Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Technická poradna » Nosnost kufru

Pavel1250SA (Člen)
09.06.2015 20:58:45
Offline

Nosnost kufru

Kucíí víte někdo jak zjistim, kolik mi uveze kufr krámů? Mám Givi, včetně Givi plotny, nicméně typ neumím vyčíst, abych se něčeho dopátral. A jet fotku po fotce na Gůglu ani čekat kdy to ulítne se mi nechce :D Neřešil to někdy někdo? help


Je lepší bejt zdravej a bohatej, než nemocnej a chudej.
K.a.s.y.m. (Člen)
09.06.2015 21:01:20
Offline

Re: Nosnost kufru

skoro vždy píšou cca 5kgbigsmile ale uveze i pytel lepidla


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Montyk (Člen)
09.06.2015 21:02:33
Offline

Re: Nosnost kufru

Tak tak u mého také 5kg ale balík vod bez problémů


...strhni gumy né kůži......či duši?
corimec (Člen)
09.06.2015 21:04:02
Offline

Re: Nosnost kufru

K.a.s.y.m. psal:

skoro vždy píšou cca 5kgbigsmile ale uveze i pytel lepidla

na krátkou vzdálenostgood

Pavel1250SA (Člen)
09.06.2015 21:07:12
Offline

Re: Nosnost kufru

Takže kvůli pojišťovně a fízlům do 5kg obsahu (doufám že ne i s kufrem :D ) a jinak dle žízně? beer myslel jsem že bych vzal na dovču nějaký úplatkovný plechovkový


Je lepší bejt zdravej a bohatej, než nemocnej a chudej.
Banditatom (Člen)
09.06.2015 21:12:14
Offline

Re: Nosnost kufru

K.a.s.y.m. psal:

skoro vždy píšou cca 5kgbigsmile ale uveze i pytel lepidla

...koukam pan je taky stavitel😀


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
shrek600 (Člen)
09.06.2015 21:16:47
Offline

Re: Nosnost kufru

Pisou 5kg do 120km/h...muj drzel i ve 200 idontknow tak nevim cool Rekl bych, ze tu plati, ze rozumne jde vsechno. Dej uplatkovny do brasen nebo jinam, a mas pokoj good


OUjeéééé pyčo...ja B12 2003, pritule B6 1997 a v praci Zlin Z-142 C AF
K.a.s.y.m. (Člen)
09.06.2015 21:16:59
Offline

Re: Nosnost kufru

Pavel1250SA psal:

Takže kvůli pojišťovně a fízlům do 5kg obsahu (doufám že ne i s kufrem :D ) a jinak dle žízně? beer myslel jsem že bych vzal na dovču nějaký úplatkovný plechovkový

ne ne..5 kg je tam z důvodu bezpečnosti v případě kolize...pří pěti kilech prostě neulítne,ale neznám nikoho kdo by váhu řešil natož abych znal někoho komu to kontrolovali..prostě nalož co potřebuješ a neřeš to.


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
K.a.s.y.m. (Člen)
09.06.2015 21:18:06
Offline

Re: Nosnost kufru

Banditatom psal:
K.a.s.y.m. psal:

skoro vždy píšou cca 5kgbigsmile ale uveze i pytel lepidla

...koukam pan je taky stavitel😀

kam bych dal prosimtě na žabáka kufr bigsmile to tu jednou psal Vikec...já vozil věci na skůtru mezi nohama nebo v ruce bigsmile


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Banditatom (Člen)
09.06.2015 21:21:52
Offline

Re: Nosnost kufru

K.a.s.y.m. psal:
Banditatom psal:
K.a.s.y.m. psal:

skoro vždy píšou cca 5kgbigsmile ale uveze i pytel lepidla

...koukam pan je taky stavitel😀

kam bych dal prosimtě na žabáka kufr bigsmile to tu jednou psal Vikec...já vozil věci na skůtru mezi nohama nebo v ruce bigsmile

Zednik s panmamou se troske picli a doslo lepidlo....dve lepidla na zadnim sedle autobusu s f-m baumaxu do koprstajnu😊 zenska na pokladne na me cumela jak jelito....


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
Pavel1250SA (Člen)
09.06.2015 21:41:24
Offline

Re: Nosnost kufru

K.a.s.y.m. psal:
Pavel1250SA psal:

Takže kvůli pojišťovně a fízlům do 5kg obsahu (doufám že ne i s kufrem :D ) a jinak dle žízně? beer myslel jsem že bych vzal na dovču nějaký úplatkovný plechovkový

ne ne..5 kg je tam z důvodu bezpečnosti v případě kolize...pří pěti kilech prostě neulítne,ale neznám nikoho kdo by váhu řešil natož abych znal někoho komu to kontrolovali..prostě nalož co potřebuješ a neřeš to.

no to jsem měl původně v plánu, ale sám sebe jsem nějak vyschízoval bigsmile


Je lepší bejt zdravej a bohatej, než nemocnej a chudej.
kazan (Člen)
09.06.2015 22:42:14
Offline

Re: Nosnost kufru

idontknow něco je špatně....................


Nedovol,aby tě strach z prohry vyřadil ze hry!!
osiris (Člen)
09.06.2015 22:45:42
Offline

Re: Nosnost kufru

Pavel1250SA psal:
K.a.s.y.m. psal:
Pavel1250SA psal:

Takže kvůli pojišťovně a fízlům do 5kg obsahu (doufám že ne i s kufrem :D ) a jinak dle žízně? beer myslel jsem že bych vzal na dovču nějaký úplatkovný plechovkový

ne ne..5 kg je tam z důvodu bezpečnosti v případě kolize...pří pěti kilech prostě neulítne,ale neznám nikoho kdo by váhu řešil natož abych znal někoho komu to kontrolovali..prostě nalož co potřebuješ a neřeš to.

no to jsem měl původně v plánu, ale sám sebe jsem nějak vyschízoval bigsmile

...roky do toho cpu co se vejde až musím kolikrát víko "sešlápnout" abych kufr zavřel, nejsou to cesty okolo komína, ale vesměs pětsetikilometrový tripy, navíc do schodů to vždycky sotva táhnu a věř že to drží smile1


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Pavel1250SA (Člen)
10.06.2015 05:17:48
Offline

Re: Nosnost kufru

osiris psal:
Pavel1250SA psal:
K.a.s.y.m. psal:


ne ne..5 kg je tam z důvodu bezpečnosti v případě kolize...pří pěti kilech prostě neulítne,ale neznám nikoho kdo by váhu řešil natož abych znal někoho komu to kontrolovali..prostě nalož co potřebuješ a neřeš to.

no to jsem měl původně v plánu, ale sám sebe jsem nějak vyschízoval bigsmile

...roky do toho cpu co se vejde až musím kolikrát víko "sešlápnout" abych kufr zavřel, nejsou to cesty okolo komína, ale vesměs pětsetikilometrový tripy, navíc do schodů to vždycky sotva táhnu a věř že to drží smile1

to jsem chtěl slyšet bigsmile


Je lepší bejt zdravej a bohatej, než nemocnej a chudej.
Billy (Člen)
10.06.2015 08:40:01
Offline

Re: Nosnost kufru

Zalezi jestli mas od GIVI:
Monolock ma nosnost 3 kg a monokey 10 kg


" Co to děláte?? Provádím vtipný úhybný manévr "
http://www.youtube.com/watch?v=UKzNVMzQy4w
Mour (Člen)
10.06.2015 09:25:02
Offline

Re: Nosnost kufru

Já bych u toho použil zdravý selský rozum bigsmile ...basu lahváčů ano, 2 pytle cementu už ne goodbigsmile

Petr J. (Člen)
10.06.2015 10:20:37
Offline

Re: Nosnost kufru

osiris psal:

...roky do toho cpu co se vejde až musím kolikrát víko "sešlápnout" abych kufr zavřel, nejsou to cesty okolo komína, ale vesměs pětsetikilometrový tripy, navíc do schodů to vždycky sotva táhnu a věř že to drží smile1

...asi máš strtašně těžký kufr nebo síla už není...bigsmile

Ono u plastových kufrů jsou kritické ty malé packy, na kterých to drží...klukům z GS party dost kufrů už létalo vzduchem. Když člověk prošroubuje s plotnou, nemusí kila až tak řešit, problém není vlastní kufr, ale ty malé packy, na kterých to drží...

K.a.s.y.m. (Člen)
10.06.2015 10:57:19
Offline

Re: Nosnost kufru

kufr je sice praktická věc,ale jinak úplně k hovnu smile1 a nejlíp když dá někdo i boční..to udělá z bandita opravdu krasavce smile1..navíc na co sebou tahat tolik krámu..i na tejden se zbalim ma malýho nepromokavýho vaku kterej chytnu jednou malou kurtou na sedačkuevil


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Pavel1250SA (Člen)
10.06.2015 21:20:21
Offline

Re: Nosnost kufru

Billy psal:

Zalezi jestli mas od GIVI:
Monolock ma nosnost 3 kg a monokey 10 kg

Mozna vedet co mam, by rozklicovalo muj problem :D jak to poznam?


Je lepší bejt zdravej a bohatej, než nemocnej a chudej.
osiris (Člen)
10.06.2015 21:48:56
Offline

Re: Nosnost kufru

Pavel1250SA psal:
Billy psal:

Zalezi jestli mas od GIVI:
Monolock ma nosnost 3 kg a monokey 10 kg

Mozna vedet co mam, by rozklicovalo muj problem :D jak to poznam?

...vyfoť to smile1


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Pavel1250SA (Člen)
10.06.2015 21:54:36
Offline

Re: Nosnost kufru

osiris psal:
Pavel1250SA psal:
Billy psal:

Zalezi jestli mas od GIVI:
Monolock ma nosnost 3 kg a monokey 10 kg

Mozna vedet co mam, by rozklicovalo muj problem :D jak to poznam?

...vyfoť to smile1

To uz to muzeme probrat v Zirovnici bude mi delat copilota :D


Je lepší bejt zdravej a bohatej, než nemocnej a chudej.
barynek (Člen)
11.06.2015 20:04:35
Offline

Re: Nosnost kufru

K.a.s.y.m. psal:

skoro vždy píšou cca 5kgbigsmile ale uveze i pytel lepidla

jenom 5kilo?? Já mám na kappě tuším 10kg, ale uveze i víc a udávanejch 120km/h taky vesele překoná, kolem 160 bez problémů, dál jsem nezkoušel..


Bandit 4EVER!!!
4Fun.cz (Člen)
12.06.2015 07:12:04
Offline

Re: Nosnost kufru

Jak psal Ossi.Co sa vejde a unesu a 2 kila na tachecu v poho.Nebudu psat co sem tam už vezl bo bych musel jit ted do sklepa natankovat vincisko do žirovnice a to se ně nescebigsmilebigsmile


Lopatkou mezi kulky,nebo kulku mezi lopatky??
Akela SK (Člen)
15.06.2015 11:23:25
Offline

Re: Nosnost kufru

Billy psal:

Zalezi jestli mas od GIVI:
Monolock ma nosnost 3 kg a monokey 10 kg

presne tak ... je to však ešte jeden problém. Mám B12 r.v.2002. Ja som tam dal nosič (lepšie povedané držiak platne) od SW Motech, aby to vyzeralo cool a dával som do kufra aj 10kg. Vďaka tomu som už dvakrát zváral podsedlovku. Teraz to riešim tak, že manželku nechám doma a ťažšie veci dávam do tašky na zadnú sedačku cool

Billy (Člen)
15.06.2015 11:48:26
Offline

Re: Nosnost kufru

Akela SK psal:
Billy psal:

Zalezi jestli mas od GIVI:
Monolock ma nosnost 3 kg a monokey 10 kg

presne tak ... je to však ešte jeden problém. Mám B12 r.v.2002. Ja som tam dal nosič (lepšie povedané držiak platne) od SW Motech, aby to vyzeralo cool a dával som do kufra aj 10kg. Vďaka tomu som už dvakrát zváral podsedlovku. Teraz to riešim tak, že manželku nechám doma a ťažšie veci dávam do tašky na zadnú sedačku cool

SW Motech je sracka, nekdo me tady na to zacne za chvilku pindat, ale tohle uchyceni nahore u madla na dvou srouvbech hnedka vedle sebe je spatne pokud tam chces nahladat takovy vahy. Kup GIVI/ Kappa drzak od stupacky az po vrch a unese to vic.

Kamarad tedkon koupil novou motku MT09 Tracer a Yamaha mu nabidla origo yamaha prislusenstvi k motce od SW motech jsou to drzaky bocnich kufru v nejakym polatkovanym potahu, ale kdyz sme byli s klukama u nej doma tak nam ukazoval ze to ma jakysi vule v uchyceni tech kufru k temu drzaku. Maji na to nejakej system uchyceni kdy to nasunes jeden kufr do dvou dir a zamces klickem kufr abys ho nesundal, ale v predu ten cep u zamku sedi paradne, ale vzadu na druhym cepu kufry litaj dos stran cca 4-5 mm, podle me by to takhle litat nemelo, nic tam nechybi, prochazeli jsme vykresy, poskladat to jinak nejde, rikal sem mu at to resi s Yamahou ze tohle za takovej spalek penez neni normalni. Myslim si ze to bude v naklonech a pri zatizeni tancovat a rozmrdavat jizdu na motorce. Dle me by to melo byt na pevno a ne ze hejbes kufrem jak chces. bad


" Co to děláte?? Provádím vtipný úhybný manévr "
http://www.youtube.com/watch?v=UKzNVMzQy4w
Kožak (Člen)
17.06.2015 18:09:31
Offline

Re: Nosnost kufru

Billy psal:
Akela SK psal:
Billy psal:

Zalezi jestli mas od GIVI:
Monolock ma nosnost 3 kg a monokey 10 kg

presne tak ... je to však ešte jeden problém. Mám B12 r.v.2002. Ja som tam dal nosič (lepšie povedané držiak platne) od SW Motech, aby to vyzeralo cool a dával som do kufra aj 10kg. Vďaka tomu som už dvakrát zváral podsedlovku. Teraz to riešim tak, že manželku nechám doma a ťažšie veci dávam do tašky na zadnú sedačku cool

SW Motech je sracka, nekdo me tady na to zacne za chvilku pindat, ale tohle uchyceni nahore u madla na dvou srouvbech hnedka vedle sebe je spatne pokud tam chces nahladat takovy vahy. Kup GIVI/ Kappa drzak od stupacky az po vrch a unese to vic.

Kamarad tedkon koupil novou motku MT09 Tracer a Yamaha mu nabidla origo yamaha prislusenstvi k motce od SW motech jsou to drzaky bocnich kufru v nejakym polatkovanym potahu, ale kdyz sme byli s klukama u nej doma tak nam ukazoval ze to ma jakysi vule v uchyceni tech kufru k temu drzaku. Maji na to nejakej system uchyceni kdy to nasunes jeden kufr do dvou dir a zamces klickem kufr abys ho nesundal, ale v predu ten cep u zamku sedi paradne, ale vzadu na druhym cepu kufry litaj dos stran cca 4-5 mm, podle me by to takhle litat nemelo, nic tam nechybi, prochazeli jsme vykresy, poskladat to jinak nejde, rikal sem mu at to resi s Yamahou ze tohle za takovej spalek penez neni normalni. Myslim si ze to bude v naklonech a pri zatizeni tancovat a rozmrdavat jizdu na motorce. Dle me by to melo byt na pevno a ne ze hejbes kufrem jak chces. bad

svmotech neni žádná sračka.......20kg ftom vozim a žádnej trabl ...no ...možná podsedlák na jebce neni z tvarohubigsmile


MRDAT!!!
vendous (Člen)
17.06.2015 20:31:15
Offline

Re: Nosnost kufru

Mě by celkem zajímalo proč je to sračka?


Smrt je ze všeho to poslední.
Pavel1250SA (Člen)
18.06.2015 17:25:24
Offline

Re: Nosnost kufru

No jinak jsem za pussy vevnitr v kufru je infostitek, kterej hlasa 10kg a 120km/h max. Kolik v nem bylo nevim, tech deset asi jo a jel jsem cestovne 150  a pri predjizdeni 180 bo jsem na nej zapomnel a v pohode bigsmile To jen aby bylo jasno, kdyby to nekoho zajimalo bigsmilebigsmile


Je lepší bejt zdravej a bohatej, než nemocnej a chudej.
VikecB12 (Člen)
18.06.2015 18:40:45
Offline

Re: Nosnost kufru

vendous psal:

Mě by celkem zajímalo proč je to sračka?

No protože zpusobuje to praskání podsedlovky,protože každej vul,kerej kdy viděl podsedlovku bez plastu musi vidět,že ta plechová výztuha na keré drží madlo,nic těškýho dlouhodobě nevydrží. Givi/kapa tu vahu roztahnou na vic bodů k upevnění a je po problemu...


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Petr J. (Člen)
18.06.2015 19:02:11
Offline

Re: Nosnost kufru

vendous psal:

Mě by celkem zajímalo proč je to sračka?

...jak to není Touratech, je to všecko sračka....bigsmilebigsmile

Americkej (Člen)
18.06.2015 19:09:22
Offline

Re: Nosnost kufru

Já viděl ulomenej podsedlovej rám na XJR 1200, právě s tímhle držákem a našlapaným kufrem.


... vesnickej kluk a stále celkem spokojenej parchant ...
Kožak (Člen)
18.06.2015 19:27:10
Offline

Re: Nosnost kufru

...tak až mně to upadne dám vědět ;)


MRDAT!!!
vendous (Člen)
18.06.2015 19:54:13
Offline

Re: Nosnost kufru

VikecB12 psal:
vendous psal:

Mě by celkem zajímalo proč je to sračka?

No protože zpusobuje to praskání podsedlovky,protože každej vul,kerej kdy viděl podsedlovku bez plastu musi vidět,že ta plechová výztuha na keré drží madlo,nic těškýho dlouhodobě nevydrží. Givi/kapa tu vahu roztahnou na vic bodů k upevnění a je po problemu...

Takže neni sračka swmotech ale ta plechová výztuha. A v tom je trochu rozdíl.
Každopádně je asi pravda že toho víc uveze ta vošklivost od Givi, ale já bych si to na motorku nedal sick


Smrt je ze všeho to poslední.
hlemejzd999 (Člen)
18.06.2015 20:43:35
Offline

Re: Nosnost kufru

tak na kufru  je to jedinný, co vůbec neřešim ...nosnost bigsmile

http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/3046_givi_wingrack_ii_n140.jpg

Nejlepší ovoce jsou cecky - samá dužina a žádný pecky 
barynek (Člen)
18.06.2015 21:24:20
Offline

Re: Nosnost kufru

hlemejzd999 psal:

tak na kufru  je to jedinný, co vůbec neřešim ...nosnost bigsmilehttp://www.suzukibandit.cz/openforum/up … i_n140.jpg

páč seš rád, že něco tak hnusnýho tím kufrem zakreješbigsmile


Bandit 4EVER!!!
corimec (Člen)
18.06.2015 21:43:00
Offline

Re: Nosnost kufru

vendous psal:
VikecB12 psal:
vendous psal:

Mě by celkem zajímalo proč je to sračka?

No protože zpusobuje to praskání podsedlovky,protože každej vul,kerej kdy viděl podsedlovku bez plastu musi vidět,že ta plechová výztuha na keré drží madlo,nic těškýho dlouhodobě nevydrží. Givi/kapa tu vahu roztahnou na vic bodů k upevnění a je po problemu...

Takže neni sračka swmotech ale ta plechová výztuha. A v tom je trochu rozdíl.
Každopádně je asi pravda že toho víc uveze ta vošklivost od Givi, ale já bych si to na motorku nedal sick

Hele Vendo,já začínal s držákem samodomo,pak swmotech a ted mám 5let givi a je to opravdu nejlepší,ale musel jsem si tim projít.To samý kufry koupil jsem dvě sračky než jsem prozřel a mám givi.Samo že kvuli manželce,já jinak kufr nepotřebuju a za svobodna mi stačil válecgood,ale to lešení od givi mi třeba při pádu zachránilo podsedlovku,kdybych tam měl sw,tak to mám dražší. A na sw se dá dát jen kufr nic víc,prostě i samodomo pro mě bylo lepší než sw,ale to je na vkusu každýho soudruha.

vendous (Člen)
18.06.2015 21:43:29
Offline

Re: Nosnost kufru

barynek psal:
hlemejzd999 psal:

tak na kufru  je to jedinný, co vůbec neřešim ...nosnost bigsmilehttp://www.suzukibandit.cz/openforum/up … i_n140.jpg

páč seš rád, že něco tak hnusnýho tím kufrem zakreješbigsmile

Přesně goodgood
Jinak vozim kufr max 5x za rok takže to ani moc řešit nemusim. Proto vyhrál vzhled bigsmile


Smrt je ze všeho to poslední.
Banditatom (Člen)
19.06.2015 06:25:55
Offline

Re: Nosnost kufru

Vendo a myslis na me?evil


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr