Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Diskuze » Kucí...bandit 2x....

takyBANDIT (Nový člen)
26.11.2015 21:48:28
Offline

Kucí...bandit 2x....

ahoj...zvážil jsme koupi dálší své moto a jsme rozhodnut pro bandit 1200S..oba dva jsou v TASSU motobazru leč bohužel je mají prý v zimní garáži a je nutné být vážný zájemce aby je vytáhli na světlo....potřebuji radu podle foto...třeba..tenhle nemá origo toto či toto...dík....

http://www.motocentrum-tass.cz/nabidka- … 95369.moto

http://www.motocentrum-tass.cz/nabidka- … 92009.moto

třeba z vás zkušených někdo se tam i byl podívat a viděl je když je měli na krámě...hodlám se tam jet podívat al za každou radu budu rád..Mirek

Banditatom (Člen)
26.11.2015 21:56:34
Offline

Re: Kucí...bandit 2x....

Ta motorka je nemocna....neco ji vyrostlo okolo svetla....asi nadorevil


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
takyBANDIT (Nový člen)
26.11.2015 22:53:25
Offline

Re: Kucí...bandit 2x....

no já vím....já měl před tím taky moto s nádoremsmile1tak aspoň trošku zakrejt potřebujusmile1

Filous (Člen)
27.11.2015 07:49:41
Offline

Re: Kucí...bandit 2x....

...voba vypadaj hodně dobře, stříbrňák je v naprostym origu, vypadá jako voňafka, jen má lechce voprejskaný ventilový víko na levý straně, ale vopčas má japonec vodfláklej lak na motoru a při mytí wapkou se to loupne, to bych neviděl jako tragédiji, pokuť to nejni vorvaný při pádu, ale i dyby bylo a byl vopravovanej, tag to vypadá dobře udělaný, to je muj favorit, bo černej je K1 a ty mívali problém s chutí na volej díky ovalitě válců, může bejt a nemusí, riziko tam je...no a uš ho něgdo lechce tunil, viz. leštěný lemy a laufu, někomu se to líbí nekomu ne...já bych bral stříbrnýho, ooriginál se dycky líp upravuje k vobrazu svýmucool


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
XJelen (Člen)
27.11.2015 08:18:45
Offline

Re: Kucí...bandit 2x....

Stříbrný esko bylo dycky nejvíc! good
Tenhle vypadá opravdu jak opečovávaný mazlík. Žádná chybka good
Sice tě nejspíš budou za chvíli čekat kotouče, rozvoďák apod. protože nedělám si iluze, že to někdo v 60tis před prodejem dělal, ale to platí všeobecně u mašin s tímhle číslem na tachometru. Zas na druhou stranu to nikdo nestáčel, to by tam dal 45 good


Strýcfajtr !!!
Inženýrek (Člen)
27.11.2015 10:21:20
Offline

Re: Kucí...bandit 2x....

Tu stříbrnou tam myslím nechával kamarád, tak se voptám co a jak.


* Je těžké býti kokotem, konkurence je veliká. *
* Žíj abys jezdil, jezdi abys žil! *
Inženýrek (Člen)
27.11.2015 10:30:52
Offline

Re: Kucí...bandit 2x....

Inženýrek psal:

Tu stříbrnou tam myslím nechával kamarád, tak se voptám co a jak.

Tak to není vona.


* Je těžké býti kokotem, konkurence je veliká. *
* Žíj abys jezdil, jezdi abys žil! *
takyBANDIT (Nový člen)
27.11.2015 10:44:38
Offline

Re: Kucí...bandit 2x....

tyhle dva jsou z dovozu...klasika asi IT....s tassem by neměl být problém..tchán tam kupoval hodnu...letos na jaře švagrová taky hondu ..známej tam kupoval minulej rok bandita 1200....takže s ojetin od nich nebojím....no jen co bude čas tak se na tyhle dva jedu mrknout..vychytat suchou silnici udělat projížďku tak snad si vyberu...

Lubošek (Člen)
27.11.2015 10:59:20
Offline

Re: Kucí...bandit 2x....

XJelen psal:

Stříbrný esko bylo dycky nejvíc! good
Tenhle vypadá opravdu jak opečovávaný mazlík. Žádná chybka good
Sice tě nejspíš budou za chvíli čekat kotouče, rozvoďák apod. protože nedělám si iluze, že to někdo v 60tis před prodejem dělal, ale to platí všeobecně u mašin s tímhle číslem na tachometru. Zas na druhou stranu to nikdo nestáčel, to by tam dal 45 good

evil a že tys ho prodal, když je nejvíc, komikubad a nejvíc je a bude vždycinky "limitka"goodevil


Byla doba, kdy sex byl bezpečný a motorky nebezpečné
XJelen (Člen)
27.11.2015 13:59:30
Offline

Re: Kucí...bandit 2x....

Lubošek psal:
XJelen psal:

Stříbrný esko bylo dycky nejvíc! good
Tenhle vypadá opravdu jak opečovávaný mazlík. Žádná chybka good
Sice tě nejspíš budou za chvíli čekat kotouče, rozvoďák apod. protože nedělám si iluze, že to někdo v 60tis před prodejem dělal, ale to platí všeobecně u mašin s tímhle číslem na tachometru. Zas na druhou stranu to nikdo nestáčel, to by tam dal 45 good

evil a že tys ho prodal, když je nejvíc, komikubad a nejvíc je a bude vždycinky "limitka"goodevil

Tobě to budu vykládat bigsmile komiku bigsmile přijeď mi to říct do vočí evil


Strýcfajtr !!!
VikecB12 (Člen)
27.11.2015 15:58:11
Offline

Re: Kucí...bandit 2x....

Ty peníze bych za 01 nedal. Tam bych se bavil vo ceně max 55tisíc. A kvuli tomu oleju bych si ho už nekoupil vubec. Ze čtyř 01ček co nám prošli rukama v Orlovské partii nám tři žrali/žerou volej a to tak,že dvoum už fakt hodně. Vejlet do alp se rovná minimálně litr voleja na každýho soudruha a to vyjedou s plným volejoznakem a vrátí se nasuchu,takže to bude kolem litru na tisíc. Je fakt,že Mara má najeto kolem kila a Roman kolem osumdesáti,ale takhle žrat byto prostě nemělo. Takže z těch dvou bych vzal stříbrnáka. 
Kecám,vysral bych se na něho a koupil kulta a za ušetřenej peníz bych koupil ohlinsa dozadugoodbigsmile


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Jarin (Člen)
27.11.2015 19:10:38
Offline

Re: Kucí...bandit 2x....


...jezdím tak,abych se vždy vrátil ve zdraví
corimec (Člen)
27.11.2015 19:12:54
Offline

Re: Kucí...bandit 2x....

01 je za ty prachy opravdu drahá.Taky bych šel do stříbrný.Jinak,já mám taky 01 a co tam naleju to i vypustim aniž bych něco dolejval.Halt čim blbější sedlák tim větší erteplegood

andre.marek (Člen)
27.11.2015 19:24:53
Offline

Re: Kucí...bandit 2x....

Není ta pravá strana nějaká podřená... idontknow
Na to že má byt v TOP stavu a nebouraná?

Jarin (Člen)
27.11.2015 19:34:06
Offline

Re: Kucí...bandit 2x....

andre.marek psal:

Není ta pravá strana nějaká podřená... idontknow
Na to že má byt v TOP stavu a nebouraná?

surprisedco to meleš za blbosti??idontknow
idontknow


...jezdím tak,abych se vždy vrátil ve zdraví
corimec (Člen)
27.11.2015 19:34:57
Offline

Re: Kucí...bandit 2x....

Jo je pěknágoodakorát za měsíc bude zase o rok sttaršíbada už ti ty prachy za to nikdo nedábad

andre.marek (Člen)
27.11.2015 19:48:14
Offline

Re: Kucí...bandit 2x....

Jarin psal:
andre.marek psal:

Není ta pravá strana nějaká podřená... idontknow
Na to že má byt v TOP stavu a nebouraná?

surprisedco to meleš za blbosti??idontknow
idontknow

Nevím, jak je tam detail na pravou stranu motoru tak to víko a plastový kryt mají takové podezřelé šmouhy surprised... Ale třeba to jen fotka mate. redface

Banditatom (Člen)
27.11.2015 20:13:10
Offline

Re: Kucí...bandit 2x....

Bud je to jen svetelny klam ale prava strana nadrze se podle fotky jevi jebla....


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
Jarin (Člen)
27.11.2015 20:28:17
Offline

Re: Kucí...bandit 2x....

Banditatom psal:

Bud je to jen svetelny klam ale prava strana nadrze se podle fotky jevi jebla....

idontknow...nejspíše to asi bude poskládáno z více kusů a vyváleno někde ve škarpě....surprised


...jezdím tak,abych se vždy vrátil ve zdraví
Banditatom (Člen)
27.11.2015 20:46:51
Offline

Re: Kucí...bandit 2x....

Jarin psal:
Banditatom psal:

Bud je to jen svetelny klam ale prava strana nadrze se podle fotky jevi jebla....

idontknow...nejspíše to asi bude poskládáno z více kusů a vyváleno někde ve škarpě....surprised

Cti co jsem psal..podle prvni fotky to fakt vypada ze nadr v miste sedla je smuchlana ale muze to delat jen svetlo a to jsem psal....nepadlo ani slovo o tom ze je to zvalenina....


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
osiris (Člen)
27.11.2015 23:21:48
Offline

Re: Kucí...bandit 2x....

...to není přece 06, to je rok 04 nebo níž surprised


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Jarin (Člen)
28.11.2015 07:45:41
Offline

Re: Kucí...bandit 2x....

osiris psal:

...to není přece 06, to je rok 04 nebo níž surprised

Koukám jako blázensurprisedAniž by někdo viděl moto v reále a velký TP/r.v.06,model 05/,tak je spousta názorů a zpochybňování,že tomu tak není.bad
Ano,dnes se dá koupit různé dreky na inzerát.Záleží,jak moc ten dotyčnej mlží a lže.idontknow
Jenže to nemám zapotřebí.Co mám v inz.,to platígoodZa tím si stojím.Jinak pro Osiho.Divíš se,že návštěvnost fora "suzuki-gsx"jde do kopru.Taky jsem tam byl a nedivím se tomu.Tu to alespoň trochu žije,ale kloudné odpovědi -viz pneu-se stejně  nedočkáš.surprised


...jezdím tak,abych se vždy vrátil ve zdraví
VikecB12 (Člen)
28.11.2015 08:38:38
Offline

Re: Kucí...bandit 2x....

06 to muže byt tak maximálně uvedeno do provozu. Vyrobeno to bude maximálně do roku 05.
Další věc proč to nikdo ještě nekoupil sou ty domrvený kotouče. To nepochopím,že někdo takhle dojebe origo kotouče,kerejm nic není-takhle se přenýtovávají starý vytlučený na kerejch sou v řiti čepy a každej ví,že to není voprava nadlouho,takže tímhle tuzingem sis akorát zadělal na problém do budoucna a jeho řešení je finančně dost náročný.


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Banditatom (Člen)
28.11.2015 08:50:08
Offline

Re: Kucí...bandit 2x....

VikecB12 psal:

06 to muže byt tak maximálně uvedeno do provozu. Vyrobeno to bude maximálně do roku 05.
Další věc proč to nikdo ještě nekoupil sou ty domrvený kotouče. To nepochopím,že někdo takhle dojebe origo kotouče,kerejm nic není-takhle se přenýtovávají starý vytlučený na kerejch sou v řiti čepy a každej ví,že to není voprava nadlouho,takže tímhle tuzingem sis akorát zadělal na problém do budoucna a jeho řešení je finančně dost náročný.

Tohle jsem taky nejak nepochopil a jeste v 11tis!!!kdyz uz tak origo sundat dat do regalu a koupit nove ale prenytovat temer nejete kotouce....


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
4Fun.cz (Člen)
28.11.2015 09:04:12
Offline

Re: Kucí...bandit 2x....

Ta stříbrná vypadá fajně.Mám tu samou. Ale trochu drahá teda......idontknow


Lopatkou mezi kulky,nebo kulku mezi lopatky??
čury (Člen)
28.11.2015 09:21:40
Offline

Re: Kucí...bandit 2x....

Ano, je to max K5 (černé unašeče kotoučů), ale já mám na K5 už panceřované orig. hadice (mám ale limitku..)

osiris (Člen)
28.11.2015 11:46:56
Offline

Re: Kucí...bandit 2x....

Jarin psal:
osiris psal:

...to není přece 06, to je rok 04 nebo níž surprised

Koukám jako blázensurprisedAniž by někdo viděl moto v reále a velký TP/r.v.06,model 05/,tak je spousta názorů a zpochybňování,že tomu tak není.bad
Ano,dnes se dá koupit různé dreky na inzerát.Záleží,jak moc ten dotyčnej mlží a lže.idontknow
Jenže to nemám zapotřebí.Co mám v inz.,to platígoodZa tím si stojím.Jinak pro Osiho.Divíš se,že návštěvnost fora "suzuki-gsx"jde do kopru.Taky jsem tam byl a nedivím se tomu.Tu to alespoň trochu žije,ale kloudné odpovědi -viz pneu-se stejně  nedočkáš.surprised

...mně je to jedno, neber to prosím nijak zle, nechci tě napadat good, ale vždyť rok 05 je už feceliftovanej model vypadající jinak, kterej ten tvůj ještě není ...to by musel někdo tu motorku (pokud by to byl dovoz) při přihlašování, díky známosti na úřadě, "omladit" nebo zapsat "do provozu"
...na gsx je bohužel nepoměrně míň "uživatelů" než tady a když vezmeme v potaz, že určitý procento registrovanejch nepíše (jak tam, tak tady), tak tady má ještě pořád kdo psát, tam už ale při tom "nízkým" (v poměru s místním fórem) počtu registrací statisticky vyjde poměr píšících na 0,0prd smile1 ...ten poměr proti zdejším registracím je tak 100:1


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Jarin (Člen)
28.11.2015 12:48:13
Offline

Re: Kucí...bandit 2x....

VikecB12 psal:

06 to muže byt tak maximálně uvedeno do provozu. Vyrobeno to bude maximálně do roku 05.
Další věc proč to nikdo ještě nekoupil sou ty domrvený kotouče. To nepochopím,že někdo takhle dojebe origo kotouče,kerejm nic není-takhle se přenýtovávají starý vytlučený na kerejch sou v řiti čepy a každej ví,že to není voprava nadlouho,takže tímhle tuzingem sis akorát zadělal na problém do budoucna a jeho řešení je finančně dost náročný.

??smile1smile1headshakeheadshake
....nikdo netvrdí,že je to model 06.Ano ,ten je již trochu jiný,ale stále vzduch/olej.Je to model 05,výroba popř.reg.06.
Uzavírám debatu.beerbeerčus


...jezdím tak,abych se vždy vrátil ve zdraví
Jarin (Člen)
28.11.2015 12:51:07
Offline

Re: Kucí...bandit 2x....

http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/4868_obraz0827.jpg


Jarin psal:
VikecB12 psal:

06 to muže byt tak maximálně uvedeno do provozu. Vyrobeno to bude maximálně do roku 05.
Další věc proč to nikdo ještě nekoupil sou ty domrvený kotouče. To nepochopím,že někdo takhle dojebe origo kotouče,kerejm nic není-takhle se přenýtovávají starý vytlučený na kerejch sou v řiti čepy a každej ví,že to není voprava nadlouho,takže tímhle tuzingem sis akorát zadělal na problém do budoucna a jeho řešení je finančně dost náročný.

??smile1smile1headshakeheadshake
....nikdo netvrdí,že je to model 06.Ano ,ten je již trochu jiný,ale stále vzduch/olej.Je to model 05,výroba popř.reg.06.
Uzavírám debatu.beerbeerčus

http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/4868_obraz0826.jpg

...jezdím tak,abych se vždy vrátil ve zdraví
VikecB12 (Člen)
28.11.2015 13:31:57
Offline

Re: Kucí...bandit 2x....

No vidíš,datum registrace 06,to ti nikdo nebere. Ale varábělo se to v 04,max začátek 05. pak už byla limitka označená Z....
Je mě to jedno,měl sem je fšechny a nejlepší byl nejstarší...


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
pepa (Člen)
28.11.2015 13:57:25
Offline

Re: Kucí...bandit 2x....

ten se objevuje v inzerci přes rok... idontknow
nevím co si o tom myslet


GSX 1400 K7
corimec (Člen)
28.11.2015 14:22:12
Offline

Re: Kucí...bandit 2x....

pepa psal:

ten se objevuje v inzerci přes rok... idontknow
nevím co si o tom myslet

Že se mu nechce s cenou dolubigsmile

takyBANDIT (Nový člen)
28.11.2015 14:45:54
Offline

Re: Kucí...bandit 2x....

ten černej vypadá pěkně..ale cena je víc nad limit než mám...a navíc já vážně chci S-ko....banditů je na prodej celkem dost u nás..ať soukromých či bazar....horší to je se stavem...

takyBANDIT (Nový člen)
28.11.2015 21:09:12
Offline

Re: Kucí...bandit 2x....

a nebo jsem koukal po tomto....ale tenhle bazar vubec neznám

http://www.tipmoto.com/motorky/suzuki/2 … andit.html

Ice (Člen)
30.11.2015 21:40:55
Offline

Re: Kucí...bandit 2x....

XJelen psal:

Stříbrný esko bylo dycky nejvíc! good
Tenhle vypadá opravdu jak opečovávaný mazlík. Žádná chybka good
Sice tě nejspíš budou za chvíli čekat kotouče, rozvoďák apod. protože nedělám si iluze, že to někdo v 60tis před prodejem dělal, ale to platí všeobecně u mašin s tímhle číslem na tachometru. Zas na druhou stranu to nikdo nestáčel, to by tam dal 45 good

Mám 01 s 45t. A světe div se, bez stáčení... smokin


Když už v hlavě něco máte, snažte se to používat!
tachec (Člen)
01.12.2015 06:42:46
Offline

Re: Kucí...bandit 2x....

corimec psal:
pepa psal:

ten se objevuje v inzerci přes rok... idontknow
nevím co si o tom myslet

Že se mu nechce s cenou dolubigsmile

...nebo spíš, že se mu to nechce prodat idontknow


▀▄▀▄▀▄...sem se to nemělo nikdy dostat...▄▀▄▀▄▀
corimec (Člen)
01.12.2015 08:20:46
Offline

Re: Kucí...bandit 2x....

Ice psal:
XJelen psal:

Stříbrný esko bylo dycky nejvíc! good
Tenhle vypadá opravdu jak opečovávaný mazlík. Žádná chybka good
Sice tě nejspíš budou za chvíli čekat kotouče, rozvoďák apod. protože nedělám si iluze, že to někdo v 60tis před prodejem dělal, ale to platí všeobecně u mašin s tímhle číslem na tachometru. Zas na druhou stranu to nikdo nestáčel, to by tam dal 45 good

Mám 01 s 45t. A světe div se, bez stáčení... smokin

Ja takysmokin

Mour (Člen)
01.12.2015 09:00:39
Offline

Re: Kucí...bandit 2x....

Já mám 98 s 52 bigsmile

Ice (Člen)
01.12.2015 09:56:45
Offline

Re: Kucí...bandit 2x....

A to jsem si myslel, že já jezdím málo... bigsmile


Když už v hlavě něco máte, snažte se to používat!
VikecB12 (Člen)
01.12.2015 15:31:41
Offline

Re: Kucí...bandit 2x....

Mour psal:

Já mám 98 s 52 bigsmile

no vono to bude spíš stopadesátdva... Kluci,když sem prodával mojí K6,tak měla najeto 42tisíc a v podstatě nebyla nikde známka vopotřebení,ať už na laku nádrže,nebo nějak vošoupaný držáky stupaček,nebo nedejsatan rantl na předních kotoučích,takže pokud někdo má proleštěnej lak na nádrži na podklad,stupačky vošmatlaný pomalu na hliník a na kotoučích je vidět vokem rantl,tak prostě nemá padesát tisíc najeto.
Tym teď nemyslím konkrétně Mourobajk,ale fševobecně.
No a nynější Adventuru sem koupil s 40tisícama,teďka tam je 70 a není vidět žádná změna,za těch třicet tisíc km,takže myslím,že by mohla vypadat stejně i v kile,nebo stopadesáti.... No a na starcovi je nahrkanejch několik set tisíc km a je mu to uplně jedno(minimálně 200tisíc,spíš ale ještě víc,bohužel má tacho jen do kilasmile2)


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Banditatom (Člen)
01.12.2015 16:15:10
Offline

Re: Kucí...bandit 2x....

To vikecej: cece zrovna ty kotouce bych jako ukazat stavu nejak nebral....koupil jsem gsx s 39tis ted ma 60tis ale pica jsem koupil debilni desky a za rok jsem kotouce vyhodil....desky nadelali tolik ryh ze se s tim uz nedalo jezdit....


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
takyBANDIT (Nový člen)
08.12.2015 21:09:56
Offline

Re: Kucí...bandit 2x....

tak tu máme nějakého adepta...sice ne kapota ale ...není to někdo odsud?cena se mě zdá větší..ale problém bych s tím neměl....

http://www.motorkari.cz/motobazar/motor … 72711.html

Petr J. (Člen)
08.12.2015 21:23:51
Offline

Re: Kucí...bandit 2x....

...konečně N-ko...good

takyBANDIT (Nový člen)
08.12.2015 21:26:42
Offline

Re: Kucí...bandit 2x....

konečněsmile1a odsud nevíš jestli je....?

VikecB12 (Člen)
08.12.2015 21:33:09
Offline

Re: Kucí...bandit 2x....

Pěknejgood
Neznám...


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
4Fun.cz (Člen)
08.12.2015 22:36:16
Offline

Re: Kucí...bandit 2x....

Myslím že nikdo votsud idontknow


Lopatkou mezi kulky,nebo kulku mezi lopatky??
Mour (Člen)
09.12.2015 07:48:18
Offline

Re: Kucí...bandit 2x....

K.a.s.y.m. (Člen)
09.12.2015 09:10:01
Offline

Re: Kucí...bandit 2x....

já bych si tam nechal natočit hlavně 50000 km ať má  jako ostatní v inzerátech bigsmile


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
VikecB12 (Člen)
09.12.2015 21:32:00
Offline

Re: Kucí...bandit 2x....

Mour psal:

bigsmile ...já bych volil tohoto:

http://www.motorkari.cz/motobazar/motor … 71944.html

goodgoodgood


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Kelly01 (Člen)
09.12.2015 21:39:59
Offline

Re: Kucí...bandit 2x....

Ty motorky v podstatě nic nenajezdísmile1

Každej to má z DE kde to stálo v garáži nevyužité, v podstatě nejeté a vždycky je to druhý majitelbigsmile


God Save The Queen!
Kelly01 (Člen)
09.12.2015 21:40:35
Offline

Re: Kucí...bandit 2x....


God Save The Queen!
Kelly01 (Člen)
09.12.2015 21:42:41
Offline

Re: Kucí...bandit 2x....

Jo, a já to vždycky nejpozději ve 100000km rozstřelím, vynuluju tacháč a jedu nanovobigsmile


God Save The Queen!

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr