Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Technická poradna » Autobus a sací koš oleje nad vanou

Zdenda (Člen)
15.05.2015 20:21:58
Offline

Autobus a sací koš oleje nad vanou

Zdar zdejší autobusáci, opravoval jsem strhlý závit na olejové vaně u autobusu a když jsem odvrtal nový závit, s hrůzou jsem si uvědomil, že nad výpušťákem bude určo sací koš a tam sítko, Závitník byl celkem dlouhej určo tam zajel tak 5cm, otázka zní, posral jsem to? idontknow


Chovejte se ke mě slušně, budu se k vám chovat ještě líp, chovejte se ke mě hnusně, budu se k vám chovat ještě hůř...
osiris (Člen)
15.05.2015 23:23:46
Offline

Re: Autobus a sací koš oleje nad vanou

...fakt ne, jak jsem říkal, díra do koše je mimo osu vypoušťáku; nad vypoušťákem můžeš narazit jenom na tělo koše, ale na sejtko ne, to je až uvnitř a navíc sací díra koše není nad dírou ve vaně


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Zdenda (Člen)
16.05.2015 00:22:14
Offline

Re: Autobus a sací koš oleje nad vanou

Děkujuuuu, to víš to je když čurák co sedí furt v autě začne po sto letech něco na rychlo montovat. Ještě jednou díkgood


Chovejte se ke mě slušně, budu se k vám chovat ještě líp, chovejte se ke mě hnusně, budu se k vám chovat ještě hůř...
Zdenda (Člen)
16.05.2015 00:35:54
Offline

Re: Autobus a sací koš oleje nad vanou

Osirisu, já čuměl na toto http://gsx1400fe.co.uk/gsx1400_manuals/ … dition.pdf strana 192 a přišlo mi, že to je v ose.


Chovejte se ke mě slušně, budu se k vám chovat ještě líp, chovejte se ke mě hnusně, budu se k vám chovat ještě hůř...
osiris (Člen)
16.05.2015 08:14:23
Offline

Re: Autobus a sací koš oleje nad vanou

Zdenda psal:

Děkujuuuu, to víš to je když čurák co sedí furt v autě začne po sto letech něco na rychlo montovat. Ještě jednou díkgood

...dyť se nic neděje smile1


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Zdenda (Člen)
17.05.2015 11:39:40
Offline

Re: Autobus a sací koš oleje nad vanou

čoveče Osi tak jsem to ještě včera pro sichr vypustil, a jako prostě nemůžu si pomoc, nad výpušťákem je hrdlo a pak dál síto (který jsem díky bohu neprorval) koukal jsem ještě na nějaký motory z autobusu a ty by ten sací koš měli mít skutečně blíže k přednímu kolu. Tak nevim jestli se dělalo vícero verzí nebo co..


Chovejte se ke mě slušně, budu se k vám chovat ještě líp, chovejte se ke mě hnusně, budu se k vám chovat ještě hůř...
osiris (Člen)
17.05.2015 14:14:01
Offline

Re: Autobus a sací koš oleje nad vanou

...to je divný, jestli se teda oba chapeme


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr