Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Technická poradna » B6 - gufero pod řetězovym kolečkem

tomsth (Člen)
21.04.2016 07:31:57
Offline

B6 - gufero pod řetězovym kolečkem

Hola chalani, potřebuji trochu help, bo mě opouští gufero na výstupu z převodovky, jde o B6 rok 2002 po Kožakovi (neplést s tím kudrnatým pánem co sedí na Smíchově bigsmile) s najetými 90 tisíci, takže už asi má nárok.

Podle obrázku by mělo jít jednoduše vyměnit po sundání kolečka a plechovýho krytu domku ložiska, je to takidontknow? Neni tam nějaká záludnost, jako třeba levej závit matky kolečka či šroubu růžice pro čidlo tachometru, abych to jak debil nerval na opačnou stranu?

Víte někdo rozměr gufera, stačí koupit nějaký ve kšeftě s ložiskama, nebo radši origo na partsdepot? Mám rovnou vyměnit i těsnění spojkový tyčky, abych to za půl roku nerozebíral znova?

Vopred vďaka a jdu zas tvořit hodnoty smokin


..svět se řítí do ďáblovy řiti..
Kelly01 (Člen)
21.04.2016 07:57:14
Offline

Re: B6 - gufero pod řetězovym kolečkem

Už ho mám v regále nachystaný 5 let, podle konzultace s IT z Benátkek to stačí vyloupnout a naklepnout bez rizika zradygood


God Save The Queen!
Filous (Člen)
21.04.2016 08:08:03
Offline

Re: B6 - gufero pod řetězovym kolečkem

...gufero vopravdu vyměníš jednoduše, vypíchneš ho a přes tmel vopatrně namačkneš/vopatrně naklepneš nový...ale...ty gufera bejvaj "nesmrtelný" a umíraj vječinou dyš vodchází ložisko na výstupní hřídeli, kerá má v ložisku vůli...tagže aš sundáš řetězový kolečko, kerý má normální pravej závit (růžice čidla taky), tag demontuj krycí plech, vyndej z gufera mezikroužek a skus hřídelí zakvrdlat, esi tam nejni vůle...dyby byla, je f piči ložisko a čeká tě půlení motoru, bo ložisko bes rospůlení díky zajištění f drášce nestahneš...co se týká krytky tyčky spojky, tag ta tam je enem proto, aby se k pístku nedostával bordel vot řetězu, nic to netěsní, rozumňej kapalinu, tagže esi nemá tyčka  ekstrémní vůli, vysral bych se na to, bo bordel se tam částečně dostává pořát...gufero f tomdle rozměru asi neseženeš, bo mam dojem, že to je atyp, tagže Suzuki nebo PartsDepot...


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
tomsth (Člen)
21.04.2016 08:44:54
Offline

Re: B6 - gufero pod řetězovym kolečkem

Filous psal:

...gufero vopravdu vyměníš jednoduše, vypíchneš ho a přes tmel vopatrně namačkneš/vopatrně naklepneš nový...ale...ty gufera bejvaj "nesmrtelný" a umíraj vječinou dyš vodchází ložisko na výstupní hřídeli, kerá má v ložisku vůli...tagže aš sundáš řetězový kolečko, kerý má normální pravej závit (růžice čidla taky), tag demontuj krycí plech, vyndej z gufera mezikroužek a skus hřídelí zakvrdlat, esi tam nejni vůle...dyby byla, je f piči ložisko a čeká tě půlení motoru, bo ložisko bes rospůlení díky zajištění f drášce nestahneš...co se týká krytky tyčky spojky, tag ta tam je enem proto, aby se k pístku nedostával bordel vot řetězu, nic to netěsní, rozumňej kapalinu, tagže esi nemá tyčka  ekstrémní vůli, vysral bych se na to, bo bordel se tam částečně dostává pořát...gufero f tomdle rozměru asi neseženeš, bo mam dojem, že to je atyp, tagže Suzuki nebo PartsDepot...

Díky good, objednám gufero a vrhnu se na to..a to s tim ložiskem sem nechtěl slyšet smile2..zakvrdlám s hřídelkou a uvidim, zatim sem nenapravitelnej optimista bigsmile
Okolí tyčky je suchý, takže na to se vy..defekuju bigsmile


..svět se řítí do ďáblovy řiti..
Rum-cajs (Člen)
21.04.2016 09:40:48
Offline

Re: B6 - gufero pod řetězovym kolečkem

Filous psal:

...gufero vopravdu vyměníš jednoduše, vypíchneš ho a přes tmel vopatrně namačkneš/vopatrně naklepneš nový......

Rikas pres tmel? Jakoze ten vnejsi prumer jeste posichrovat silikonem treba? Prosim nemlatit pres ruce, jen se ptam abych byl moudrejsi ...

Filous (Člen)
21.04.2016 10:31:11
Offline

Re: B6 - gufero pod řetězovym kolečkem

Rum-cajs psal:
Filous psal:

...gufero vopravdu vyměníš jednoduše, vypíchneš ho a přes tmel vopatrně namačkneš/vopatrně naklepneš nový......

Rikas pres tmel? Jakoze ten vnejsi prumer jeste posichrovat silikonem treba? Prosim nemlatit pres ruce, jen se ptam abych byl moudrejsi ...

...jo..


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
tomasNJ (Člen)
21.04.2016 16:04:43
Offline

Re: B6 - gufero pod řetězovym kolečkem

já gufera tlačím přes olej... good


__________________________________________________________________________________
Fabbrica Italiana di Automobili Torino                     Anonima Lombarda Fabbrica Automobili
Kelly01 (Člen)
21.04.2016 19:08:31
Offline

Re: B6 - gufero pod řetězovym kolečkem

Já u toho krvácímsurprised


God Save The Queen!
Radek-Ban (Člen)
22.04.2016 10:56:32
Offline

Re: B6 - gufero pod řetězovym kolečkem

Taky mě to teď čeká... smile1


"Na životě miluju tu jeho rozmanitost... Každej den mne nasere někdo jinej..."
tomasNJ (Člen)
22.04.2016 14:27:50
Offline

Re: B6 - gufero pod řetězovym kolečkem

Radek-Ban psal:

Taky mě to teď čeká... smile1

Kellyho hemeroidy? bigsmile


__________________________________________________________________________________
Fabbrica Italiana di Automobili Torino                     Anonima Lombarda Fabbrica Automobili
Radek-Ban (Člen)
24.04.2016 14:27:11
Offline

Re: B6 - gufero pod řetězovym kolečkem

tomasNJ psal:
Radek-Ban psal:

Taky mě to teď čeká... smile1

Kellyho hemeroidy? bigsmile

To snad nebigsmile


"Na životě miluju tu jeho rozmanitost... Každej den mne nasere někdo jinej..."
Kelly01 (Člen)
24.04.2016 17:38:42
Offline

Re: B6 - gufero pod řetězovym kolečkem

Všichni se dočkáte, i kolonoskopiebigsmile


God Save The Queen!

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr