řidítek s lankama protože je fakt divný ,že je máš o tolik kratší.


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
zdemyr (Nový člen)
14.04.2015 20:50:55
Offline

Re: lanka

díkec,už to mam u toho p. žemličky. tak jsem zvědavej,jak to dopadne.
prej za 14 dni

K.a.s.y.m. (Člen)
14.04.2015 20:57:10
Offline

Re: lanka

to víš nejsi jedinej a tyhle úpravy ho neživěj bigsmile


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Honzik8719 (Člen)
15.04.2015 06:23:06
Offline

Re: lanka

Filous psal:

...boha, cos tam dals za vjetve???surprised ...třeba na krosový vjetve origo lana stačej...máš je správně vedený??? ...a svody s laufem pasujou...

to vypadá na vysoký větve z čopra bigsmile


...relativní kochač...

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr