Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Technická poradna » Dvě různé pneumatiky ?

suzukibandit (Člen)
03.03.2014 21:32:52
Offline

Dvě různé pneumatiky ?

Zdarec.Chci se zeptat jestli je hodně velká prasárna dát na B6 dvě rozdílný pneu?Jde mi o to že na předku mám Michelin Pilot Power relativně novou a na zadku jsem měl tu stejnou, ale spálil jsem ji a kámoš mi sehnal Continentalka Conti Force.Je blbost nechat na předku tu Michelinku a na zadek dát tu Continentálku ?
Dík za odpověď help

Kožak (Člen)
03.03.2014 21:46:07
Offline

Re: Dvě různé pneumatiky ?

je to jedno..


MRDAT!!!
suzukibandit (Člen)
03.03.2014 21:47:30
Offline

Re: Dvě různé pneumatiky ?

A ta Continentálka je to dobrá pneuška? Jezdím spíše s batůžkem, ale občas tomu dám když jedu taky pilu evil .Jakej máte na ni názor ? idontknow

Petr J. (Člen)
03.03.2014 22:20:33
Offline

Re: Dvě různé pneumatiky ?

Jedno to tedy není....

Za A. dávat sadu

za B. dávat celou sadu = vyměnit obě

yebat (Člen)
03.03.2014 22:37:25
Offline

Re: Dvě různé pneumatiky ?

asi taky záleží jak jezdí ne? jestli jezdí rovně a kochačku, tak je to asi u prdele ne?

kojaksro (Člen)
03.03.2014 22:45:46
Offline

Re: Dvě různé pneumatiky ?

...tak za mě ať si každej jezdí to co chce, ale můj názor:

....Michlein Power na předu a Conti Force dozadu bych si nedal.

....a tady má Vetrník pravdu, když to jde dám vždy sadu a taky by měla jít se zadkem nová přední, prostě by to tak mělo býtsmokin

....a kdybych byl mrdal tak bych si to stejně nedal, když pak potřebuješ aby tě to podrželo ....i mrdal má krizovkysmokin


.....pořád lepší rychle než nebezpečně....dáme drink
osiris (Člen)
03.03.2014 22:55:15
Offline

Re: Dvě různé pneumatiky ?

...ale když už to máš koupený, tak to hlavně nevyhazuj a normálně to vojezdi, neber to jako nepřekonatelný dogma, že to nejde, nebo že je to hroznej přešlap, neboj to dáš a dost možná to ani nepoznáš good


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
zzzmrzlinar (Člen)
03.03.2014 23:14:18
Offline

Re: Dvě různé pneumatiky ?

přesně, dobrý to rozhodně není, ale jde to.

A kdybys kombinoval dvě moderní gumy tak je to víc v pohodě, než když kombinuješ Conti Force, což je dosti zastaralá guma a je tak nějak nic moc

Meloun (Člen)
03.03.2014 23:15:23
Offline

Re: Dvě různé pneumatiky ?

Přeeesně..hlavně to moc nežrat..smokin
Dyk to bych nemoh vy s tim svym vytuněnym podvozkem ani na silnici..bigsmile..a to nemluvim vo čoprákách..zadek nebrzdí a když zahamstneš předek, tak ti podjede kolo přes ty vidle a puky..bigsmilebigsmile
ňáký dvě jiný gumy jsou proti tomu slabej punk..smokin


PURE NAKED BIKE!
K.a.s.y.m. (Člen)
04.03.2014 06:56:54
Offline

Re: Dvě různé pneumatiky ?

Meloun psal:

Přeeesně..hlavně to moc nežrat..smokin
Dyk to bych nemoh vy s tim svym vytuněnym podvozkem ani na silnici..bigsmile..a to nemluvim vo čoprákách..zadek nebrzdí a když zahamstneš předek, tak ti podjede kolo přes ty vidle a puky..bigsmilebigsmile
ňáký dvě jiný gumy jsou proti tomu slabej punk..smokin

Co to placas..na choprech brzdi prave jen zadek bo to ma jinde teziste..jen ty jsi zmlsanej z lepivek a z toho ze to brzdi hlavne predkem..chopraci je jina verbez a ceka od motorky uplne neco jinyho tak jim to staci smile1

Vojezdi si co chces me tu taky dost lidi rikalo ze sem blbec kdyz jezdim sliky..ze se s tim po silnici neda a na vode uz vubec a ja na ne seru a jezdim co me vyhovuje bigsmile


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Kožak (Člen)
04.03.2014 07:27:56
Offline

Re: Dvě různé pneumatiky ?

kojaksro psal:

...tak za mě ať si každej jezdí to co chce, ale můj názor:

....Michlein Power na předu a Conti Force dozadu bych si nedal.

....a tady má Vetrník pravdu, když to jde dám vždy sadu a taky by měla jít se zadkem nová přední, prostě by to tak mělo býtsmokin

....a kdybych byl mrdal tak bych si to stejně nedal, když pak potřebuješ aby tě to podrželo ....i mrdal má krizovkysmokin

taky to tak nedávám...to neřikám ale zavážu ti voči a možná to ani nepoznáš bigsmile a vyhodit předek v půlce životnosti spolu se zadkem ,tak daleko teda ještě nejsem....to by bylo pro mně jako hodit půlku šnyclu do koše ,když mi dojdou brambory bigsmile
....já vim ,žer jenom to maso :)


MRDAT!!!
Kelly01 (Člen)
04.03.2014 08:31:55
Offline

Re: Dvě různé pneumatiky ?

Co jsem přestal po posledním pádu klopit na stupačku nemá žádná kombinace pneu na mou jízdu vlivbigsmile


God Save The Queen!
XJelen (Člen)
04.03.2014 09:05:05
Offline

Re: Dvě různé pneumatiky ?

osiris psal:

...ale když už to máš koupený, tak to hlavně nevyhazuj a normálně to vojezdi, neber to jako nepřekonatelný dogma, že to nejde, nebo že je to hroznej přešlap, neboj to dáš a dost možná to ani nepoznáš good

snad jenom tu Contiforce asi pozná, to bylo asi to nejhorší, s čím jsem se setkal bad jinak samosebou je to úplně šumák. Jestli není divoch tak mu ten Contiforce vydží dlouho, jestli jo, půjde dolů hned po tejdnu smile1


Strýcfajtr !!!
VikecB12 (Člen)
04.03.2014 10:45:43
Offline

Re: Dvě různé pneumatiky ?

XJelen psal:
osiris psal:

...ale když už to máš koupený, tak to hlavně nevyhazuj a normálně to vojezdi, neber to jako nepřekonatelný dogma, že to nejde, nebo že je to hroznej přešlap, neboj to dáš a dost možná to ani nepoznáš good

snad jenom tu Contiforce asi pozná, to bylo asi to nejhorší, s čím jsem se setkal bad jinak samosebou je to úplně šumák. Jestli není divoch tak mu ten Contiforce vydží dlouho, jestli jo, půjde dolů hned po tejdnu smile1

No vono celkově kontíky stojí za hovno,jediný dobrý měl Inkviz tehdá ty sady těch strýtů za tašku hrušekgood Samozřejmě koupit ty gumy za plnou cenu,tak bych byl nasranej,co je to za šmejdgoodbigsmile A ještě sou prej gut ty TKCčkaevil,ale cena dvojnásobná voproti mitasu,takže je asi nikdy nevyzkoušímbigsmile


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Meloun (Člen)
04.03.2014 12:01:07
Offline

Re: Dvě různé pneumatiky ?

K.a.s.y.m. psal:
Meloun psal:

Přeeesně..hlavně to moc nežrat..smokin
Dyk to bych nemoh vy s tim svym vytuněnym podvozkem ani na silnici..bigsmile..a to nemluvim vo čoprákách..zadek nebrzdí a když zahamstneš předek, tak ti podjede kolo přes ty vidle a puky..bigsmilebigsmile
ňáký dvě jiný gumy jsou proti tomu slabej punk..smokin

Co to placas..na choprech brzdi prave jen zadek bo to ma jinde teziste..jen ty jsi zmlsanej z lepivek a z toho ze to brzdi hlavne predkem..chopraci je jina verbez a ceka od motorky uplne neco jinyho tak jim to staci smile1

Vojezdi si co chces me tu taky dost lidi rikalo ze sem blbec kdyz jezdim sliky..ze se s tim po silnici neda a na vode uz vubec a ja na ne seru a jezdim co me vyhovuje bigsmile

Nojo..ale brzdná dráha na tom čoproj třebas z 80tky je kurevsky delší než na "normální" motorce..pač i přes tu jejich váhu to jde do floku..sickbigsmile


PURE NAKED BIKE!
K.a.s.y.m. (Člen)
04.03.2014 13:39:49
Offline

Re: Dvě různé pneumatiky ?

Meloun psal:
K.a.s.y.m. psal:
Meloun psal:

Přeeesně..hlavně to moc nežrat..smokin
Dyk to bych nemoh vy s tim svym vytuněnym podvozkem ani na silnici..bigsmile..a to nemluvim vo čoprákách..zadek nebrzdí a když zahamstneš předek, tak ti podjede kolo přes ty vidle a puky..bigsmilebigsmile
ňáký dvě jiný gumy jsou proti tomu slabej punk..smokin

Co to placas..na choprech brzdi prave jen zadek bo to ma jinde teziste..jen ty jsi zmlsanej z lepivek a z toho ze to brzdi hlavne predkem..chopraci je jina verbez a ceka od motorky uplne neco jinyho tak jim to staci smile1
Ti rikam ze jsi zmlsanej...chopraci to maj proste jinakbigsmilebigsmile
Vojezdi si co chces me tu taky dost lidi rikalo ze sem blbec kdyz jezdim sliky..ze se s tim po silnici neda a na vode uz vubec a ja na ne seru a jezdim co me vyhovuje bigsmile

Nojo..ale brzdná dráha na tom čoproj třebas z 80tky je kurevsky delší než na "normální" motorce..pač i přes tu jejich váhu to jde do floku..sickbigsmile


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
hlemejzd999 (Člen)
04.03.2014 13:45:34
Offline

Re: Dvě různé pneumatiky ?

K.a.s.y.m. psal:
Meloun psal:
K.a.s.y.m. psal:

Co to placas..na choprech brzdi prave jen zadek bo to ma jinde teziste..jen ty jsi zmlsanej z lepivek a z toho ze to brzdi hlavne predkem..chopraci je jina verbez a ceka od motorky uplne neco jinyho tak jim to staci smile1
Ti rikam ze jsi zmlsanej...chopraci to maj proste jinakbigsmilebigsmile
Vojezdi si co chces me tu taky dost lidi rikalo ze sem blbec kdyz jezdim sliky..ze se s tim po silnici neda a na vode uz vubec a ja na ne seru a jezdim co me vyhovuje bigsmile

Nojo..ale brzdná dráha na tom čoproj třebas z 80tky je kurevsky delší než na "normální" motorce..pač i přes tu jejich váhu to jde do floku..sickbigsmile

to už jsme četli voe bigsmile


Nejlepší ovoce jsou cecky - samá dužina a žádný pecky 
Banditatom (Člen)
04.03.2014 16:57:07
Offline

Re: Dvě různé pneumatiky ?

Petr J. psal:

Jedno to tedy není....

Za A. dávat sadu

za B. dávat celou sadu = vyměnit obě

Asi su social ale vyhodit gumu v pulce zivota me prijde jako zhovadilost kor v mojem pripade kdyz me predek vydrzi dva zadkybigsmile


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
VikecB12 (Člen)
04.03.2014 17:11:18
Offline

Re: Dvě různé pneumatiky ?

Snažím se dat sadu celou pro nějakou příležitost dobrýho poježdění,třeba před dovolenou,nebo když bejvalo okruhový řádění atd. Po zbytek roku je mě to jedno a beru to jak to přichází nařadu.


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Kelly01 (Člen)
04.03.2014 18:43:54
Offline

Re: Dvě různé pneumatiky ?

Bo už nejsem střelec tak měním jen tu co je po smrti a nehledím na značku ale na cenuredface


God Save The Queen!
hlemejzd999 (Člen)
04.03.2014 21:37:57
Offline

Re: Dvě různé pneumatiky ?

jezdil jsem i takovouhle na zadku , páč jsem socka a byla za půlku ceny - poznal jsem hovno bigsmile
...jen to mirně podkluzovalo v zatačce na vyjazdoch bigsmile
http://www.suzukibandit.cz/openforum/up … 0299-2.jpg
ted mam vzadu pirelli ST a vepredu metzeler něco


Nejlepší ovoce jsou cecky - samá dužina a žádný pecky 
Filous (Člen)
04.03.2014 21:42:54
Offline

Re: Dvě různé pneumatiky ?

...taky sem zastáncem stejný gumy vepředu i vzádu a celý sady, klidně to vojezdi...ale faktem je , že Conti Force je fakt blbá guma...třeba mě se na nich (vojel sem jich 3 nebo 4 sady, bo bejvali přet cca 10-12ti lety nejlevnější) stávalo, že se vobjevovala prasklina napříč gumou v místě napojení po spečení...to že byli na vodě napiču a že se blbje nerovnoměrně vojížděli byli další negativa...ale dyš uš jí máš..................


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
hans (Člen)
07.03.2014 19:37:40
Offline

Re: Dvě různé pneumatiky ?

VikecB12 psal:
XJelen psal:
osiris psal:

...ale když už to máš koupený, tak to hlavně nevyhazuj a normálně to vojezdi, neber to jako nepřekonatelný dogma, že to nejde, nebo že je to hroznej přešlap, neboj to dáš a dost možná to ani nepoznáš good

snad jenom tu Contiforce asi pozná, to bylo asi to nejhorší, s čím jsem se setkal bad jinak samosebou je to úplně šumák. Jestli není divoch tak mu ten Contiforce vydží dlouho, jestli jo, půjde dolů hned po tejdnu smile1

No vono celkově kontíky stojí za hovno,jediný dobrý měl Inkviz tehdá ty sady těch strýtů za tašku hrušekgood Samozřejmě koupit ty gumy za plnou cenu,tak bych byl nasranej,co je to za šmejdgoodbigsmile A ještě sou prej gut ty TKCčkaevil,ale cena dvojnásobná voproti mitasu,takže je asi nikdy nevyzkoušímbigsmile

TKC dej dopředu a Mitas dozadu - ideální kombinace.
Ta TKC vydrží minimálně 2x tolik co přední mitaska....

a k těm contiforskám - vomrskal jsem s nima stupačky co to dalo, takže za tu cenu, je to dobrá guma...... mrdat na imič....


Sapere Aude
www.gunlex.cz
XJelen (Člen)
09.03.2014 23:52:03
Offline

Re: Dvě různé pneumatiky ?

XJelen psal:
osiris psal:

...ale když už to máš koupený, tak to hlavně nevyhazuj a normálně to vojezdi, neber to jako nepřekonatelný dogma, že to nejde, nebo že je to hroznej přešlap, neboj to dáš a dost možná to ani nepoznáš good

snad jenom tu Contiforce asi pozná, to bylo asi to nejhorší, s čím jsem se setkal bad jinak samosebou je to úplně šumák. Jestli není divoch tak mu ten Contiforce vydží dlouho, jestli jo, půjde dolů hned po tejdnu smile1

tak jenom poupravuju... po dnešku bych na první místo místo Contiforce dal M5 od Metzelerů sick


Strýcfajtr !!!
hlemejzd999 (Člen)
10.03.2014 13:26:32
Offline

Re: Dvě různé pneumatiky ?

XJelen psal:
XJelen psal:
osiris psal:

...ale když už to máš koupený, tak to hlavně nevyhazuj a normálně to vojezdi, neber to jako nepřekonatelný dogma, že to nejde, nebo že je to hroznej přešlap, neboj to dáš a dost možná to ani nepoznáš good

snad jenom tu Contiforce asi pozná, to bylo asi to nejhorší, s čím jsem se setkal bad jinak samosebou je to úplně šumák. Jestli není divoch tak mu ten Contiforce vydží dlouho, jestli jo, půjde dolů hned po tejdnu smile1

tak jenom poupravuju... po dnešku bych na první místo místo Contiforce dal M5 od Metzelerů sick

tak urcite to je rozdil , jak kdo jezdi  ... Metzeler M5 jsem mel do lonskyho roku i na predku i vzadu a za mně suprová guma goodredface


Nejlepší ovoce jsou cecky - samá dužina a žádný pecky 
K.a.s.y.m. (Člen)
10.03.2014 13:49:03
Offline

Re: Dvě různé pneumatiky ?

XJelen psal:
XJelen psal:
osiris psal:

...ale když už to máš koupený, tak to hlavně nevyhazuj a normálně to vojezdi, neber to jako nepřekonatelný dogma, že to nejde, nebo že je to hroznej přešlap, neboj to dáš a dost možná to ani nepoznáš good

snad jenom tu Contiforce asi pozná, to bylo asi to nejhorší, s čím jsem se setkal bad jinak samosebou je to úplně šumák. Jestli není divoch tak mu ten Contiforce vydží dlouho, jestli jo, půjde dolů hned po tejdnu smile1

tak jenom poupravuju... po dnešku bych na první místo místo Contiforce dal M5 od Metzelerů sick

To je pocasim ne gumou..vzpomen si na Kubovi Shinkasmile1


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
hlemejzd999 (Člen)
15.04.2015 14:35:15
Offline

Re: Dvě různé pneumatiky ?

hlemejzd999 psal:

jezdil jsem i takovouhle na zadku , páč jsem socka a byla za půlku ceny - poznal jsem hovno bigsmile
...jen to mirně podkluzovalo v zatačce na vyjazdoch bigsmile
http://www.suzukibandit.cz/openforum/up … 0299-2.jpg
ted mam vzadu pirelli ST a vepredu metzeler něco

A už mám objednáno i na předek! .. Po roce bigsmile.. Taky ST  good
Konečně se mi sejdou na motorce dvě stejný gumy.. Ještě jsem to snad nikdy neměl bigsmile


Nejlepší ovoce jsou cecky - samá dužina a žádný pecky 
Bedřich (Člen)
16.04.2015 00:19:57
Offline

Re: Dvě různé pneumatiky ?

Taky beru jak to jde po sobě, nic nepoznám, ale asi to nejni dle výsledku zkoumání MATFYSu  a dalších.


... co se dneska posere, zejtra bude dobrý...
škardík (Člen)
16.04.2015 10:10:52
Offline

Re: Dvě různé pneumatiky ?

Já teda taky nikdy dvě stejný neměl, jen se snažím dát dopředu lepivější než na zadek. A nejlepší je stejně AVON Immortalbigsmile


viz avatar:)
hlemejzd999 (Člen)
16.04.2015 10:39:16
Offline

Re: Dvě různé pneumatiky ?

škardík psal:

Já teda taky nikdy dvě stejný neměl, jen se snažím dát dopředu lepivější než na zadek. A nejlepší je stejně AVON Immortalbigsmile

ta ST angel asi moc lepivější nebude co ??? ... bigsmile..chtěl jsem tam dát tu GT ,ale to bude asi stejný ...no já stejně nejsem nijakej pajlot, tak na to seru bigsmile


Nejlepší ovoce jsou cecky - samá dužina a žádný pecky 
Bacil12 (Člen)
18.04.2015 23:00:45
Offline

Re: Dvě různé pneumatiky ?

Vždycky když kupím novou (starou) mášu, sou tam gumy úplně na hovno. Každá jiná a to hlavně směsově. Po přezutí na sadu, je markantní zlepšení, což ale neznamená, že se nedá na rozdílných gumách jezdit.


Life is a choice, choice is Suzuki Bandit.

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr