Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Technická poradna » Zadní blinkry x držák na kufry

aMaty (Člen)
17.02.2016 10:03:47
Offline

Zadní blinkry x držák na kufry

Zdar,

řeším problém s kolizí blinkrů a držáku na kufry. Držáky i s kuframam jsem dostal k motorce a v době zimního spánku jsem je chtěl nasadit ať můžu na jaře cestovat. Nicméně trubkáč co mam mě po nasazení koliduje s blinkrama. Origo má délu 12cm a po nasazení držáku mě zbyde 8,5cm . držák má na sobě sice držák pro blinkr, ale vypadá to pěkně debilně a na pussy , že bych pak nemohl jezdit bez kufrů. Tyčka s osazením vystrčená až za kufr kde se montuje origo blinkr. Kdybych měl nasazený kufry furt tak dejme tomu to nějak půjde, ale jak ten kufr sundám tak příšernost.

Nechci jít cestou nějakejch malejch blinkrů. Originál se mě líbí, že je poměrně velikej a je možnost, že si ho někdo všimne je větší než nějaký bludičky.

Nemá někdo zkušenost s nějakým "velkým" blonkrem co má délku max 8,5cm ?
Případně mě napadlo nějak uříznout nohu z origo blinkru a dostanu se krásně pod držák, ale nechci si zničit blinkr abych pak zjistil, že to nejde nějak rozumně zpátky přidělat.
Řeším momentálně taky menší LED rampu do Top Case, ale momentálně ve fázy vývoje smile1

VikecB12 (Člen)
17.02.2016 10:40:14
Offline

Re: Zadní blinkry x držák na kufry

No blbý je,že když zustanou blinkry na svém místě a nasadíš kufry,tak na ně není lehce z uhlu už vidět,protože sou utopený za hranou kufru.


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Radek-Ban (Člen)
17.02.2016 10:47:59
Offline

Re: Zadní blinkry x držák na kufry

aMaty psal:

Zdar,

řeším problém s kolizí blinkrů a držáku na kufry. Držáky i s kuframam jsem dostal k motorce a v době zimního spánku jsem je chtěl nasadit ať můžu na jaře cestovat. Nicméně trubkáč co mam mě po nasazení koliduje s blinkrama. Origo má délu 12cm a po nasazení držáku mě zbyde 8,5cm . držák má na sobě sice držák pro blinkr, ale vypadá to pěkně debilně a na pussy , že bych pak nemohl jezdit bez kufrů. Tyčka s osazením vystrčená až za kufr kde se montuje origo blinkr. Kdybych měl nasazený kufry furt tak dejme tomu to nějak půjde, ale jak ten kufr sundám tak příšernost.

Nechci jít cestou nějakejch malejch blinkrů. Originál se mě líbí, že je poměrně velikej a je možnost, že si ho někdo všimne je větší než nějaký bludičky.

Nemá někdo zkušenost s nějakým "velkým" blonkrem co má délku max 8,5cm ?
Případně mě napadlo nějak uříznout nohu z origo blinkru a dostanu se krásně pod držák, ale nechci si zničit blinkr abych pak zjistil, že to nejde nějak rozumně zpátky přidělat.
Řeším momentálně taky menší LED rampu do Top Case, ale momentálně ve fázy vývoje smile1

Nevim co máš za nosič ale já na B650 mam nosiče od givi a byl k tomu plech kterej se chytil pod zadní světo a tam se přemístily blinkry


"Na životě miluju tu jeho rozmanitost... Každej den mne nasere někdo jinej..."
aMaty (Člen)
17.02.2016 10:48:55
Offline

Re: Zadní blinkry x držák na kufry

To máš naprostou pravdu good
Takovejch chujovin řešim a furt se soustředím jen na pohled zezadu.
Nicméně pohled z boku vyřeším lištou co plánuju do vrchního kufru. A dokud mě nějaký šikula z PČR nebude buzerovat za lištu co nemá "Éčko" tak to bude krásně vidět i z boku. ... horší na tom možná bude to, že lišta bude blikat červeně (neprosvítím červený plast oranžově)

Radek-Ban (Člen)
17.02.2016 11:05:43
Offline

Re: Zadní blinkry x držák na kufry

Oprava ten držák mam pod osvětlením SPZ ..až budu v garáźi mužu vyfotit..


"Na životě miluju tu jeho rozmanitost... Každej den mne nasere někdo jinej..."
aMaty (Člen)
17.02.2016 12:21:41
Offline

Re: Zadní blinkry x držák na kufry

Tak jsem se dostal do zimoviště a vyfotil to...
Výrobce na tom uvedeny neni..

http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/4897_img_20160217_120020.jpg



Trčící tyčka pro blinkr za kufrem...
Pokud bych vyrazil bez kufru tak to pak bude vypadat úžasně...

http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/4897_img_20160217_120110.jpg



Kolize....

http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/4897_img_20160217_120241.jpg
Mour (Člen)
17.02.2016 12:49:31
Offline

Re: Zadní blinkry x držák na kufry

Jestli chceš jezdit s trvale nosičem na motce a bez kufrů tak jedině tento nosič:

http://motosp.cz/n-140n-wingrack-2-nosi … 20593.html    ...a k tomu ještě koupit montážní sadu pro konkrétní typ motky.

....ty trubkové nosiče budou bez kufrů hnusné vždy a problém s blinkry nevyřešíš, vše jedině remontovat tam a zpět. Hlavně do dobrých kufrů nic nevrtat surprised

aMaty (Člen)
17.02.2016 13:16:29
Offline

Re: Zadní blinkry x držák na kufry

K wingracku.....taky jsem na něj koukal, ale říkal jsem si ze když jeden mam doma tak nebudu kupovat další. Wingrack se mě nelíbí jak je monstrózní....ten trubkac je decentní a neni tolik vidět. Ty příšerný tykadla co koukaj dozadu mam v plánu po vyřešení blinkru uříznout.
Do kufru vrtat nechci...kufry co mam maji demontovatelne červené průhledné plexy pod které nacpu světýlka

K.a.s.y.m. (Člen)
17.02.2016 15:21:01
Offline

Re: Zadní blinkry x držák na kufry

Mour psal:

Jestli chceš jezdit s trvale nosičem na motce a bez kufrů tak jedině tento nosič:

http://motosp.cz/n-140n-wingrack-2-nosi … 20593.html    ...a k tomu ještě koupit montážní sadu pro konkrétní typ motky.

....ty trubkové nosiče budou bez kufrů hnusné vždy a problém s blinkry nevyřešíš, vše jedině remontovat tam a zpět. Hlavně do dobrých kufrů nic nevrtat surprised

parťáku nic proti,ale máš značně perverzní vkus  bigsmile  bigsmile


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Filous (Člen)
17.02.2016 15:22:09
Offline

Re: Zadní blinkry x držák na kufry

K.a.s.y.m. psal:
Mour psal:

Jestli chceš jezdit s trvale nosičem na motce a bez kufrů tak jedině tento nosič:

http://motosp.cz/n-140n-wingrack-2-nosi … 20593.html    ...a k tomu ještě koupit montážní sadu pro konkrétní typ motky.

....ty trubkové nosiče budou bez kufrů hnusné vždy a problém s blinkry nevyřešíš, vše jedině remontovat tam a zpět. Hlavně do dobrých kufrů nic nevrtat surprised

parťáku nic proti,ale máš značně perverzní vkus  bigsmile  bigsmile

...taky bych řeksickbigsmile


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Mour (Člen)
17.02.2016 15:32:54
Offline

Re: Zadní blinkry x držák na kufry

K.a.s.y.m. psal:
Mour psal:

Jestli chceš jezdit s trvale nosičem na motce a bez kufrů tak jedině tento nosič:

http://motosp.cz/n-140n-wingrack-2-nosi … 20593.html    ...a k tomu ještě koupit montážní sadu pro konkrétní typ motky.

....ty trubkové nosiče budou bez kufrů hnusné vždy a problém s blinkry nevyřešíš, vše jedině remontovat tam a zpět. Hlavně do dobrých kufrů nic nevrtat surprised

parťáku nic proti,ale máš značně perverzní vkus  bigsmile  bigsmile

bigsmile ...to byste radči jezdili s trubkama a blinkrama jak zrcátka na hlavě brouka na e-Sku idontknow

Ono ve vší úctě kufry sou na Bandasce hnusný,(já bych si je nekoupil)  ale což,  tazatel chce s nima jezdit a někdy taky ne a nosič sundávat nechce ....to je fakt ten wingrack hezčí. bigsmile

VikecB12 (Člen)
17.02.2016 15:33:00
Offline

Re: Zadní blinkry x držák na kufry

Je to jednoduchý,mašina s kuframa,nebo nosičama bude hnusná vždycky,takže je nutný se nad to povznést a brat to jak to je,nebo to tam nemít a těšit se z hezké,leč nepraktické motorky. Pokud bych tam ty tykadla nechtěl,tak bych asi volil nějaký minyblinkry a nechal je na puvodním místě. Jiný řešení myslím stejně není.


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
aMaty (Člen)
17.02.2016 15:44:33
Offline

Re: Zadní blinkry x držák na kufry

To byl +/- původní dotaz....zda někdo neví o nějakých menších nez původní, ale zase aby světlo bylo co největší...a na e-shopech z valné většiny co jsem našel nemají uvedenou délku. Už jsem asi do 3 shopů psal e-mail s dotazem jak to ke veliký....

K.a.s.y.m. (Člen)
17.02.2016 17:28:07
Offline

Re: Zadní blinkry x držák na kufry

Mour psal:
K.a.s.y.m. psal:
Mour psal:

Jestli chceš jezdit s trvale nosičem na motce a bez kufrů tak jedině tento nosič:

http://motosp.cz/n-140n-wingrack-2-nosi … 20593.html    ...a k tomu ještě koupit montážní sadu pro konkrétní typ motky.

....ty trubkové nosiče budou bez kufrů hnusné vždy a problém s blinkry nevyřešíš, vše jedině remontovat tam a zpět. Hlavně do dobrých kufrů nic nevrtat surprised

parťáku nic proti,ale máš značně perverzní vkus  bigsmile  bigsmile

bigsmile ...to byste radči jezdili s trubkama a blinkrama jak zrcátka na hlavě brouka na e-Sku idontknow

Ono ve vší úctě kufry sou na Bandasce hnusný,(já bych si je nekoupil)  ale což,  tazatel chce s nima jezdit a někdy taky ne a nosič sundávat nechce ....to je fakt ten wingrack hezčí. bigsmile

když se budu chtít stěhovat nebudu to dělat na motorce..na tejdení dovolenou se sbalim do lodního pytle a ten dám za sebe na sedačku.
Nicméně chápu že někdo potřebuje sebou i kulmu, fen..a dva šatníky..ten ať se holt s tou opičárnou smíří  bigsmile  bigsmile


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
aMaty (Člen)
17.02.2016 17:58:27
Offline

Re: Zadní blinkry x držák na kufry

Nemam to na kulmu :D ... spíš na helmu. Všude se to hemží nenechavejma šmejdama bad

K.a.s.y.m. (Člen)
18.02.2016 07:33:02
Offline

Re: Zadní blinkry x držák na kufry

aMaty psal:

Nemam to na kulmu :D ... spíš na helmu. Všude se to hemží nenechavejma šmejdama bad

tak to snad stačí řetěz a zámek ,ne???


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
osiris (Člen)
18.02.2016 08:45:22
Offline

Re: Zadní blinkry x držák na kufry

K.a.s.y.m. psal:
aMaty psal:

Nemam to na kulmu :D ... spíš na helmu. Všude se to hemží nenechavejma šmejdama bad

tak to snad stačí řetěz a zámek ,ne???

...když ty seš nepolíbenej pohodlím kufru, tak to nemůžeš posoudit ...to je jak kdybys zamrz u houpacího koně a nepoznal kouzlo motorky smile1


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Filous (Člen)
18.02.2016 09:08:22
Offline

Re: Zadní blinkry x držák na kufry

osiris psal:
K.a.s.y.m. psal:
aMaty psal:

Nemam to na kulmu :D ... spíš na helmu. Všude se to hemží nenechavejma šmejdama bad

tak to snad stačí řetěz a zámek ,ne???

...když ty seš nepolíbenej pohodlím kufru, tak to nemůžeš posoudit ...to je jak kdybys zamrz u houpacího koně a nepoznal kouzlo motorky smile1

...no já sem zvjedavej, aš mě ten kufr letos políbí, esi se mi to bude líbitidontknowbigsmile


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
osiris (Člen)
18.02.2016 09:47:27
Offline

Re: Zadní blinkry x držák na kufry

...pozor, muže se ti stát, když budeš mít lacinou mizerně zpracovanou mrdku, že ti tam třeba při lijáku zateče bigsmile, ale u pořádnejch kufrů tohle nehrozí, já ho klidně po lijáku, kdy je zasranej, dřív než začnu vybalovat, hodím pod sprchu a vykoulím ho tam ze všech stran


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Mour (Člen)
18.02.2016 09:59:18
Offline

Re: Zadní blinkry x držák na kufry

Když jsme u těch kufrů ....jakou nosnost jste si u Topcase kupovali? Např GIVI má u těch, které se mě velikostně líbí pouze 3 kg, ty s nosností 10 kg jsou už všechny  velké idontknow

Filous (Člen)
18.02.2016 10:10:31
Offline

Re: Zadní blinkry x držák na kufry

osiris psal:

...pozor, muže se ti stát, když budeš mít lacinou mizerně zpracovanou mrdku, že ti tam třeba při lijáku zateče bigsmile, ale u pořádnejch kufrů tohle nehrozí, já ho klidně po lijáku, kdy je zasranej, dřív než začnu vybalovat, hodím pod sprchu a vykoulím ho tam ze všech stran

...to teprf zjistim, esi do něj tečesurprised...ale tipuju to na lacinou mrdkubigsmile


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
VikecB12 (Člen)
18.02.2016 10:12:23
Offline

Re: Zadní blinkry x držák na kufry

Mour psal:

Když jsme u těch kufrů ....jakou nosnost jste si u Topcase kupovali? Např GIVI má u těch, které se mě velikostně líbí pouze 3 kg, ty s nosností 10 kg jsou už všechny  velké idontknow

3kg mají kufry monolock a 10 monokey. Nejmenší monokey se dělal snad 40-42litrů a největší monolock byl myslím givi simply 46litrů. Malej kufr je tak na skutříka,na jednu helmu,doklady a pár drobností. Na mašinách vozím maxiu 52litrů a aspoň se do toho pěkně zabalím třeba na víkendovej pičosrazgood Jen mě sere,že na těch kufrech dělají čímdál víc fšelijakejch vodrazek,plastíků a lištiček a postupem času mě to začalo pěkně chrastit na hrbech. Tak asi vemu tubu silikonu a fšechny ty hovadiny podlepím a bude klid. V tomhle byl super starej givi 42,kerej se dal vozit jako topkejs i jako boční,měl jen jedno vodrazko a i velikostí byl dostatečnej. Jo a v monokey mám vyzkoušeno převezení 25kg lepidla na obklady na vzdálenost 60kmbigsmile


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Filous (Člen)
18.02.2016 10:14:03
Offline

Re: Zadní blinkry x držák na kufry

Mour psal:

Když jsme u těch kufrů ....jakou nosnost jste si u Topcase kupovali? Např GIVI má u těch, které se mě velikostně líbí pouze 3 kg, ty s nosností 10 kg jsou už všechny  velké idontknow

...ser na to parťáku, je to enem číslo...prostě ho nahybneš a hotovocool ...u tý mý mrdky 50ti litrový je uvedených 5kgidontknow ...myslíš že se do toho vejdu??? ...ani vomylem, dostane počitam tag 15kilo a nazdarcool


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Filous (Člen)
18.02.2016 10:16:21
Offline

Re: Zadní blinkry x držák na kufry

...ten muj kufr je napodobenina monolock s plastovou plotnou...uš to někomu upadlo při přeložení??? ...pro sichr ho přetáhnu kurtou a budecool


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
K.a.s.y.m. (Člen)
18.02.2016 10:25:40
Offline

Re: Zadní blinkry x držák na kufry

osiris psal:
K.a.s.y.m. psal:
aMaty psal:

Nemam to na kulmu :D ... spíš na helmu. Všude se to hemží nenechavejma šmejdama bad

tak to snad stačí řetěz a zámek ,ne???

...když ty seš nepolíbenej pohodlím kufru, tak to nemůžeš posoudit ...to je jak kdybys zamrz u houpacího koně a nepoznal kouzlo motorky smile1

asi máš pravdu,ale mě se prostě kufry na motorkách nelíbí a abych většinu roku jezdil s držákama kufrů jen proto,že ho použiju jednou nebo dvakrát do roka to si tu zkušenost odpustim..a to nemluvim o cenách kufrů a držáků...třeba ho taky jednou koupim,ale určitě ne na Žabáka  bigsmile  bigsmile


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Mour (Člen)
18.02.2016 10:32:45
Offline

Re: Zadní blinkry x držák na kufry

No mě se právě pozdává tento:

http://motosp.cz/e-370n-kufr-givi-cerny … 19486.html

....ale překvapují mě ty 3 kg, to je málo badsmile2

Další varianta je tento:

http://motosp.cz/v-40n-kufr-givi-cerny- … 25580.html


Víkec: myslíš že těch 40 l je málo? Mě pak přijdou ty větší už moc ne? 60x35x40 cm?

Filous: no právě ty 3-5 kg je málo, bo jak sem tam se švagrama jedeme pod stan tábořit , tak ty lahváče to pak ( a aj tie iné veci) neuveze bigsmile a budu na tom jak nyní idontknow

osiris (Člen)
18.02.2016 10:34:33
Offline

Re: Zadní blinkry x držák na kufry

Filous psal:
Mour psal:

Když jsme u těch kufrů ....jakou nosnost jste si u Topcase kupovali? Např GIVI má u těch, které se mě velikostně líbí pouze 3 kg, ty s nosností 10 kg jsou už všechny  velké idontknow

...ser na to parťáku, je to enem číslo...prostě ho nahybneš a hotovocool ...u tý mý mrdky 50ti litrový je uvedených 5kgidontknow ...myslíš že se do toho vejdu??? ...ani vomylem, dostane počitam tag 15kilo a nazdarcool

...good


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
osiris (Člen)
18.02.2016 10:37:34
Offline

Re: Zadní blinkry x držák na kufry

K.a.s.y.m. psal:
osiris psal:
K.a.s.y.m. psal:


tak to snad stačí řetěz a zámek ,ne???

...když ty seš nepolíbenej pohodlím kufru, tak to nemůžeš posoudit ...to je jak kdybys zamrz u houpacího koně a nepoznal kouzlo motorky smile1

asi máš pravdu,ale mě se prostě kufry na motorkách nelíbí a abych většinu roku jezdil s držákama kufrů jen proto,že ho použiju jednou nebo dvakrát do roka to si tu zkušenost odpustim..a to nemluvim o cenách kufrů a držáků...třeba ho taky jednou koupim,ale určitě ne na Žabáka  bigsmile  bigsmile

...proč bys vozil držáky? montáž nebo demontáž je do 5. minut i se zapojením konektoru pro brzdový světlo smile1


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
osiris (Člen)
18.02.2016 10:38:38
Offline

Re: Zadní blinkry x držák na kufry

Mour psal:

Víkec: myslíš že těch 40 l je málo? Mě pak přijdou ty větší už moc ne? 60x35x40 cm?

...vždycky bys uživil větší, tomu věř goodsmile1


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
VikecB12 (Člen)
18.02.2016 10:40:30
Offline

Re: Zadní blinkry x držák na kufry

Moure,samozřejmě lepší 40 litrů než drátem do vokagoodbigsmile
Přesto bych vzal tohlebigsmile https://www.motocyklovedily.cz/produkt/ … u-monokey/


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Mour (Člen)
18.02.2016 10:54:12
Offline

Re: Zadní blinkry x držák na kufry

No já jsem uvažoval, že bych začal na motce i jezdit do práce a pak ať nejezdím s velkým heblem, bo obědový jídlonoš se svačinkou mi vejde do toho menšího, v tom velkým by to mohlo chrastit? bigsmile

...ne mě přijde ten měnší takový "hezčejší" idontknow ...podívám se na ty Vaše někde na srazu good bigsmile

Banditatom (Člen)
18.02.2016 11:03:16
Offline

Re: Zadní blinkry x držák na kufry

Lepenak pod sedlo jidlonosic na riditka....nevim co resis partakubigsmile


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
Mour (Člen)
18.02.2016 11:07:34
Offline

Re: Zadní blinkry x držák na kufry

Zapomněl jsem na přezůvky surprised

bigsmile

K.a.s.y.m. (Člen)
18.02.2016 11:26:13
Offline

Re: Zadní blinkry x držák na kufry

osiris psal:
K.a.s.y.m. psal:
osiris psal:


...když ty seš nepolíbenej pohodlím kufru, tak to nemůžeš posoudit ...to je jak kdybys zamrz u houpacího koně a nepoznal kouzlo motorky smile1

asi máš pravdu,ale mě se prostě kufry na motorkách nelíbí a abych většinu roku jezdil s držákama kufrů jen proto,že ho použiju jednou nebo dvakrát do roka to si tu zkušenost odpustim..a to nemluvim o cenách kufrů a držáků...třeba ho taky jednou koupim,ale určitě ne na Žabáka  bigsmile  bigsmile

...proč bys vozil držáky? montáž nebo demontáž je do 5. minut i se zapojením konektoru pro brzdový světlo smile1

z jednoho prostýho důvodu..byl bych línej ho sundavat bigsmile  bigsmile  bigsmile


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
andre.marek (Člen)
18.02.2016 11:30:37
Offline

Re: Zadní blinkry x držák na kufry

Já mám kufr 52 litrů topcase a 2x42 litrů boční a je to tak akorát na dovolenou redfaceredface
Ale já mám všechny věci trochu větší, takže když jsem si tam chtěl dát třeba jen boty, tak to zabere dost místa... bigsmile

Mour (Člen)
18.02.2016 12:43:38
Offline

Re: Zadní blinkry x držák na kufry

andre.marek psal:

Já mám kufr 52 litrů topcase a 2x42 litrů boční a je to tak akorát na dovolenou redfaceredface
Ale já mám všechny věci trochu větší, takže když jsem si tam chtěl dát třeba jen boty, tak to zabere dost místa... bigsmile

...já vlastně taky řeším stejnou velikost, kam s tyčkama od stanu? surprised idontknow

bigsmilebigsmilebigsmile

Filous (Člen)
18.02.2016 13:00:17
Offline

Re: Zadní blinkry x držák na kufry

...jináč teda je to vopravdu hnussick

http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/15_fotografie0251.jpg



...a to si teť eště koupim interkom, no já se ze sebe poseruidontknow ...asi fakt stárnusmile2


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
osiris (Člen)
18.02.2016 13:25:59
Offline

Re: Zadní blinkry x držák na kufry

...a ještě ajá jak si to bude chválit skrz opření ...buď grand a přikup jí k tomu tu pěnovou opěrku smile1


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Banditatom (Člen)
18.02.2016 13:26:49
Offline

Re: Zadní blinkry x držák na kufry

...jde to s tebou z kopcebadevil hele ještě začni pracovat v nějake multikulty neziskovcebigsmile

...jinač co to maj za šilenou televizej?idontknow


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
Mour (Člen)
18.02.2016 13:34:28
Offline

Re: Zadní blinkry x držák na kufry

...to je periskop pro noční vidění pod vodou good  bigsmile

K.a.s.y.m. (Člen)
18.02.2016 13:36:31
Offline

Re: Zadní blinkry x držák na kufry

no jooo děti mu vyběhli z baráku..tak mu zbejvá víc času a peněz na cestování a Ajá potřebuje sebou víc věcí  bigsmile
řek bych že to je porno..aby.se na dálnici nenudil  bigsmile  bigsmile


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Mour (Člen)
18.02.2016 13:40:44
Offline

Re: Zadní blinkry x držák na kufry

K.a.s.y.m. psal:

no jooo děti mu vyběhli z baráku..tak mu zbejvá víc času a peněz na cestování a Ajá potřebuje sebou víc věcí  bigsmile
řek bych že to je porno..aby.se na dálnici nenudil  bigsmile  bigsmile

...bigsmilebigsmile ...tak to Péčko je lepčí nápad než můj periskop good bigsmilebigsmile

VikecB12 (Člen)
18.02.2016 13:42:26
Offline

Re: Zadní blinkry x držák na kufry

Květoslave,máš to hezkýgoodbigsmilebigsmile
No jo,je to plíživý a pomalu se to zarejvá pod kůži,začíná to kufrem,pak držákem navigace a než se naděješ,sedíš na baworákubigsmilebigsmile


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Filous (Člen)
18.02.2016 13:45:30
Offline

Re: Zadní blinkry x držák na kufry

Banditatom psal:

...jde to s tebou z kopcebadevil hele ještě začni pracovat v nějake multikulty neziskovcebigsmile

...jinač co to maj za šilenou televizej?idontknow

...to je navigacej f origo držákej SW Motech na tangbáglu SW Motech, kerej je cvaklej f podkovje na nádržicool


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
VikecB12 (Člen)
18.02.2016 13:45:41
Offline

Re: Zadní blinkry x držák na kufry

Mour psal:
andre.marek psal:

Já mám kufr 52 litrů topcase a 2x42 litrů boční a je to tak akorát na dovolenou redfaceredface
Ale já mám všechny věci trochu větší, takže když jsem si tam chtěl dát třeba jen boty, tak to zabere dost místa... bigsmile

...já vlastně taky řeším stejnou velikost, kam s tyčkama od stanu? surprised idontknow

bigsmilebigsmilebigsmile

Do maxie 52 se vejde i stan pro tři s délkou tyček 45cmgood


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Filous (Člen)
18.02.2016 13:47:07
Offline

Re: Zadní blinkry x držák na kufry

VikecB12 psal:

Květoslave,máš to hezkýgoodbigsmilebigsmile
No jo,je to plíživý a pomalu se to zarejvá pod kůži,začíná to kufrem,pak držákem navigace a než se naděješ,sedíš na baworákubigsmilebigsmile

...zas sem eště furt při smyslech, ty baworákufuckbigsmile


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Filous (Člen)
18.02.2016 13:47:51
Offline

Re: Zadní blinkry x držák na kufry

osiris psal:

...a ještě ajá jak si to bude chválit skrz opření ...buď grand a přikup jí k tomu tu pěnovou opěrku smile1

...žádný, se bójim, aby to neulomila, aš by se vopíralabigsmile


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Mour (Člen)
18.02.2016 13:50:21
Offline

Re: Zadní blinkry x držák na kufry

VikecB12 psal:
Mour psal:
andre.marek psal:

Já mám kufr 52 litrů topcase a 2x42 litrů boční a je to tak akorát na dovolenou redfaceredface
Ale já mám všechny věci trochu větší, takže když jsem si tam chtěl dát třeba jen boty, tak to zabere dost místa... bigsmile

...já vlastně taky řeším stejnou velikost, kam s tyčkama od stanu? surprised idontknow

bigsmilebigsmilebigsmile

Do maxie 52 se vejde i stan pro tři s délkou tyček 45cmgood

...když já mám tyčky jak Ondrovy boty 60 cm surprised idontknow  bigsmilebigsmilebigsmile

Filous (Člen)
18.02.2016 13:53:51
Offline

Re: Zadní blinkry x držák na kufry

Mour psal:
VikecB12 psal:
Mour psal:


...já vlastně taky řeším stejnou velikost, kam s tyčkama od stanu? surprised idontknow

bigsmilebigsmilebigsmile

Do maxie 52 se vejde i stan pro tři s délkou tyček 45cmgood

...když já mám tyčky jak Ondrovy boty 60 cm surprised idontknow  bigsmilebigsmilebigsmile

...nařež je na půlku a vejdou se ti i do toho malýho kufru, co tam máš dál???bigsmilebigsmilebigsmile


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Mour (Člen)
18.02.2016 14:03:35
Offline

Re: Zadní blinkry x držák na kufry

Filous psal:
Mour psal:
VikecB12 psal:


Do maxie 52 se vejde i stan pro tři s délkou tyček 45cmgood

...když já mám tyčky jak Ondrovy boty 60 cm surprised idontknow  bigsmilebigsmilebigsmile

...nařež je na půlku a vejdou se ti i do toho malýho kufru, co tam máš dál???bigsmilebigsmilebigsmile

Nespím! Probudím se ve štyry ráno a už nezaberu! bigsmilebigsmile

VikecB12 (Člen)
18.02.2016 14:04:24
Offline

Re: Zadní blinkry x držák na kufry

Filous psal:
osiris psal:

...a ještě ajá jak si to bude chválit skrz opření ...buď grand a přikup jí k tomu tu pěnovou opěrku smile1

...žádný, se bójim, aby to neulomila, aš by se vopíralabigsmile

Šárku ta opěrka srala,protože se jí o to při nastupování zachytávala bunda tou páteřovou pěnofkou. Trčí to přecejenom kousek přez kufr dopředu a ubírá to místo. A že ho zamnou není na rozdáváníbigsmile


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Filous (Člen)
18.02.2016 14:07:44
Offline

Re: Zadní blinkry x držák na kufry

VikecB12 psal:
Filous psal:
osiris psal:

...a ještě ajá jak si to bude chválit skrz opření ...buď grand a přikup jí k tomu tu pěnovou opěrku smile1

...žádný, se bójim, aby to neulomila, aš by se vopíralabigsmile

Šárku ta opěrka srala,protože se jí o to při nastupování zachytávala bunda tou páteřovou pěnofkou. Trčí to přecejenom kousek přez kufr dopředu a ubírá to místo. A že ho zamnou není na rozdáváníbigsmile

...to si myslim, že my by sme museli jezdit minimálně ve třech, aby sme měli tedle problémbigsmileredface ...ale kámoška s tý vopjerky taky nejni ňák extra nadšenáidontknow ...maj to na Varanoj, Lojza je taky kus chlapa a jí to prej tlačí do zadidontknow


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
osiris (Člen)
18.02.2016 14:17:50
Offline

Re: Zadní blinkry x držák na kufry

...jak to může přes páteřák tlačit? surprised ...já vím bigsmile


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
K.a.s.y.m. (Člen)
18.02.2016 17:38:16
Offline

Re: Zadní blinkry x držák na kufry

VikecB12 psal:

Květoslave,máš to hezkýgoodbigsmilebigsmile
No jo,je to plíživý a pomalu se to zarejvá pod kůži,začíná to kufrem,pak držákem navigace a než se naděješ,sedíš na baworákubigsmilebigsmile

všim jsis toho sedla na ponku..už se na cesťák chystá.. bigsmile


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
VikecB12 (Člen)
18.02.2016 17:47:17
Offline

Re: Zadní blinkry x držák na kufry

K.a.s.y.m. psal:
VikecB12 psal:

Květoslave,máš to hezkýgoodbigsmilebigsmile
No jo,je to plíživý a pomalu se to zarejvá pod kůži,začíná to kufrem,pak držákem navigace a než se naděješ,sedíš na baworákubigsmilebigsmile

všim jsis toho sedla na ponku..už se na cesťák chystá.. bigsmile

Fšiml sem si,asi si chystá konečně pořádnou mašinubigsmile


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
aMaty (Člen)
18.02.2016 19:19:03
Offline

Re: Zadní blinkry x držák na kufry

....Jen tak mimo bigsmile ... svůj problém jsem dneska vyřešil v BikersCrown za krásných 240Kč

Jinak ke kufrům jak tu psal osiris .. pohodlí kufrů je dobrý věc ... dá se tam nacpat kde co. Když někde zastavím schovám tam helmu, rukavice, kuklu a můžu pak vklidu od moto odejít se někam občerstvit a nemusím to všechno tahat s sebou ;)

Natož když jedu někam dál tak do toho můžu nacpat něco lehčího na převlečení ať se nemusím v létě pařit v hadrech na moto ....

....Je jasný, že né každý vyznává stejné hodnoty cool

Moto "stavím" na cestování ... takže podle toho výbava .... držák navi, kufry, intercom ... inu co jsem maldej a blbej .. ono mě to třeba časem přejde :D

Banditatom (Člen)
18.02.2016 19:21:49
Offline

Re: Zadní blinkry x držák na kufry

VikecB12 psal:

Květoslave,máš to hezkýgoodbigsmilebigsmile
No jo,je to plíživý a pomalu se to zarejvá pod kůži,začíná to kufrem,pak držákem navigace a než se naděješ,sedíš na baworákubigsmilebigsmile

Zadny rozumny clovek co ma alespon trosku vkus by si tu nemeckou ohyzdnoat nekoupilbigsmile


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
aMaty (Člen)
07.03.2016 23:32:38
Offline

Re: Zadní blinkry x držák na kufry

Jen abych to nějak ukončil když jsem to tu nakousal ...

nakonec blinkry z BikersCrown za 250kč

http://suzukibandit.cz/openforum/uploads/4897_img_20160303_120855.jpg


http://suzukibandit.cz/openforum/uploads/4897_img_20160303_120903.jpg
hlemejzd999 (Člen)
25.04.2016 20:44:31
Offline

Re: Zadní blinkry x držák na kufry

Filous psal:

...jináč teda je to vopravdu hnussick

http://www.suzukibandit.cz/openforum/up … ie0251.jpg

...a to si teť eště koupim interkom, no já se ze sebe poseruidontknow ...asi fakt stárnusmile2

... a to mi bude povidat, ze ja to mam hnusny bigsmile
a tu vopěrku uz tam mam  goodbigsmile .. Monika ma neco kolem 40 kilo, tak ji dam jeste neco za zada , aby se oprela bigsmile


Nejlepší ovoce jsou cecky - samá dužina a žádný pecky 
Filous (Člen)
26.04.2016 09:30:43
Offline

Re: Zadní blinkry x držák na kufry

hlemejzd999 psal:
Filous psal:

...jináč teda je to vopravdu hnussick

http://www.suzukibandit.cz/openforum/up … ie0251.jpg

...a to si teť eště koupim interkom, no já se ze sebe poseruidontknow ...asi fakt stárnusmile2

... a to mi bude povidat, ze ja to mam hnusny bigsmile
a tu vopěrku uz tam mam  goodbigsmile .. Monika ma neco kolem 40 kilo, tak ji dam jeste neco za zada , aby se oprela bigsmile

..hnusný je vobojí, vo tom  nemá cenu mluvit, ale já to namontuju a rychle s tym ujedu za čáru, gde mě nigdo nezná a po návratu to zas hodim do kouta, dešto ty tu hrůzu sebou taháš furtbigsmile


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Petr J. (Člen)
26.04.2016 11:37:44
Offline

Re: Zadní blinkry x držák na kufry

Filous psal:

..hnusný je vobojí, vo tom  nemá cenu mluvit, ale já to namontuju a rychle s tym ujedu za čáru, gde mě nigdo nezná a po návratu to zas hodim do kouta, dešto ty tu hrůzu sebou taháš furtbigsmile

...akorát teď už víme, že tu hrůzu máš taky....bigsmile

Já když namontoval kufr na kosmobajk, tak jsem druhý den musel jít koupit GéeSo...jak se mi to tam nelíbilo...bigsmile

Možná bych ještě našel někde i fotku, jak to tam Rebel montoval....redface

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr