Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Technická poradna » po 2 měsících nestartuje

blasmo (Člen)
25.08.2016 11:09:37
Offline

po 2 měsících nestartuje

Ahoj. Po 2 měsících jsem chtěl startovat bandita 600 rok 2000. Baterku jsem nabil, je rok stará, nabíječka od cteku nesignalizuje, že by na ni byl nějaký problém. Dám sytič, motorka točí, ale bez jakýkoliv snahy blafnout. Benzín v nádrži je, kouhout na ON. Zkusil jsem vypustit jeden karburátor, benzín v něm byl. Svíčky vypadají, že jsou ok, byly ale komplet suché. Motorka před těma 2 měsícema jela v pohodě 3000 km po Evropě a teď tenhle problém. Máte někdo nějakej nápad?

osiris (Člen)
25.08.2016 11:26:54
Offline

Re: po 2 měsících nestartuje

...jestli jsou suchý svíčky, tak zkus ještě otočit kohout na 5 minut do polohy pri (vím že píšeš, že jeden karbec jsi zkoušel vypustit, ale přes to)


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
blasmo (Člen)
25.08.2016 11:53:07
Offline

Re: po 2 měsících nestartuje

Zkoušel jsem, ale pořád stejnébad

osiris (Člen)
25.08.2016 12:33:51
Offline

Re: po 2 měsících nestartuje

...možná blbej dotaz, ale nemáš suchou nádrž?


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
blasmo (Člen)
25.08.2016 12:35:42
Offline

Re: po 2 měsících nestartuje

Ne tam nějakej benzín je. Zkusil jsem dva karburátory a v nich benzín byl, ale svíčky jsou pořád suchý. Může bejt nějakej problém s přívodem směsi od karburátoru ke svíčce?

K.a.s.y.m. (Člen)
25.08.2016 14:02:40
Offline

Re: po 2 měsících nestartuje

No to už jedině že by jsi měl zalepený trysky.


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
blasmo (Člen)
25.08.2016 14:09:43
Offline

Re: po 2 měsících nestartuje

No koupil jsem nový Densa, dobiju baterku v 17 se staví kámoš s autem a kabelama tak uvidím. Zkusím to klasicky jen sytič a kohout na On několik pokusů a když to nepůjde tak to budu muset dát někomu kdo tomu rozumísmile2

K.a.s.y.m. (Člen)
25.08.2016 14:14:18
Offline

Re: po 2 měsících nestartuje

no dej kohout na PRI a postav motorku na centrální stojan ať se ti karbeci zaplavý rovnoměrněji pak to zkus..třeba i přes kabeli to už je jedno.


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
corimec (Člen)
25.08.2016 15:21:38
Offline

Re: po 2 měsících nestartuje

Mě tohle dělala stará šestka po každý zimě.Propojil jsem to s kabelama přez auto a pak uz chytala normálně.Musí dostat pořádnej kopanecgood

blasmo (Člen)
25.08.2016 19:54:56
Offline

Re: po 2 měsících nestartuje

Tak nakonec to chytlo po dalších 30 startovacích pokusech a pak jsem to 60 km projel a zdá se, že je to v pohodě, takže asi někde přicpaný. Díky za radygood

K.a.s.y.m. (Člen)
25.08.2016 21:49:24
Offline

Re: po 2 měsících nestartuje

Mě to právě dělá žabák pravidelně..takže když delší dobu stojí tak dobít baterku..na centrálu napustit karbeci  pak plnej sytič a většinou chytne na první,ale než jsem na to přišel tak jsem dost často startoval na tři nebo se to ulilo...co bandit to jinej postup startu  smile1


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Kožak (Člen)
26.08.2016 21:12:51
Offline

Re: po 2 měsících nestartuje

K.a.s.y.m. psal:

Mě to právě dělá žabák pravidelně..takže když delší dobu stojí tak dobít baterku..na centrálu napustit karbeci  pak plnej sytič a většinou chytne na první,ale než jsem na to přišel tak jsem dost často startoval na tři nebo se to ulilo...co bandit to jinej postup startu  smile1

njn je to stejný jak u jawkybigsmile


MRDAT!!!
huskyb12 (Administrator)
26.08.2016 21:40:59
Offline

Re: po 2 měsících nestartuje

Baterka v piči ...


ale di, Ty brepto ...
K.a.s.y.m. (Člen)
26.08.2016 22:06:19
Offline

Re: po 2 měsících nestartuje

Kožak psal:
K.a.s.y.m. psal:

Mě to právě dělá žabák pravidelně..takže když delší dobu stojí tak dobít baterku..na centrálu napustit karbeci  pak plnej sytič a většinou chytne na první,ale než jsem na to přišel tak jsem dost často startoval na tři nebo se to ulilo...co bandit to jinej postup startu  smile1

njn je to stejný jak u jawkybigsmile

je to starý železo tak i stejný  vlastnosti  bigsmile  bigsmile


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Francouz (Člen)
27.08.2016 19:51:47
Offline

Re: po 2 měsících nestartuje

Ja mam asi kliku, i kdyby stala treba pul roku, dam na chvili pri, sytic, bez plynu, a chytne okamzite. Baterka asi 6 let.

osiris (Člen)
27.08.2016 20:00:09
Offline

Re: po 2 měsících nestartuje

...hlavně pustit benzín, ať netaháš jak kokot za šňůru vod sekačky jako já bigsmile


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
faitík (Člen)
27.08.2016 20:07:05
Offline

Re: po 2 měsících nestartuje

osiris psal:

...hlavně pustit benzín, ať netaháš jak kokot za šňůru vod sekačky jako já bigsmile

A zapojit fajfku na svíčku vod sekačky jako já bigsmile


Když to nejde silou, tak to pude ještě větší silou!
osiris (Člen)
27.08.2016 20:45:00
Offline

Re: po 2 měsících nestartuje

faitík psal:
osiris psal:

...hlavně pustit benzín, ať netaháš jak kokot za šňůru vod sekačky jako já bigsmile

A zapojit fajfku na svíčku vod sekačky jako já bigsmile

...tyvole bigsmile "jezdil" ještě někdo?


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Mour (Člen)
27.08.2016 20:51:57
Offline

Re: po 2 měsících nestartuje

osiris psal:
faitík psal:
osiris psal:

...hlavně pustit benzín, ať netaháš jak kokot za šňůru vod sekačky jako já bigsmile

A zapojit fajfku na svíčku vod sekačky jako já bigsmile

...tyvole bigsmile "jezdil" ještě někdo?

...ja surprised ale me to normalne chytlo idontknowbigsmilebigsmile

blasmo (Člen)
30.08.2016 19:09:20
Offline

Re: po 2 měsících nestartuje

Baterka je v pohodě, o víkendu 1200 km kolem Mariazellu bez problému, zřejmě někde bylo něco přicpaný a když to povolilo tak to jezdí. Po zimě jsem po 5 měsících stání nastartoval na 4. zmáčknutí startéru takze tahle několikahodinová operace byl trošku šok. Na jaře to nechám vyčistit a seřídit snad to taky pomůžegood

Macky (Nový člen)
31.08.2016 08:09:28
Offline

Re: po 2 měsících nestartuje

Moja gsxr 1100 to robi ked dlho stoji kedze mam otvorene sanie zhodim sisky strieknem striekackou kazdemu valcu a brm brm no problem usetrim baterku od vylagrovania a startet tiez good

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr