Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Technická poradna » Střelba z výfuku

Drunkriot (Člen)
16.05.2016 13:34:19
Offline

Střelba z výfuku

Zdravím mám dotaz.včera jsem vyjel první studený start byl ok.dojel jsem do bodu B a zdechl motor.druhý relativně teplý start motor naskočil jenom se siticem.vždycky když sem sitic vypl tak to zdechlo takže jsem musel s tim siticem i vyjet.po asi minutě jsem ho vypnul a bylo to ok.zničeho nic mě dvakrát vystřelilo z výfuku a mašina začla kuckat jako by docházel benzín přitom nádrž byla plná. Po asi 3 minutách zase ok.dojel jsem do bodu C a další teplý start taky pouze se siticem a celá situace se opakovala akorát už nestrilelo z výfuku. Podotýkám že tam mám origo výfuk. Neví někdo čím by to mohlo být? Děkuji za odpověď jestli je tady už vlákno s tímto problémem tak se omlouvám.

Drunkriot (Člen)
16.05.2016 13:47:58
Offline

Re: Střelba z výfuku

Jo a mechanik mě řekl že to mám nechat zatím být že když se to bude opakovat tak se to začne řešit ale furt mi to vrtá hlavou.idontknow

oma1995 (Člen)
16.05.2016 14:57:18
Offline

Re: Střelba z výfuku

nejsem odborník, ale řekl bych že budou rozhašený karburátory. Podle toho co píšeš bych to tipoval na chudou směs.

VikecB12 (Člen)
16.05.2016 15:17:08
Offline

Re: Střelba z výfuku

Mohls klidně natankovat nějakej bordel. Nebo ulitý svíčky... Pořádně bych to projel,vlítl někde na dálnicu a dal mu pořádně za uši a pěkně ho vypálil.


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Filous (Člen)
16.05.2016 15:22:43
Offline

Re: Střelba z výfuku

...bordel f karbcích, ulejvá se ti to, nespálenej benzín se dostane až za vejfukovej ventil a do svodů, tam pag chytne a vybuchuje...rozebrat barbce, vyčistit, udělat synchro...nebo je v hajzlu některá svíce, nepálí pravidelně a benzín se zase dostává do laufu...


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Drunkriot (Člen)
16.05.2016 16:28:08
Offline

Re: Střelba z výfuku

Dík za tipy. Zkusím prvá co píše vikec a když to nepomůže holt se to bude muset rozebrat a vyčistit jak píše filous.jo a ještě se mi při 4000 zvedají a kolísají otáčky je to takové nestabilní sice nepatrně ale přece třeba to stim souvisí nebo před tím to nedělalo.

VikecB12 (Člen)
16.05.2016 16:52:58
Offline

Re: Střelba z výfuku

A dělá ti to kolísání už dlouhodobě,nebo je to nějakej novej projev? Jestli to kolísá,tak bych ty karbece asi nechal udělat komplet.


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Drunkriot (Člen)
16.05.2016 16:55:41
Offline

Re: Střelba z výfuku

Začalo to dělat teprve včera zároveň s tím vším. Ale jako je to úplně nepatrně.ale normální to určitě není.headshake

Drunkriot (Člen)
16.05.2016 16:58:23
Offline

Re: Střelba z výfuku

Ale zajímavé je že se to děje když to držím na těch 4000 jak tam mám třeba 4500 a víc tak úplně v pohodě.idontknow

Loser (Administrator)
16.05.2016 17:24:43
Offline

Re: Střelba z výfuku

Drunkriot psal:

Ale zajímavé je že se to děje když to držím na těch 4000 jak tam mám třeba 4500 a víc tak úplně v pohodě.idontknow

tak to nedrz na 4000 bigsmilebigsmilebigsmile


I'm a loser baby, so why don't you kill me....
Filous (Člen)
16.05.2016 17:53:43
Offline

Re: Střelba z výfuku

Drunkriot psal:

Ale zajímavé je že se to děje když to držím na těch 4000 jak tam mám třeba 4500 a víc tak úplně v pohodě.idontknow

...tag pag je to jasný...je tam bordel, nezavíraj ti plovákovky, nebo jen někerej z nich a ulejvá se to...nat štyry to uš pobere, ale bude to ulejvat svíci a ta po čase vodejde...vyser se na ňáký protahování po dálnici, tym nic nevyřešíš...Vikec ví co a jak vokolo motoru, vo tom žádná, ale tady f tom s nim nesouhlasim...


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
VikecB12 (Člen)
16.05.2016 18:00:28
Offline

Re: Střelba z výfuku

No letos mě dělal bordel jeden skutr a to tak,že se při jízdě skoro zastavil,nechtělo se mu atd a tak sem mu prachsprostě naložil na stojanu plnej a nechal ho,až si to přebere a najednou ejhle,bordel,kerým bylo něco přicpaný prolítl a vod té doby vrčel na jedničkubigsmile
Ale tym,že ty karbece někdo komplet vyčistí a seřídí rozhodně nic nepokazíšgood


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Filous (Člen)
16.05.2016 18:25:40
Offline

Re: Střelba z výfuku

VikecB12 psal:

No letos mě dělal bordel jeden skutr a to tak,že se při jízdě skoro zastavil,nechtělo se mu atd a tak sem mu prachsprostě naložil na stojanu plnej a nechal ho,až si to přebere a najednou ejhle,bordel,kerým bylo něco přicpaný prolítl a vod té doby vrčel na jedničkubigsmile
Ale tym,že ty karbece někdo komplet vyčistí a seřídí rozhodně nic nepokazíšgood

...se tady vole bavíme vo motorce a né vo ňáký mrdce dvoutaktní varijátorový italský vošklivýidontknowbigsmile


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
hlemejzd999 (Člen)
16.05.2016 19:00:42
Offline

Re: Střelba z výfuku

hele a mně co byste poradili , když podřadim, uberu a tak ?  ... mam to tak nechat ,nebo je to ňáká chudá smněs ...žádnej bordel tam nemám...všecko lítá tim votevřenym laufem pryč bigsmile  ...jako laďák střílí, že jo, ale mně se teda zdá , že vo krapet  víc, než jinejm ..vo dost ...prostě furt , když votočim heftem , než klesnou votáčky pod ... no někam.
Ha ? help


Nejlepší ovoce jsou cecky - samá dužina a žádný pecky 
Inženýrek (Člen)
16.05.2016 20:29:42
Offline

Re: Střelba z výfuku

hlemejzd999 psal:

hele a mně co byste poradili , když podřadim, uberu a tak ?  ... mam to tak nechat ,nebo je to ňáká chudá smněs ...žádnej bordel tam nemám...všecko lítá tim votevřenym laufem pryč bigsmile  ...jako laďák střílí, že jo, ale mně se teda zdá , že vo krapet  víc, než jinejm ..vo dost ...prostě furt , když votočim heftem , než klesnou votáčky pod ... no někam.
Ha ? help

srát na to, dyť je to hezký bigsmile good


* Je těžké býti kokotem, konkurence je veliká. *
* Žíj abys jezdil, jezdi abys žil! *
VikecB12 (Člen)
16.05.2016 21:12:45
Offline

Re: Střelba z výfuku

Filous psal:
VikecB12 psal:

No letos mě dělal bordel jeden skutr a to tak,že se při jízdě skoro zastavil,nechtělo se mu atd a tak sem mu prachsprostě naložil na stojanu plnej a nechal ho,až si to přebere a najednou ejhle,bordel,kerým bylo něco přicpaný prolítl a vod té doby vrčel na jedničkubigsmile
Ale tym,že ty karbece někdo komplet vyčistí a seřídí rozhodně nic nepokazíšgood

...se tady vole bavíme vo motorce a né vo ňáký mrdce dvoutaktní varijátorový italský vošklivýidontknowbigsmile

vole,já se bavím vo štyrtaktním skutru starýho hondybigsmile


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
VikecB12 (Člen)
16.05.2016 21:16:41
Offline

Re: Střelba z výfuku

Inženýrek psal:
hlemejzd999 psal:

hele a mně co byste poradili , když podřadim, uberu a tak ?  ... mam to tak nechat ,nebo je to ňáká chudá smněs ...žádnej bordel tam nemám...všecko lítá tim votevřenym laufem pryč bigsmile  ...jako laďák střílí, že jo, ale mně se teda zdá , že vo krapet  víc, než jinejm ..vo dost ...prostě furt , když votočim heftem , než klesnou votáčky pod ... no někam.
Ha ? help

srát na to, dyť je to hezký bigsmile good

A to si přectafte,že v té pošahané bmw komunitě je tenhle nádhernej projef motorek považovanej za nechutnou závadusurprisedidontknowbigsmile  Přitom je to paráda,když si mašina pěkně zahřmí do trumpetygoodgood


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
K.a.s.y.m. (Člen)
16.05.2016 21:20:37
Offline

Re: Střelba z výfuku

hlemejzd999 psal:

hele a mně co byste poradili , když podřadim, uberu a tak ?  ... mam to tak nechat ,nebo je to ňáká chudá smněs ...žádnej bordel tam nemám...všecko lítá tim votevřenym laufem pryč bigsmile  ...jako laďák střílí, že jo, ale mně se teda zdá , že vo krapet  víc, než jinejm ..vo dost ...prostě furt , když votočim heftem , než klesnou votáčky pod ... no někam.
Ha ? help

zase tak moc ti to nestřílí když jsem to ani jednou neslyšel co jsme spolu jeli bigsmile


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
K.a.s.y.m. (Člen)
16.05.2016 21:22:24
Offline

Re: Střelba z výfuku

VikecB12 psal:

No letos mě dělal bordel jeden skutr a to tak,že se při jízdě skoro zastavil,nechtělo se mu atd a tak sem mu prachsprostě naložil na stojanu plnej a nechal ho,až si to přebere a najednou ejhle,bordel,kerým bylo něco přicpaný prolítl a vod té doby vrčel na jedničkubigsmile
Ale tym,že ty karbece někdo komplet vyčistí a seřídí rozhodně nic nepokazíšgood

no jestli to byl dvoutakt a někdo ho jen tak pošudlaval a nedal mu občas za uši tak se to většinou při použití blbýho voleje stává no. bigsmile


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Drunkriot (Člen)
17.05.2016 06:04:27
Offline

Re: Střelba z výfuku

Tak dneska už jsem neodjel.haprovani otáček při sitici,při přidání plynu to zdechlo bad takže asi servis smile2 při vytížení zdejších servisu to bude tak na měsíc

Drakoxxl (Člen)
17.05.2016 07:58:39
Offline

Re: Střelba z výfuku

Se domluv s Víkecem jako dva morafci, stejně nemá co na práci smile1


Lepší někdy, než nikdy.
VikecB12 (Člen)
17.05.2016 09:06:55
Offline

Re: Střelba z výfuku

Drakoxxl psal:

Se domluv s Víkecem jako dva morafci, stejně nemá co na práci smile1

Vole,já nevím kam dříf skočit,fčera sem se pustil do dalšího skutra,ze kerýho mě zustal holej rám,odpoledne dojede další na udělání nějakejch drobností a do toho si vobčas vodskočím do dodávky,nebo do školky s tym našim drafcem... Navíc nemám budíky na synchro štyrválcu,doma už je fšecko max dvouválec a tak si frčím na šlauchvázebigsmile


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Drunkriot (Člen)
17.05.2016 09:12:00
Offline

Re: Střelba z výfuku

V pohodě už mám domluvený servis.příští týden si pro to dojede.moc se v tom nevyznam ale prej si myslí že tam budou v prdeli aji nějaké jehly v těch karbecech jedná prej 800 to mě moja asi moc nepochválí bigsmilebigsmile to vyčištění práce no sranda

Drunkriot (Člen)
15.06.2016 08:29:26
Offline

Re: Střelba z výfuku

Tak teď me volali ze servisu karbece jsou čisté postelovane chvilku to prej jelo a pak zase nic.jeste prej zkusí vylít starý benzín a dát tam jejich.kuva co to může být idontknow

tachec (Člen)
15.06.2016 08:50:08
Offline

Re: Střelba z výfuku

Drunkriot psal:

Tak teď me volali ze servisu karbece jsou čisté postelovane chvilku to prej jelo a pak zase nic.jeste prej zkusí vylít starý benzín a dát tam jejich.kuva co to může být idontknow

A podívali se v servisu na ty svíce nebo jen poštelovali karbce? Jak ti psali výše, jestli se to ulejvalo, tak to mohla nějaká svíce odnést idontknow


▀▄▀▄▀▄...sem se to nemělo nikdy dostat...▄▀▄▀▄▀
Drunkriot (Člen)
15.06.2016 09:08:09
Offline

Re: Střelba z výfuku

Svíce jsem měnil před servisem to bylo to první co jsem udělal .jj díval se na ně.jeste by byla možnost že to prostě žere olej a vždycky to ty svíčky zacpe.rikal že na to že jsou nové nevypadají dobře.bad dnes mi má ještě volat jak to dopadlo stim benzínem.

Drunkriot (Člen)
15.06.2016 17:53:29
Offline

Re: Střelba z výfuku

Tak vážení záhada vyřešena.ani sem nemůžu napsat co to bylobigsmilebigsmile

mr.BSE (Člen)
15.06.2016 18:44:11
Offline

Re: Střelba z výfuku

naopak, musíš smile1


Second Class Citizen
1130 Café Racer
Drunkriot (Člen)
15.06.2016 18:51:22
Offline

Re: Střelba z výfuku

Pri posledním tankování jsem tam hrkl 5 litrů nafty.doslo mivto až se mě zeptal jestli jsem tam nalil benzín že sekačky na trávu že tam bylo tolik oleje.a já kkt hledám chybu v karbecech.a Le tak co aspoň my je pročistil a pošteloval sice zbytečně bigsmilebigsmilebigsmile za 12 roku se mi něco takového ještě nestalo bigsmilebigsmile

Drunkriot (Člen)
15.06.2016 18:52:56
Offline

Re: Střelba z výfuku

Takže nechť můj příspěvek slouží jako odstrašující případ.zalozil bych sekci kuriozity Pičo a hned bych se do ní vložil bigsmilebigsmile

VikecB12 (Člen)
15.06.2016 19:18:21
Offline

Re: Střelba z výfuku

goodbigsmilebigsmile


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
K.a.s.y.m. (Člen)
15.06.2016 20:22:31
Offline

Re: Střelba z výfuku

Když se daří bigsmilebigsmilebigsmilebigsmilegoodgood


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
mr.BSE (Člen)
15.06.2016 20:22:52
Offline

Re: Střelba z výfuku

no tak to je hodně slušný bigsmile


Second Class Citizen
1130 Café Racer
Ondráš (Člen)
15.06.2016 21:22:43
Offline

Re: Střelba z výfuku

Buď rád, že si do nafťáku nenalil benzín.smokin


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Filous (Člen)
15.06.2016 21:36:08
Offline

Re: Střelba z výfuku

...esi tě to uklidní, tag nejsi první a asi ani poslední...vonehdá k nám na firmu, gde byla veřejná benzínka přijel v jeden páteg napakovanej kluk s buchtou na Fejzru, f plánu měl vyvýst slečnu na daleký Slovencko na její první dlouhej vejlet bajkej a při tankování na D11 zapomňel, že nesedí ve služební Vochcáfce f TDíčku a hrknul tam patnáct litrů nafty...jen mu to nedošlo...ujel eště asi pjet kilometrůch a skončil u nás přet vratama...dyš se půl hodiny nehejbal z místa a slečna byla evidentně nervní, tag mi to nedalo a šel sem se voptat, esi jako nepotřebuje s něčim píchnout...no a von že prej tankoval a vot tý doby mu to nechce do votáček a teť uš  to nejede vůbec a že prej má OMV benzín napiču...bylo mi to jasný, votevřel sem nádrš a čuchnul si, to mi stačilo...vylil sem mu nádrš, vypustil karbce, vypáli svíce, kluk si natankoval natural, koupil pro sichr ňáký aditivum a za hoťku vodjížděli...a mě šéf zmrdal jag sysla, esi prej mam málo práce a staram se vo mimopracovní záležitosti f pracovní dobjesmile2


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Drunkriot (Člen)
15.06.2016 21:45:29
Offline

Re: Střelba z výfuku

Takzvaně pro dobrotu na žebrotu bigsmile

faitík (Člen)
15.06.2016 22:34:02
Offline

Re: Střelba z výfuku

Filous psal:

...esi tě to uklidní, tag nejsi první a asi ani poslední...vonehdá k nám na firmu, gde byla veřejná benzínka přijel v jeden páteg napakovanej kluk s buchtou na Fejzru, f plánu měl vyvýst slečnu na daleký Slovencko na její první dlouhej vejlet bajkej a při tankování na D11 zapomňel, že nesedí ve služební Vochcáfce f TDíčku a hrknul tam patnáct litrů nafty...jen mu to nedošlo...ujel eště asi pjet kilometrůch a skončil u nás přet vratama...dyš se půl hodiny nehejbal z místa a slečna byla evidentně nervní, tag mi to nedalo a šel sem se voptat, esi jako nepotřebuje s něčim píchnout...no a von že prej tankoval a vot tý doby mu to nechce do votáček a teť uš  to nejede vůbec a že prej má OMV benzín napiču...bylo mi to jasný, votevřel sem nádrš a čuchnul si, to mi stačilo...vylil sem mu nádrš, vypustil karbce, vypáli svíce, kluk si natankoval natural, koupil pro sichr ňáký aditivum a za hoťku vodjížděli...a mě šéf zmrdal jag sysla, esi prej mam málo práce a staram se vo mimopracovní záležitosti f pracovní dobjesmile2

dobře ty, žes mu pomohgoodgoodgood


Když to nejde silou, tak to pude ještě větší silou!
osiris (Člen)
15.06.2016 22:47:46
Offline

Re: Střelba z výfuku

Drunkriot psal:

Takže nechť můj příspěvek slouží jako odstrašující případ.zalozil bych sekci kuriozity Pičo a hned bych se do ní vložil bigsmilebigsmile

...můžeš, račte smile1 http://www.suzukibandit.cz/openforum/vi … p?id=16898


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr