Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Technická poradna » Motorka při přidání plynu "syčí"

tomas9405 (Nový člen)
09.08.2015 12:29:16
Offline

Motorka při přidání plynu "syčí"

Ahoj,
hned na úvod, ... mám bandita ani ne týden a je to moje první velká motorka, takže se pořád seznamujeme a nevím co je u ní běžné-standardní a co ne.
   Ale připadá mi, že když přidávám za jízdy plyn, tak se někde z pod nárže začne ozývat "syčení". Chci se zeptat jestli se s tím už někdo setkal, nebo je to normální jev. Díky za odpovědi Tomáš.

corimec (Člen)
09.08.2015 12:38:38
Offline

Re: Motorka při přidání plynu "syčí"

A je to syčení takový krátký?Jako když si odfoukne?Jestli jo,tak se podívej jestli máš na každym karburátoru gumovou čepičku co se měřej podtlaky.Nejspíš ti bude nějaká chybět.

tomas9405 (Nový člen)
09.08.2015 12:50:53
Offline

Re: Motorka při přidání plynu "syčí"

Je to vpodstatě po celou dobu co mám přidaný plyn, jakmile ho pustím tak to syčení přestane a po opětovném přidání znovu začne. Ty čepičky zkontroluju.

corimec (Člen)
09.08.2015 12:56:38
Offline

Re: Motorka při přidání plynu "syčí"

Když bude nejaká chybět tak origo nekupuj,jde perfektne nahradit tymhle
http://www.autola.cz/24160-vstrikovaci- … cia-1-9-d/

tomas9405 (Nový člen)
09.08.2015 13:13:36
Offline

Re: Motorka při přidání plynu "syčí"

Doufám, že se mi nebudete moc smát :D ale kde přesně bych to měl hledat a jak se k "tomu" dostanu :D ... měl jsem zatím jen sundané sedlo a jinak nic :D

corimec (Člen)
09.08.2015 13:16:10
Offline

Re: Motorka při přidání plynu "syčí"

http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/2115_93585.jpg
corimec (Člen)
09.08.2015 13:18:45
Offline

Re: Motorka při přidání plynu "syčí"

lepší je sundat samozřejmě nádrž,ale mělo by tam být vidět i bez toho.Na třech karburátorech by měla být čepička,na čtvrtém je hadička která vede ke kohoutu na nádrži

tomas9405 (Nový člen)
09.08.2015 17:45:11
Offline

Re: Motorka při přidání plynu "syčí"

Mám verzi 2007, takže čepičky jsem tam najít nemohl :/ :D ... už má vstřikování, nemá někdo nějaké další nápady co by to mohlo způsobovat? O:) .. připadá mi to jako kdyby byla nějaká uvolněná nebo prasklá hadice, ale nevím která by to mohla být když to začne "syčet" jen při zataženém plynu ..

corimec (Člen)
09.08.2015 18:05:58
Offline

Re: Motorka při přidání plynu "syčí"

Aha tak tim jsi měl začít. A hlavně by jsi si měl vyplnit teda profil at každej ví co máš za motorku,když chceš poradit.Jinak já stříkačku nemám,tak že neporadímbad

tomas9405 (Nový člen)
09.08.2015 18:37:51
Offline

Re: Motorka při přidání plynu "syčí"

Mám účet založen od včerejška, takže se zatím moc neorientuju, ale už jdu účet vyplnit good ... jeden kamarád, který měl tuším CBR, nadhodil, jestli by to nemohlo být slyšitelné vstřikování... že bych prostě začal slyšet jak to začne dávat víc směsi .. co si o tom myslíte?

Banditatom (Člen)
09.08.2015 18:59:13
Offline

Re: Motorka při přidání plynu "syčí"

tomas9405 psal:

Mám účet založen od včerejška, takže se zatím moc neorientuju, ale už jdu účet vyplnit good ... jeden kamarád, který měl tuším CBR, nadhodil, jestli by to nemohlo být slyšitelné vstřikování... že bych prostě začal slyšet jak to začne dávat víc směsi .. co si o tom myslíte?

To urcite nee smile1 co odfuk ?


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
tomas9405 (Nový člen)
09.08.2015 21:39:21
Offline

Re: Motorka při přidání plynu "syčí"

a co znamená odfuk? :/ :D

tomas9405 (Nový člen)
09.08.2015 22:11:54
Offline

Re: Motorka při přidání plynu "syčí"

Dnes jsem se byl projet a zjistil jsem, že to začne dělat cca při 50 km/h a víc, a vždy pouze když zatáhnu za plyn, jak ho pustím tak to dělat přestane ...

osiris (Člen)
10.08.2015 09:39:03
Offline

Re: Motorka při přidání plynu "syčí"

...asi ti to někudy přisává vzduch, takže si projdi cestu od airboxu k válcům


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
yoby (Člen)
10.08.2015 10:08:50
Offline

Re: Motorka při přidání plynu "syčí"

A ve finále bude šustit řetězovkasmile1

VikecB12 (Člen)
10.08.2015 11:12:59
Offline

Re: Motorka při přidání plynu "syčí"

yoby psal:

A ve finále bude šustit řetězovkasmile1

good


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Americkej (Člen)
10.08.2015 11:32:10
Offline

Re: Motorka při přidání plynu "syčí"

Tak snad to hodil na centrál a vytočil motor napřed na neutrál a potom s 2/3 kvaltem. To by měl poznat i retarda. smokin


... vesnickej kluk a stále celkem spokojenej parchant ...
ABik (Člen)
10.08.2015 13:47:10
Offline

Re: Motorka při přidání plynu "syčí"

Americkej psal:

Tak snad to hodil na centrál a vytočil motor napřed na neutrál a potom s 2/3 kvaltem. To by měl poznat i retarda. smokin

...dovolil bych si připomenout aféru "spojka-blikačka"...

Americkej (Člen)
10.08.2015 13:52:18
Offline

Re: Motorka při přidání plynu "syčí"

ABik psal:

...dovolil bych si připomenout aféru "spojka-blikačka"...

no jo, to jsem taky čuměl, jaká detektivka se dá uvařit z prdu idontknow bigsmile


... vesnickej kluk a stále celkem spokojenej parchant ...
bubák (Člen)
10.08.2015 14:41:07
Offline

Re: Motorka při přidání plynu "syčí"

Možná by taky nebylo od věci říct i tady ten drobnej detail, že jsi s tim před tím záhadným syčením nejdřív mrdnul o zem cool
http://www.motorkari.cz/tema/?t=178583


nedůvěřuju velbloudům, a všeobecně nikomu, kdo dokáže týden nepít !
tomas9405 (Nový člen)
10.08.2015 15:55:01
Offline

Re: Motorka při přidání plynu "syčí"

surprised ... sem jsem to nepsal z toho důvodu, že v momentě, kdy si přečtete že motorka spadla, všechny úvahy půjdou tím směrem, že něco prasklo, uvolnilo se atd. ... A já jsem nevěděl-nevím jestli ten zvuk není běžný projev a já jen nemám slyšiny ... tolik k mojí obhajobě :D ... večer vyzkouším tipy z druhého fóra a dám vědět, co jsem zjistil

Ondráš (Člen)
10.08.2015 16:32:30
Offline

Re: Motorka při přidání plynu "syčí"

tomas9405 psal:

surprised ... sem jsem to nepsal z toho důvodu, že v momentě, kdy si přečtete že motorka spadla, všechny úvahy půjdou tím směrem, že něco prasklo, uvolnilo se atd. ...

Myslim, ze mistni docela podcenujes.headshake

Kdyz jdes k doktoru tak mu taky reknes vsechno a ne ze neco zatajis, abys neovlinoval jeho uvazovani, ne?help


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
corimec (Člen)
10.08.2015 16:39:25
Offline

Re: Motorka při přidání plynu "syčí"

To jsem zvědavej s čim přijdeš z toho druhýho forasmile1rady typu zmyje pod nádrží fakt pomůžougood

Banditatom (Člen)
10.08.2015 16:49:31
Offline

Re: Motorka při přidání plynu "syčí"

corimec psal:

To jsem zvědavej s čim přijdeš z toho druhýho forasmile1rady typu zmyje pod nádrží fakt pomůžougood

...zmija to nebude videl bych to na sycka motorovehoevil


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
Koldan (Člen)
10.08.2015 18:18:12
Offline

Re: Motorka při přidání plynu "syčí"

Americkej psal:

Tak snad to hodil na centrál a vytočil motor napřed na neutrál a potom s 2/3 kvaltem. To by měl poznat i retarda. smokin

a tos řek hesky brogood


Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)
VikecB12 (Člen)
10.08.2015 18:21:57
Offline

Re: Motorka při přidání plynu "syčí"

Tak jestli to dela po mrdnuti vo zem,tak bude nějak rozskočenej airbox,nebo někerý hrdlo ke fstřiku,nebo nějaka hadica do airboxu vedoucí,nebo klidně vyskočenej vzduchovej filtr  a nebo podobnej problem na straně vyfuku... Ale po siti ti s takovou kokotinou asi nikdo neporadi...


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
corimec (Člen)
10.08.2015 18:49:29
Offline

Re: Motorka při přidání plynu "syčí"

At to hodí na centrál jak psal Americkej,jeden bude točit heftem a druhej chodit s fonendoskopem v uších kolem motorky a musej to najítcoolgood

marezara (Nový člen)
16.08.2015 14:32:57
Offline

Re: Motorka při přidání plynu "syčí"

tomas9405 psal:

Ahoj,
hned na úvod, ... mám bandita ani ne týden a je to moje první velká motorka, takže se pořád seznamujeme a nevím co je u ní běžné-standardní a co ne.
   Ale připadá mi, že když přidávám za jízdy plyn, tak se někde z pod nárže začne ozývat "syčení". Chci se zeptat jestli se s tím už někdo setkal, nebo je to normální jev. Díky za odpovědi Tomáš.

Syčí to protože máš vytahanou řetězovku. Chce to novou sadu,dělalo mi to také.

vorel (Člen)
16.08.2015 16:59:15
Offline

Re: Motorka při přidání plynu "syčí"

Syčí a kroutí se?


řikám si hurikán

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr