Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Diskuze » MC kluby

dodomz (Člen)
15.07.2015 13:34:57
Offline

MC kluby

Čau, chci se zeptat řešil už tady někdo problematiku nášivek klubu na zádech s MC kluby ?


Člen hnutí za kvadratizaci Velkého kulového !
xrohy (Člen)
15.07.2015 14:56:02
Offline

Re: MC kluby

Co chceš řešit?


Čaroděj Dobroděj 8-)
dodomz (Člen)
15.07.2015 16:19:16
Offline

Re: MC kluby

páč helsákum se nelibí naše nášivka na zádech tak nam posílaji ruzné emaily a lidi tak se ptám zda už se z toho někdo vyhádal a jak.


Člen hnutí za kvadratizaci Velkého kulového !
Americkej (Člen)
15.07.2015 16:23:22
Offline

Re: MC kluby

hele, to snad řeš s nima, né? Dyk sou to taky jenom kluci. Jak strašný jsou to outlaws je vidět z toho, že místo aby vás postríleli a vypálili vám klubovnu, tak pišou e-maily bigsmilebigsmilebigsmile


... vesnickej kluk a stále celkem spokojenej parchant ...
Loser (Administrator)
15.07.2015 16:41:04
Offline

Re: MC kluby

jaka nase nasivka a komu posilaji maily?


I'm a loser baby, so why don't you kill me....
SLUGI (Člen)
15.07.2015 16:49:42
Offline

Re: MC kluby

... a co s nima na férofku  evil


"FORTUNA IUVAT AUDACES"
dodomz (Člen)
15.07.2015 16:52:12
Offline

Re: MC kluby

Netýká se to suzuki , ale našeho klubu co jsme si vytvořili s kámoši. Nejsme MC a o nic podobného nestojíme. Jen před rokem nám začali posílat emaily o MC pravidlech a takové blbosti. Po roce ignorace se stává že na vás cestou necestou čeká nějaký  zpřízněný klub a začne vám to „zatím“ vysvětlovat znovu.  Tak se spíš ptám jestli někdo něco neřešil  a zda  je to třeba omrzí.idontknow
Jejich stanovisko je jediné a jasné nášivku dat dopředu a v takové a takové velikosti bud dobrovolně nebo nedobrovolně.


Člen hnutí za kvadratizaci Velkého kulového !
SLUGI (Člen)
15.07.2015 17:08:20
Offline

Re: MC kluby

... nahoď fotky


"FORTUNA IUVAT AUDACES"
SLUGI (Člen)
15.07.2015 17:11:05
Offline

Re: MC kluby

MC pravidla a info    - pravidla MC v ČR
Sobota, 21 Únor 2009 19:46
Znak ani nápis na zádech není v Čechách povolený. Nebudete mít problém, když máte prázdný záda budny, nebo vesty. Ani z předu nesmíte být zaměnitelný za člena MC. Takže žádné hodnostenky vpředu a tak. Povoleny jsou malé znaky zepředu na vestě, na levé straně nahoře velikost do 10x10, nebo rukávech. Trička a mikiny nikoho nezajimají. Ani malý znak by neměl kopírovat existující znak MC klubu barevným složením, ani názvem.
Takže to shrnu. Nejste Ridding klub nějaké značky motorek.  Jste partička, nebo Ridding/riders club, nebo Weekend Wariors a chcete mít nějaký znak, ale nechcete problémy. Takže nejlíp na levou stranu vesty vpředu znak do velikosti 10x10 cm. Neměl by ani být zmenšeninou barev. Podívejte se na tyhle stránky a pokuste se mít znak v jiný barevný kombinaci než mají MC, ROZHODNĚ jiný název a ani lehce zaměnitelný. Doporučuju nepoužívat v názvu BOHEMIA. Na to jsou hákliví hlavně Hells Angels MC, Bohemia. Záda vesty BEZ ZNAKU. Povolený jsou supportní nášivky v zadní dolní části vesty existujícího tradičního MC. (jako na obrázku) Takovou supportní nášivkou se hlásíte jako podporovatelé, kamarádi  k tomu klubu. U nás neexistuje fungující zastřešující organizace jako je v USA AMA, a její nášivky, který by vás hned řadili mimo dění 1%MC. Takže můžete mít navíc třeba označení nášivku 99% klidně v barevnem provedení  vašeho znáčku. Umístění na předku vesty. To vás bude řadit mimo 1% MC scénu a při cestě v zahraničí je signálem NEJSEM outlaws ani čekatel klub 1% a nechci problémy. Nášivka vašeho klubu na rukávu je taky hezká a je bez problému.  Znak vašeho klubu na tričku, nebo mikině taky nebude nikoho prudit.

Člen MC se otočí za každým kdo má "něco" na zádech. Určuje podle nášivek kdo je kdo. Mimo Čechy si tak hlídá vlastní zadek. Hells Angels musí včas poznat, že ten vedle je Mongol aby střílel první. Tady když nepozná co jsi zač a máš tam "něco" tak se na tebe podívá taky. Všechny MC  znaji znaky ostatních MC takže nepočítej tím, že někomu nakecáš, že jste noví, když vyjedeš s něčím co si našiješ bez souhlasu. Nebude debatovat. Sundá to většinou z tebe rovnou.


http://mcnews.cz/index.php?option=com_c … dla-mc-v-r

... pouze jsem to zkopíroval, celý jsem to nečetl a ani to neřeším  evil


"FORTUNA IUVAT AUDACES"
Loser (Administrator)
15.07.2015 17:26:55
Offline

Re: MC kluby

je to psany podobnym stylem jako jsem ve treti tride psal slohovku o tom, co jsem delal o prazdninach bigsmilebigsmilebigsmile


I'm a loser baby, so why don't you kill me....
Banditatom (Člen)
15.07.2015 17:30:13
Offline

Re: MC kluby

To sou srackybigsmilebigsmilebigsmilebigsmile


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
Meloun (Člen)
15.07.2015 18:16:09
Offline

Re: MC kluby

Ondynoj se komorousoj a jeho "pretoriánům" taky něco nelíbilo..Lachtan jich tam polovinu dal v páce, tak už byli klidnější..bigsmilebigsmile


PURE NAKED BIKE!
yebat (Člen)
15.07.2015 18:50:07
Offline

Re: MC kluby

má ten věk v profilu správně?
nemá tam bejt 17 ?
:D
surprised

K.a.s.y.m. (Člen)
15.07.2015 20:20:47
Offline

Re: MC kluby

já bych to potřeboval přeložit protože tuhle hatlamatilku fakt nedávámheadshake


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Billy (Člen)
16.07.2015 09:27:10
Offline

Re: MC kluby

Odparej zada a mate klid smile1 good


" Co to děláte?? Provádím vtipný úhybný manévr "
http://www.youtube.com/watch?v=UKzNVMzQy4w
Billy (Člen)
16.07.2015 09:29:47
Offline

Re: MC kluby

A jeste se zeptam, onufavali jste si zadky jak pseci, kdyz si zblizka prohlizeli tvoje zada ? bigsmile


" Co to děláte?? Provádím vtipný úhybný manévr "
http://www.youtube.com/watch?v=UKzNVMzQy4w
gore (Člen)
16.07.2015 09:44:32
Offline

Re: MC kluby

dodomz psal:

páč helsákum se nelibí naše nášivka na zádech tak nam posílaji ruzné emaily a lidi tak se ptám zda už se z toho někdo vyhádal a jak.

..pravidla f tomle sou jasně daný,tag vlastně vůbec nechápu co chcete řešit.Buďto to respektujte a nebo máte problém.Těch co si myslely,že s tim vyjebou ,že se na ně vyserou už bylo (a ještě bude) mraky a nakonec fšicky "vyměkly" páč tag to prostě je.Já to nevymyslel,myslim si vo tom taky tag ňák svý,ale tag to prostě je.bigsmile


OOUUJEEEEEEEEE!!!!
Lihy (Člen)
16.07.2015 12:29:07
Offline

Re: MC kluby

gore psal:

..pravidla f tomle sou jasně daný...

"ale my tu vaší hru vůbec nehrajeme" by se dalo říct....takže outlaws dělaj nějak laws....no to jsou mi věcibigsmile

VikecB12 (Člen)
16.07.2015 12:36:45
Offline

Re: MC kluby

Lihy psal:
gore psal:

..pravidla f tomle sou jasně daný...

"ale my tu vaší hru vůbec nehrajeme" by se dalo říct....takže outlaws dělaj nějak laws....no to jsou mi věcibigsmile

no jo,jejich hru hrát nemusejí,ale musí si najít jiný hřiště,protože unás je už hřiště vobsazenýsmile1
Nějak to nechápu,nechcu byt MC,ale chtěl bych tak zvenčí vypadatidontknow


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
gore (Člen)
16.07.2015 12:58:29
Offline

Re: MC kluby

Lihy psal:
gore psal:

..pravidla f tomle sou jasně daný...

"ale my tu vaší hru vůbec nehrajeme" by se dalo říct....takže outlaws dělaj nějak laws....no to jsou mi věcibigsmile

...fšak jobigsmile voni hrajou svojí hru a f tý maj svoje pravidla,zákony( laws abych byl teda insmile1),f tom že každá společnost má svý "zákony" tudíž i ta co žije mimo zákon nevidim nic divnýho mno a když se pak potkaj dvě "společnosti" co má každá svoje pravidla který se v něčem lišej tag potom platí zákon silnějšího a proto sem psal že to dříf nebo pozdějc vzdaly fšici


OOUUJEEEEEEEEE!!!!
Lihy (Člen)
16.07.2015 13:02:30
Offline

Re: MC kluby

gore psal:
Lihy psal:
gore psal:

..pravidla f tomle sou jasně daný...

"ale my tu vaší hru vůbec nehrajeme" by se dalo říct....takže outlaws dělaj nějak laws....no to jsou mi věcibigsmile

...fšak jobigsmile voni hrajou svojí hru a f tý maj svoje pravidla,zákony( laws abych byl teda insmile1),f tom že každá společnost má svý "zákony" tudíž i ta co žije mimo zákon nevidim nic divnýho mno a když se pak potkaj dvě "společnosti" co má každá svoje pravidla který se v něčem lišej tag potom platí zákon silnějšího a proto sem psal že to dříf nebo pozdějc vzdaly fšici

Asi maj recht, vono taky koho by furt bavilo handrkovat se s nějakejma stupidama kvůli přiblblý nášivcebigsmile

gore (Člen)
16.07.2015 13:04:29
Offline

Re: MC kluby

Lihy psal:
gore psal:
Lihy psal:


"ale my tu vaší hru vůbec nehrajeme" by se dalo říct....takže outlaws dělaj nějak laws....no to jsou mi věcibigsmile

...fšak jobigsmile voni hrajou svojí hru a f tý maj svoje pravidla,zákony( laws abych byl teda insmile1),f tom že každá společnost má svý "zákony" tudíž i ta co žije mimo zákon nevidim nic divnýho mno a když se pak potkaj dvě "společnosti" co má každá svoje pravidla který se v něčem lišej tag potom platí zákon silnějšího a proto sem psal že to dříf nebo pozdějc vzdaly fšici

Asi maj recht, vono taky koho by furt bavilo handrkovat se s nějakejma stupidama kvůli přiblblý nášivcebigsmile

...bigsmilepřéééésněbigsmilegood


OOUUJEEEEEEEEE!!!!
Loser (Administrator)
16.07.2015 15:57:44
Offline

Re: MC kluby

Lihy psal:
gore psal:
Lihy psal:


"ale my tu vaší hru vůbec nehrajeme" by se dalo říct....takže outlaws dělaj nějak laws....no to jsou mi věcibigsmile

...fšak jobigsmile voni hrajou svojí hru a f tý maj svoje pravidla,zákony( laws abych byl teda insmile1),f tom že každá společnost má svý "zákony" tudíž i ta co žije mimo zákon nevidim nic divnýho mno a když se pak potkaj dvě "společnosti" co má každá svoje pravidla který se v něčem lišej tag potom platí zákon silnějšího a proto sem psal že to dříf nebo pozdějc vzdaly fšici

Asi maj recht, vono taky koho by furt bavilo handrkovat se s nějakejma stupidama kvůli přiblblý nášivcebigsmile

no jestli jsou ty maily psany stejne jako ten popis toho, co se muze a co ne, tak by me to taky otravovalo a radsi bych tu nasivku sundal. Staci, ze uz tak se musim denne prodirat kupou srackvejch mailu v praci bigsmile


I'm a loser baby, so why don't you kill me....
Filous (Člen)
19.07.2015 23:23:06
Offline

Re: MC kluby

...silnější pes mrdá, to tady f tý problematice platí, tagže esi máte koule na to si svý "záda" vobhájit a nebojíte se hrubý síly, kerá po čase určitě příde, noste si svý barvy dál...esi ne, sundejte to...


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Rotten (Člen)
22.07.2015 18:44:14
Offline

Re: MC kluby

Filous psal:

...silnější pes mrdá, to tady f tý problematice platí, tagže esi máte koule na to si svý "záda" vobhájit a nebojíte se hrubý síly, kerá po čase určitě příde, noste si svý barvy dál...esi ne, sundejte to...

JJ Filous má pravdu,ale nejde o jen jejich držku. Oni tě ty mrdky buď sundají někde na cestě i s motorkou a nebo si tě vytipujou a motorku ti někde pěkně rozmašírujou až u toho nebudeš.
Vím to od jednoho co je v kolečkářích a dost toho o tomhle ví.

Doporučoval bych radši sundat a nedráždit kobru bosou nohou.


Radost na prvním místě,zbytek už je na osudu!
VikecB12 (Člen)
22.07.2015 19:23:46
Offline

Re: MC kluby

ale čemu se každej divíidontknow Vždyť je to každýmu známo,samotní MC jim to ještě naznačí a přesto někdo nedbá a pak nadává nato,že někde dostane přespiču a vodserou mu mašinubigsmile


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
karlos100 (Člen)
22.07.2015 19:56:42
Offline

Re: MC kluby

VikecB12 psal:

ale čemu se každej divíidontknow Vždyť je to každýmu známo,samotní MC jim to ještě naznačí a přesto někdo nedbá a pak nadává nato,že někde dostane přespiču a vodserou mu mašinubigsmile

goodbigsmile


...a bude hůř!
Filous (Člen)
22.07.2015 21:55:26
Offline

Re: MC kluby

...já se dycky divim, že sou kucí, kerý chtěj bejt jako voni, ale nechtěj respektovat jejich pravidla, to je divný, ne??? ...na M.cz je hrdinů mraky, každej druhej gdo se účastní debaty na téma MC je asi kyborg, kerej se nelekne ani mašinkvéru nebo plesnivý kočky nebo bubáka a dá si na záda cokolif se slovama "jen ať si něgdo skusí mi to ze zad sundat, dyk máme hentu demograciji a zákony naší země nezakazujou mít cokolif na zádech a esi na mě bude něgdo vošklivej, tag na něj zavolám policajty a dám je k soudu" ...a f druhym vlákně nadává na zasraný pomáhače a skurvený zákonyidontknow ...prostě chci bejt MC, respektuju jejich pravidla, nelíbí se mi jejich pravidla, nebudu se ani voznačovat jako voni, je to jednoduchý jag facka...


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr