Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Technická poradna » Tankvak vs Horní kufr

wocasnak (Člen)
17.12.2015 21:18:55
Offline

Tankvak vs Horní kufr

Zdar borci. Zvažuji co pořídit. Zatím nejezdím daleko. A tankvaky jsou taky velké. Ale nedokážu si pždstavit, jak do něj něco pěchuji. Navíc zatím jezdím sám. Výhody a nevýhody?

huskyb12 (Administrator)
17.12.2015 22:12:29
Offline

Re: Tankvak vs Horní kufr

Tankvak na sedadle pro spolujezdce má obrovskou výhodu - stále budeš jezdit sám 😁


ale di, Ty brepto ...
wocasnak (Člen)
17.12.2015 22:24:03
Offline

Re: Tankvak vs Horní kufr

No myslel jsem na nádrž...

corimec (Člen)
18.12.2015 07:58:00
Offline

Re: Tankvak vs Horní kufr

Vyhodou tankvaku je jeho cena,která je nekolika nasobne menší než lešení s kufrem.
Mužeš ho pouzivat i zaroven jako batoh.Vetšina tankvaku je kompresní,tak se dá zvetšit jejich oběm.Do kufru muzes dat helmu,zamknout ho,sundat se da taky lehce a neteče to nej.Místo kufru se da taky použít válec.Záleží na vkusu každýho soudruha co se mu líbí a kolik má penezcoolHawk domluvil jsem.

corimec (Člen)
18.12.2015 08:05:02
Offline

Re: Tankvak vs Horní kufr

Jinak já bych volil variantu tankvak i kufrgoodsmokin

Mour (Člen)
18.12.2015 08:08:24
Offline

Re: Tankvak vs Horní kufr

Kufr má obrovskou výhodu, že po sbalení ho na nosič jednoduše přicvakneš a jedeš. good
Obrovská nevýhoda je, že je na motorce hnusný sick

Brašna na sedlo např. od Givi je elegantní řešení good

http://www.motoobchod.cz/brasna-na-sedl … cerna-20l/

VikecB12 (Člen)
18.12.2015 09:05:31
Offline

Re: Tankvak vs Horní kufr

Jakýkoliv zavazadlo na mašinu musí byt vodotěsný,jinak je to nepoužitelný. A vodotěsnej tankáč,nebo boční brašny sou za stejný love,co kufr s nosičem...
Jezdil sem s vobyč tankáčem vot Lojzo dva roky na sportu,sám,většinou jen na víkend a šlo to,ale jak sem začal jezdit vedvou,tak je kufr nutnost. Nebo aspoň nosič a na něho pořádnej lodní pytel. Tankáč občas vezu i teďka,ale vždycky přemejšlím,co do něho dám,u čeho je mě jedno,že to bude vlhký...
A teďka se vozvou fšichni igelitkáři,keří budou remcat,že v igelitce je to fšechno naprosto oukej a v naprostym bezpečíbigsmile A pak dojedou na banditsraz a vytahnou si na převlečení tryčko,kerý je flekatý vod toho,jak igelitka prosakovalaevilbigsmile
Cenově je nejlepší lodní vak,pěkně velkej,vodotěsnej a za pár kaček(třeba ty rolovací z lujze) mrsknutej kurtem na zadní sedlo a fertiggood
Pak ale zjistíš,že maš vot kurtu,nebo nedejbože gumycuku vodrbanou podsedlovku,vod tankáče nádrž a nedejsatan začneš vejletit vedvou a pujdeš pro kufr.smokin


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Filous (Člen)
18.12.2015 10:41:58
Offline

Re: Tankvak vs Horní kufr

...tankvak 22l sem loni pořídil vot SW Motech na podkovu a nedam na něj dopustit, bo je pevně a hlavně rychle nasazenej/sundanej a co je pro mě nejdůležitější, neškrábe nádrž, páč se jí nedotýká na rozdíl vot starýho magnetickýho, kerej sem posledních deset let požíval enem jako sedlovou brašnu, dyš sem jel sám...stál sice mordu, ale sem spokojenej...f poctatě ho ale používam enem vo dovolenej a na cajky do deště, tzn. nemoky, návleky na boty, náhradní rukavice a pár píčovin, co potřebuju nebo chci mít po ruce a zabíraj místo jinde...do letoška sem na nosiči tahal válce, buďto rolovací 30l nebo zipovou 50tku, vobá vot Louise, ani do jednoho neteče...pakárna je do toho rovnat hadry, coš mě letos při 14ti denní dofče dost sralo, kór dyš seš každou noc jinde a proto sem sklopil uši a pořídil megahnusnej topkejsovej velkej kufrredface...na boku budu dál tahat pevný brašny Vannuci...


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
VikecB12 (Člen)
18.12.2015 12:07:44
Offline

Re: Tankvak vs Horní kufr

No tys teda dopadlevil Svět je v piču votočenej,Filousek má kufr na béčkuevilbigsmile
Jo,ty tankáče na podkovu sou super,ten bych bral,ale vodotěsnej. Mám zato,že SW a aji Givi to už dělá,ale cenově se to fakt blíží kufru.


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
K.a.s.y.m. (Člen)
18.12.2015 12:54:20
Offline

Re: Tankvak vs Horní kufr

já teda nevim jestli jsem tu základní otázku nepochopil blbě ale tankvak bych na místo kde je kufr nedával stejně tak jako bych nedával kufr na místo kde má být tankvak..takže si nejdřív ujasni kde to zavazadlo chceš mít a řešení se ti objeví samo.já vozim vodotěsnej vak na zadní sedačce a když jedu ve dvou tak vozim tašk od Lojza.Tankvak zcela vyjímečně když potřebuju jet podle mapy tak ho mám pod slídou.


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Jardel T (Člen)
18.12.2015 13:47:33
Offline

Re: Tankvak vs Horní kufr

zkoušel jsem tankvak, lodní vak a mám i kufr a nejlepší řešení je mít vzadu kufr, když jedeš někam dál, tak hodíš dozadu nebo na kufr lodní vak a máš místa kopec, v Alpách jsem měl tankvak a kufr a při každém čepování ho sundávat bylo na nic, do Rumunska jsem jel už s kufrem a lodním vakem a byla to pohoda, tři dny nám chcalo a všechny věci jsem měl suchý


Nejvíc na životě miluji tu rozmanitost - každý den mě nasere někdo jiný
Filous (Člen)
18.12.2015 14:05:40
Offline

Re: Tankvak vs Horní kufr

VikecB12 psal:

No tys teda dopadlevil Svět je v piču votočenej,Filousek má kufr na béčkuevilbigsmile
Jo,ty tankáče na podkovu sou super,ten bych bral,ale vodotěsnej. Mám zato,že SW a aji Givi to už dělá,ale cenově se to fakt blíží kufru.

...taky aby nebyli za ty prachyidontknow ...sem se při placení kroutil jag hovno z proutíbigsmile ...a s tym kufrem to holt ten tejden nebo dva v roce ňák vydržimidontknow ...esi mi teda něgde neupadne, páč sem byl mimořádně lakomej a koupil sem místo Giviny za bůra, ňákou mrdku nejspíš činckou za litr i s plotnoubigsmile ...tutok: http://www.azmoto.cz/index.php?id_produ … er=product

...sice sem jich pár montoval a nigdo mi zatím hubu nerozbil, ale já sem smolařsmile2


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
corimec (Člen)
18.12.2015 15:32:35
Offline

Re: Tankvak vs Horní kufr

Taky jsem měl činskej kufr,ale jakmile jsem překročil 100km/h tak se otevřelsmile1hned mi bylo jasný proč to někteří motorkáři maj omotaný gumycukembigsmile

Kožak (Člen)
18.12.2015 16:51:56
Offline

Re: Tankvak vs Horní kufr

wocasnak psal:

No myslel jsem na nádrž...

dej si tam co chcešbigsmile...ale ty magnetický chytaj pilinky a drbou nádrž..


MRDAT!!!
K.a.s.y.m. (Člen)
18.12.2015 16:57:42
Offline

Re: Tankvak vs Horní kufr

corimec psal:

Taky jsem měl činskej kufr,ale jakmile jsem překročil 100km/h tak se otevřelsmile1hned mi bylo jasný proč to někteří motorkáři maj omotaný gumycukembigsmile

máš tam rychlost 90 tak co tim jezdíš přes kilo bigsmile  bigsmile  bigsmile


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
corimec (Člen)
18.12.2015 17:29:38
Offline

Re: Tankvak vs Horní kufr

K.a.s.y.m. psal:
corimec psal:

Taky jsem měl činskej kufr,ale jakmile jsem překročil 100km/h tak se otevřelsmile1hned mi bylo jasný proč to někteří motorkáři maj omotaný gumycukembigsmile

máš tam rychlost 90 tak co tim jezdíš přes kilo bigsmile  bigsmile  bigsmile

To ani nevimidontknownedali k tomu návodbigsmile
Kazdopadne giwi  uz se neotvírágood

Petr J. (Člen)
18.12.2015 17:45:00
Offline

Re: Tankvak vs Horní kufr

...kufr musí být z hliníku...bigsmilegoodbigsmile

Filous (Člen)
18.12.2015 18:59:30
Offline

Re: Tankvak vs Horní kufr

corimec psal:

Taky jsem měl činskej kufr,ale jakmile jsem překročil 100km/h tak se otevřelsmile1hned mi bylo jasný proč to někteří motorkáři maj omotaný gumycukembigsmile

...no uvidim, já sebou vozim maks dvje trika a ňáký trencle a to si dyštag koupim gdekolif, ale pani bude f tom případě asi dost nasranábigsmilebigsmilebigsmile


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Kelly01 (Člen)
18.12.2015 19:20:54
Offline

Re: Tankvak vs Horní kufr

Má jinou velikostsurprised


God Save The Queen!
hlemejzd999 (Člen)
18.12.2015 19:38:10
Offline

Re: Tankvak vs Horní kufr

Vozím givi vzadu , dva válce , stan a ještě si pořídim givi tankvak na podkovu . Ta podkova je super good

http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/3046_fb_img_1450463561999.jpg

Nejlepší ovoce jsou cecky - samá dužina a žádný pecky 
Filous (Člen)
18.12.2015 19:38:19
Offline

Re: Tankvak vs Horní kufr

Kelly01 psal:

Má jinou velikostsurprised

...to takybigsmile


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Mour (Člen)
18.12.2015 20:37:46
Offline

Re: Tankvak vs Horní kufr

hlemejzd999 psal:

Vozím givi vzadu , dva válce , stan a ještě si pořídim givi tankvak na podkovu . Ta podkova je super good
http://www.suzukibandit.cz/openforum/up … 561999.jpg

..kurnik co tam vozis ? ...ja na tyden mel jen brasnu na sedle a v ni stan, spacak, nafukovaci matraci, bandit mikinu, gate, trenky, boty, fusky,pussy-viny na myti, slivku na dezinfekci a karticku goodbigsmile

Honzik8719 (Člen)
18.12.2015 21:12:36
Offline

Re: Tankvak vs Horní kufr

samotnýmu mě stačí na jak dlouho chci jeden superecht bágl z Pola

http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/2553_img_1831_01.jpg



kterej i v chcanci nijak extra neprochčije, maks trochu rohy zespoda od kola, ještě sem chtěl dělat nějakej podobnej drobnej nosič ala Filous abych tam ten stan neměl tak debilně položenej na hulváta na plastu, ale zatim sem to nijak hezky nevykoumal...ve dvou když náhodou jedu evil mám v záloze boční skoro pevný brašny vot Givi a co se nevejde do nich je zbytečný beztak jezdim nerad s čimkoli protože ta motorka pak funguje úplně jinak a stejne se nesvezu smokinredface

jo a už sem to sem určitě někam dával a tlačítko hledat tu není jen tak evilbigsmile


...relativní kochač...
wocasnak (Člen)
19.12.2015 16:46:34
Offline

Re: Tankvak vs Horní kufr

Dík za příspěvky a názory. good

VikecB12 (Člen)
19.12.2015 21:04:49
Offline

Re: Tankvak vs Horní kufr

Kurva hoši,když už takhle fotite mašiny u nějaké scenérie,tak je tam aspoň mějte celý a né aby vás mašina vot osky v kole níž nezajímalabigsmile


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
hlemejzd999 (Člen)
19.12.2015 21:43:42
Offline

Re: Tankvak vs Horní kufr

VikecB12 psal:

Kurva hoši,když už takhle fotite mašiny u nějaké scenérie,tak je tam aspoň mějte celý a né aby vás mašina vot osky v kole níž nezajímalabigsmile

tag de vo baťoch, gdo co vozí  né ? bigsmile


Nejlepší ovoce jsou cecky - samá dužina a žádný pecky 
Petr J. (Člen)
20.12.2015 16:41:53
Offline

Re: Tankvak vs Horní kufr

VikecB12 psal:

Kurva hoši,když už takhle fotite mašiny u nějaké scenérie,tak je tam aspoň mějte celý a né aby vás mašina vot osky v kole níž nezajímalabigsmile

...že to říkáš zrovna Ty, estéte...bigsmilebigsmile

VikecB12 (Člen)
20.12.2015 19:24:29
Offline

Re: Tankvak vs Horní kufr

Petr J. psal:
VikecB12 psal:

Kurva hoši,když už takhle fotite mašiny u nějaké scenérie,tak je tam aspoň mějte celý a né aby vás mašina vot osky v kole níž nezajímalabigsmile

...že to říkáš zrovna Ty, estéte...bigsmilebigsmile

ass
na tyhle základní věci se při focení snažím myslet a jak je vidět za poslední dva GSkalendáře,tak to asi funguje,jinak by se to lidem nelíbilo...


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Inženýrek (Člen)
20.12.2015 21:33:38
Offline

Re: Tankvak vs Horní kufr

VikecB12 psal:

Kurva hoši,když už takhle fotite mašiny u nějaké scenérie,tak je tam aspoň mějte celý a né aby vás mašina vot osky v kole níž nezajímalabigsmile

Přesně, motorku hezky doprostřed,hory hnedka nad motorku, jakoby taky doprostřed, silnici taky skoro na střed, ale zespoda, ještě ten strom vedle by tam moch bejt vidět a nejlíp, kdyby si ještě z druhý strany stoupla nějaká hezká náhodná kolemdoucí ať je tam všechno pěkně pohromadě.
evilbigsmile


* Je těžké býti kokotem, konkurence je veliká. *
* Žíj abys jezdil, jezdi abys žil! *
corimec (Člen)
20.12.2015 21:44:57
Offline

Re: Tankvak vs Horní kufr

Koukám,že je to tu zase samej Saudekbigsmilegood

VikecB12 (Člen)
20.12.2015 22:47:02
Offline

Re: Tankvak vs Horní kufr

corimec psal:

Koukám,že je to tu zase samej Saudekbigsmilegood

Jojo,samej zvrhlíkbigsmile


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Petr J. (Člen)
20.12.2015 23:55:38
Offline

Re: Tankvak vs Horní kufr

VikecB12 psal:

na tyhle základní věci se při focení snažím myslet a jak je vidět za poslední dva GSkalendáře,tak to asi funguje,jinak by se to lidem nelíbilo...

...GS kalendář bych rozhodně za měřítko nepovažoval...byl a je totiž dost strašný bigsmilebigsmile

Zdenek (Člen)
21.12.2015 05:53:43
Offline

Re: Tankvak vs Horní kufr

To Vikec...mě se GS kalendář zamlouvá, ale aby to nebylo tak strašný, chtělo by tam dodat fotku,,,, zabořenou motorku v kupě písku. Zdenek.bigsmilebigsmile

Filous (Člen)
21.12.2015 08:46:53
Offline

Re: Tankvak vs Horní kufr

VikecB12 psal:
Petr J. psal:
VikecB12 psal:

Kurva hoši,když už takhle fotite mašiny u nějaké scenérie,tak je tam aspoň mějte celý a né aby vás mašina vot osky v kole níž nezajímalabigsmile

...že to říkáš zrovna Ty, estéte...bigsmilebigsmile

ass
na tyhle základní věci se při focení snažím myslet a jak je vidět za poslední dva GSkalendáře,tak to asi funguje,jinak by se to lidem nelíbilo...

...ty děláš dvorního fotografa tomu GS spolku???surprised ...no to mě posersurprised ...chcu vidět to tvoje dílo, ňákej vodkaz............???


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Kelly01 (Člen)
21.12.2015 10:39:42
Offline

Re: Tankvak vs Horní kufr

Už jsem v jiným levelu, vozím lístek s adresou a výpis z lékařské kartycool


God Save The Queen!
XJelen (Člen)
21.12.2015 11:20:25
Offline

Re: Tankvak vs Horní kufr

Kelly01 psal:

Už jsem v jiným levelu, vozím lístek s adresou a výpis z lékařské kartycool

Já zas jedu autej, má to výhodu, vejdou se mi tam i vožralý kamarádi good


Strýcfajtr !!!
Lubošek (Člen)
21.12.2015 13:10:43
Offline

Re: Tankvak vs Horní kufr

XJelen psal:
Kelly01 psal:

Už jsem v jiným levelu, vozím lístek s adresou a výpis z lékařské kartycool

Já zas jedu autej, má to výhodu, vejdou se mi tam i vožralý kamarádi good

jak Ti rozumím.....evil


Byla doba, kdy sex byl bezpečný a motorky nebezpečné
VikecB12 (Člen)
21.12.2015 15:52:00
Offline

Re: Tankvak vs Horní kufr

Filous psal:
VikecB12 psal:
Petr J. psal:


...že to říkáš zrovna Ty, estéte...bigsmilebigsmile

ass
na tyhle základní věci se při focení snažím myslet a jak je vidět za poslední dva GSkalendáře,tak to asi funguje,jinak by se to lidem nelíbilo...

...ty děláš dvorního fotografa tomu GS spolku???surprised ...no to mě posersurprised ...chcu vidět to tvoje dílo, ňákej vodkaz............???

Ale prt,je to vobyčejnej kalendář,sestavenej z fotek co lidi nafotí během roku na vyjížďkách,dovolených atd. No a dva roky posobě mě to vyšlo... Nic víc. Je to kalendář za dvě kilča,dělá to tam nákej borec jako třeba u nás Houska hadry... Tak nevím,co od toho kdo vočekává za kvalitu,nebo uměleckej dojem. Je to prostě 12 fotek na kříďáku s kalendářem a popiskem kde je to focený.
Asi tam schází osvětlovači,photoshopeři a hlavně to nedělají v turatechu a nestojí to vosum kil,tak je po tom hovnobigsmile


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Francouz (Člen)
24.12.2015 10:13:17
Offline

Re: Tankvak vs Horní kufr

Tankvak na podkovu, vzadu pres sedlo 50l cargobag od SW motech, jednoduse a rychle sundavaci a zas tam daci. Vejdu se do toho na dovolenou, takze nic vic nepotrebuju. Vydrzi prehanky, ale kdyz chci nepromokavost a nechci se na ceste otravovat s nasazovanim plastenky, tak pri baleni strcim veci co nechci aby navlhly (hadry, spacak), do pytle na odpadky, je to jednoduchy, levny a funkcni. Nemusim se tak zlobit s kufrem a drzakem, to je hnus k sick
Na vyjizdky mam jeste malej tankvak asi 10l, na plastenku a redbulla.

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr