Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Technická poradna » 3 valce

bamapo2 (Nový člen)
18.06.2007 10:23:17
Offline

3 valce

cest ,

mam bandit 600 96, v so jsem jel na vyjizdku, nedojel jsem daleko .....badsmile2smile2

motorka jela na 3 valce, po odstaveni kapal ze vzduchoveho filtru benzin, kdyz jsem to rozdelal, byl vzduchac naprosto plny benalu .....help

nevite nekdo co s tim kuuua je?

Billy (Člen)
18.06.2007 11:16:40
Offline

Re: 3 valce

bamapo2 psal:

cest ,

mam bandit 600 96, v so jsem jel na vyjizdku, nedojel jsem daleko .....badsmile2smile2

motorka jela na 3 valce, po odstaveni kapal ze vzduchoveho filtru benzin, kdyz jsem to rozdelal, byl vzduchac naprosto plny benalu .....help

nevite nekdo co s tim kuuua je?

a nemas palivovej kohout na na PRI ?


" Co to děláte?? Provádím vtipný úhybný manévr "
http://www.youtube.com/watch?v=UKzNVMzQy4w
bamapo2 (Nový člen)
18.06.2007 11:27:15
Offline

Re: 3 valce

ne, tohle me take napadlo, kohout byl normalne na rezerve........ jak funguje palivovy kohout? dodava palivo normalne samospadem? napadlo me jestli v karburatoru neni nejaky ventil co zabranuje vyteceni benzinu kdyz je motor mimo provoz pokazeny a benzin stale tece ...... bohuzel mel jsem chytrou knihu o bandakach ale nekde jsem ji potratil .....

Filous (Člen)
18.06.2007 11:33:04
Offline

Re: 3 valce

bamapo2 psal:

ne, tohle me take napadlo, kohout byl normalne na rezerve........ jak funguje palivovy kohout? dodava palivo normalne samospadem? napadlo me jestli v karburatoru neni nejaky ventil co zabranuje vyteceni benzinu kdyz je motor mimo provoz pokazeny a benzin stale tece ...... bohuzel mel jsem chytrou knihu o bandakach ale nekde jsem ji potratil .....

...palivovej kohout na B je pottlakovej, tzn. dyš motor nebježí a kohout je na on nebo res, nic neteče, pouze při poloze pri teče samospádem...myslim, že máš problém s jehlovejma ventilkama f karbcích nebo spíš jen s tym jednim a to u válce, kterej nebježí a plní se ti karburátor i při plný plovákový komoře, tym pádem ti natejká benzin do érboksu i válců, ulejvá se ti svíce a nepálí...


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Loser (Administrator)
18.06.2007 11:34:11
Offline

Re: 3 valce

He, to ja jsem nekde potratil velkej technicak a nemuzu ho najit. A to potrebuju jit do konce mesice na technickouidontknowbadbadsmile2


I'm a loser baby, so why don't you kill me....
MartysN6 (Člen)
18.06.2007 11:56:46
Offline

Re: 3 valce

Loser psal:

He, to ja jsem nekde potratil velkej technicak a nemuzu ho najit. A to potrebuju jit do konce mesice na technickouidontknowbadbadsmile2

fakt loser bigsmile

Loser (Administrator)
18.06.2007 12:00:30
Offline

Re: 3 valce

MArtys, kde si to pneu muzu vyzvednout?idontknow


I'm a loser baby, so why don't you kill me....
KOVAL (Člen)
18.06.2007 21:20:00
Offline

Re: 3 valce

http://www.suzukibandit.cz/openforum/vi … hp?id=2490
"O" kroužek kolem jehlovýho ventilu,ale pokud máš benálu plnej airbox tak už sem viděl i v pussy tu membránu v palivovým kohoutu. Vodpoj benzinovou hadičku vod kohoutu a v poloze ON nebo RES nesmí týct benzín,jestli teče je v pussy ta membrána v kohoutu...

bamapo2 (Nový člen)
19.06.2007 12:12:16
Offline

Re: 3 valce

to koval:

tiky za info, tohle jsem udelal a benal vesele tekl jakoby se nechumelilo ......nevedel jsem zda je to ok ci nikoliv...., taky jsem se podival na vika od karburatoru, pod tema vikama byly membrany, vsechny byly suche jen nad jednu se dostal benal.....myslel jsem ze je praskla ale nenasel jsem nic,   ok  podivam se na tu membranu v palivem ventilu

sonyk (Člen)
19.06.2007 12:29:07
Offline

Re: 3 valce

toz bandaska stala asi 3 tejndy bez jezdeni vytlacim ven zapnu pri obuju se chvilku pockam-> startuju-> moto chyta prepinam na on nechavam sitic beru bundu helmu rukavice tlacim moto ze vrat zaviram vrata a vyrazim.pridam plym moto skita a brbla jako kdyby sla na tri vlace.a takhle to delalo 3km nez sem dojel k pumpe tam sem dotankoval zase nastartoval jedu a furt to sami rikam co je tak jedu zpatky 3km domu tam chvilku stavim vokoukavam to a rikam zkusim este chvilku ujedu dalsi 3km a moto pohoda uz to svisti.

je mozny ze jak to dlouho stalo ze to nejak blbe bralo benzin nebo to bylo studeny ci tak nejak?


Když řve motorka,je nebe..Když ženská,tak peklo!www.sonyk.ic.cz
bamapo2 (Nový člen)
19.06.2007 12:54:53
Offline

Re: 3 valce

ne ne, stanim to urcite neni, jezdim velmi casto, a pomerne dlouhe streky .....

.... stalo se to najednou, tzn. je to urcite zavada nekde, ta mambrana me pripada nejlogictejsi .... zatimsurprised

sonyk (Člen)
19.06.2007 13:01:47
Offline

Re: 3 valce

toz ja ti neradim ja se ptamsmile1


Když řve motorka,je nebe..Když ženská,tak peklo!www.sonyk.ic.cz
Kelly01 (Člen)
19.06.2007 15:37:13
Offline

Re: 3 valce

je to úplně normální..


God Save The Queen!
Ondráš (Člen)
20.06.2007 14:03:01
Offline

Re: 3 valce

sonyk psal:

toz bandaska stala asi 3 tejndy bez jezdeni vytlacim ven zapnu pri obuju se chvilku pockam-> startuju-> moto chyta prepinam na on nechavam sitic beru bundu helmu rukavice tlacim moto ze vrat zaviram vrata a vyrazim.pridam plym moto skita a brbla jako kdyby sla na tri vlace.a takhle to delalo 3km nez sem dojel k pumpe tam sem dotankoval zase nastartoval jedu a furt to sami rikam co je tak jedu zpatky 3km domu tam chvilku stavim vokoukavam to a rikam zkusim este chvilku ujedu dalsi 3km a moto pohoda uz to svisti.

je mozny ze jak to dlouho stalo ze to nejak blbe bralo benzin nebo to bylo studeny ci tak nejak?

A nezapomněl si po rozjezdu stahnout ten sytič?


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr