Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Technická poradna » Navigace pro Androida

Americkej (Člen)
30.06.2016 12:52:34
Offline

Navigace pro Androida

Čau lidi, obracím se o pomoc. Po spokojenejch letech s všemožnejma Nokiema jsem zblbnul a pořídil Soňáka s tutim xindlem (rozuměj Androidem). Dá se na to nacpat nějaká rozumná navigace? Aby jako fungovala offlajnově, byla srozumitelně ovládatelná a jak je pro skutečnýho banditu zvykem, byla někde zadarmo k upirátění? Nejradši bych cele svět, ale vyjdu i s CZ-DE-AT-CH-IT. Můčas grácijas za rady, tipy i přiblblý vtípky.


... vesnickej kluk a stále celkem spokojenej parchant ...
Mour (Člen)
30.06.2016 13:00:32
Offline

Re: Navigace pro Androida

Sygic good ...mě to na Androidu a vlastně i teď na WP funguje spolehlivě.

Americkej (Člen)
30.06.2016 13:08:07
Offline

Re: Navigace pro Androida

Parťaku a nějakej odkaz-návod, nebo přítel na telefonu?


... vesnickej kluk a stále celkem spokojenej parchant ...
andre.marek (Člen)
30.06.2016 13:12:35
Online

Re: Navigace pro Androida

Taky hlasuju pro sygic goodgood

Mour (Člen)
30.06.2016 13:14:43
Offline

Re: Navigace pro Androida

Americkej psal:

Parťaku a nějakej odkaz-návod, nebo přítel na telefonu?

...já ho našel v telefonu v tom oddílu "Store" a zdarma stáhnul bigsmile

Americkej (Člen)
30.06.2016 13:34:53
Offline

Re: Navigace pro Androida

Taky to můžu rozšlapat idontknow


... vesnickej kluk a stále celkem spokojenej parchant ...
Mour (Člen)
30.06.2016 13:44:23
Offline

Re: Navigace pro Androida

bigsmilebigsmile ..to pak bude ale blbě navigovat  surprised  ....já ale radči jezdím podle mapy, přijde mi že mapy s lokací gps na mapy.cz jsou úplně geniální goodbigsmile

Americkej (Člen)
30.06.2016 13:53:50
Offline

Re: Navigace pro Androida

Šmarjá, teprve stahuju Sygica a ty už mi předhazuješ, že je naprd, bro


... vesnickej kluk a stále celkem spokojenej parchant ...
K.a.s.y.m. (Člen)
30.06.2016 14:00:05
Offline

Re: Navigace pro Androida

mapy.cz ale nejsou navigace..to ti jen ukáže kde jsi a aměr kerym máš jít,ale ne navigace  obdoby z těch autonavigací


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Honzik8719 (Člen)
30.06.2016 14:20:01
Offline

Re: Navigace pro Androida

Mour psal:

bigsmilebigsmile ..to pak bude ale blbě navigovat  surprised  ....já ale radči jezdím podle mapy, přijde mi že mapy s lokací gps na mapy.cz jsou úplně geniální goodbigsmile

mapy.cz sou na droida asi nejlepčí co sem zatim měl, co se týče orientace jak v papírový mapě...a turistický mapy fungujou taky luxusně, stáhneš si mapy pro offline použití a funguješ v přírodě jak pángood a když chci navigaci používám od gůůglu, bo sem nenáročnej a používám to maks na to aby mě to řeklo kudy mám jet a gde to je jak moc zasekaný a na to jsem ochotnej ty mobilní data plejtvat good


...relativní kochač...
Banditatom (Člen)
30.06.2016 14:31:52
Offline

Re: Navigace pro Androida

Taky hlasuju pro sygicagood a az me vratej kompijuter klidne ti poslu plnou verzi pac ten zadarmo se casem dost omezibad


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
Americkej (Člen)
30.06.2016 14:54:04
Offline

Re: Navigace pro Androida

Tak všem děkuju za věcný, v tuhle chvíli tahám Sygica a až se trochu rozkoukám, pošpekuluju i nad těma mapama cz. Třeba loni jsem se totálně zmaštěnej motal cizí krajinou (nestíhal jsem letní běžkaře, bo jsem měl nehodu se slivovicí a mírným ukolébávacím vánkem pod lipou) a foun mě pak aspoň dovlekl k hospodě u Borákochaty. Takže je jasný, že technologie neradno podceňovat.


... vesnickej kluk a stále celkem spokojenej parchant ...
huskyb12 (Administrator)
30.06.2016 17:18:31
Offline

Re: Navigace pro Androida

Až toho Sygica vodinstalujes, tak na uloz.to najdes Navigon pro svoji verzi Droida a pak budeš teprve celkem spokojenej parchant :)
Mapy.cz sou enem mapy ...


ale di, Ty brepto ...
yebat (Člen)
30.06.2016 17:26:40
Offline

Re: Navigace pro Androida

Sygic jsem měl, cracknutýho a po nějaký době co jsem to nepoužíval to přestalo fungovat a už se mi to nepovedlo rozchodit...

teď mám na doporučení kolegy BeOnRoad... ten je zadarmo a funguje offline... good

YvesEr (Člen)
30.06.2016 20:23:31
Offline

Re: Navigace pro Androida

Měl jsem Sygica i Navigon a jak pravil kdosi moudrej - žádnej nejni dokonalej (i hovno má svoje mouchy) - Nakonec používám Sygic, kterej jsem si asi za 4 kila koupil..idontknow

pepa (Člen)
30.06.2016 20:57:30
Offline

Re: Navigace pro Androida


GSX 1400 K7
Francouz (Člen)
02.07.2016 10:19:56
Offline

Re: Navigace pro Androida

Pouzivam Be on road, je zdarma a k tomu placene nebo neplacene mapy. Ja pouzivam neplacene, a naviguje mne to spolehlive a to jezdim po Evrope, ne jen CR.
Sygic a dalsi asi neni spatny, ale vzdy zalezi jak cloveku sedne zpusob ovladani a navigovani te ktere navigace, takze to tady hazim do placu kdyby treba ten Sygic nevyhovoval.

Cartman (Člen)
02.07.2016 10:50:29
Offline

Re: Navigace pro Androida

Zkus třeba Here - bejvalý Nokia Maps https://play.google.com/store/apps/deta … &hl=cs

nebo mrkni sem a něco vyber:
https://www.svetandroida.cz/svetandroid … e-2-201505
https://www.svetandroida.cz/ctenari-dop … ace-201505

Osobně používam leta IGO a spokojenost... No a příležitostně Waze, ale ta je online...


Hamburger z hovna.
Ondráš (Člen)
06.07.2016 07:02:30
Offline

Re: Navigace pro Androida

Be on Road nebo Navigon. Oba se daji.


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
erino73 (Člen)
17.07.2016 17:17:11
Offline

Re: Navigace pro Androida

Zdárek. Sygic teraz vyhodil nový update. Chvíľu sa to jebalo, ale je to už o.k. Dobré skúsenosti mám aj s Be-On-Road alebo Navigon. Všetko sú offline. good


" všetko je podvod, iba mlieko je voda "
Inženýrek (Člen)
17.07.2016 19:12:34
Offline

Re: Navigace pro Androida

Mám vyzkoušený sygic a tomtom a ani s jednim nešlápneš vedle good


* Je těžké býti kokotem, konkurence je veliká. *
* Žíj abys jezdil, jezdi abys žil! *
lenkochal (Člen)
18.07.2016 13:20:19
Offline

Re: Navigace pro Androida

Mam s mobilom co by navigaciou spatnu skusenost. Mobil aj navigacia sice funguju, ale mobil sa v tankvaku pod foliou vobec nechladi a zohrieva sa tak, ze mi to pride az nebezpecne. Testovane na 2x Samsung 1x Evolveo prehrievaju sa obidva u Evolveo sa dokonca aktivuje poistka baterky. Vyriesil som to tak, ze v tankvaku vozim staru navigaciu TomTom z auta nie je sice boh vie jak aktualna, ale na to moje mrdanie po okoli Prahy to celkom postacuje.

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr