Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Diskuze » Neserte mě!!!!!!

PALOUS (Člen)
15.06.2007 14:32:35
Offline

Neserte mě!!!!!!

Furt chodím na akce aj na moto s tím přiblblým trikem s číslem B12badtak prostě chci navrhnout když už žádný pičo trika nejsou aby je dobrovolně rozdali ty co je maj ale bandasku už neebadkuwa to vám není zle z toho že máte na nějaký jebce triko bandit pičo?surprisedmě z vás zle teda jesmile2tak to koukejte dobrovolně rozeslat a pocho že já chci tři páč sem špínabigsmilea udělejte si kolekci na ty vaše podělaný jebky jinou!!!kapišto?bigsmile


Jebat motorky :-)
Živel (Člen)
15.06.2007 14:35:12
Offline

Re: Neserte mě!!!!!!

Palous, vejdeš se do mého "emka"? bigsmile
Že bych Ti ho poslala když nemám bandasku....bigsmilebigsmile


Život není věčný, ale já ano...
PALOUS (Člen)
15.06.2007 14:39:48
Offline

Re: Neserte mě!!!!!!

Živel psal:

Palous, vejdeš se do mého "emka"? bigsmile
Že bych Ti ho poslala když nemám bandasku....bigsmilebigsmile

si to vystřihnu a voboustrankou to fláknu na větčíbigsmilea zavítej na pastviny já tam budu vod dneskagood


Jebat motorky :-)
Marián (Člen)
15.06.2007 14:40:09
Offline

Re: Neserte mě!!!!!!

jo poslete mu tricka,cim vic tim lip,pac chce kupovat nakeho teho burgmana ci co,tak at ma s cim votirat retezbigsmile


...sam mezi jebkarema...
PALOUS (Člen)
15.06.2007 14:42:44
Offline

Re: Neserte mě!!!!!!

Marián psal:

jo poslete mu tricka,cim vic tim lip,pac chce kupovat nakeho teho burgmana ci co,tak at ma s cim votirat retezbigsmile

ten bude jen na kochašku šmejdefucka ty táhni sochatbigsmileBandasku nedám bo by mě můj kámo z pakistánu a ten z united states of benátky umlátilbigsmile


Jebat motorky :-)
Marián (Člen)
15.06.2007 14:45:02
Offline

Re: Neserte mě!!!!!!

no pockej my s newadem by sme jim pomohlifuck
zbavis se bandoura a prisels vo kamarady!bigsmile


...sam mezi jebkarema...
Živel (Člen)
15.06.2007 14:55:01
Offline

Re: Neserte mě!!!!!!

Palous, tak do takových rukou své "emko" nedám!!!! bigsmile

Funguji teď ve Žďáře, ne v Peci. Psal mi o tom Bobule už sms, ale jedem na Kanalovou stoku dneska, jestli vyjde počásko. Nevalíte příští víkend  do Olbramkostela na sraz?


Život není věčný, ale já ano...
PALOUS (Člen)
15.06.2007 15:08:40
Offline

Re: Neserte mě!!!!!!

Živel psal:

Palous, tak do takových rukou své "emko" nedám!!!! bigsmile

Funguji teď ve Žďáře, ne v Peci. Psal mi o tom Bobule už sms, ale jedem na Kanalovou stoku dneska, jestli vyjde počásko. Nevalíte příští víkend  do Olbramkostela na sraz?

Ten názef tý stoky je vodrazujícíbigsmilepříští máme grilovačku v Kostelci n Orl.a si asi vodskočím na Kaťáci do Doudleb a tejden pak na slovač a pak někam a pak na dofču a pak zas někam a pak kuwa podzim,takže to mám nabytý a pak důchodbigsmile


Jebat motorky :-)
Živel (Člen)
15.06.2007 15:33:57
Offline

Re: Neserte mě!!!!!!

Makáš ty vůbec Palous když to tak čtu..?!?!? surprisedbigsmile


Život není věčný, ale já ano...
osiris (Člen)
15.06.2007 15:47:40
Offline

Re: Neserte mě!!!!!!

...jebe mu už fakt surprised


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Ondráš (Člen)
18.06.2007 00:18:01
Offline

Re: Neserte mě!!!!!!

Stařecká demence...?bigsmilebigsmilebigsmile

Sorry Palousi...


Ale zapřemýšlet byste nad tím mohli. To je jak kdyby autobusák vod PID jezdil v uniformě Plzeňského dopravního podniku... Taky divný, ne?


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Koldan (Člen)
18.06.2007 08:08:44
Offline

Re: Neserte mě!!!!!!

jo sakra,stojím za ním s nachystanýma kladivama,tag si z něj nedělejte prdel a pošlite mu to pojebaný triko,ale fofremfuck


Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)
vaskent (Člen)
18.06.2007 08:09:59
Offline

Re: Neserte mě!!!!!!

hele lidi, a co takhle nechat udělat Bandit pičo trika nový? Nevim teda jak vypadaly ty starý ale mam kontakty a nechalo by se toho něco udělat.....co vy na to?pussy

Kelly01 (Člen)
18.06.2007 08:13:51
Offline

Re: Neserte mě!!!!!!

Na to má copyrajt Inkviz a jeho vjetnamský dodavatel silonovýchsick tričeksmile1

Ovšem kdyby to někdo vyrobil na kvalitním matroši tak bych to taky nosívalgood

Sorry Inkviz,ale ten matroš jesick

Ovšem bylo to zjevně limitováno cenousmile2


God Save The Queen!
vaskent (Člen)
18.06.2007 08:32:00
Offline

Re: Neserte mě!!!!!!

no matroš muže bejt jakejkoli žejo.....ale cena jakákoli nemuže bejt,...já mam kámoše tady v čechách co by to sfouknul. Pošlete fotku toho starýho, napiš jka by se to mohlo upravit vzhledově, řekni jakou cenu bys do toho vrazil, teda i ostatní co by do toho šli, a nechalo by se to zmáknout

Koldan (Člen)
18.06.2007 08:50:12
Offline

Re: Neserte mě!!!!!!

možná se vyjadřuju k něčemu,k čemu by sem měl vyjádřit spíš Inkviz,ale dle mě ten návrh trika byl jeho nápad a pokud chcete novou edici,nebo něco podobného,proč ne,ale proč kopírovat to co vymyslel někdo jiný.Pro mě to triko má kouzlo v tom,že jsem ho koupil na srazu,že to bylo dobře vymyšlený a mělo to úspěch,že mi ho prodal vjetnamec s bradkou,prostě to patří k banditsrazu,k těmto stránkám.Jakmile se to začne kopírovat a dělat všade možně,rozesílat každýmu kdo si napíše,je po kouzlu.Jak říkám,nemám nic proti vlastním návrhům,ale bandit pičo triko je dle mě jen jedno a to si kůpím jen u Inkvize na srazesurprised


Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)
Loser (Administrator)
18.06.2007 09:02:08
Offline

Re: Neserte mě!!!!!!

Koldan psal:

možná se vyjadřuju k něčemu,k čemu by sem měl vyjádřit spíš Inkviz,ale dle mě ten návrh trika byl jeho nápad a pokud chcete novou edici,nebo něco podobného,proč ne,ale proč kopírovat to co vymyslel někdo jiný.Pro mě to triko má kouzlo v tom,že jsem ho koupil na srazu,že to bylo dobře vymyšlený a mělo to úspěch,že mi ho prodal vjetnamec s bradkou,prostě to patří k banditsrazu,k těmto stránkám.Jakmile se to začne kopírovat a dělat všade možně,rozesílat každýmu kdo si napíše,je po kouzlu.Jak říkám,nemám nic proti vlastním návrhům,ale bandit pičo triko je dle mě jen jedno a to si kůpím jen u Inkvize na srazesurprised

amengoodgoodgoodgoodgood


I'm a loser baby, so why don't you kill me....
luboss (Člen)
18.06.2007 09:06:16
Offline

Re: Neserte mě!!!!!!

já jsem ZODPOVĚDNĚ prodal bandita i s trikem! takovej sem karakter!

doufám, že triko je ok, když už je bandit na špalkách ... PETŘE bad


enduro-team.cz | ... a B12 trochu z nostalgie, ale hlavně pro radost! KTM rulezz :-))
Kelly01 (Člen)
18.06.2007 09:08:43
Offline

Re: Neserte mě!!!!!!

No ale kdyby Inkviz a jeho šikmooký tkadlec vyrobili vždy pár triček třeba o 2-3kila dražší vůbec bych se nezlobilsmile1


God Save The Queen!
Loser (Administrator)
18.06.2007 09:22:10
Offline

Re: Neserte mě!!!!!!

Kelly, vogo, ses socka nebo co? Jen o dve az tri kila? Neni to malo? Co takhle zadat to treba rovnou firme Nike a pak si muzeme kazdej koupit to triko za 3 litry (pro socky za dva osm).goodgood




Nam ted kamos, kterej facha v reklamce, udelal trika na ten marmeladovej koncert. Material vynikajici a potisk jeste lepsi. A to vse bratru za 60 Kc/ks. Nejspis to delal asi po nocich nacerno, ale stojito fakt za togoodgoodgoodgood


I'm a loser baby, so why don't you kill me....
Kelly01 (Člen)
18.06.2007 09:26:59
Offline

Re: Neserte mě!!!!!!

čoveče u dobrýho matroše a potisku bych dal klidně litrgood

Třeba obnošený trika po Pitrmanovi co mu nejsou v Charlotte dost dobrý nosím pořád bez stráty desíky či barvy,o tom že by se loupal potisk ani neuvažujismile1


God Save The Queen!
Honzik1 (Člen)
18.06.2007 09:46:51
Offline

Re: Neserte mě!!!!!!

Kdybyste chtěli mohl bych to pošéfovat. Dělam v reklamě. Kdyžtak pošlete vzorek a pak to za náklady vyrobíme.... kontakt mám v profilu. Rád budu užitečnej
Bandit pussy bigsmile


Kdekoli jseš, cokoli děláš, záleží na Tobě
Honzik1 (Člen)
18.06.2007 09:52:00
Offline

Re: Neserte mě!!!!!!

Loser psal:

Kelly, vogo, ses socka nebo co? Jen o dve az tri kila? Neni to malo? Co takhle zadat to treba rovnou firme Nike a pak si muzeme kazdej koupit to triko za 3 litry (pro socky za dva osm).goodgood




Nam ted kamos, kterej facha v reklamce, udelal trika na ten marmeladovej koncert. Material vynikajici a potisk jeste lepsi. A to vse bratru za 60 Kc/ks. Nejspis to delal asi po nocich nacerno, ale stojito fakt za togoodgoodgoodgood

surprised Tak za 60 i s potiskem ani idontknow Na to jsem krátkej. ted si děláme soukromě 35 triček. Kvalitní tričko slímečkem a potisk jak na prsou tak na zádek cca do 250 kč smile1Ale záleží na technologii tisku. 60kč dáme jen za čistý triko idontknow asi si na toho tvýho kámoše vemu kontakt good


Kdekoli jseš, cokoli děláš, záleží na Tobě
inkvizitorr (Administrator)
18.06.2007 09:54:43
Offline

Re: Neserte mě!!!!!!

Kelly01 psal:

Na to má copyrajt Inkviz a jeho vjetnamský dodavatel silonovýchsick tričeksmile1
Ovšem kdyby to někdo vyrobil na kvalitním matroši tak bych to taky nosívalgood
Sorry Inkviz,ale ten matroš jesick
Ovšem bylo to zjevně limitováno cenousmile2

na mě si nestěžuj, úplně první trika co sme dělali byly vyšívaný a na kvalitním materiálu, ale pak přišel haviřovský vjetnamec a že prej si na vás moravcích akorát mastíme kapsu a přišel se svou lidl variantou...
co se týče reedice pičotriček, musim se poradit s radou starších, nicméně asi k ní dojde. otázkou je akorát kdysurprisedhelp


doba je temná...
jennys (Člen)
18.06.2007 09:59:41
Offline

Re: Neserte mě!!!!!!

Tak to jó, už mám triko Baník pičo, teď se bude dělat nový Bandit pičo, ty woe, já budu sprostej až hrůza.surprisedbigsmile

Newada (Člen)
18.06.2007 10:03:01
Offline

Re: Neserte mě!!!!!!

surprised Dědku bacha, dejchej zhluboka nebo Ti praskne céfka a koho by sme srali. bigsmile


jak dlouho ještě?
Loser (Administrator)
18.06.2007 10:20:21
Offline

Re: Neserte mě!!!!!!

Honzik: sak rikam, ze to nejspis delal po vecerech za dara. Udelal nam jich osm a chtel za to petikilogoodgoodgood


I'm a loser baby, so why don't you kill me....
PALOUS (Člen)
18.06.2007 12:23:07
Offline

Re: Neserte mě!!!!!!

Kopie nechci chci origo vod tej fousatej větnamky ale nejsou nosmile2tak se woe Druide snažbigsmileje sucho a bude bídabadmotorku mám celou vopíčovanou a hadr jako nej pičabigsmile na sebe žádnejsmile2


Jebat motorky :-)
osiris (Člen)
18.06.2007 12:23:23
Offline

Re: Neserte mě!!!!!!

Kelly01 psal:

Třeba obnošený trika po Pitrmanovi co mu nejsou v Charlotte dost dobrý nosím pořád bez stráty desíky či barvy,o tom že by se loupal potisk ani neuvažujismile1

...no tak to seš teda bláááááázen, páč ty trika z ameriky jsou sick gramáž nízká, průhledný
...taky se tomu divil když jsem s ním o tom mluvil, že tady v evropě koupíš líp smile1


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Mour (Člen)
18.06.2007 12:25:42
Offline

Re: Neserte mě!!!!!!

PALOUS psal:

Kopie nechci chci origo vod tej fousatej větnamky ale nejsou nosmile2tak se woe Druide snažbigsmileje sucho a bude bídabadmotorku mám celou vopíčovanou a hadr jako nej pičabigsmile na sebe žádnejsmile2

...hadr na sebe nemáš páč seš furt bandittele bigsmilebigsmile

osiris (Člen)
18.06.2007 12:30:17
Offline

Re: Neserte mě!!!!!!

bigsmile


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
PALOUS (Člen)
18.06.2007 12:31:53
Offline

Re: Neserte mě!!!!!!

Mour psal:
PALOUS psal:

Kopie nechci chci origo vod tej fousatej větnamky ale nejsou nosmile2tak se woe Druide snažbigsmileje sucho a bude bídabadmotorku mám celou vopíčovanou a hadr jako nej pičabigsmile na sebe žádnejsmile2

...hadr na sebe nemáš páč seš furt bandittele bigsmilebigsmile

Ty seš jeden z těch co sem napad tak neserbigsmile


Jebat motorky :-)
Mour (Člen)
18.06.2007 12:33:52
Offline

Re: Neserte mě!!!!!!

PALOUS psal:
Mour psal:
PALOUS psal:

Kopie nechci chci origo vod tej fousatej větnamky ale nejsou nosmile2tak se woe Druide snažbigsmileje sucho a bude bídabadmotorku mám celou vopíčovanou a hadr jako nej pičabigsmile na sebe žádnejsmile2

...hadr na sebe nemáš páč seš furt bandittele bigsmilebigsmile

Ty seš jeden z těch co sem napad tak neserbigsmile

....a to si představ, že to památné triko má aji malá Alinka bigsmilebigsmilebigsmile

PALOUS (Člen)
18.06.2007 12:39:25
Offline

Re: Neserte mě!!!!!!

Mour psal:
PALOUS psal:
Mour psal:


...hadr na sebe nemáš páč seš furt bandittele bigsmilebigsmile

Ty seš jeden z těch co sem napad tak neserbigsmile

....a to si představ, že to památné triko má aji malá Alinka bigsmilebigsmilebigsmile

Tej ho přeju páč ta jediná chudinka malá si ho zasloužígoodta má rodiče když ji aj bandasku prodajsmile2bigsmile


Jebat motorky :-)
PALOUS (Člen)
18.06.2007 12:45:02
Offline

Re: Neserte mě!!!!!!

osiris psal:

bigsmile

Se mě tlemíš jo?surprisedtak to je 1:1goodpáč já se tlemil zas fčera když sem jel kolem druhej do Hradcebigsmile


Jebat motorky :-)
Newada (Člen)
18.06.2007 13:09:18
Offline

Re: Neserte mě!!!!!!

To je dobře, že ste při pondělku vysmátý. good bigsmile


jak dlouho ještě?
osiris (Člen)
18.06.2007 13:20:24
Offline

Re: Neserte mě!!!!!!

...nechápu ;)


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Borák (Člen)
18.06.2007 13:27:57
Offline

Re: Neserte mě!!!!!!

že by nějaká masofka idontknowbigsmile


...nikdo nevojebe Ježíše...
bobule (Člen)
18.06.2007 20:20:46
Offline

Re: Neserte mě!!!!!!

jo trika by se hodily aspoň bysme nemuseli pořád řvát banditpussysurprised


to jebu
PALOUS (Člen)
18.06.2007 20:33:20
Offline

Re: Neserte mě!!!!!!

bobule psal:

jo trika by se hodily aspoň bysme nemuseli pořád řvát banditpussysurprised

Bych řek že kámoš mouchožrout Hárnyš to během dvou srazů žařval víckrát než já za dva rokybigsmilebigsmilebigsmile


Jebat motorky :-)
bobule (Člen)
18.06.2007 20:43:51
Offline

Re: Neserte mě!!!!!!

PALOUS psal:
bobule psal:

jo trika by se hodily aspoň bysme nemuseli pořád řvát banditpussysurprised

Bych řek že kámoš mouchožrout Hárnyš to během dvou srazů žařval víckrát než já za dva rokybigsmilebigsmilebigsmile

to zas jako jooogood


to jebu
Ondráš (Člen)
20.06.2007 13:53:43
Offline

Re: Neserte mě!!!!!!

Kelly01 psal:

čoveče u dobrýho matroše a potisku bych dal klidně litrgood

Třeba obnošený trika po Pitrmanovi co mu nejsou v Charlotte dost dobrý nosím pořád bez stráty desíky či barvy,o tom že by se loupal potisk ani neuvažujismile1

Souhlasím s Kelly. Kdyby bylo kvalitne vyšité na kvalitním materiálu a bylo od vjetnamce (protože pouze vetnamec prodává originály), tak byl klidně dal litr. Sem sice socka, ale utrhnu si od huby, baych ho měl.good


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Jerry (Člen)
20.06.2007 14:13:48
Offline

Re: Neserte mě!!!!!!

A já by sem chtěl udělat pěkné Bandit dederonové košile prosím. surprisedhelphelp


A kurva...
Filous (Člen)
20.06.2007 14:16:15
Offline

Re: Neserte mě!!!!!!

Jerry psal:

A já by sem chtěl udělat pěkné Bandit dederonové košile prosím. surprisedhelphelp

...pičo, to by sme krásně smrděli, aš by sme se po celym dnu slíkli s kombinés a pod ní měli dederónovou košilku...huááá, to by byl sajgon bigsmile ...f tom případě chcu i dederónový spotky a slipy surprised


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Rendy (Člen)
20.06.2007 14:22:39
Offline

Re: Neserte mě!!!!!!

...a zapoměls i ponožky , at rychníš komplet ...smile1


I když doplivneš daleko , je to přece jenom slina .
Datel (Člen)
20.06.2007 14:27:03
Offline

Re: Neserte mě!!!!!!

...a a a já bych chtěl saténové s potiskem na prdeligood

Rendy (Člen)
20.06.2007 14:32:30
Offline

Re: Neserte mě!!!!!!

...s čím ???  s obtiskem lopaty na prdeli ???good


I když doplivneš daleko , je to přece jenom slina .
Koldan (Člen)
21.06.2007 07:52:16
Offline

Re: Neserte mě!!!!!!

a já zas spoďáry se všitým žlutým šlajzem napředu a hnědým nazadusurprised


Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)
Ondráš (Člen)
21.06.2007 13:21:31
Offline

Re: Neserte mě!!!!!!

Koldan psal:

a já zas spoďáry se všitým žlutým šlajzem napředu a hnědým nazadusurprised

Jestli ti stačí vpředu mapyčka a vzadu škrtátko, tak bych možná měl jedny na skladě...bigsmile


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Radka K. (Člen)
21.06.2007 14:21:21
Offline

Re: Neserte mě!!!!!!

Teda hoši, od triček ke spoďárům s hnědým vzadu smile1bad


Když nejde o život jde o hovno..
PALOUS (Člen)
22.06.2007 13:19:29
Offline

Re: Neserte mě!!!!!!

Jste zlatýgoodale už mě sím nic neposílejte bo už jich mám vosumgoodnevím ani co s tím teď budu dělatbigsmilesem na vás ani moc nespoléhal ale je vidět že máte se mnou soucitsmile2tak ještě jednou ďgoodgoodgood


Jebat motorky :-)
Newada (Člen)
22.06.2007 13:36:47
Offline

Re: Neserte mě!!!!!!

Tý wogo Palousi, podělíš se smile2. Stejně jich vosum neunosíš a já bych ti s jednim moh pomoct. good


jak dlouho ještě?
Cvrček (Člen)
22.06.2007 18:53:09
Offline

Re: Neserte mě!!!!!!

njn..taky by se jedno hodilo...to živel:" a myslím že to "emko" by mi sedlo! smile1 ...a nebo počkám na novou serii?idontknow

maňas (Člen)
22.06.2007 22:59:03
Offline

Re: Neserte mě!!!!!!

PALOUS psal:

Jste zlatýgoodale už mě sím nic neposílejte bo už jich mám vosumgoodnevím ani co s tím teď budu dělatbigsmilesem na vás ani moc nespoléhal ale je vidět že máte se mnou soucitsmile2tak ještě jednou ďgoodgoodgood

vidíš jak tě maj všichni rádi jóbigsmile


Každej dobrej skutek, musí bejt po zásluze potrestán !!!
maňas (Člen)
22.06.2007 23:00:42
Offline

Re: Neserte mě!!!!!!

Newada psal:

Tý wogo Palousi, podělíš se smile2. Stejně jich vosum neunosíš a já bych ti s jednim moh pomoct. good

tobě stačí půlka jednoho 12 ctkovýhobigsmilebigsmile


Každej dobrej skutek, musí bejt po zásluze potrestán !!!

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr