Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Technická poradna » bandit12 vyfuk oval 350 Delkevic silencer

Pulcher4 (Člen)
14.10.2016 13:47:52
Offline

bandit12 vyfuk oval 350 Delkevic silencer

Dobrej den,
  Pred par dny jsem si poridil bandita 12N, modra, rok 07, najeto 7500mil. Neni tam puvodni vyfuk, ale ten, co zminuji v nadpisu. Mate to nekdo na svy motorce? Cena byla asi 4000kc, co jsem nasel na internetu. Slysel jsem nazory, ze to neni dobry pro motor, delat tyto upravy. Pokud by to melo mit negativni vliv na zivotnost motoru, tak se radsi vratim k originalu. Kdyby tam byl original, vubec bych nepremyslel o nejaky vymene. Melo by se jednat o americkeho vyrobce, co jsem jeste nasel. Motorku uz urcite neprodam, i kdyby mi bylo nabidnuto 3x tolik, nez jsem za ni dal. Jelikoz uz je tento model temer 10 let odpiskanej, koupil jsem ji tak trochu z nostalgie. 12 sem chtel, protoze jsem uz mel 6 tak jsem chtel vyzkousel silnejsi kavu. Tod vse, dekuji za reakce help

osiris (Člen)
14.10.2016 14:42:38
Offline

Re: bandit12 vyfuk oval 350 Delkevic silencer

...že by ti to zničilo motor, to neměj strach; pokud jsi to koupil s motorkou, tak předpokládám, že je to k tomu naladěný (model K6 - karburátory; kdybys měl v profilu fotku, věděli bysme) a jestli ti to s tím teda jede plynule a výfuk se ti líbí, tak nemáš co řešit ...homologaci asi výfuk má, nebo ne?


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Pulcher4 (Člen)
14.10.2016 17:04:22
Offline

Re: bandit12 vyfuk oval 350 Delkevic silencer

Motorka prosla technickou kontrolou u prodejce bez zadnych vyhrad nebo doporuceni, takze by melo byt vse podle predpisu. Zaregistroval jsem se dneska, tak pozdeji pridam nejaky foto. Telefon mam jen na volani, takze foto opravdu pozdeji.

Jarin (Člen)
14.10.2016 19:51:09
Offline

Re: bandit12 vyfuk oval 350 Delkevic silencer

....delkevic "E" nemábad


...jezdím tak,abych se vždy vrátil ve zdraví
Jardel T (Člen)
17.10.2016 13:32:20
Offline

Re: bandit12 vyfuk oval 350 Delkevic silencer

od letošního roku jsem přísnější na STK, takže můžeš mít potom problémy, až si budeš dělat technickou, ale záleží na technikovi, kterého dostaneš, někteří ještě používají mozek.

Jinak o motor bych se nebál


Nejvíc na životě miluji tu rozmanitost - každý den mě nasere někdo jiný

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr