Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Technická poradna » DB Killer na Scorpiona

Bacil12 (Člen)
12.04.2015 20:16:23
Offline

DB Killer na Scorpiona

Zdarec, mám B12 a k němu "laďák" Scorpion. Bohužel nemám k němu tlumící vložku a je to na mě moooc hlasitý, páč jezdim spíš turistiku. Z origoš výfukem mi to připadne, že zmizel spodek mezi 2 a 4 tis otáček a je to zase až moc tichý. Nevíte kde sehnat DB killer, případně kdo má a nafotil by a přeměřil, abych si ho mohl vyrobit?  Díky. Jo sem vemeno a nejdou mi sem vložit fotky, tak alespoň odkaz, kde sem to hodil na bazoš. help

http://motorky.bazos.cz/inzerat/4660238 … orpion.php


Life is a choice, choice is Suzuki Bandit.
Filous (Člen)
12.04.2015 21:09:58
Offline

Re: DB Killer na Scorpiona

...za štyry kila mi ho vymrsk Kulhas f Tenaxugood


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
LiborB12 (Člen)
12.04.2015 21:17:18
Offline

Re: DB Killer na Scorpiona

tady máš fotky:

http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/3954_imag0655.jpg


http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/3954_imag0654.jpg




Rozměry:
od konce po ohyb - 3cm
od ohybu po talíř - 2cm
plná trubka vč. talíře - 10cm
děrovaná trubka - 7cm
děrovaná trubka je nasazená na plnou 1cm
průměr plný trubky - 32mm
průměr talíře - 49mm

Nejsu si čéče ale úplně jistej, jestli tvůj lauf je fakt na B12. Co mám já stejnýho kulatýho scorpiona na B12, tak má přírubu na origo mezisvod, tvůj má trubku jako na B6. Nevím, jestli to má na rozměry tlumítka vliv, jakože bys měl třeba menší průměr.

LiborB12 (Člen)
12.04.2015 21:20:30
Offline

Re: DB Killer na Scorpiona

tak piču, mám scorpiona ovála a ne kulatýho, ale na tlumivku to je podle mě jedno, jakej je vnější plášť

Bacil12 (Člen)
12.04.2015 22:01:26
Offline

Re: DB Killer na Scorpiona

Tak doufám, že předešlej majitel nebyl takový k...t aby tam rval výfuck z šestky. Jinak určo máš pravdu, že vnější obal nemá vliv na průměr trubky. Původní svod má průměr stejnej jako laďák. Ono taky asi pude o to, jaký rok výroby bude ten výfuck. Na bejvalce (sv 650) jsem měl Ixil, včetně dvou killerů, a když jsem se díval po podobným pro moji drahou polovičku na Bawce, tak sem našel ten samý na SV, ale už tam byly drobné změny v konstrukci. Si řikám, že pokud bude vnitřní průměr stejnej jako cos napsal, tak by to mělo být v poho. Jo, a jinak díky moc za foto a rozměry. Sem věděl že Bandit komunita je NEJgood good


Life is a choice, choice is Suzuki Bandit.
K.a.s.y.m. (Člen)
13.04.2015 07:02:32
Offline

Re: DB Killer na Scorpiona

je úplně jedno jestli patří fuck na B12 nebo B6  tlumiče jdou vzájemně zaměnit...iluze o tom že kvůli obsahu se mění konstrukce tlumiče nechte klidně plavat smile1


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Bacil12 (Člen)
13.04.2015 07:34:12
Offline

Re: DB Killer na Scorpiona

Tak ono asik jde o průměr trubky. Konstrukce tlumiče u těchto "laďáků" je stejně jenom trubka. V podstatě jde jen o díru určitého průměru obalenou výfuckem. Na výstavě sem koukal na různé značky fucků a vždy je to jen díra durch. Pokud souhlasí průměr trubky, tak je to samo že zaměnitelné a záleží pak na tom killeru. Na Ixilu sem měl killer s malýma ďourama, to byl jakože homolog, a s většíma ďourama a ten byl nehomo, jinak byly killery stejné. A je fakt, že ten homo. měl skoro stejný zvuk jako origo a ten druhej byl naprosto ideální. Bez killeru to zas řvalo až moc a to mně vadí. Včera sem vez neteři do servisu Duc a z těch termiňonů mě po pěti kilometrech už třeštila palice...... nebo že by to byl následek sobotního večera bigsmile ?


Life is a choice, choice is Suzuki Bandit.
K.a.s.y.m. (Člen)
13.04.2015 09:36:23
Offline

Re: DB Killer na Scorpiona

Na Ducati nic jiného než Termignoni nepatří smile1 chápu že ten hluk někomu vadí,ale když motor neslyšim tak mě jezdít nebaví..takže laďák bez tlumivek a hotovo..dvě jsem si taky dělal a zkoušel s tim jezdit a obě jsem následně vyhodil..jedna je na pomezí itálie a německa a druhá někde v rakousku smile1


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Bacil12 (Člen)
13.04.2015 15:49:24
Offline

Re: DB Killer na Scorpiona

A tos ji zahodil sám? Nebo to rozhodla motorka sama?bigsmilebigsmile


Life is a choice, choice is Suzuki Bandit.
Bacil12 (Člen)
13.04.2015 15:52:17
Offline

Re: DB Killer na Scorpiona

Mě db killer vyhovuje, ale né ta, co to ztlumí do homolog zvuku. Takže v první řadě zkusím kontaktovat Tenax, jestli mi ji udělají aniž bych musel posílat výfuck a v opačném případě se vrhnu do dílnygood


Life is a choice, choice is Suzuki Bandit.
Bacil12 (Člen)
13.04.2015 15:53:46
Offline

Re: DB Killer na Scorpiona

Jo a k té Duc. Loni sem ji převážel asi 400km a fakt mi chtěla prasknout hlava...při každým ubrání plynu...bad


Life is a choice, choice is Suzuki Bandit.
Filous (Člen)
13.04.2015 15:55:54
Offline

Re: DB Killer na Scorpiona

...teť mě tag napadlo, že mam dva starý samodomo killery v regále taky...esi chceš, změř průměr vyústění koncovky, já změřim průměr killeru a dyš to bude pasovat, je tvujcool


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Libor nx (Člen)
13.04.2015 15:59:06
Offline

Re: DB Killer na Scorpiona

Bacil12 psal:

Jo a k té Duc. Loni sem ji převážel asi 400km a fakt mi chtěla prasknout hlava...při každým ubrání plynu...bad

Je to vo zvyku goodbigsmile

Bacil12 (Člen)
13.04.2015 16:09:09
Offline

Re: DB Killer na Scorpiona

Jo, Duc je asik o zvyku.


Life is a choice, choice is Suzuki Bandit.
Bacil12 (Člen)
13.04.2015 16:10:27
Offline

Re: DB Killer na Scorpiona

Filous psal:

...teť mě tag napadlo, že mam dva starý samodomo killery v regále taky...esi chceš, změř průměr vyústění koncovky, já změřim průměr killeru a dyš to bude pasovat, je tvujcool

Výstup z fucku je 50,5 mm, což by vodpovídalo nahoře psanému průměru kroužku 49mm.


Life is a choice, choice is Suzuki Bandit.
Bacil12 (Člen)
13.04.2015 16:16:54
Offline

Re: DB Killer na Scorpiona

Filous psal:

...teť mě tag napadlo, že mam dva starý samodomo killery v regále taky...esi chceš, změř průměr vyústění koncovky, já změřim průměr killeru a dyš to bude pasovat, je tvujcool

Jo a co bys za to chtěl? Páč pracuju ve výrobně ohnivé vody, zaslal bych nějaké vzorečkysmile1


Life is a choice, choice is Suzuki Bandit.
Honzik8719 (Člen)
13.04.2015 16:54:39
Offline

Re: DB Killer na Scorpiona

Bacil12 psal:

Jo a k té Duc. Loni sem ji převážel asi 400km a fakt mi chtěla prasknout hlava...při každým ubrání plynu...bad

jsi měkej...když sem jel na Bulíkovi z Killerů na jeden zátah s Ondrášem tak jsem hodinu neslyšel nic pak začali teprve všichni okolo šeptat evilcool jooo to byl punkgood


...relativní kochač...
Ondráš (Člen)
13.04.2015 17:00:08
Offline

Re: DB Killer na Scorpiona

Honzik8719 psal:

jsi měkej...když sem jel na Bulíkovi z Killerů na jeden zátah s Ondrášem tak jsem hodinu neslyšel nic pak začali teprve všichni okolo šeptat evilcool jooo to byl punkgood

Bylo jedno jestli jsem jel kilometr pred nebo za nim. Furt jsem vedel, ze je v dosahu. smile1


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Bacil12 (Člen)
13.04.2015 17:02:53
Offline

Re: DB Killer na Scorpiona

Honzik8719 psal:
Bacil12 psal:

Jo a k té Duc. Loni sem ji převážel asi 400km a fakt mi chtěla prasknout hlava...při každým ubrání plynu...bad

jsi měkej...když sem jel na Bulíkovi z Killerů na jeden zátah s Ondrášem tak jsem hodinu neslyšel nic pak začali teprve všichni okolo šeptat evilcool jooo to byl punkgood

No jo, už to tak bude. Sem měkkej, vím vo tom. Ale jezdim na máše protože mě to baví a né abych si dokazoval že něco vydržim. Když mi něco néjni příjemný, tak to nedělám. Jinak každopádně PUNK NOT DEAD good ale radši Sex Pistols než Exploited


Life is a choice, choice is Suzuki Bandit.
Bacil12 (Člen)
13.04.2015 17:06:14
Offline

Re: DB Killer na Scorpiona

Ondráš psal:
Honzik8719 psal:

jsi měkej...když sem jel na Bulíkovi z Killerů na jeden zátah s Ondrášem tak jsem hodinu neslyšel nic pak začali teprve všichni okolo šeptat evilcool jooo to byl punkgood

Bylo jedno jestli jsem jel kilometr pred nebo za nim. Furt jsem vedel, ze je v dosahu. smile1

to znám, na Savage mám jenom takovou rouru a když má člověk kocovinu, tak to fakt bolí


Life is a choice, choice is Suzuki Bandit.
corimec (Člen)
13.04.2015 19:09:21
Offline

Re: DB Killer na Scorpiona

Bacil12 psal:

Mě db killer vyhovuje, ale né ta, co to ztlumí do homolog zvuku. Takže v první řadě zkusím kontaktovat Tenax, jestli mi ji udělají aniž bych musel posílat výfuck a v opačném případě se vrhnu do dílnygood

Hele nechci tě strašit,ale já už si s Kulhánkem dopisuju a telefonuju od prosince,vždycky mi řekne:Jo,jo to děláte dobře ,že jste se připoměl. Tak já se každej měsíc připomínámsmile1ale jednou to určitě dorazígoodMám od něj výfuk a chci z nehomo udělat homo,at se do mě na technický neserou,zatím mi to teda vždycky dali,ale musim zklopit uši a poslouchat moudrasmile2

corimec (Člen)
13.04.2015 19:15:08
Offline

Re: DB Killer na Scorpiona

Tady mi tam jeden místní šikula umístil krásnou homo

http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/2115_tenax.jpg
K.a.s.y.m. (Člen)
13.04.2015 19:24:25
Offline

Re: DB Killer na Scorpiona

Bacil12 psal:

A tos ji zahodil sám? Nebo to rozhodla motorka sama?bigsmilebigsmile

ne vyhodil jsem to jsem je sám..úplně to degradovalo průběh výkonu..spodek sice dobrý ,ale nahoře to nebylo vono a vozit se po alpách bez vršku je u šestky na hovno..tak šli bigsmile..hlavně mi vadí když motor neslyšil..jak kdybych jel na motorce na baterky..prostě polovina zábavy..na žabákovi nemám ani airbox a to je teprve rachot.. bigsmile


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
K.a.s.y.m. (Člen)
13.04.2015 19:28:56
Offline

Re: DB Killer na Scorpiona

Ondráš psal:
Honzik8719 psal:

jsi měkej...když sem jel na Bulíkovi z Killerů na jeden zátah s Ondrášem tak jsem hodinu neslyšel nic pak začali teprve všichni okolo šeptat evilcool jooo to byl punkgood

Bylo jedno jestli jsem jel kilometr pred nebo za nim. Furt jsem vedel, ze je v dosahu. smile1

to máš nějaký šeptátko,ne? já ho v mostě za sebou teda neslyšel a že jsem ho pár kol vodil za sebou než se mi ho z želelo pustit ho před sebe ať se taky sveze.
Ale je fakt ,že Bulík měl luxusní zvuk good


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
VikecB12 (Člen)
13.04.2015 20:31:39
Offline

Re: DB Killer na Scorpiona

No a to je právě problém tlumivek vyráběnejch na koleni a tym myslím i naše výrobce výfuků. Stojí to s db killerem za hovno a najede to. Ale teďka se mě dostal do ruky výfuk Sebring,krásnej titanovej,homologovanej a prostě to funguje dobře i s tym killerem,dokonce líp než bez něho. Ten výfuk má v sobě jednu přepážku a s použitím killeru to jen donutí splodiny přez ni prolézt,kdežto s vytaženým to letí vnitřkem durch...
Takže ve výfucích rozdíl je,není to vždycky jen děrovaná roura vobalená vatou...


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
corimec (Člen)
13.04.2015 20:44:26
Offline

Re: DB Killer na Scorpiona

VikecB12 psal:

No a to je právě problém tlumivek vyráběnejch na koleni a tym myslím i naše výrobce výfuků. Stojí to s db killerem za hovno a najede to. Ale teďka se mě dostal do ruky výfuk Sebring,krásnej titanovej,homologovanej a prostě to funguje dobře i s tym killerem,dokonce líp než bez něho. Ten výfuk má v sobě jednu přepážku a s použitím killeru to jen donutí splodiny přez ni prolézt,kdežto s vytaženým to letí vnitřkem durch...
Takže ve výfucích rozdíl je,není to vždycky jen děrovaná roura vobalená vatou...

Jako nevim co bude dělat ta tlumivka v tenaxu,stejně s tym budu jezdit jen na stk nebo do Rakous,ale Kulhánek dělá dobrou práci,já jsem moc spokojenej.Za malej penis hodně muziky.Ty Éčka na tom jsou jen o penězích.

VikecB12 (Člen)
13.04.2015 21:38:19
Offline

Re: DB Killer na Scorpiona

Jo,když je to jen na stk a případně jednou v roce za čáru na tejden,tak je to jedno. Sám sem takhle jezdil s creptusem řadu let. Jen sem tenkrát trochu převrtal na tom DB killeru ty dirky na trochu věčí,protože to s tou tlumivkou fakt nejelo. No a DB killer na tom sebringu třeba dirky vubec nemá,tam je to vopravdu jen trubka zastrčená do přepážky cca 15cm před koncem tlumiče a ztichne to zhruba na pul cesty mezi votevřeným laďákem a origo koncovkou,kerá je extrémě tichá...


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Bacil12 (Člen)
13.04.2015 22:08:19
Offline

Re: DB Killer na Scorpiona

VikecB12 psal:

No a to je právě problém tlumivek vyráběnejch na koleni a tym myslím i naše výrobce výfuků. Stojí to s db killerem za hovno a najede to. Ale teďka se mě dostal do ruky výfuk Sebring,krásnej titanovej,homologovanej a prostě to funguje dobře i s tym killerem,dokonce líp než bez něho. Ten výfuk má v sobě jednu přepážku a s použitím killeru to jen donutí splodiny přez ni prolézt,kdežto s vytaženým to letí vnitřkem durch...
Takže ve výfucích rozdíl je,není to vždycky jen děrovaná roura vobalená vatou...

Hele, asi určitě. No ale většina je právě jen ta ďoura obalená vatou. Ale jak sem psal už ten Scorpion mám, i ten origo mám, tak se mi to nechce řešit dalšíma prachama za nový laďák. A sorry o vopicích a banánech nechci slyšet.


Life is a choice, choice is Suzuki Bandit.
Bacil12 (Člen)
13.04.2015 22:11:23
Offline

Re: DB Killer na Scorpiona

VikecB12 psal:

Jo,když je to jen na stk a případně jednou v roce za čáru na tejden,tak je to jedno. Sám sem takhle jezdil s creptusem řadu let. Jen sem tenkrát trochu převrtal na tom DB killeru ty dirky na trochu věčí,protože to s tou tlumivkou fakt nejelo. No a DB killer na tom sebringu třeba dirky vubec nemá,tam je to vopravdu jen trubka zastrčená do přepážky cca 15cm před koncem tlumiče a ztichne to zhruba na pul cesty mezi votevřeným laďákem a origo koncovkou,kerá je extrémě tichá...

Tak přesně toho bych chtěl dosáhnout. Tak sem to měl na bejvalce. Ta zlatá střední mi vyhovovala nejvíc. Něco mezi kozy. Prázdná roura moc řve a homo je prostě homo bigsmile .


Life is a choice, choice is Suzuki Bandit.
Bacil12 (Člen)
13.04.2015 22:45:21
Offline

Re: DB Killer na Scorpiona

corimec psal:

Tady mi tam jeden místní šikula umístil krásnou homo
http://www.suzukibandit.cz/openforum/up … _tenax.jpg

To je krásný. To chci takybigsmile


Life is a choice, choice is Suzuki Bandit.
K.a.s.y.m. (Člen)
14.04.2015 06:40:11
Offline

Re: DB Killer na Scorpiona

Bacil12 psal:
VikecB12 psal:

No a to je právě problém tlumivek vyráběnejch na koleni a tym myslím i naše výrobce výfuků. Stojí to s db killerem za hovno a najede to. Ale teďka se mě dostal do ruky výfuk Sebring,krásnej titanovej,homologovanej a prostě to funguje dobře i s tym killerem,dokonce líp než bez něho. Ten výfuk má v sobě jednu přepážku a s použitím killeru to jen donutí splodiny přez ni prolézt,kdežto s vytaženým to letí vnitřkem durch...
Takže ve výfucích rozdíl je,není to vždycky jen děrovaná roura vobalená vatou...

Hele, asi určitě. No ale většina je právě jen ta ďoura obalená vatou. Ale jak sem psal už ten Scorpion mám, i ten origo mám, tak se mi to nechce řešit dalšíma prachama za nový laďák. A sorry o vopicích a banánech nechci slyšet.

jestli na to máš prostředky a  prostory tak k tomu stoupni a za hodinu máš vymazlenou tlumivku a pak si jí mužeš postupně doladit tak aby ti vyhovoval zvuk a jízdní profil.


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Filous (Člen)
14.04.2015 07:33:46
Offline

Re: DB Killer na Scorpiona

Bacil12 psal:
Filous psal:

...teť mě tag napadlo, že mam dva starý samodomo killery v regále taky...esi chceš, změř průměr vyústění koncovky, já změřim průměr killeru a dyš to bude pasovat, je tvujcool

Jo a co bys za to chtěl? Páč pracuju ve výrobně ohnivé vody, zaslal bych nějaké vzorečkysmile1

...hele, nejsem si jistej, že ten killer co se mi válí v dílně pude namontovat do tvýho Škorpíka, bo je dělanej na Yoshi, kerej má vývod lomenej, voproti tvýmu, gde je vývod jakoby vohnutej...večer udělam fotku a změřim ho...


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
XJelen (Člen)
14.04.2015 11:20:41
Offline

Re: DB Killer na Scorpiona

VikecB12 psal:

No a to je právě problém tlumivek vyráběnejch na koleni a tym myslím i naše výrobce výfuků. Stojí to s db killerem za hovno a najede to. Ale teďka se mě dostal do ruky výfuk Sebring,krásnej titanovej,homologovanej a prostě to funguje dobře i s tym killerem,dokonce líp než bez něho. Ten výfuk má v sobě jednu přepážku a s použitím killeru to jen donutí splodiny přez ni prolézt,kdežto s vytaženým to letí vnitřkem durch...
Takže ve výfucích rozdíl je,není to vždycky jen děrovaná roura vobalená vatou...

Pravdou je, že bejvalá B12 s homologovaným LeoVince nebyl poznat rozdíl mezi tlumivkou a bez tlumivky, myslím na výkonu.
A k těm číslům na koncovce, byste měli vozit kartičku od výrobce se shodným číslem, pak je to teprve legislativně v pořádku. U nás je to zatím celkem buřt, ale třeba v DE už mě to dvakrát pomohlo. Třeba u toho LV byla i nálepka na rám.


Strýcfajtr !!!
Pšán (Člen)
14.04.2015 12:26:31
Offline

Re: DB Killer na Scorpiona

Filous psal:
Bacil12 psal:
Filous psal:

...teť mě tag napadlo, že mam dva starý samodomo killery v regále taky...esi chceš, změř průměr vyústění koncovky, já změřim průměr killeru a dyš to bude pasovat, je tvujcool

Jo a co bys za to chtěl? Páč pracuju ve výrobně ohnivé vody, zaslal bych nějaké vzorečkysmile1

...hele, nejsem si jistej, že ten killer co se mi válí v dílně pude namontovat do tvýho Škorpíka, bo je dělanej na Yoshi, kerej má vývod lomenej, voproti tvýmu, gde je vývod jakoby vohnutej...večer udělam fotku a změřim ho...

..hele Fildo,za podmínek,že to panáčkovi nepásne,a čistě nááhodou
  by to bylo na ovál,tak bych ti od té tlumivky pomohl..


..opravdový muž s pravidelným cyklem..
Filous (Člen)
14.04.2015 13:41:33
Offline

Re: DB Killer na Scorpiona

Pšán psal:
Filous psal:
Bacil12 psal:


Jo a co bys za to chtěl? Páč pracuju ve výrobně ohnivé vody, zaslal bych nějaké vzorečkysmile1

...hele, nejsem si jistej, že ten killer co se mi válí v dílně pude namontovat do tvýho Škorpíka, bo je dělanej na Yoshi, kerej má vývod lomenej, voproti tvýmu, gde je vývod jakoby vohnutej...večer udělam fotku a změřim ho...

..hele Fildo,za podmínek,že to panáčkovi nepásne,a čistě nááhodou
  by to bylo na ovál,tak bych ti od té tlumivky pomohl..

...kámo, mam dva, tagže uš teť je ten druhej tvujcool ...a uplně čistě nááááhodou je na karbonovej ovál vot pana Yoshimurybigsmile ...nebo na triovál??? ...čoveče, ňák si nemůžu vybavit, co měl Inkviz na SVčkuidontknow


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
svistouka (Člen)
14.04.2015 15:56:32
Offline

Re: DB Killer na Scorpiona

Bacil12 psal:
corimec psal:

Tady mi tam jeden místní šikula umístil krásnou homo
http://www.suzukibandit.cz/openforum/up … _tenax.jpg

To je krásný. To chci takybigsmile

zdar jeste mas moznost to se mnou vymenit,mam scorpion kulatej s killerem,a oval jsem puvodne chtel,na tlumifku jim seru,zvuk epesrades,he?bigsmile


...a bude hůř...s triplem...a zasejc s banditem
Bacil12 (Člen)
14.04.2015 19:23:04
Offline

Re: DB Killer na Scorpiona

svistouka psal:
Bacil12 psal:
corimec psal:

Tady mi tam jeden místní šikula umístil krásnou homo
http://www.suzukibandit.cz/openforum/up … _tenax.jpg

To je krásný. To chci takybigsmile

zdar jeste mas moznost to se mnou vymenit,mam scorpion kulatej s killerem,a oval jsem puvodne chtel,na tlumifku jim seru,zvuk epesrades,he?bigsmile

Klidně bych to čenčnul, ale mám taky kulatý. Zní to jako roj nasraných fčel, něco jako na starým jedenástkovým džíksru bigsmile , ale jak jedu dýl, tak už mi to vadí smile2 .


Life is a choice, choice is Suzuki Bandit.
Bacil12 (Člen)
14.04.2015 19:24:23
Offline

Re: DB Killer na Scorpiona

Dneska sem se díval v dílně a nějakou perforovanou róru tam mám, takže to nakonec stejně dopadne samodomocool


Life is a choice, choice is Suzuki Bandit.
Bacil12 (Člen)
18.04.2015 23:04:31
Offline

Re: DB Killer na Scorpiona

Tak sem dnes spáchal DB Killer. Spočítal sem si ďoury a do róry je navrtal (jak sem měl u bejvalky Ixil). Stichlo to až moc, ale jak přidám ďoury, myslím že to bude lepší. Každopádně zhlasit to pude, horší by bylo stišováníbigsmile


Life is a choice, choice is Suzuki Bandit.

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr