Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Technická poradna » Omletý šroub v ovladači na řidítkách

snowflake600 (Člen)
01.06.2015 20:44:30
Offline

Omletý šroub v ovladači na řidítkách

Čau bando,

potřebuju shodit řidítka a všechno z nich sundat. Jedna strana v cajku, na druhé je na jednom ovladači vomletej křížovej šroub, rvali sme to ve dvouch, nalili na to WDčko, že se to v tom koupe a pussy doprava se nám ho povedlo urthnout a o milimetřík pootočit, doleva ale ani prd a nehne se to. Nějakej tip, jak se toho zbavit? Původní majitel byl pěknej prasák, dal si jiný řidítka a zkurvil to tak, že bez toho šroubu to nedostanu dolu, ani když s tím kroutíme (pominu-li fakt, že gumu jak slick mi popsal jako se zbývajícíma 60% životnosti - a to to byl fízl idontknowidontknow ) Nějaká vychytávka, jak na to?

K.a.s.y.m. (Člen)
01.06.2015 20:55:11
Offline

Re: Omletý šroub v ovladači na řidítkách

jo fígl na to je.opatrně odvrtat hlavu šroubu a po rozebrání na půlky zbytek vytočit kleště..na jednom SV jsem takhle odvrtával tři ze čtyř smile1


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
touchside (Člen)
01.06.2015 23:13:49
Offline

Re: Omletý šroub v ovladači na řidítkách

popravdě ? majitel ani nemusel být prase... ty šrouby jsou jak z másla. mě se povedlo strhnout křížák na nádržce s brzdovkou bigsmile bigsmile takže po technický budu měnit hadice za pancéř tak budu odvrtávat a shánět novej šroubek bigsmile fakt super


Co by to bylo za svět, kde by se na držku nepadalo :) !
Kuba B12 (Člen)
02.06.2015 07:13:56
Offline

Re: Omletý šroub v ovladači na řidítkách

na některejch místech jsou šrouby jak bláto, aby lidi co nemaj cit v ruce (dobytci cool  nestrhli zavit.   Je lepší vyměnit šroubek v nádobce na brzdovku nebo v ovladači,  než kupovat novej ovladač a nádobkusurprised


honda je honda
hlemejzd999 (Člen)
02.06.2015 08:36:04
Offline

Re: Omletý šroub v ovladači na řidítkách

Kuba B12 psal:

na některejch místech jsou šrouby jak bláto, aby lidi co nemaj cit v ruce (dobytci cool  nestrhli zavit.   Je lepší vyměnit šroubek v nádobce na brzdovku nebo v ovladači,  než kupovat novej ovladač a nádobkusurprised

nejhorší je, když strhneš závit i tam , kde ty šrouby nejsou jak bláto bigsmile... , nebo rovnou přetrhneš šroub bigsmile redfaceevilbigsmile


Nejlepší ovoce jsou cecky - samá dužina a žádný pecky 
K.a.s.y.m. (Člen)
02.06.2015 08:55:48
Offline

Re: Omletý šroub v ovladači na řidítkách

hlemejzd999 psal:
Kuba B12 psal:

na některejch místech jsou šrouby jak bláto, aby lidi co nemaj cit v ruce (dobytci cool  nestrhli zavit.   Je lepší vyměnit šroubek v nádobce na brzdovku nebo v ovladači,  než kupovat novej ovladač a nádobkusurprised

nejhorší je, když strhneš závit i tam , kde ty šrouby nejsou jak bláto bigsmile... , nebo rovnou přetrhneš šroub bigsmile redfaceevilbigsmile

víš proč je v manuálu tabulka s utahovacíma momentama?? Aby se tohle nestalo smile1 blbý je když to koupíš po někom kdo to neuznává bigsmile


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
hlemejzd999 (Člen)
02.06.2015 09:35:34
Offline

Re: Omletý šroub v ovladači na řidítkách

K.a.s.y.m. psal:
hlemejzd999 psal:
Kuba B12 psal:

na některejch místech jsou šrouby jak bláto, aby lidi co nemaj cit v ruce (dobytci cool  nestrhli zavit.   Je lepší vyměnit šroubek v nádobce na brzdovku nebo v ovladači,  než kupovat novej ovladač a nádobkusurprised

nejhorší je, když strhneš závit i tam , kde ty šrouby nejsou jak bláto bigsmile... , nebo rovnou přetrhneš šroub bigsmile redfaceevilbigsmile

víš proč je v manuálu tabulka s utahovacíma momentama?? Aby se tohle nestalo smile1 blbý je když to koupíš po někom kdo to neuznává bigsmile

já vim, k čemu slouží utahovací moment bigsmile , ale blbý je, když chceš něco rozdělat, co nikdy nebylo venku tvou rukou...bigsmile
dotahuju samozřejmě jako člověk bigsmile


Nejlepší ovoce jsou cecky - samá dužina a žádný pecky 
Mour (Člen)
02.06.2015 09:50:45
Offline

Re: Omletý šroub v ovladači na řidítkách

surprised díval jsem se do svého manuálu a utahovací moment na šroubky víka nádobky na brzdovou kapalinu jsem nenašel, .....jestli není něco divně v zemi krále Miroslava bigsmilebigsmilebigsmile

K.a.s.y.m. (Člen)
02.06.2015 09:52:51
Offline

Re: Omletý šroub v ovladači na řidítkách

ale určitě tam najdeš utahovací moment na šrouby M4...coooo? bigsmile  bigsmile


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
hlemejzd999 (Člen)
02.06.2015 10:03:57
Offline

Re: Omletý šroub v ovladači na řidítkách

Mour psal:

surprised díval jsem se do svého manuálu a utahovací moment na šroubky víka nádobky na brzdovou kapalinu jsem nenašel, .....jestli není něco divně v zemi krále Miroslava bigsmilebigsmilebigsmile

takže ho máš taky vomletej , jo ? bigsmile
no aspoň nejsem sám bigsmile


Nejlepší ovoce jsou cecky - samá dužina a žádný pecky 
Mour (Člen)
02.06.2015 10:08:36
Offline

Re: Omletý šroub v ovladači na řidítkách

...sem v koncích ...nejmíň 8 Nm odvzdušňovák na brzdách a to je M6 idontknow

bigsmilebigsmilebigsmile

Mour (Člen)
02.06.2015 10:14:59
Offline

Re: Omletý šroub v ovladači na řidítkách

hlemejzd999 psal:
Mour psal:

surprised díval jsem se do svého manuálu a utahovací moment na šroubky víka nádobky na brzdovou kapalinu jsem nenašel, .....jestli není něco divně v zemi krále Miroslava bigsmilebigsmilebigsmile

takže ho máš taky vomletej , jo ? bigsmile
no aspoň nejsem sám bigsmile

...ne ne, já nepoužil moment, ale hlavu a zároveň správnou velikost šroubováku good ...jo a šroubků mám  několik bigsmilebigsmilebigsmile

touchside (Člen)
02.06.2015 14:25:37
Offline

Re: Omletý šroub v ovladači na řidítkách

Ja prelomil o sroub co drzi tu desticku na,  ktery je uchycena nadrz dole u baterky :DD a ten zlomenej zbytek sel uplne lehounce vysroubovat rukou...  Ty srouby jsou opravdu k nicemu... Tak sem tam hodil m6 imbusy nerezovy a novy podlozky a drzi to ja zidovska vira bigsmile... Hele v haynesu ty momenty jsou napsany na vsechno. stejne ty dva sroubky budu muset sehnat sick smile2


Co by to bylo za svět, kde by se na držku nepadalo :) !
touchside (Člen)
07.06.2015 23:47:12
Offline

Re: Omletý šroub v ovladači na řidítkách

Mour psal:
hlemejzd999 psal:
Mour psal:

surprised díval jsem se do svého manuálu a utahovací moment na šroubky víka nádobky na brzdovou kapalinu jsem nenašel, .....jestli není něco divně v zemi krále Miroslava bigsmilebigsmilebigsmile

takže ho máš taky vomletej , jo ? bigsmile
no aspoň nejsem sám bigsmile

...ne ne, já nepoužil moment, ale hlavu a zároveň správnou velikost šroubováku good ...jo a šroubků mám  několik bigsmilebigsmilebigsmile

hele kde si sháněl ty šroubky ? bigsmile bigsmile


Co by to bylo za svět, kde by se na držku nepadalo :) !

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr