Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Diskuze » Vánoce v létě:-)

VikecB12 (Člen)
11.07.2013 20:27:28
Offline

Vánoce v létě:-)

Dojel sem dneska z německa a čekal tady na mě balíček vod pošťáka,tak sem to rozbalil a šel to rovnou staříkovi nadělitsmile1 Tlumič,přední péra,zvýšení řidítekgood Po pětadvaceti letech a několika stech tisících km na to má nárokcool No a prachy za K6 se v něm nějak stratilysmile2 no co už nosmile1

http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/58_p1080295.jpg


http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/58_p1080297.jpg


Zatím namontovanej jenom centrál a zvýšení řídítek,péra do předku budu dávat aji s novejma manžetama,guferama,olejem a do nově stříklejch spodků vidlí,tak si to nechácám na dobu,kdy nebude počasí na ježděnígood No a ještě mě čeká pořízení sady na přestavbu přední brzdy s kotoučem 320mm,snížený stupačky a časem třeba ten big bore kit,ale to je pytel penězsmile2


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
K.a.s.y.m. (Člen)
11.07.2013 20:38:19
Offline

Re: Vánoce v létě:-)

VikecB12 psal:

Dojel sem dneska z německa a čekal tady na mě balíček vod pošťáka,tak sem to rozbalil a šel to rovnou staříkovi nadělitsmile1 Tlumič,přední péra,zvýšení řidítekgood Po pětadvaceti letech a několika stech tisících km na to má nárokcool No a prachy za K6 se v něm nějak stratilysmile2 no co už nosmile1
http://www.suzukibandit.cz/openforum/up … 080295.jpg
http://www.suzukibandit.cz/openforum/up … 080297.jpg
Zatím namontovanej jenom centrál a zvýšení řídítek,péra do předku budu dávat aji s novejma manžetama,guferama,olejem a do nově stříklejch spodků vidlí,tak si to nechácám na dobu,kdy nebude počasí na ježděnígood No a ještě mě čeká pořízení sady na přestavbu přední brzdy s kotoučem 320mm,snížený stupačky a časem třeba ten big bore kit,ale to je pytel penězsmile2

pak ho vod tebe za dvacet koupim bigsmile


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
VikecB12 (Člen)
11.07.2013 20:45:42
Offline

Re: Vánoce v létě:-)

ten tlumič?bigsmile Nebo máš na mysli motorku a je to suma v tisících eurobigsmile
Ten tlumič není nic extra,je to normální řada strýt,štelování jen předpětí a ůtlum,ale na tenhle stroj času plně dostačující.good A hlavně je novej. Ten origo byl totálně mrtvej,při zhození z hlavního stojanu to sedlo do půlky zdvyhu a po funkci tlumiče už nebyla ani stopa,bylo to jak houpací kůňbigsmile


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Lihy (Člen)
11.07.2013 21:03:23
Offline

Re: Vánoce v létě:-)

Minulej čtvrtek sme na tomhle verku potkali nějakýho postaršího pána s paní na Krku...mět to teda spíš jako ratbajk, ale zánovní ohlins na tom svítil do dálky, zvuk taky parádní...prostě sral jen na povrchovou oupravugood Odfrčeli na tom zasratym otlučenym verku z pláže v žabkách a havajskejch košilíchgoodbigsmile

VikecB12 (Člen)
11.07.2013 22:07:07
Offline

Re: Vánoce v létě:-)

Furt je ještě mraky lidí,co na tym rajzujou kolem zeměkoule a po fšelijakejch prdeláchgoodbigsmile Musí to byt pecka,koupit si fungl mašinu a 30let na tom cestovatgood


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
drakstr (Člen)
11.07.2013 22:14:19
Offline

Re: Vánoce v létě:-)

VikecB12 psal:

Furt je ještě mraky lidí,co na tym rajzujou kolem zeměkoule a po fšelijakejch prdeláchgoodbigsmile Musí to byt pecka,koupit si fungl mašinu a 30let na tom cestovatgood

bigsmile Ještě věčí pecká je koupit si 30 let jetou mašinu  a rajzovat na ní bigsmile no co XT  550 z 81 mě nikde nikdy nenechalo bigsmile.


Nikdo neví, co je smrt, a přece se jí všichni bojí, jako by uznávali, že je největším zlem, třeba je pro člověka největším dobrem.“
Petr J. (Člen)
11.07.2013 23:40:54
Offline

Re: Vánoce v létě:-)

VikecB12 psal:

.........No a prachy za K6 se v něm nějak stratily.....a časem třeba ten big bore kit,ale to je pytel peněz

...a furt bude brečet....bigsmilebigsmilebigsmile

K.a.s.y.m. (Člen)
12.07.2013 07:03:19
Offline

Re: Vánoce v létě:-)

VikecB12 psal:

ten tlumič?bigsmile Nebo máš na mysli motorku a je to suma v tisících eurobigsmile
Ten tlumič není nic extra,je to normální řada strýt,štelování jen předpětí a ůtlum,ale na tenhle stroj času plně dostačující.good A hlavně je novej. Ten origo byl totálně mrtvej,při zhození z hlavního stojanu to sedlo do půlky zdvyhu a po funkci tlumiče už nebyla ani stopa,bylo to jak houpací kůňbigsmile

samozrejmne mluvim o korunach za celou motorku smile1.jako hezkej veteranek pro nekoho kdo tomu fandi.smile1smile1


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
VikecB12 (Člen)
12.07.2013 07:56:51
Offline

Re: Vánoce v létě:-)

drakstr psal:
VikecB12 psal:

Furt je ještě mraky lidí,co na tym rajzujou kolem zeměkoule a po fšelijakejch prdeláchgoodbigsmile Musí to byt pecka,koupit si fungl mašinu a 30let na tom cestovatgood

bigsmile Ještě věčí pecká je koupit si 30 let jetou mašinu  a rajzovat na ní bigsmile no co XT  550 z 81 mě nikde nikdy nenechalo bigsmile.

Hoď sem fotkugood Já měl jako první motorku XT600 z 86týhogood


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
VikecB12 (Člen)
12.07.2013 08:02:25
Offline

Re: Vánoce v létě:-)

Petr J. psal:
VikecB12 psal:

.........No a prachy za K6 se v něm nějak stratily.....a časem třeba ten big bore kit,ale to je pytel peněz

...a furt bude brečet....bigsmilebigsmilebigsmile

To že se mám já momentálně dobře neznamená,že su spokojenej s tím,kam to tady směřije....
Navíc tyhle hračky si mužu dovolit jenom diky tomu,že si nekupuju kdejakou sračku,placatej chytrej telefon pro blbí lidi a jiný hovadiny každej měsíc,kerý nepotřebuju...


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
VikecB12 (Člen)
12.07.2013 08:10:02
Offline

Re: Vánoce v létě:-)

K.a.s.y.m. psal:
VikecB12 psal:

ten tlumič?bigsmile Nebo máš na mysli motorku a je to suma v tisících eurobigsmile
Ten tlumič není nic extra,je to normální řada strýt,štelování jen předpětí a ůtlum,ale na tenhle stroj času plně dostačující.good A hlavně je novej. Ten origo byl totálně mrtvej,při zhození z hlavního stojanu to sedlo do půlky zdvyhu a po funkci tlumiče už nebyla ani stopa,bylo to jak houpací kůňbigsmile

samozrejmne mluvim o korunach za celou motorku smile1.jako hezkej veteranek pro nekoho kdo tomu fandi.smile1smile1

Jo,ale dobrý je,že se na tom dá normálně plnohodnotně jezdit,že to jenom nestojí někde doma v předsíni. Letos zatím zhruba 4000km a furt mě bavígood Jenom se vždycky neudržím,vlitnu s ním do lesa nebo na polňačku a dom dojedu s celou zamrdanou mašinoubigsmile Ale aspoň jezdí tak,na co byl dělanej.Ofšem zřejmě neudržím jeho momentální vzhledsmile2 Ještě bych ho letos chtěl protáhnout na nějakej víkend do alp a dat si s ním aspoň klasiku GG nebo něco podobnýho a trochu se provětratgood


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Petr J. (Člen)
12.07.2013 09:41:42
Offline

Re: Vánoce v létě:-)

VikecB12 psal:

To že se mám já momentálně dobře neznamená,že su spokojenej s tím,kam to tady směřije....
Navíc tyhle hračky si mužu dovolit jenom diky tomu,že si nekupuju kdejakou sračku,placatej chytrej telefon pro blbí lidi a jiný hovadiny každej měsíc,kerý nepotřebuju...

...a ty si mysíš, že většina to má jinak? Jsi bláhový....

Jinak já Ohlinse na GSA mám rok a byla to ta nejlepší investice, je to jiná motorka. Před pár dny jsem objednal Bitubo komplet na mopeda, když na něm trávím tolik času, tak ať to lépe drží cool jo a potom, co mi dali nabídku, jsem čekal dva měsíce, než jsem si jej mohl objednat, abys věděl fuck bigsmilebigsmile

VikecB12 (Člen)
12.07.2013 11:12:24
Offline

Re: Vánoce v létě:-)

Jó,já sem toho ólinsa chtěl vodzačátku,co 100gs mám ,ale furt na něho nebylo. Letos nejedu na žádnou dovolenou,max víkend v alpách,tak sem do něho šel. Až mě skončí tohle ježdění,kerý mám momentálně,tak už si nekoupím ani tlumuče na fechtla a to teprve budu nasranejbigsmile Jinak musím říct,že mít vymazlenou R100GS PD,tak bych nemusel mít doma jinou motorku,1150 GSA bych asi aji voželel,krom maximálky to nemá jedinou výhodu v porovnání s těma dvouventilamasmile1


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Ondráš (Člen)
12.07.2013 13:35:08
Offline

Re: Vánoce v létě:-)

Petr J. psal:
VikecB12 psal:

.........No a prachy za K6 se v něm nějak stratily.....a časem třeba ten big bore kit,ale to je pytel peněz

...a furt bude brečet....bigsmilebigsmilebigsmile

Já nechtěl bejt první...bigsmile


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Petr J. (Člen)
12.07.2013 22:42:08
Offline

Re: Vánoce v létě:-)

Ondráš psal:

Já nechtěl bejt první...bigsmile

...a to já zas jo....bigsmilebigsmile

drakstr (Člen)
12.07.2013 22:53:21
Offline

Re: Vánoce v létě:-)

VikecB12 psal:
drakstr psal:
VikecB12 psal:

Furt je ještě mraky lidí,co na tym rajzujou kolem zeměkoule a po fšelijakejch prdeláchgoodbigsmile Musí to byt pecka,koupit si fungl mašinu a 30let na tom cestovatgood

bigsmile Ještě věčí pecká je koupit si 30 let jetou mašinu  a rajzovat na ní bigsmile no co XT  550 z 81 mě nikde nikdy nenechalo bigsmile.

Hoď sem fotkugood Já měl jako první motorku XT600 z 86týhogood

good tady je ta baba našel jsem v notasu jen tyhle dvě fotky bigsmile 

http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/3958_533476_2916862933087_270340143_n_xt.jpg


http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/3958_148970_2916882133567_544362107_n_xt_2.jpg

Nikdo neví, co je smrt, a přece se jí všichni bojí, jako by uznávali, že je největším zlem, třeba je pro člověka největším dobrem.“
Meloun (Člen)
13.07.2013 00:15:28
Offline

Re: Vánoce v létě:-)

..a neválí se ti tam Viktorku ještě někde třeba ten centrál na starý Béčko? Nějakej ten Ohlinsnebo něco?bigsmile..se na tom nedá fakt ject..pokud neni silnice rovná..smile2
Si mě nasral, žes to tenkrát prodal i s nim..smile2


PURE NAKED BIKE!
VikecB12 (Člen)
12.06.2014 23:53:23
Offline

Re: Vánoce v létě:-)

Takže pokračujem v letním nadělovánícool
Opět na mě čekal po příjezdu z německa balíček s pár nezbytnejma věcima,bez kterejch se nedá žítbigsmile
Přední kotouč 320mm s mezikusem pod třmen a sada sníženejch stupaček pro lepší pohodlísmokin

http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/58_p1090632.jpg


Tak sem to musel hnedka namáknout,ale ještě sem to neprojel,tak vím piču jak to brzdí. Ještě musím do PPtuningu pro delší pancéřovkugood

http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/58_p1090636.jpg


Ještě pár let a bude ten dvouventil podle mejch přectavgoodsmile1


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
osiris (Člen)
13.06.2014 00:01:15
Offline

Re: Vánoce v létě:-)

VikecB12 psal:

..........Tak sem to musel hnedka namáknout,ale ještě sem to neprojel,tak vím piču jak to brzdí..................

...tos nemusel zjišťovat přes utracený prachy ...na hovno, brzdí to na hovno, celej tendle starej sráč je na hovno bigsmileredfacebigsmile


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Ondráš (Člen)
13.06.2014 08:02:59
Offline

Re: Vánoce v létě:-)

osiris psal:

...tos nemusel zjišťovat přes utracený prachy ...na hovno, brzdí to na hovno, celej tendle starej sráč je na hovno bigsmileredfacebigsmile

Ale jako pumpa na močku ještě poslouží, ne?bigsmile


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
hlemejzd999 (Člen)
13.06.2014 10:13:46
Offline

Re: Vánoce v létě:-)

Ondráš psal:
osiris psal:

...tos nemusel zjišťovat přes utracený prachy ...na hovno, brzdí to na hovno, celej tendle starej sráč je na hovno bigsmileredfacebigsmile

Ale jako pumpa na močku ještě poslouží, ne?bigsmile

ma to aspoň kouli , ze by se s tím dal vozit aspon nejakej ciment , cihle a tak ? bigsmile


Nejlepší ovoce jsou cecky - samá dužina a žádný pecky 
Filous (Člen)
13.06.2014 19:21:53
Offline

Re: Vánoce v létě:-)

osiris psal:
VikecB12 psal:

..........Tak sem to musel hnedka namáknout,ale ještě sem to neprojel,tak vím piču jak to brzdí..................

...tos nemusel zjišťovat přes utracený prachy ...na hovno, brzdí to na hovno, celej tendle starej sráč je na hovno bigsmileredfacebigsmile

...a tos řeks pjekněgoodbigsmile


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Koldan (Člen)
13.06.2014 19:43:48
Offline

Re: Vánoce v létě:-)

furt to bude stará mrtka s utopenýma lovamabigsmilebigsmilebigsmile


Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)
Banditatom (Člen)
13.06.2014 20:07:32
Offline

Re: Vánoce v létě:-)

A az prijde sarka juniorka tak to vod tebe za dvacetpet voci koupimbigsmile


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
Pajk (Člen)
13.06.2014 21:30:38
Offline

Re: Vánoce v létě:-)

Filous psal:
osiris psal:
VikecB12 psal:

..........Tak sem to musel hnedka namáknout,ale ještě sem to neprojel,tak vím piču jak to brzdí..................

...tos nemusel zjišťovat přes utracený prachy ...na hovno, brzdí to na hovno, celej tendle starej sráč je na hovno bigsmileredfacebigsmile

...a tos řeks pjekněgoodbigsmile

Jen dál do toho pekáče bramborovýhogoodbigsmile

K.a.s.y.m. (Člen)
14.06.2014 08:54:37
Offline

Re: Vánoce v létě:-)

Jediný rozumný využití tohohle BMW bigsmile
https://www.youtube.com/watch?v=PpzLHowZmKk


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Filous (Člen)
14.06.2014 11:01:39
Offline

Re: Vánoce v létě:-)

K.a.s.y.m. psal:

Jediný rozumný využití tohohle BMW bigsmile
https://www.youtube.com/watch?v=PpzLHowZmKk

...no ty vole, Vikec, Vjetrník a Vorel dostanou ingfarktbigsmile


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
XJelen (Člen)
14.06.2014 11:38:41
Offline

Re: Vánoce v létě:-)

K.a.s.y.m. psal:

Jediný rozumný využití tohohle BMW bigsmile
https://www.youtube.com/watch?v=PpzLHowZmKk

notypičo! surprisedbigsmile


Strýcfajtr !!!
Libor nx (Člen)
14.06.2014 12:05:51
Offline

Re: Vánoce v létě:-)

K.a.s.y.m. psal:

Jediný rozumný využití tohohle BMW bigsmile
https://www.youtube.com/watch?v=PpzLHowZmKk

Ten öhlins pod sedačkou je nej. goodbigsmile

VikecB12 (Člen)
14.06.2014 12:46:31
Offline

Re: Vánoce v létě:-)

Ty motory BMW se cpou do kdečeho,vod malejch letadel,přez hasičský pumpy,motorky,traktůrky a i na ty pumpy na močku dojde.  A proč asiidontknow
Protože fungujou a fungujou dlouhocool
U toho mojeho starca už není cesty zpět,stálo to už tolik,že až to jednou budu prodávat,tak zaplaču,ale neprojedu na tom víc peněz,než sem promrdal při pořízení K6ky,tam to bylo hodně přez 100tisíc mínus za usmolenejch 42000km zábavysmile2
Nicméně zatím se prodávat nechystámheadshake To spíš pujde dopiče 1150GS,protože ju stařík začíná pomalu válcovatcool
No a aby toho nebylo málo,zakotvil doma další baworáček,malinkej,vošklivej jak noc,kterej neměl lehkej život,ale po kompletní rozborce,pískování kdečeho,lakování kdečeho,výměně veškerýho spotřebáku se z něho klube nejvošklivější baworák v nádherným stavu. Na tom bude popojíždět tata a možná vobčas Šárkagood


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
tomasNJ (Člen)
14.06.2014 14:00:02
Offline

Re: Vánoce v létě:-)

sis nemusel kupovat nástavce pod řídítka... si tam měl rovnou dát z čopra ne??? a ty snížené stupny... no totobigsmile
rovnou dej na válce předkopybigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmile

ale jo... rozumím ti, taky mám radši staré werky...good


__________________________________________________________________________________
Fabbrica Italiana di Automobili Torino                     Anonima Lombarda Fabbrica Automobili
VikecB12 (Člen)
14.06.2014 19:03:07
Offline

Re: Vánoce v létě:-)

Vona ta motorka je v origo stavu dost malinká a máš stupačky hodně vysoko a při jízdě ve stupačkách se k řidítkum musíš vohýbat a je to nepohodlný,takže se dávají vo 3cm nižší stupačky a vo 2,5 až třeba po 5cm vejš řiditka a ergonomii to hodně pomužegood


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
VikecB12 (Člen)
14.06.2014 19:11:40
Offline

Re: Vánoce v létě:-)

No a ještě najaře nafasoval fungl kardan,pakny,lanko spojky a zadní brzdy a ložisko kyvky a nezbytný vypucování toho hnusnýho vodlitkugood
Kdo si hraje,nezlobísmile1

http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/58_p1090488.jpg

Dřív bylo fšecko lepší... :-)
hans (Člen)
17.06.2014 21:57:42
Offline

Re: Vánoce v létě:-)

závist jak piča good


Sapere Aude
www.gunlex.cz
tomasNJ (Člen)
09.07.2014 16:44:54
Offline

Re: Vánoce v létě:-)


__________________________________________________________________________________
Fabbrica Italiana di Automobili Torino                     Anonima Lombarda Fabbrica Automobili
VikecB12 (Člen)
10.07.2014 19:00:36
Offline

Re: Vánoce v létě:-)

Tady mám pár fotek z vejletu do bavorska minulej víkend,mezi podobně postižený jedincebigsmile
Fijat by si tam našel jistě nějakej kousek,bylo tak fšelijakejch kafáčů tři prdele.
Fotky nahovno,focený navečer při stmívánísmile2
http://vikecb12.rajce.idnes.cz/BMW_GAPA_2014
Jinak stařík šlapal na jedničku,spotřeba lehce přes pět litrů a cesta dom za jeden den 720km a prdel nebolelasurprisedgood


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
tomasNJ (Člen)
10.07.2014 22:38:04
Offline

Re: Vánoce v létě:-)

cafe dneska staví každý gdo má do prdele díru...smile2

bohužel u toho tím tuplem platí, že gdyž dělají dva totéž není to totéž...
myslím tím, to že gdejaký mongol veme herku, hodí na to lamino bobek a má "kafete"...
navíc kolikrát stavěné z něčeho co se na to vůbec nehodí...badbadbadbad

tedka bych si tak jako uměl představit v garáži nějakého scramblera cool olalásmokin


__________________________________________________________________________________
Fabbrica Italiana di Automobili Torino                     Anonima Lombarda Fabbrica Automobili
osiris (Člen)
10.07.2014 22:48:11
Offline

Re: Vánoce v létě:-)

...2x chybí čárka a jednou je posunutá, ke všemu schází háček ...je nalitej, že jo freši bigsmile


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Fresh Man (Člen)
10.07.2014 23:18:29
Offline

Re: Vánoce v létě:-)

osiris psal:

...2x chybí čárka a jednou je posunutá, ke všemu schází háček ...je nalitej, že jo freši bigsmile

Typuju chlast a amfetamin podle agresivního projevugoodbigsmilebigsmilebigsmilebigsmile


Bandit pičo
VikecB12 (Člen)
10.07.2014 23:33:29
Offline

Re: Vánoce v létě:-)

Fijate,máš recht,protože co sem tak viděl,v té záplavě fšelijak překopanejch motorek,tak jich bylo většinou škoda a kdyby zustaly origo,majitel by udělal líp. Bylo tam ale pár super kousků,na kerejch bylo vidět,že do nich někdo taky solidně zahučel.
Nejhezčí byly origo závoďáky,postavený někdy v sedundesátejch letech,vostatní sou spíš kýče.
Tahle éra vodfrčí a lidem zbydou haldy šrotu s vořezanejma blatníkama a podsedlovejma rámamasmile2
Ofšem ty stavby dakarskejch speciálů vod HPN a podobnejch firem byly suprgood
Nabral sem tam inspiraci do další práce na staříkovibigsmile


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Billy (Člen)
11.07.2014 07:59:59
Offline

Re: Vánoce v létě:-)

VikecB12 psal:

Fijate,máš recht,protože co sem tak viděl,v té záplavě fšelijak překopanejch motorek,tak jich bylo většinou škoda a kdyby zustaly origo,majitel by udělal líp. Bylo tam ale pár super kousků,na kerejch bylo vidět,že do nich někdo taky solidně zahučel.
Nejhezčí byly origo závoďáky,postavený někdy v sedundesátejch letech,vostatní sou spíš kýče.
Tahle éra vodfrčí a lidem zbydou haldy šrotu s vořezanejma blatníkama a podsedlovejma rámamasmile2
Ofšem ty stavby dakarskejch speciálů vod HPN a podobnejch firem byly suprgood
Nabral sem tam inspiraci do další práce na staříkovibigsmile

Ja myslim ze zacnes vymenou plastovejch kufru za hlinikovy kufry ze jo ? smile1


" Co to děláte?? Provádím vtipný úhybný manévr "
http://www.youtube.com/watch?v=UKzNVMzQy4w
tomasNJ (Člen)
11.07.2014 17:44:15
Offline

Re: Vánoce v létě:-)

co si tam bude dávat??? road book? bigsmilebigsmile

na Dakar potřebuje přece velké nádržegood


__________________________________________________________________________________
Fabbrica Italiana di Automobili Torino                     Anonima Lombarda Fabbrica Automobili
VikecB12 (Člen)
13.07.2014 19:26:43
Offline

Re: Vánoce v létě:-)

Billy psal:
VikecB12 psal:

Fijate,máš recht,protože co sem tak viděl,v té záplavě fšelijak překopanejch motorek,tak jich bylo většinou škoda a kdyby zustaly origo,majitel by udělal líp. Bylo tam ale pár super kousků,na kerejch bylo vidět,že do nich někdo taky solidně zahučel.
Nejhezčí byly origo závoďáky,postavený někdy v sedundesátejch letech,vostatní sou spíš kýče.
Tahle éra vodfrčí a lidem zbydou haldy šrotu s vořezanejma blatníkama a podsedlovejma rámamasmile2
Ofšem ty stavby dakarskejch speciálů vod HPN a podobnejch firem byly suprgood
Nabral sem tam inspiraci do další práce na staříkovibigsmile

Ja myslim ze zacnes vymenou plastovejch kufru za hlinikovy kufry ze jo ? smile1

No už je mám domagoodbigsmile Zatím je mám jen na velký 1150GSA,ale jestli mě z tůratechu dodají nosič,kerej mám už čtyři měsíce vobjednanej i na staříka,tak mě budou pasovat na obě mašinygood No a ještě budu přeplítat kola,ráfky pujdou vyleštit a dostane nerez špice a niple a balotinou vofouknout ty zoxidovaný náboje,ať to trochu prokoukne. Pak budou na řadě výfuky,chcu je komplet z nerezu,protože tyhle sou pochromovaný a ten už není v nejlepší kondicismile2 Ale je to běh na dlouhou trať,kór když se na tom jezdí a musí se řešit i běžnej spotřebák...


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
osiris (Člen)
13.07.2014 19:30:26
Offline

Re: Vánoce v létě:-)

...hoď ten starej krám do kopřiv a bude ti líp bigsmile


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Banditatom (Člen)
13.07.2014 19:35:59
Offline

Re: Vánoce v létě:-)

osiris psal:

...hoď ten starej krám do kopřiv a bude ti líp bigsmile

bigsmile jen ho nech pac vis co rika kdo si hraje nezlobi nema pak cas rezat pubertalni mladezbigsmile


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
K.a.s.y.m. (Člen)
13.07.2014 20:14:15
Offline

Re: Vánoce v létě:-)

VikecB12 psal:
Billy psal:
VikecB12 psal:

Fijate,máš recht,protože co sem tak viděl,v té záplavě fšelijak překopanejch motorek,tak jich bylo většinou škoda a kdyby zustaly origo,majitel by udělal líp. Bylo tam ale pár super kousků,na kerejch bylo vidět,že do nich někdo taky solidně zahučel.
Nejhezčí byly origo závoďáky,postavený někdy v sedundesátejch letech,vostatní sou spíš kýče.
Tahle éra vodfrčí a lidem zbydou haldy šrotu s vořezanejma blatníkama a podsedlovejma rámamasmile2
Ofšem ty stavby dakarskejch speciálů vod HPN a podobnejch firem byly suprgood
Nabral sem tam inspiraci do další práce na staříkovibigsmile

Ja myslim ze zacnes vymenou plastovejch kufru za hlinikovy kufry ze jo ? smile1

No už je mám domagoodbigsmile Zatím je mám jen na velký 1150GSA,ale jestli mě z tůratechu dodají nosič,kerej mám už čtyři měsíce vobjednanej i na staříka,tak mě budou pasovat na obě mašinygood No a ještě budu přeplítat kola,ráfky pujdou vyleštit a dostane nerez špice a niple a balotinou vofouknout ty zoxidovaný náboje,ať to trochu prokoukne. Pak budou na řadě výfuky,chcu je komplet z nerezu,protože tyhle sou pochromovaný a ten už není v nejlepší kondicismile2 Ale je to běh na dlouhou trať,kór když se na tom jezdí a musí se řešit i běžnej spotřebák...

tu balotinu bych si rozmyslel..to bude pěkně na hovno na údržbu..je to drsný a je na tom vidět i když na to jen šáhneš nedejsatan aby jsi měl ty ruce mastný...to je radši hod do barvy motorky..třeba žlutý by špatný nebyli... bigsmile


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
VikecB12 (Člen)
13.07.2014 23:19:30
Offline

Re: Vánoce v létě:-)

No uvidím,třeba to hodím na nějaký to chemický čištění,nebo to jen vojedu drátěným kartáčem ve vrtačce... Vono to je i origo takovej hrubej vodlitek. Lakovat určitě né.


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
K.a.s.y.m. (Člen)
14.07.2014 08:26:47
Offline

Re: Vánoce v létě:-)

to asi jo,ale je hrubý a hrubý.tohle je jak 500 brusný plátno..teda záleží na hrubosti tryskání,ale i tak.


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
VikecB12 (Člen)
14.07.2014 09:15:56
Offline

Re: Vánoce v létě:-)

No právěže můj chlebodárce tou balotinou disponuje a když tým vemou nějakej jejich výrobek,většinou teda nerezovej,tak je to krásně jak ze sametugood Nedělám z toho čopra,aby se to lesklo,jen to chcu tak nějak přiblížit originálu,kterej tak právě vypadágood


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
K.a.s.y.m. (Člen)
14.07.2014 12:40:02
Offline

Re: Vánoce v létě:-)

VikecB12 psal:

No právěže můj chlebodárce tou balotinou disponuje a když tým vemou nějakej jejich výrobek,většinou teda nerezovej,tak je to krásně jak ze sametugood Nedělám z toho čopra,aby se to lesklo,jen to chcu tak nějak přiblížit originálu,kterej tak právě vypadágood

no nerez jo,ale dural už ne bigsmile předělat to mužes vždycky bigsmile


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Libor nx (Člen)
29.03.2015 16:56:15
Offline

Re: Vánoce v létě:-)

Už vidím tu spojitost s tou močkou.bigsmile

http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/132_2015-03-28_110043.jpg
barynek (Člen)
29.03.2015 17:52:21
Offline

Re: Vánoce v létě:-)

Libor nx psal:

Už vidím tu spojitost s tou močkou.bigsmile

http://www.suzukibandit.cz/openforum/up … 110043.jpg

bigsmilegood


Bandit 4EVER!!!
VikecB12 (Člen)
29.03.2015 18:18:28
Offline

Re: Vánoce v létě:-)

Tady vo svini nezavadíšbigsmile Tohle splachovadlo tady ofšem jezdí jiní maséřievil


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Banditatom (Člen)
29.03.2015 19:58:42
Offline

Re: Vánoce v létě:-)

Jj do geberitu se dobre serebigsmilebigsmilebigsmile


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
Libor nx (Člen)
19.04.2015 16:02:28
Offline

Re: Vánoce v létě:-)

Hele Vikecu, u nás ve Bělý měli teď sraz pumpy na močku bigsmile,nebyls tady taky?Viděl jsem tady projíždět stejnou strojovnu co máš ty.

VikecB12 (Člen)
19.04.2015 18:09:26
Offline

Re: Vánoce v létě:-)

Libor nx psal:

Hele Vikecu, u nás ve Bělý měli teď sraz pumpy na močku bigsmile,nebyls tady taky?Viděl jsem tady projíždět stejnou strojovnu co máš ty.

Né,byl sem v Brně na okruhugood


Dřív bylo fšecko lepší... :-)

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr