Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Technická poradna » centrál B6 výměna za co ?

touchside (Člen)
01.10.2016 00:18:21
Offline

centrál B6 výměna za co ?

Zdarec, chci vyměnit na svý B6 centrální tlumič, dle katalogů(yss, ohlins) má b6 rv. 00-04 délku centrálu 315 až 319 mm.. Dočetl jsem se zde že pásne lepší centrál např z litrovýho gixxera rv. 08, dle katalogů má téměř totožnou délku (ohlins +- 2mm ,315mm). Centrály z gixxera se dají sehnat za facku a repas kolem dvojky což je poloviční cena( dohromady tlumič s repasí) jak za yss. Jen nevím jak pasuje to uchycení dole v přepáčku a nahoře, jestli je potřeba s tim něco vymejšlet nebo to je jak ass na hrnec, s dopasováním kvuli nádobce počítám.. Bude to vůbec fungovat správně ? přeci jen gsxr je asi o 20 kg lehčí jak B6, ovšem když vezmu v úvahu že na moto může jet 70 kg nebo 100kg hrouda a taky kvuli své váze nemění centrál pouze ho nastaví na sebe, tak by v tomhle problém být neměl, co myslíte ? surprised tak nějak očekávám že v tom bude někde háček a stejně bude lepší koupit to co tam patří, ale vidina toho že to bude fachat bez proublému za polovic mi nedá nezeptat se, třeba to někdo zkoušel a má zkušenosti bigsmile dík za jakoukoliv odpověď, poslání do hajzlu taky beru, přeci jen je hajzl pořád líp odpruženej než to co tam mám teď bigsmile smile1

Editoval osiris (02.10.2016 11:02:46)


Co by to bylo za svět, kde by se na držku nepadalo :) !
XJelen (Člen)
02.10.2016 08:41:15
Offline

Re: centrál B6 výměna za co ?

nejsem si ouplně jistej... ale nenapasuješ ho tam kvůli nádobce na tom gixeřím, nech zrepásnout ten původní, b6ce na silnici FUNKČNÍ centrál stačí. Stage2 je pak třeba komplet od Hyperpro co dávali v Bejkakrámu vždycky se 30% slevou.


Strýcfajtr !!!
touchside (Člen)
02.10.2016 22:47:41
Offline

Re: centrál B6 výměna za co ?

No, to co tam mam jak jsem zjistil je funkci, ovsem to tam nepatri, je o 2 cm delsi, ten kdo to tam nabastlil to zas nahnal tim ze dal kratsi kosti ovsem, kdyz jsem je menil a nechal si vypalit ty co jsou zde dle vykresu tak byly delsi a moto byla niz nez v origo stavu... Nadobka tam bude vadit pouze plastu s baterkou coz neni problem vyresit, bojim se spis toho uchyceni, aby sem nemusel vypodlozkovavat.. Coz asi neni nejstastnejsi reseni. Progressivky dopredu taky planuju a dle toho co tu je tak znacka u nich zrovna roli nehraje.


Co by to bylo za svět, kde by se na držku nepadalo :) !
tachec (Člen)
03.10.2016 05:54:26
Offline

Re: centrál B6 výměna za co ?

touchside psal:

No, to co tam mam jak jsem zjistil je funkci, ovsem to tam nepatri, je o 2 cm delsi, ten kdo to tam nabastlil to zas nahnal tim ze dal kratsi kosti ovsem, kdyz jsem je menil a nechal si vypalit ty co jsou zde dle vykresu tak byly delsi a moto byla niz nez v origo stavu... Nadobka tam bude vadit pouze plastu s baterkou coz neni problem vyresit, bojim se spis toho uchyceni, aby sem nemusel vypodlozkovavat.. Coz asi neni nejstastnejsi reseni. Progressivky dopredu taky planuju a dle toho co tu je tak znacka u nich zrovna roli nehraje.

Centrál pro B6 (00-04) ti můžu za 500Kč klidně přenechat - počítej ale s tím, že bude potřeba ho zrepasovat...


▀▄▀▄▀▄...sem se to nemělo nikdy dostat...▄▀▄▀▄▀

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr