Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Diskuze » auto pro Cukrářku

Koldan (Člen)
13.08.2016 01:13:12
Offline

auto pro Cukrářku

tož sa nám vysypal Focus co sem kůpil Cukrářce dyž zme měli prvního Zákuska. Přet šesti lety kůpený za stofku, dneskaj na rozprodání, prý čerpadlo, vstřiky, řídící jednotka atd. a že sa to neoplatí opravovat, tož to mechoš rozprodává na díly a bude z teho pár kaček. Cukrářce už celkem de chození pěšom, jenže v zimě nebo v dešti to není úplně to pravé ořechové a Zákusci sů z cukru. Tolik love už do teho jejího ježdění po obchoďákoch nedám, ale ňáký přibližovadlo by to asik chtělo. Scu benál, objem do 1.6, čtyřdvéřák, klimu, do 50 000-600000. Dá sa nějak obecně říct, co by mohlo být cajk? Jo a Forda už ne efuck, zvažoval sem ňákýho Golfa (https://auto.bazos.cz/inzerat/64092982/VW-Golf-IV.php, https://auto.bazos.cz/inzerat/64073967/ … ACENO.php, https://auto.bazos.cz/inzerat/63878929/ … lf-14i.php), ale nemám vůbec tucha jak je to se spolehlivosťů, já sám sem najel za poslední roky cca 400 litrů v crochtákovej Fabii a Ochtávce a byl sem spokojenej, jenže ta je zbytečně předražená a bez výbavy.. Jako je mi jasné, že s tů sumů co nabízím je to stejně jedno, šecko budů staré křapy, ale přece jen sů držáky a sů mrtky, kerý se serů už po vyjetí z autosalonu. Dajte ně typa, čemu se stopro vyhnůt a co by mohlo byt. Slyšel sem, že třeba benzínová Almera ot Nisanu je cajk.help


Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)
Koldan (Člen)
13.08.2016 01:15:01
Offline

Re: auto pro Cukrářku

přetběhnu ftipálky, ten horní limit je 60 000smokin


Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)
Luk (Člen)
13.08.2016 08:23:43
Offline

Re: auto pro Cukrářku

když už si zmínil ten Nissan, my máme jako hopsadlo po městě a taxik pro děti Nissan Note a max. spokojenostgood jednoduchy, spolehlivy, spotřeba do 6l po městě, do kufru se vejde nákup...můžu doporučitgood

akorát ty slušnější jsou spíš kolem kilasmile2
http://www.sauto.cz/osobni/detail/nissa … oFrom=list


Bandit je sen, symbol, životní styl...
Bandit je sen, možná zrovna tvůj cíl...
Mour (Člen)
13.08.2016 08:42:07
Offline

Re: auto pro Cukrářku

Banditatom (Člen)
13.08.2016 08:44:19
Offline

Re: auto pro Cukrářku

Fordem tam a vlakej....evil

Vedel bych o jedne pekne oktaviigoodakorat je v dechtu coz nechces..... majitel je puntagoodauto je vicemene lestenka ale uz mu neprodlouzili notybad

Pro majitele bmw: ano ma hliny ne nema hagusej pac je kratka a sesle vepr taky neebigsmile


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
Koldan (Člen)
13.08.2016 10:09:04
Offline

Re: auto pro Cukrářku

Mour psal:

bigsmilebigsmilebigsmile kara pro cukrarku po 33,5 bigsmilebigsmilebigsmile

http://suzukibandit.cz/openforum/viewtopic.php?id=17022

ty vole já to hledal a nenašel. su pako, moderátore, smaž to, já si otevřu tu původní


Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)
Banditatom (Člen)
13.08.2016 13:58:16
Offline

Re: auto pro Cukrářku

Koldan psal:
Mour psal:

bigsmilebigsmilebigsmile kara pro cukrarku po 33,5 bigsmilebigsmilebigsmile

http://suzukibandit.cz/openforum/viewtopic.php?id=17022

ty vole já to hledal a nenašel. su pako, moderátore, smaž to, já si otevřu tu původní

Nene jen at to deratizator necha otevrene budem si te dobirat od zacatkubigsmile


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
Meloun (Člen)
13.08.2016 14:33:40
Offline

Re: auto pro Cukrářku

Ten swift, co si pořídilo semínko je celkem raketka..surprised..naběhanejch 300tisíc a to auto je bez vůlí, všechno funguje,místa je tam dost(kromě kufru) a jezdí v podstatě město za 6.5 svižněgood Asi to vyměnim za báwo a budeevilsmokin


PURE NAKED BIKE!
VikecB12 (Člen)
13.08.2016 15:12:11
Offline

Re: auto pro Cukrářku

Japonec v benzínu je supr asi jakejkoliv,jen hnijou. Fšechny. Fabia ti umře na elektriku,navic sou to sockoholátka bez ničeho. Sehnat neshnilou Hondu Civic a maš na pár let pokoj. Když ti napišu ať ji koupiš trojkovyho bawora e46,ve čtyřválcu v benzinu,kery se prodavaji za tašku hrušek,tak mě stejně neposlechneš. Zas bys ale nemusel řešit za dva roky rozpadnuty auto. Když sem někdy před 7 rokama koupil volvo,tak už bylo 15 let stary,najezd nezjistitelnej. Ja s tym najel dalších 50 tisíc km a vzal si to bratranec,kerej s tym najel dalších 40 tisic km a nedavno mě kontaktoval nynější vlastnik,kerej to mimochodem koupil za naprosto stejnou sumu,jako ja tenkrat a po kratkym rozhovoru vim,že to auto jezdi porad naprosto stejne a řeší se jen provozni věci. Dnes je to 22 roku stary auto,kery sem koupil za 56tisic. Za tu dobu nekdo spotřebuje 2-3 šuntovy auta za trojnasobek peněz a s polovinou vybavy a pohodli.


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Meloun (Člen)
13.08.2016 16:19:45
Offline

Re: auto pro Cukrářku

Čoveče..pár pupínků vevnitř u zámku zadních dvéří a na kapotě po kamínku, jinak zdravý..surprised Ještě to má u suzuki 2 roky záruku na prorezivějní karoserie..po uplynutí týhle doby počítám, že se to rozpadne na Fe2O3surprisedbigsmile


PURE NAKED BIKE!
osiris (Člen)
13.08.2016 23:48:00
Offline

Re: auto pro Cukrářku

Mour psal:

bigsmilebigsmilebigsmile kara pro cukrarku po 33,5 bigsmilebigsmilebigsmile

http://suzukibandit.cz/openforum/viewtopic.php?id=17022

...opakovani, matka moudrosti, přece
smile1


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
karlos100 (Člen)
14.08.2016 06:22:23
Offline

Re: auto pro Cukrářku

Když jsme byli u malejch japonců,doporučil bych tohle..
Mitsuishi Colt,1.3 benzin.. když do toho vlezeš,překvapivě velký..
bez závad,hnití,atd..
inzerát je jen na ukázku,abys nahlíd,co to vůbec jebigsmile
http://www.sauto.cz/osobni/detail/mitsu … oFrom=list


...a bude hůř!
xrohy (Člen)
15.08.2016 11:51:16
Offline

Re: auto pro Cukrářku

karlos100 psal:

Když jsme byli u malejch japonců,doporučil bych tohle..
Mitsuishi Colt,1.3 benzin.. když do toho vlezeš,překvapivě velký..
bez závad,hnití,atd..
inzerát je jen na ukázku,abys nahlíd,co to vůbec jebigsmile
http://www.sauto.cz/osobni/detail/mitsu … oFrom=list

Jediná závada je u každýho Colte škrticí klapka. Vyhazuje chybu, ale hodně lidí to neřeší a jezdí s kontrolkou. Jinak super autogood


Čaroděj Dobroděj 8-)
hlemejzd999 (Člen)
16.08.2016 08:08:28
Offline

Re: auto pro Cukrářku

kup ji nejakyho Hyundaje good (ale teda nebude v zadnym pripade cool a in  )  - bezudrzbovy auto, po 10 letech  a 120 000 km ani jedna zavada a to na tu udrzbu tak nejak seru , jen olej a rozvody, svicky jsem uz musel teda taky vymenit , protoze to prestavalo jet :-..a koukni jak je to kvalitne udelany good... motorka na dva kusy a auto jen promacklej blatnik  https://www.novinky.cz/krimi/411976-str … -kusy.html


Nejlepší ovoce jsou cecky - samá dužina a žádný pecky 
Rum-cajs (Člen)
16.08.2016 08:32:39
Offline

Re: auto pro Cukrářku

hlemejzd999 psal:

....a koukni jak je to kvalitne udelany good... motorka na dva kusy a auto jen promacklej blatnik  https://www.novinky.cz/krimi/411976-str … -kusy.html

Jen skoda, ze do toho srace nedavaj zpetny zrcatka. Nebo ze by se ty hovada mestsky otaceli na moste bez majaku, mimo svyj region i tak? fuck Klucina je tady ze vsi...

hlemejzd999 (Člen)
16.08.2016 12:30:10
Offline

Re: auto pro Cukrářku

Rum-cajs psal:
hlemejzd999 psal:

....a koukni jak je to kvalitne udelany good... motorka na dva kusy a auto jen promacklej blatnik  https://www.novinky.cz/krimi/411976-str … -kusy.html

Jen skoda, ze do toho srace nedavaj zpetny zrcatka.

tak to uz je priplatkova vybava bigsmile a tu tem mestakum do toho nedavaj, páč to pro ně stejně, jak je videt, nemá cenu bigsmile


Nejlepší ovoce jsou cecky - samá dužina a žádný pecky 
Rum-cajs (Člen)
16.08.2016 14:00:46
Offline

Re: auto pro Cukrářku

Jjo, zrcatka a blinkry... No nic, nechal jsem se unest vztekem.

At to tu Koldanoj jen nezasiram - co nejaka Impreza? Za ty prachy by neco kolem 2001 byt mohlo, nema to zadny vyraznejsi kurvitka, nekradou se, jizdni vlastnosti ok

Loser (Administrator)
16.08.2016 14:07:18
Offline

Re: auto pro Cukrářku

Rum-cajs psal:

Jjo, zrcatka a blinkry... No nic, nechal jsem se unest vztekem.

At to tu Koldanoj jen nezasiram - co nejaka Impreza? Za ty prachy by neco kolem 2001 byt mohlo, nema to zadny vyraznejsi kurvitka, nekradou se, jizdni vlastnosti ok

Hehe, zrovna dneska rano jsem po nejakych pokukoval. Vypada to, ze budu k Legacy potrebovat mensiho partaka goodgood


I'm a loser baby, so why don't you kill me....
Rum-cajs (Člen)
16.08.2016 14:56:53
Offline

Re: auto pro Cukrářku

Ostatne pro rovoz cukrovi bych se nebal ani Justinky. A uplne nej bylo kdysi Libero. Jjo, taky mam diagnozu "subaru jede do baru"

Koldan (Člen)
16.08.2016 22:02:50
Offline

Re: auto pro Cukrářku

ci fix, to je aut, nebylo líp, dyž byla jen škodofka a žigulsurprised


Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)
Koldan (Člen)
16.08.2016 23:32:19
Offline

Re: auto pro Cukrářku

jak je na tem Opel Astra?


Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)
Koldan (Člen)
16.08.2016 23:34:48
Offline

Re: auto pro Cukrářku

Seat Leon?


Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)
Filous (Člen)
17.08.2016 07:31:04
Offline

Re: auto pro Cukrářku

Koldan psal:

jak je na tem Opel Astra?

...to víš proč vymysleli Opla, ne??? ...to by sis po Fordu moc nepolepšilbigsmile


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Banditatom (Člen)
17.08.2016 08:01:37
Offline

Re: auto pro Cukrářku

Koldan psal:

Seat Leon?

Leon je na platforma golfu takze vw....

A opl....jak psal filousbigsmile


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
ABik (Člen)
17.08.2016 08:58:52
Offline

Re: auto pro Cukrářku

Ještě včera jsem tady měl jeden Ceed 1,6crdi (94kW), tři roky starý, najeto necelých sto, serviska, jeden řidič (MrBSE), odpočet dph...sice to nebylo za pade ale dvěpade, ovšem původ jistý, kilometry skutečné atd.

Bylo mi líto to prodat, tak jsem raději vzal dalšího zaměstnance bigsmilesmokin

Meloun (Člen)
17.08.2016 11:05:24
Offline

Re: auto pro Cukrářku

A co nějakej ten pežó 307 v benzinu? Taky jsem po tom čuměl..je to líbivý zvenku i vevnitř(pro babu ideální)..nikdo si moc nestěžuje..jezdí jich hafo, takže díly jsou..


PURE NAKED BIKE!
hlemejzd999 (Člen)
17.08.2016 19:13:20
Offline

Re: auto pro Cukrářku

Meloun psal:

A co nějakej ten pežó 307 v benzinu? Taky jsem po tom čuměl..je to líbivý zvenku i vevnitř(pro babu ideální)..nikdo si moc nestěžuje..jezdí jich hafo, takže díly jsou..

když Pažout, tak 308 z roku 2008 good ..ten je dobrej ...a jinak pro inspiraci a srovnání kvalit :

http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/3046_14054906_1147835041929522_1475724133197380571_n.jpg

Nejlepší ovoce jsou cecky - samá dužina a žádný pecky 
PALOUS (Člen)
17.08.2016 20:30:09
Offline

Re: auto pro Cukrářku

Pěkně na ní šetříš to bych do tebe neřekl 😂


Jebat motorky :-)
Borák (Člen)
17.08.2016 22:48:13
Offline

Re: auto pro Cukrářku

tak já astru mám
a nedám na ní dopustit .už je to stará mrdka r.v.2003
kupoval sem 3roky starou vod ségry .měla to jako služební najeto při koupi 60 tis.
měněnej konec vejfuku.kotouče vepředu i vzadu a pak už jen volej a gumy .jo origo rádio sem tak zablokoval že jediná možnost byla dát nový smokin
chci velkýho indiána
ale voslík dostal loni nový letní i zimní gumy tak je dojedu bigsmile
jinak jediný mínus
valivej hluk vod kol,špatný boční vedení seslí ,,ale s vohledem na to že je to stařenka je jí to vodpuštěno


...nikdo nevojebe Ježíše...
osiris (Člen)
18.08.2016 04:23:05
Offline

Re: auto pro Cukrářku

...taky mám jen dobrou zkušenost postupně s čtyřma oplama


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Billy (Člen)
18.08.2016 12:16:40
Offline

Re: auto pro Cukrářku

Kamos ma opla vektru 2,5 6-hrnca 99 rok, ma to celkem zachovaly, samoze uz to obcas nekde pohnije. ale kdyz se na tu karus podivas z 1 metru tak je to kurva porad pekna kara, ma to 7-8 let v LPG a jede to porad hodne slusne, ma to postaveny na allesio kolach. Ma to smrnc good. Nejaky trable s induckama probehly, vymenil za druhe, a tedkon vaha vzduchu.  Auto melo i nejaky sportovni tlumice, ktery prehodil za standart a nejakej paket narazniku peknejch decentnich atd, vypada to na ten rok vyroby moc pekne. Jinak to lita good


" Co to děláte?? Provádím vtipný úhybný manévr "
http://www.youtube.com/watch?v=UKzNVMzQy4w
huskyb12 (Administrator)
18.08.2016 16:48:01
Offline

Re: auto pro Cukrářku

Ser na Evropu, di do japonce a budes mit klid ...


ale di, Ty brepto ...
Filous (Člen)
18.08.2016 22:59:52
Offline

Re: auto pro Cukrářku

huskyb12 psal:

Ser na Evropu, di do japonce a budes mit klid ...

...dyš teda nebude ten japonec cca 23 let starej, pag bych se s tebou bro kapičku dohadovalbigsmile


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
zzzmrzlinar (Člen)
19.08.2016 15:01:37
Offline

Re: auto pro Cukrářku

Filous psal:
huskyb12 psal:

Ser na Evropu, di do japonce a budes mit klid ...

...dyš teda nebude ten japonec cca 23 let starej, pag bych se s tebou bro kapičku dohadovalbigsmile

Taky to vidim podobne, Japka uz rozhodne nejsou co byli, asi proto se uz v evrope moc neprodavaj, jsou furt to furt vosklivy a docela drahy auta co dycky byli, ale kdyz za to lidi nedostanou neprustrelnou spolehlivost  tak uzto nechtej. Navic jak jich neni moc tak se obcas pridavaj problemy se servisem a dostupnosti rozumnejch dilu. Jako Japoncofil to rikam nerad, ale je to tak, uz proste ne vse japoncke je dobre nebo technicky dokonale

Filous (Člen)
19.08.2016 15:49:06
Offline

Re: auto pro Cukrářku

zzzmrzlinar psal:
Filous psal:
huskyb12 psal:

Ser na Evropu, di do japonce a budes mit klid ...

...dyš teda nebude ten japonec cca 23 let starej, pag bych se s tebou bro kapičku dohadovalbigsmile

Taky to vidim podobne, Japka uz rozhodne nejsou co byli, asi proto se uz v evrope moc neprodavaj, jsou furt to furt vosklivy a docela drahy auta co dycky byli, ale kdyz za to lidi nedostanou neprustrelnou spolehlivost  tak uzto nechtej. Navic jak jich neni moc tak se obcas pridavaj problemy se servisem a dostupnosti rozumnejch dilu. Jako Japoncofil to rikam nerad, ale je to tak, uz proste ne vse japoncke je dobre nebo technicky dokonale

...já to myslel vopačně, mam 23 let starýho japonce a kasička je to slušná...co sem chtěl, to mámcool


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
barynek (Člen)
19.08.2016 16:14:37
Offline

Re: auto pro Cukrářku

2 Koldan : psal jsem ti mejl ohledně náhradních dílů, tak ti to tady dávám vědět, pač číslo na tebe nemám. Díky good


Bandit 4EVER!!!
Lihy (Člen)
19.08.2016 21:56:57
Offline

Re: auto pro Cukrářku

Filous psal:

...já to myslel vopačně, mam 23 let starýho japonce a kasička je to slušná...co sem chtěl, to mámcool

surprised bych do tebe neřek...Ája to ví?...surprised...do toho bych prachy nesypal, ale za 23 letou japonku... kdyby vypadala na 15 to bych  popřemejšlel bigsmile bigsmile

Meloun (Člen)
20.08.2016 00:39:22
Offline

Re: auto pro Cukrářku

Lihy psal:
Filous psal:

...já to myslel vopačně, mam 23 let starýho japonce a kasička je to slušná...co sem chtěl, to mámcool

surprised bych do tebe neřek...Ája to ví?...surprised...do toho bych prachy nesypal, ale za 23 letou japonku... kdyby vypadala na 15 to bych  popřemejšlel bigsmile bigsmile

oléééécool
https://www.youtube.com/watch?v=lkHlnWFnA0c


PURE NAKED BIKE!
Petr J. (Člen)
29.08.2016 09:04:16
Offline

Re: auto pro Cukrářku

Lihy psal:

... kdyby vypadala na 15 to bych  popřemejšlel

...ta jeho ale na 15 rozhodně nevypadá....bigsmilebigsmile

...jinak bych ani nemusel přemýšlet...bigsmile

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr