Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Diskuze » napalil som to do favorita

666killer (Člen)
18.06.2007 19:34:03
Offline

napalil som to do favorita

zdar banditpussy. v sobotu ma vydrbalo favorit prichadzajuci z vedlajsej cesty mi nedal prednostfuck nastastie som to zo 100 ubrzdil na taku 60 a napalil som to do neho a odtrhol som mu pravy predny blatnik a zohol dvere. poriadne som si zalietal, hlavou som schytal zvodidla, budnu som predral az na kozu(cestny lisaj) ale inak som cely. zopar modrin, pocit ako po premiesani v miesacke na maltusicksick. B6 je na tom vsak o dost horsie. Odtrhuty tachometer, poskrabana nadrz, odtrhnuty givi stitok, prasknuty blok motora, ohnuta smerovka, vyfuk..kto by mal na predaj alebo by vedel o nejakom tachometri na B6 rv.99 ozvite sa prosim. dik Bpussy
ale na zraz pridem aj bez tachometra fuckbigsmilebigsmile


MILUJU SMRT.. dneska tu chcípneš
666killer (Člen)
18.06.2007 19:34:30
Offline

Re: napalil som to do favorita

som rada ze zijes!!!!!goodgood
Killerovka


MILUJU SMRT.. dneska tu chcípneš
Kelly01 (Člen)
18.06.2007 19:39:41
Offline

Re: napalil som to do favorita

Co píšeš tak tomu hovno je..

Budou ti plnit ze zákonnýho ta vo co gousurprised

A dílů na starýho máš všude plnou prd.l..


God Save The Queen!
PALOUS (Člen)
18.06.2007 19:42:04
Offline

Re: napalil som to do favorita

Ajjajjajbadhlavně že seš gutgoodti woe koupím panáka nebo zopár deci a bude fajněbigsmile


Jebat motorky :-)
666killer (Člen)
18.06.2007 19:42:46
Offline

Re: napalil som to do favorita

Kelly01 psal:

Co píšeš tak tomu hovno je..

Budou ti plnit ze zákonnýho ta vo co gousurprised

A dílů na starýho máš všude plnou prd.l..

keby ich bolo plnu prdel tak tu nepisem!!
hlavne ide o tachometer vsetko ostatne si v pohode zozeniem...
a hovno teda tomu je..ty si bol na tom horsie..mna aj hned vysetrili..bigsmile a hej zaplatia mi to goodbigsmile(dufam)


MILUJU SMRT.. dneska tu chcípneš
vorel (Člen)
18.06.2007 20:05:09
Offline

Re: napalil som to do favorita

dobre že len tak, chalangood


řikám si hurikán
bobule (Člen)
18.06.2007 20:17:53
Offline

Re: napalil som to do favorita

hlavně zdraví, na srazu si řekni kořenáři Palousovi, von ti dá nějakou bylinku a budeš v pohoděbigsmile


to jebu
Palino (Člen)
18.06.2007 20:37:47
Offline

Re: napalil som to do favorita

Tak to musel být slušný artistický výkon s dobrým koncemgood
Minulý týden někteří takové štěstí neměli.bad


NEJEZDÍME RYCHLE, POUZE LÍTÁME PŘÍLIŠ NÍZKO
osiris (Člen)
18.06.2007 21:12:14
Offline

Re: napalil som to do favorita

...hlavně že ti nerozbil zdraví good


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Datel (Člen)
18.06.2007 22:34:29
Offline

Re: napalil som to do favorita

No hlavně, že jsi to ve zdraví přežil.

Tachometr bych neřešil a dal bych tam náhradu. Vyjde tě to na zlomek originálu a svou funkci to splní good

jura (Člen)
19.06.2007 08:05:17
Offline

Re: napalil som to do favorita

Bud rad ,ze zijes,opravit sa da skoro vsetko,ale poistovne nebyvaju moc rychleidontknow


Männer sind primitiv,aber glücklich!
Póla (Člen)
19.06.2007 08:07:28
Offline

Re: napalil som to do favorita

Tvůj náraz mi něco připomíná. Nesnáším favority. Jezdí vnich samí magoři........a dědci co mají problém se svépravností....

Žiješ a to je hlavní........
good
TAkovéto havárky nepřežije buď motorka a nebo naopak motorka je OK, ale našinec to už nerozchodí...

OndraB6 (Člen)
19.06.2007 08:58:27
Offline

Re: napalil som to do favorita

Póla psal:

Tvůj náraz mi něco připomíná. Nesnáším favority. Jezdí vnich samí magoři........a dědci co mají problém se svépravností....

Žiješ a to je hlavní........
good
TAkovéto havárky nepřežije buď motorka a nebo naopak motorka je OK, ale našinec to už nerozchodí...

2 Killer: no hlavně že si celý.

2Póla: taky jezdím ve favoritu a nepřipadám si jak magor.idontknow

Póla (Člen)
19.06.2007 09:11:01
Offline

Re: napalil som to do favorita

Vyjímka potvrzuje pravidlo...

Datel (Člen)
19.06.2007 11:15:24
Offline

Re: napalil som to do favorita

OndraB6 psal:
Póla psal:

Tvůj náraz mi něco připomíná. Nesnáším favority. Jezdí vnich samí magoři........a dědci co mají problém se svépravností....

Žiješ a to je hlavní........
good
TAkovéto havárky nepřežije buď motorka a nebo naopak motorka je OK, ale našinec to už nerozchodí...

2 Killer: no hlavně že si celý.

2Póla: taky jezdím ve favoritu a nepřipadám si jak magor.idontknow

"Ahoj!

Jmenuji se Ondra Sedláček, je mi 24 let a jsem ze Vsetína.

Jak jsem se ke všemu (z technických věcí), co zde prezentuji dostal? Řekl bych, že nějakým přirozeným vývojem:). Chronologicky a stručně se ho pokusím popsat. Auta a motorky mě zajímaly od dětství a jsem rád, že se můžu prolásit za nadšeného fandu vozů Škoda vyrobených do roku 1991."

bigsmile
bigsmile

sonyk (Člen)
19.06.2007 11:38:10
Offline

Re: napalil som to do favorita

heh hlavne zdravi, jinak sehnat budiky na starsi model nez je 2000 je trosku problem smile1


Když řve motorka,je nebe..Když ženská,tak peklo!www.sonyk.ic.cz
Kelly01 (Člen)
19.06.2007 11:43:04
Offline

Re: napalil som to do favorita

ebay,motopuzle,všude je majidontknow


God Save The Queen!
sonyk (Člen)
19.06.2007 11:46:07
Offline

Re: napalil som to do favorita

tjn ale ty sou nejaky divny bilej kalisek?nebo jestli tam vubec je nevim a za 7200 za takovyhle budiky ani vomylem. ale pokud tam pasujou ty z ty dvanatky proc ne ale 9000 je taky dost. to pokud dou teda nejaky alternativni bych radsi dal je smile1


Když řve motorka,je nebe..Když ženská,tak peklo!www.sonyk.ic.cz
Datel (Člen)
19.06.2007 11:57:59
Offline

Re: napalil som to do favorita

Kelly01 (Člen)
19.06.2007 13:14:12
Offline

Re: napalil som to do favorita

všechny ceny jsou vyvolávací..


God Save The Queen!
sonyk (Člen)
19.06.2007 13:17:19
Offline

Re: napalil som to do favorita

jasne kelly smile1

btw skoda ze tam nemaj zvlast otackomer a tachometr.prece neda na bandasku jeden budik a nebo ty co se slusi tak na r6 ci r1


Když řve motorka,je nebe..Když ženská,tak peklo!www.sonyk.ic.cz
Spidermila (Člen)
19.06.2007 13:34:04
Offline

Re: napalil som to do favorita

Jó, mě taky před rokem ťuknul favorit (teda forman) fuck
Měli by ty plečky zakázat a jejich řidiče znovu přeškolit.
Hlavně, že jsi celý!!!!good

Datel (Člen)
19.06.2007 14:56:19
Offline

Re: napalil som to do favorita

sonyk psal:

jasne kelly smile1

btw skoda ze tam nemaj zvlast otackomer a tachometr.prece neda na bandasku jeden budik a nebo ty co se slusi tak na r6 ci r1

A co tohle?
http://www.louis.de/?media=katpdf&t … r=10034802
http://www.louis.de/?media=katpdf&t … r=10034808

Datel (Člen)
19.06.2007 14:57:28
Offline

Re: napalil som to do favorita

Zdenek (Člen)
19.06.2007 15:22:25
Offline

Re: napalil som to do favorita

To Pola,Spidermila,,,co porád máte proti Favoritům a starším řidičům,já Vás prostě nechápu v tomhle směru.Zdenek.surprised

Póla (Člen)
19.06.2007 15:42:22
Offline

Re: napalil som to do favorita

...mám...osobní zkušenosti.... a nejedná se o jednu zkušenost která stála Datla motorku a rozdrcené koleno (ta byla jen poslední)

Člověk musí být soudný a když už nemám na to řidit bez ohrožování okolí, tak za volant nesedám.

Blbost při řízení člověk udělá v každém věku, ale procento havárií z nepozornosti a přehlédnutí se zvyšuje se zvyšujícím se věkem.

Zkušenosti s řidiči seniory - to je na otevření nové debatybad

sonyk (Člen)
19.06.2007 16:00:56
Offline

Re: napalil som to do favorita

jj vetsinou jsou problemy s ridici starsich vozu znacky skoda protoze sou to stari ridici co auto tak casto nepotrebuji takze ma jejich skoda 120 najeto 15000km puvodni gumy .mam nemilouzkusenost presne s timhle tipem ridice taky

to datel :diky ja zatim neshanim to pdf si tu v praci neotevru ale tamty sem otevrel docela by usli ale maj malej rozsah otacek smile1


Když řve motorka,je nebe..Když ženská,tak peklo!www.sonyk.ic.cz
Zdenek (Člen)
19.06.2007 16:33:56
Offline

Re: napalil som to do favorita

To Pola,Sonyk,,jenom k tomu bych chtěl dodat,v každém věku chce člověk žít a jezdit,poznáte to jednou sami,spíš chybí ohleduplnost a jelikož jsem starý dědek tak se jedu svíst,jo a mladý mám taky ráád.smile1goodZdenek.

Póla (Člen)
19.06.2007 17:41:40
Offline

Re: napalil som to do favorita

Too Zdenek: Žij a nech žít.

Zřejmě jsi mě nepochopil. Nemám ani sebemenší proti starším a starým řidičům. Pokud to ovšem zvládají.
Bohužel je na cestách většina takových, kteří si myslí že s věkem sežrali  všechnu moudrost světa a umí všechno nejlíp jen díky tomu že jsou nejstarší.
Člověk musí vědět kdy už je nebezpečný sobě i svému okolí. A potom už za volat nemá lézt. Musí být prostě soudný a sám k sobě upřímný.

Netahej sem ohleduplnost na cestách. To je něco jiného. Jestliže ti z vedlejší cesty nedá někdo přednost, tak to nemá s ohleduplností co dělat. Snad nechceš aby ti dávali řidiči jedoucí po hlavní cestě přednost když vyjíždíš z vedlejší jen proto že jsi starší....to snad patří autobusu kde tě pustí sednout. NA cestách platí zákon  a ten kdo sedne za volant ho musí znát a hlavně používat.

osiris (Člen)
19.06.2007 18:06:57
Offline

Re: napalil som to do favorita

...to přece se stářím nemá co dělat (od toho jsou zdrav. prohlídky, když už teda chcete někomu něco zakázat pro nemohoucnost)
...i mladý jsou "mistři světa" a o to hůř že bez zkušeností, proti starším
...nekoukejte na to jen z jednoho úhlu


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Koldan (Člen)
19.06.2007 18:09:28
Offline

Re: napalil som to do favorita

jestliže někdo nedá z vedlejší cesty přednost,tak je to asi nepozornej vůl (taky sa ně vobčas podaří,taky susmile2),na druhů stranu z jeho pohledu pokud Datlík jel víc jak devadesát,tak sundal piráta silnic (taky vobčas jedu,taky susmile2).A gdo teď má pravdu,ha e?No ten gdo má lepšího právníka,samozřejměbigsmile Tagže sa vykašli na spravedlnost,na ohleduplnost a podobný věci a řekni na rovinu,že prostě byla bouračka, kerých je denně dvacet a holt se dědek brání stejně jako by ses bránila ty,kdyby jsi seděla v tom autě a sundala za stejných podmínek třeba měbigsmile je to jen o úhlu pohledu


Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)
Koldan (Člen)
19.06.2007 18:15:20
Offline

Re: napalil som to do favorita

To os:zně předběh,woebigsmile


Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)
osiris (Člen)
19.06.2007 18:30:19
Offline

Re: napalil som to do favorita

goodsmile1 méďo


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Bedřich (Člen)
19.06.2007 18:45:55
Offline

Re: napalil som to do favorita

¨Hlavně že jsi celejgood vejfuk mám doma, tak napiš mail..


... co se dneska posere, zejtra bude dobrý...
OndraB6 (Člen)
19.06.2007 20:20:28
Offline

Re: napalil som to do favorita

Datel psal:
OndraB6 psal:
Póla psal:

Tvůj náraz mi něco připomíná. Nesnáším favority. Jezdí vnich samí magoři........a dědci co mají problém se svépravností....

Žiješ a to je hlavní........
:good:
TAkovéto havárky nepřežije buď motorka a nebo naopak motorka je OK, ale našinec to už nerozchodí...

2 Killer: no hlavně že si celý.

2Póla: taky jezdím ve favoritu a nepřipadám si jak magor.:idontknow:

"Ahoj!

Jmenuji se Ondra Sedláček, je mi 24 let a jsem ze Vsetína.

Jak jsem se ke všemu (z technických věcí), co zde prezentuji dostal? Řekl bych, že nějakým přirozeným vývojem:). Chronologicky a stručně se ho pokusím popsat. Auta a motorky mě zajímaly od dětství a jsem rád, že se můžu prolásit za nadšeného fandu vozů Škoda vyrobených do roku 1991."

:-D
:-D

nemam problém se přiznat že mám rád tyto veterány, tudíž nějak nechápu co je tam k smíchu...mno ale to je fuck. možná je to tím že dělám přímo v automobilovém průmyslu tak vidím jak se teď věci kolikrát šidí..ikdyž na oko to vypadá víc než dobře.
Ale každý to svoje žejo :good:
jenom bych chtěl upozornit že jakákoli citace z mých stránek hraničí s porušením autorského zákona :-D:-D

jennys (Člen)
19.06.2007 20:48:31
Offline

Re: napalil som to do favorita

Ještě, že tak, mě nedala přednost ženská před 2 měsíci a bolí to ještě teď.
Možná bych věděl o tachometru za čtverku, zavolej do motopuzzle do Bohumína, vím, že před asi 10 dny tam měl celé budíky a já bral jen otáčkoměr, je to ale bez chromovaného hrnku, ten tam nemá. Takže zkoušej a jestli bude třeba, zajedu ti tam, když tak pošli mejla.

sonyk (Člen)
20.06.2007 10:02:36
Offline

Re: napalil som to do favorita

no taky nic proti starsim ridicum to fakt ne.ale je jich rozhodne dost co najedou 3km za mesic a na silnici je to pak znat. Mlady kluky co si honej trika ve vytuzenejch karach taky nesnasim.machirek zacne predjizdet na plny jeste v zatacce s usmudlanou 106 mojeho bandita nu coz tak mu torsku pridam plyn smile1


Když řve motorka,je nebe..Když ženská,tak peklo!www.sonyk.ic.cz
666killer (Člen)
22.06.2007 17:45:43
Offline

Re: napalil som to do favorita

zdar bandit banda
dakujem vsetkym za dobre odkazy na strankygood. poistovak uz pofotil co sa dalo. uz som nahodil druhe kotuce, pozakrucal co sa dalo, ocistil od hliny, zvesil budik, vyrovnal riadidla, dotiahol (skurvenysick) blok prevodovky. vcera som uz aj jazdil. sice iba 5 km bigsmile kvoli preskusaniu ale motoricky je uplne v poho goodeste ze tie favority maju take makke plechy bigsmilebigsmile
no a prave sa chystam na prelakovanie nadrze..
dufam ze sa poistovna zachova ako ma..
keby to tak zakazdym dopadlo len takto = "hovno tomu je"


MILUJU SMRT.. dneska tu chcípneš
Jerry (Člen)
23.06.2007 13:48:30
Offline

Re: napalil som to do favorita

Póla psal:

Too Zdenek: Žij a nech žít.

Zřejmě jsi mě nepochopil. Nemám ani sebemenší proti starším a starým řidičům. Pokud to ovšem zvládají.
Bohužel je na cestách většina takových, kteří si myslí že s věkem sežrali  všechnu moudrost světa a umí všechno nejlíp jen díky tomu že jsou nejstarší.
Člověk musí vědět kdy už je nebezpečný sobě i svému okolí. A potom už za volat nemá lézt. Musí být prostě soudný a sám k sobě upřímný.

Netahej sem ohleduplnost na cestách. To je něco jiného. Jestliže ti z vedlejší cesty nedá někdo přednost, tak to nemá s ohleduplností co dělat. Snad nechceš aby ti dávali řidiči jedoucí po hlavní cestě přednost když vyjíždíš z vedlejší jen proto že jsi starší....to snad patří autobusu kde tě pustí sednout. NA cestách platí zákon  a ten kdo sedne za volant ho musí znát a hlavně používat.

Tak trochu změna:
Zřejmě jsi mě nepochopil. Nemám ani sebemenší proti mladším a mladým řidičům. Pokud to ovšem zvládají.
Bohužel je na cestách většina takových, kteří si myslí že s věkem sežrali  všechnu moudrost světa a umí všechno nejlíp jen díky tomu že jsou mladí.
Člověk musí vědět kdy je nebezpečný sobě i svému okolí. A potom za volat nemá lézt. Musí být prostě soudný a sám k sobě upřímný.

Netahej sem ohleduplnost na cestách. To je něco jiného. Jestliže ti z vedlejší cesty nedá někdo přednost, tak to nemá s ohleduplností co dělat. Snad nechceš aby ti dávali řidiči jedoucí po hlavní cestě přednost když vyjíždíš z vedlejší jen proto že jsi starší,dítě, žena....to snad patří autobusu kde tě pustí sednout. NA cestách platí zákon  a ten kdo sedne za volant ho musí znát a hlavně používat.

Nepřipomíná vám to pořád něco???
surprisedsurprised


A kurva...
Póla (Člen)
23.06.2007 14:02:12
Offline

Re: napalil som to do favorita

2 Jerry: ...je to únávné.

Asi jsme se ještě neviděli co ?
Jsem rodu ženského a věku příbližně tvého.... co si dokazuješ?
Vážně nejsem nevybouřená dvacítka....

...život je nejlepší učitel.

Kelly01 (Člen)
23.06.2007 16:51:54
Offline

Re: napalil som to do favorita

Dejte to "svým" právním zástupcůmsmile1


God Save The Queen!
Póla (Člen)
23.06.2007 19:18:57
Offline

Re: napalil som to do favorita

Kelly ty nikdy nezklameš goodgoodgood

666killer (Člen)
24.06.2007 16:35:58
Offline

Re: napalil som to do favorita

kua dnes skoro zas..fuck idioti slepi..tentokrat felda..asi zacnem chodit s gulovnicou..iba ti doseru cely den..fuck ked sa dari tak sa dari..sick vydalo mi to len tak taksurprised a to som bol aj s mladou..
inak motka slape, nadrz som strekol, vyzera lepsie ako predtym good a blok nejak netecie a bez tachometra sa da...


MILUJU SMRT.. dneska tu chcípneš

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr