Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Technická poradna » VTR vs. SV

Ondráš (Člen)
27.07.2016 21:57:06
Offline

VTR vs. SV

Páč se mi po motorce stejská a řekl jsem si, že po 11 letech s Banditem bych taky mohl zkusit něco jiného, tak jsem se rozhodl, že si tu něco koupím.

Původně jsem chtěl Speed Tripla, ale ten je jaksi mimo moje současné finanční možnosti, takže jsem si řekl, že zkusím nějaký dvouvál.

Byl jsem se podívat na 2 motorkách. VTR 1000 a SV 1000. Zde dávám inzeráty a fotky co jsem udělal.
VTR 1000:
Inzerát: https://www.donedeal.ie/motorbikes-for- … c/12536964
Fotogalerie: http://ondrejzizka.rajce.idnes.cz/VTR1000/

SV 1000:
Inzerát: https://www.donedeal.ie/motorbikes-for- … s/12398163
Fotogalerie: http://ondrejzizka.rajce.idnes.cz/SV1000/

Nějaký komentář z mé strany:
SV 1000:
V dílně bordel neměl, ale motorku měl v práci.smile1 Prodává jí, protože na ní nejezdí. Bohužel nebyla pojištěná (nechtěl s tím na silnici), takže jsem jezdil jen po parkovišti, ale nepřišlo mi tam vyloženě nic v čudu (i když jsem lajk). Cvakání z krku jsem neslyšel, ten řetěz mi přišel trochu volnější, ale šel by ještě došponovat. Motorka 2 měsíce stála, ale chytla na první pokus, takže baterka snad OK.
Spodní klín pod motorem nemá, ale ukazoval mi ho a že mi ho dá. Ukazoval mi i nějaké plexi co k tomu kupoval, ukazoval mi i originál držák na SPZku. Spojka... Prej byla dělaná v 50 tis, takže by tam měla být 28 tis., ale koupil originální spojku a tu mi taky dá.
Co s týče opotřebení... Má to najeto 78 tis. Šrámy minimální (asi tak jako mám já na svém Banditu při 65 tis), kyvka vypadá jak nová (možná až moc:-x), ty držáky zadních stupaček jsou nějaké ošoupané. Nevím jestli je to v pohodě, nebo ne. Prachovky vpředu jsou trochu potrhaný, ale netečou (nevím zase jestli je to OK, nebo ne). Chladič trochu oloupanej a na jedný fotce je "uklepanej" šroub co drží chladič... Možná by stačilo zase jen dotáhnout.

VTR 1000:
Prodává protože kupuje něco jinýho. Řetěz je prej novej (říkal něco o 1500km, ale špinavej je teda dost). Podle tachometru najeto 20 tis (na to stáří je to divný). Působilo to na mě jako můj Bandit (žádná leštěnka, ale svoje to dostávalo). Žádný cvakání v krku, prachovky popraskané, ale netečou (na SV byl podobný stav, ale u fotek VTR je to líp vidět).
Při zatočení do krajní polohy škrtal přepínač světel o kapotu což vedlo k jeho ulomení (na fotce to vidět není).bad Na druhé straně to bylo OK. Rám pod sedlem je dost orezlý. Může to být něco po havárce? Rovnání?
Na tomhle jsem se svezl víc, ikdyž ve večerní špičce. Cukání, nebo trhání jsem nepociťoval, řazení v pohodě, na přidání nebo ubrání reagovala podle mě v pohodě. Padání z otáček asi OK.

U obou kotouče bez vůle, brždění mi přišlo OK.

Když to porovnám, tak to VTR mi padlo okamžitě do ruky, chovalo se tak jak bych předpokládal a jak znám z Bandita. SV bylo takové víc neposedné, ale co jsem četl na netu, tak to je tak nějak obecný pocit. Trochu možná hrálo roli, že na VTRku přijel kluk přibližně stejné postavy jako já, ale na SVčku jezdil kluk s 20 cm a 20 kg navíc (hlavně měl jinak nastavenou spojku, ale to je detail, kolečkem otočím).

Na oleje a filtry jsem se neptal, to budu měnit automaticky.

Je tam jistej cenovej rozdíl, ale spíš jde o to jestli ta motorka není nějaká past... Alespoň takhle podle fotek. Já tomu hovno rozumím. help

Za každou radu díky.

Editoval osiris (27.07.2016 22:33:20)


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
osiris (Člen)
27.07.2016 23:00:22
Offline

Re: VTR vs. SV

...mě připadaj obě, vzhledem k jejich věku, běžně opotřebený (musíme asi brát v úvahu to jejich "uplakaný" počasí a sůl) a jestli píšeš, že ti vétéero "padlo" do ruky (jako ostatně každá honda smile1), tak se řiď pocitem, ať si jízdu užíváš good ...a ještě ušetříš bigsmile


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
VikecB12 (Člen)
28.07.2016 01:01:48
Offline

Re: VTR vs. SV

šel bych do toho VTRgood Žrat jak prokopnutý budou vobě,tak je to jednobigsmile,ale to SV je nějaký drahýidontknow


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Ondráš (Člen)
28.07.2016 06:23:03
Offline

Re: VTR vs. SV

Dělal jsem si kontrolu těch motorek v registrech.
SV v pohodě:
Třetí majitel, daň nezaplacená od května (to vím), VIN sedí.

S VTR je to horší:
Nesedí barva (černá vs červená v registrech), nesedí VIN, daň nezaplacená víc jak rok, od roku 2007 (co to přitáhli z UK do IRL) je to 5. majitel.

Technická se tu na motorky nedělá, takže tyhle nesrovnalosti asi nikoho netrápí, ale nebudí to důvěru.help
SV je dražší. Dává mi k tomu ale ještě nějaký další věci (helmu, plexi...). Když to prodám, tak tak o 100, možná 150 srazím cenu.help

Pro porovnání dávám ceny stejných motorek:
https://www.donedeal.ie/motorbikes/Suzuki/SV
https://www.donedeal.ie/motorbikes/Honda/VTR


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Loser (Administrator)
28.07.2016 08:50:23
Offline

Re: VTR vs. SV

kup si radsi neco se strechou. To tam vyuzijes vic, ne?
Ja bych teda jako jinak rad vyzkousel nejaky motardicka. S tim si tam uzijes jiste vic zabavy (bych teda jako rek).

Ale ja uz dva roky nejezdim, takze na me moc nedej. pussy tomu rozumim


I'm a loser baby, so why don't you kill me....
Petr J. (Člen)
28.07.2016 09:07:50
Offline

Re: VTR vs. SV

Loser psal:

pussy tomu rozumim

...přesně tak...bigsmile

SV vždy chválili v malém provedení, jel jsem s tím motorem V-Strom a to je příjemný stroj....jinak Vrtulník jezdí dobře, jen bych asi hledal jiný kus...idontknow

Filous (Člen)
28.07.2016 10:37:37
Offline

Re: VTR vs. SV

Ondráš psal:

Dělal jsem si kontrolu těch motorek v registrech.
SV v pohodě:
Třetí majitel, daň nezaplacená od května (to vím), VIN sedí.

S VTR je to horší:
Nesedí barva (černá vs červená v registrech), nesedí VIN, daň nezaplacená víc jak rok, od roku 2007 (co to přitáhli z UK do IRL) je to 5. majitel.

Technická se tu na motorky nedělá, takže tyhle nesrovnalosti asi nikoho netrápí, ale nebudí to důvěru.help
SV je dražší. Dává mi k tomu ale ještě nějaký další věci (helmu, plexi...). Když to prodám, tak tak o 100, možná 150 srazím cenu.help

Pro porovnání dávám ceny stejných motorek:
https://www.donedeal.ie/motorbikes/Suzuki/SV
https://www.donedeal.ie/motorbikes/Honda/VTR

...budu říkat co uš sem ti psal, stahni ho, rozprodej co je k tomu navíc a di do eSVa, to VTRo je žravjejší, ale vo to nejde, spíš bych měl trabl s téma údajema, minimálně nesedící VIN je k zamyšlení...


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Ondráš (Člen)
28.07.2016 11:27:44
Offline

Re: VTR vs. SV

2 Loser: Jasně, že auto je praktičtější.help
Na auto dojde, ale dokud to neni fakt nutný, tak chci ještě chvíli bejt "mladej" (ikdyž už jsem brambora).smile1

Na starém SV650 jsem jel a nejak extra pocit jsem z toho neměl. help

Filous psal:

...budu říkat co uš sem ti psal, stahni ho, rozprodej co je k tomu navíc a di do eSVa, to VTRo je žravjejší, ale vo to nejde, spíš bych měl trabl s téma údajema, minimálně nesedící VIN je k zamyšlení...

O spotrebu zas tak nejde... Tolik toho tu zase myslim nenajezdim, ale ty nesedici udaje mi fakt moc nestimujou... Jeden webovej portal to dokonce vyhodil jako kradenou motorku, ale pak jsem se docetl, ze tenhle portal se neda brat vazne, ze dost casto keca, ale uz to, ze nesedi barva, VIN, ma to pateho majitele a na tachaci 20 tis km na 15 let stare motorce... Se mi proste nezda.
Stahnout cenu na SV... Moc nevim na cem... smile2 Leda rict, ze kdyz mi stovku ubere, tak mu dam navic flasku slivovice. bigsmile


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Americkej (Člen)
28.07.2016 11:37:41
Offline

Re: VTR vs. SV

Neřeš píčoviny, stovka přece nemůže rozhodovat. Buď se Ti líbí, nebo nech bejt. Já bych radši VTR-ko, ale tu SP, co je tam ve skrumáži.


... vesnickej kluk a stále celkem spokojenej parchant ...
Banditatom (Člen)
28.07.2016 11:43:18
Offline

Re: VTR vs. SV

Sel bych do svgood nebavim se o konkretnich kusech ale oproti vtr ma sv 1000!lepsejsi jizdni vlastnosti a je kultivovanejsigood vtr je divozenkaevilale pekne nenazrana (pod 10jsem se snad nikdy nepodival ale to byla jeste karburatorovana verze)


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
Ondráš (Člen)
28.07.2016 12:18:37
Offline

Re: VTR vs. SV

Americkej psal:

Neřeš píčoviny, stovka přece nemůže rozhodovat. Buď se Ti líbí, nebo nech bejt. Já bych radši VTR-ko, ale tu SP, co je tam ve skrumáži.

Jasně, že bych neřekl, že když mi nesleví 100 euro, tak to nechci.smokin
Jen jsem chtěl říct, že na to, že to má 80 tis je to docela v kondici a když bych žádal slevu, tak bych to měl i nějak odůvodnit a jiný důvod než ta flaška slivovice mě nenapadá pokud bych před ním neměl začít dělat blbce a chtít slevu třeba za tu trochu rzi co tam je nebo povolenej šroubek co drží chladič.help


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Ondráš (Člen)
28.07.2016 12:19:37
Offline

Re: VTR vs. SV

A za cenu toho SP už bych měl SpeedTripla kterýho jsem chtěl.evil


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
mr.BSE (Člen)
28.07.2016 15:38:16
Offline

Re: VTR vs. SV

A proč nevemeš toho Tripla? smile1


Second Class Citizen
1130 Café Racer
Loser (Administrator)
28.07.2016 16:57:44
Offline

Re: VTR vs. SV

tim "neco se strechou" jsem myslel treba jako takovyho toho baworaka skutra, co ma i strisku. Jestli mi jako rozumis bigsmilebigsmilebigsmile


I'm a loser baby, so why don't you kill me....
Americkej (Člen)
28.07.2016 18:10:42
Offline

Re: VTR vs. SV

Ondráš psal:

A za cenu toho SP už bych měl SpeedTripla kterýho jsem chtěl.evil

No asik jó, ale tuto SP je tuze pěkný pokoukání ... WSBK barvy, odlehčený kola, vono to bude napěchovaný. Podvozek s řadovým VTR nesrovnáš.
Ale esli nevíš, na co "ukecat" kilo na eSVéčku, tak to znamená, že se Ti líbí jak je. Kiláků se neboj.


... vesnickej kluk a stále celkem spokojenej parchant ...
Kožak (Člen)
28.07.2016 20:29:59
Offline

Re: VTR vs. SV

když vtr tak sp ...takhle spíš sv smile1


MRDAT!!!
Ondráš (Člen)
29.07.2016 10:57:41
Offline

Re: VTR vs. SV

2 Loser: Tssss.... Rytíř kurva, ne? bigsmilehelp

2 Americkej: Což o to, pokoukání pěkný, ale ja jsem na motorky trochu... Prostě nejsem leštič a byla by škoda takovej pěknej kus zahnojit jako mám já zahnojeného Bandita.smile1


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
K.a.s.y.m. (Člen)
29.07.2016 11:00:56
Offline

Re: VTR vs. SV

Ondráš psal:

2 Loser: Tssss.... Rytíř kurva, ne? bigsmilehelp

2 Americkej: Což o to, pokoukání pěkný, ale ja jsem na motorky trochu... Prostě nejsem leštič a byla by škoda takovej pěknej kus zahnojit jako mám já zahnojeného Bandita.smile1

na SP by jsi si hlavně musel nechat upravit nádrž..ikdyž jsi štíhlej kluk tak k řídítkum by jsi se blbě ohybal bigsmile


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Americkej (Člen)
29.07.2016 12:19:34
Offline

Re: VTR vs. SV

Ondráš psal:

2 Americkej: Což o to, pokoukání pěkný, ale ja jsem na motorky trochu... Prostě nejsem leštič a byla by škoda takovej pěknej kus zahnojit jako mám já zahnojeného Bandita.smile1

Ale prdlajs, já si taky myslel, že HPčko bude stát nablejskaný před zrcadlem a neska bys těžko pohledal zapráskanější bajk. Rozumím ale, že cenovka je za čárou, kam jseš ochotnej zajít.


... vesnickej kluk a stále celkem spokojenej parchant ...
Ondráš (Člen)
29.07.2016 14:40:06
Offline

Re: VTR vs. SV

Americkej psal:

Ale prdlajs, já si taky myslel, že HPčko bude stát nablejskaný před zrcadlem a neska bys těžko pohledal zapráskanější bajk. Rozumím ale, že cenovka je za čárou, kam jseš ochotnej zajít.

To je ten důvod nejhlavnější.help


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Francouz (Člen)
03.08.2016 09:52:18
Offline

Re: VTR vs. SV

Ondrasi a ty sis toho Bandita nechal  v CR?

Francouz (Člen)
03.08.2016 09:53:53
Offline

Re: VTR vs. SV

Jinak ale bral bych SV.

Ondráš (Člen)
03.08.2016 10:29:19
Offline

Re: VTR vs. SV

Bandit je v ČR. Pujcil jsem ho kamarádovi, aby jezdil a nestál. Přemejšlel jsem nad tím, že bych si ho privezl.
Pak ale vyhrálo to, že Bandita mám 11 let a nikdy jsem vlastně nic jiného nejezdil, tak jsem řekl, že nějakou kačku pustim, aby než přijde rodina a spadnu do toho jako všichni ostatní (nákup kombíků a nájezd na motorce do 500km/roksmokin), tak si ještě užil. smile1 Chtěl jsem SpeedTripla, ale tolik se mi zase pustit nechce.help
VTR jsem kvůli těm nesrovnalostem v papirech zavrhl. Sice tu nejsou technické, ale když je bordel v papírech, tak to smrdí nějakým průserem (dřív nebo později).


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Billy (Člen)
03.08.2016 10:32:23
Offline

Re: VTR vs. SV

Ondráš psal:

Bandit je v ČR. Pujcil jsem ho kamarádovi, aby jezdil a nestál. Přemejšlel jsem nad tím, že bych si ho privezl.
Pak ale vyhrálo to, že Bandita mám 11 let a nikdy jsem vlastně nic jiného nejezdil, tak jsem řekl, že nějakou kačku pustim, aby než přijde rodina a spadnu do toho jako všichni ostatní (nákup kombíků a nájezd na motorce do 500km/roksmokin), tak si ještě užil. smile1 Chtěl jsem SpeedTripla, ale tolik se mi zase pustit nechce.help
VTR jsem kvůli těm nesrovnalostem v papirech zavrhl. Sice tu nejsou technické, ale když je bordel v papírech, tak to smrdí nějakým průserem (dřív nebo později).

Nad tebou se taky už stahujou mračna - pani chce mimino ? bigsmile


" Co to děláte?? Provádím vtipný úhybný manévr "
http://www.youtube.com/watch?v=UKzNVMzQy4w
Ondráš (Člen)
03.08.2016 11:00:40
Offline

Re: VTR vs. SV

Zas tak urgentní to není... smokin
Ale víš co... Na každou svini se vaří voda.evil


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
VikecB12 (Člen)
03.08.2016 12:24:00
Offline

Re: VTR vs. SV

Když to SVčko je taková sračka rozpočtová,stejně jako bandaskabigsmile To už bych se rači díval po kadživě raptor,nebo třeba duc monstr,nebo prostě cokoliv trochu zajímavějšího,klidně i slabšího,než zrovna SVidontknow


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Francouz (Člen)
03.08.2016 12:50:15
Offline

Re: VTR vs. SV

A co Suzuki TL?

K.a.s.y.m. (Člen)
03.08.2016 13:02:08
Offline

Re: VTR vs. SV

Francouz psal:

A co Suzuki TL?

to sice je lepší jak SV ale v dnešní době sehnat slušnej kousek je spíš zázrak..i když i ty se dějou.


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Filous (Člen)
03.08.2016 13:47:04
Offline

Re: VTR vs. SV

VikecB12 psal:

Když to SVčko je taková sračka rozpočtová,stejně jako bandaskabigsmile To už bych se rači díval po kadživě raptor,nebo třeba duc monstr,nebo prostě cokoliv trochu zajímavějšího,klidně i slabšího,než zrovna SVidontknow

...na to aby mu to stálo v dešti na ulici??? ...aby to servisoval za mordu???...no já bych v jeho případě nic zajimavýho snat ani nechtěl, Ondráš nechce voňavýho "egzota", chce prostě voskoušet dvouvál a to bych řek, že to eSVo splňuje...


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Filous (Člen)
03.08.2016 13:48:52
Offline

Re: VTR vs. SV

K.a.s.y.m. psal:
Francouz psal:

A co Suzuki TL?

to sice je lepší jak SV ale v dnešní době sehnat slušnej kousek je spíš zázrak..i když i ty se dějou.

...voňavý TeLe za tydle prachy nekoupíš a vránu zneužitou mít nemůže, páč umí s čudlikama na klávesnici, ale né s dílenckym vercajkem...ve fší úctě k Ondrášoj...


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Tom-B6 (Člen)
04.08.2016 00:25:07
Offline

Re: VTR vs. SV

Tos řek krásně goodgood


A bude dobře..jenom nevim kdy
Ondráš (Člen)
04.08.2016 06:16:30
Offline

Re: VTR vs. SV

Filous to vystihl pěkně, včetně té manuální zručnosti.smokin
Já končím tak u výměny oleje nebo destiček, kdybych se hecnul, tak bych možná udělal na Banditu ventily, ale určitě ne tady, kde nemám žádnou dílnu ani nářadí a dneska už motorky nejsou co byla Jawa 350, kde si udělal rozborku a sborku na silnici nářadím co si měl pod sedlem.help


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Ondráš (Člen)
04.08.2016 06:19:31
Offline

Re: VTR vs. SV

TL mě taky napadlo, ale poslední 2 měsíce co to sleduju se v mojí cenový kategorii neobjevilo ani jedno.help


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Billy (Člen)
04.08.2016 06:53:56
Offline

Re: VTR vs. SV

Ondráš psal:

TL mě taky napadlo, ale poslední 2 měsíce co to sleduju se v mojí cenový kategorii neobjevilo ani jedno.help

TLko neber, jdi radeji do SV, u teho TLka neni o co stat, podvozek na picu, motory to maj jiz za sebou.


" Co to děláte?? Provádím vtipný úhybný manévr "
http://www.youtube.com/watch?v=UKzNVMzQy4w
Ondráš (Člen)
02.09.2016 11:29:10
Offline

Re: VTR vs. SV

Tak jsem teda pokoupil... Sice jinou, ale furt litrove SV. V trochu horšim stavu (alespoň na pohled), ale s pár věcma, který mi přijdou celkem dobrý (hlavně páčky a říditka).

http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/40_20160831_195710.jpg


http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/40_20160831_195750.jpg



No a teď zábavná část mého příspěvku...smokin
Potřeboval bych nějakej sumář toho co je k tomu potřeba za nářadí. Konkrétně chci vpředu vyměnit brzdové destičky, olej + filtr a vzduchový filtr. Na víc momentálně nemám ambice...

Jak vypadá imbus vím, ale nemám oko na rozměry a potřeboval bych vědět hlavně rozměry.
Asi toho nebude moc. Přijde mi, že ten samý rozměr imbusu co drží plastové kryty pod předním sedlem je ten samý co drží vpředu nádrž. Na brzdove třmeny je tam nějaká 13ka (14ka?) a pak neco na rozebrání toho třmenu...

Takže až se všichni dosmějete, tak prosím o ty rozměry.ass
Těm co budou nápomocni, tak pak soukromě zašlu seznam svých zranění a kolikrát jsem za dobu výměny řekl kurva, sráč, do pussy a podobně.smokin

Tyhle veci do servisu dávat nebudu (zas tak levej myslim nejsem) a až bude vsechno za mnou (včetně papírování), tak napíšu román o tom, že to v ČR nemáme zase tak špatné...smokin

Za ty royměry díky.good


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Banditatom (Člen)
02.09.2016 12:09:53
Offline

Re: VTR vs. SV

Tak budes potrebovat....rosty, hrabe, lopaty, ryc,cihle, a hlavne cement.....bigsmile jsem debil vim tobigsmile

Hele imbusy si kup celou sadu v britskem baukrame tady je cena okolo 100kc za blato(nitenka lame levou rukou pod pravou nohou) tobe budou stacit pak si kup nejaky ten pidi kufrik s vercajkem a ten ti bude taky stacitgood


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
Banditatom (Člen)
02.09.2016 12:11:10
Offline

Re: VTR vs. SV

E: jo a pokud je to pravej japonec tak na brzdovem trmenu je 12ctkabigsmile


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
osiris (Člen)
02.09.2016 12:14:18
Offline

Re: VTR vs. SV

...abys nemusel na nikoho čekat, tak si vem metr (myslím, že budu předpokládat správně, že nemáš šupleru a kupovat ji kvůli tomu nebudeš; i když ta plastová bigsmile stojí jistě zanedbatelnou částku) a změř si hlavy šroubů u vnějších šestihranů a díry pro inbus u vnitřních šestihranů smile1
...paměť mě možná klame, ale zkusím to, na třmeny potřebuješ 12mm (nejlíp ořech) a inbusy 5mm na plasty a 2mm na krycí plech destiček - určitě ale změř smile1


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Americkej (Člen)
02.09.2016 12:18:41
Offline

Re: VTR vs. SV

Hele ty rozměre, to už Ti nezbylo ani na šupléru? klíďo i plastovou bigsmile


... vesnickej kluk a stále celkem spokojenej parchant ...
Americkej (Člen)
02.09.2016 12:19:44
Offline

Re: VTR vs. SV

Osi byl rychlejší na stejný vlně. smokin


... vesnickej kluk a stále celkem spokojenej parchant ...
Inženýrek (Člen)
02.09.2016 13:43:58
Offline

Re: VTR vs. SV

Esko? Kam ten svět spěje? help


* Je těžké býti kokotem, konkurence je veliká. *
* Žíj abys jezdil, jezdi abys žil! *
Loser (Administrator)
02.09.2016 14:15:50
Offline

Re: VTR vs. SV

Inženýrek psal:

Esko? Kam ten svět spěje? help

uplne mi to skazilo den bigsmile


I'm a loser baby, so why don't you kill me....
Banditatom (Člen)
02.09.2016 14:21:12
Offline

Re: VTR vs. SV

Loser psal:
Inženýrek psal:

Esko? Kam ten svět spěje? help

uplne mi to skazilo den bigsmile

Co den... celej vikend s teho nebudu spatbigsmilebigsmile


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
Filous (Člen)
02.09.2016 15:34:03
Offline

Re: VTR vs. SV

1/ třmeny: 12 ořech/klíč + 5 imbus čep desek + kartáček na zuby na vyčištění pístků a kousek Jaru
2/ nádrž: 4 imbus
3/ boční plasty: 4 imbus
4/ sedlo: 5 imbus (nebo šestka???)
5/ kapoty: 4 imbus

...co tam máš dál???

...každopádně bejt tebou, koupim takovej ten sračkoidní hobby kufr, kde je všechno a stojí vokolo litru...no a dyš si k tomu koupíš eště klubo americký tejpy a kus vázacího drátu, máš vystaránocool


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
XJelen (Člen)
02.09.2016 16:22:45
Offline

Re: VTR vs. SV

Filous psal:

1/ třmeny: 12 ořech/klíč + 5 imbus čep desek + kartáček na zuby na vyčištění pístků a kousek Jaru
2/ nádrž: 4 imbus
3/ boční plasty: 4 imbus
4/ sedlo: 5 imbus (nebo šestka???)
5/ kapoty: 4 imbus

...co tam máš dál???

...každopádně bejt tebou, koupim takovej ten sračkoidní hobby kufr, kde je všechno a stojí vokolo litru...no a dyš si k tomu koupíš eště klubo americký tejpy a kus vázacího drátu, máš vystaránocool

Drcpásky bratře náčelníku... zapoměls na drcpásky!!! goodgoodgood


Strýcfajtr !!!
Banditatom (Člen)
02.09.2016 16:55:26
Offline

Re: VTR vs. SV

XJelen psal:
Filous psal:

1/ třmeny: 12 ořech/klíč + 5 imbus čep desek + kartáček na zuby na vyčištění pístků a kousek Jaru
2/ nádrž: 4 imbus
3/ boční plasty: 4 imbus
4/ sedlo: 5 imbus (nebo šestka???)
5/ kapoty: 4 imbus

...co tam máš dál???

...každopádně bejt tebou, koupim takovej ten sračkoidní hobby kufr, kde je všechno a stojí vokolo litru...no a dyš si k tomu koupíš eště klubo americký tejpy a kus vázacího drátu, máš vystaránocool

Drcpásky bratře náčelníku... zapoměls na drcpásky!!! goodgoodgood

Drc pasky az v dalsim dile kutila ondrygoodbigsmile


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
Americkej (Člen)
02.09.2016 17:29:31
Offline

Re: VTR vs. SV

Filous psal:

na vyčištění pístků kousek Jaru

Já ještě doplním, že místo kousku JARu de v nejhoršejším případě použít i PUR.


... vesnickej kluk a stále celkem spokojenej parchant ...
huskyb12 (Administrator)
02.09.2016 20:26:57
Offline

Re: VTR vs. SV

Bejku, za to eSko si Tě mažu z mobilu :)


ale di, Ty brepto ...
nicola.foxx (Člen)
02.09.2016 20:43:04
Offline

Re: VTR vs. SV

No ty pičo ty řidítka sou tam votřesnýsick
Ale jinak jooo si to užij.


Žiju jen jednou a tak jezdím podle pravidel stanovených manželkou.
K.a.s.y.m. (Člen)
02.09.2016 21:08:12
Offline

Re: VTR vs. SV

Ondráš psal:

Tak jsem teda pokoupil... Sice jinou, ale furt litrove SV. V trochu horšim stavu (alespoň na pohled), ale s pár věcma, který mi přijdou celkem dobrý (hlavně páčky a říditka).
http://www.suzukibandit.cz/openforum/up … 195710.jpg
http://www.suzukibandit.cz/openforum/up … 195750.jpg

No a teď zábavná část mého příspěvku...smokin
Potřeboval bych nějakej sumář toho co je k tomu potřeba za nářadí. Konkrétně chci vpředu vyměnit brzdové destičky, olej + filtr a vzduchový filtr. Na víc momentálně nemám ambice...

Jak vypadá imbus vím, ale nemám oko na rozměry a potřeboval bych vědět hlavně rozměry.
Asi toho nebude moc. Přijde mi, že ten samý rozměr imbusu co drží plastové kryty pod předním sedlem je ten samý co drží vpředu nádrž. Na brzdove třmeny je tam nějaká 13ka (14ka?) a pak neco na rozebrání toho třmenu...

Takže až se všichni dosmějete, tak prosím o ty rozměry.ass
Těm co budou nápomocni, tak pak soukromě zašlu seznam svých zranění a kolikrát jsem za dobu výměny řekl kurva, sráč, do pussy a podobně.smokin

Tyhle veci do servisu dávat nebudu (zas tak levej myslim nejsem) a až bude vsechno za mnou (včetně papírování), tak napíšu román o tom, že to v ČR nemáme zase tak špatné...smokin

Za ty royměry díky.good

na přední destičky resp třmeny potřebuješ 14 klíč a na odklopení nádrže tušim 4 a 6 imbus klíč..potom křížový šroubovák..vypoušťák je tušim na 20 klíč..když budeš mít sadu imbusů od 4 po 10 a sadu goly od 8 po 27 a křížový šroubováky tak tu motorku rozebereš celou..jen v přednim kole je tušim 14 imbus což neni úplně standartní rozměr.
Když koupíš kufřík se sadou klíčů např Honyton nebo jinou značku víc v podstatě nepotřebuješ cena do cca 2000.


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Ondráš (Člen)
03.09.2016 10:53:55
Offline

Re: VTR vs. SV

Vzpomněl jsem si na Loserův příběh s výměnou oleje a vyhozeným ramenem. Bojím se, že tohle bude něco jako druhá řada toho seriálu...helpsmile1

Budete určitě říkat, že kacám, ale byl jsem v místní obdobě Baukrámu a šupleru tam neměli. help Nejdřív místňák nevěděl co to je a když jsem mu řekl, že na měření velikostí, tak mi nabízel laserová měřidla co se používají na stavbě.help
Pak jsem tam narazil na jednoho Poláka, který sice vypadal, že ví co to je, ale říkal, že to nemají.idontknow

Filous psal:

...každopádně bejt tebou, koupim takovej ten sračkoidní hobby kufr, kde je všechno a stojí vokolo litru...no a dyš si k tomu koupíš eště klubo americký tejpy a kus vázacího drátu, máš vystaránocool

Tu tejpu a vázací drát na to abych se mohl oběsit až mi z toho jebne?help
No jako asi jo... Páč jsem dal na tvoje rady a koupil alespoň sračkoidní imbusy (klíče tam měly vybrakovaný... prej čekaj na zásilku) a ihned potom co jsem je vyndal z obalu se mi urvalo plastové otevírání futrálu.help

http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/40_20160902_184552.jpg



Tahle země není kutilům zaslíbená... Maximálně tak zahrádkářů a lakýrníkům (půlka krámu jsou substráty a milion odstínů barev).help

Jo... Prostě je to Sko. Když na tom sedim, přijde mi jak kdybych jel na koze (zrcátka fakt vypadaj jako rohy). Je to divný. Bohužel, N-ka nejsou k mání.bad A když už, tak na druhé straně země, za cenu o polovinu vyšší než jsem byl ochoten za to dát.
Mimo Ska to má vadu, že to má jen půlku motorusmokin, takže i to Sko ten rok nebo 2 přežiju. Pak to pustím do světa.

Jel jsem jak na verzi s origo řídítkama (to předchozí SVcko), ale tyhle Renthaly mi prostě líp padnou do ruky. Je to možná tím, že jsem najezdil 10 sezon na Banditu, takže cokoliv jiného je "divné", ale prostě jsem z toho měl lepší pocit. Podpořily to i ty nastavitelné páčky, kdy jsem si vlastně hned udělal držení na které jsem zvyklý z Bandita.help
Možná je to taky tím, že jsem zase přibral a mít ruce blízko sebe na originálech je náročnější, než od sebe na těch širokých řídítkách.bigsmile


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
K.a.s.y.m. (Člen)
03.09.2016 11:54:12
Offline

Re: VTR vs. SV

neřikej mi že tam nemaj obyčejný železářství kde by jsi koupil sadu goly?? To se mi nechce moc věřit?jinak budeš muset vydržet až pojedeš do čech a přivezeš si jí odsud bigsmile


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
hlemejzd999 (Člen)
03.09.2016 12:02:28
Offline

Re: VTR vs. SV

Tak tohle téma si přihlásim k odběru bigsmile ...to bude dobrý čtení ma dlouhý večery bigsmile


Nejlepší ovoce jsou cecky - samá dužina a žádný pecky 
Banditatom (Člen)
03.09.2016 12:15:30
Offline

Re: VTR vs. SV

Tak ja na nej myslim jako prvni radim mu od srdce a ja jsem vzduchfuckbigsmile a to uz jsem ti jako to S-ko chtel odpuatit jako za ty nase komunikace ale d
Ted?bigsmile


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
Ondráš (Člen)
03.09.2016 16:33:23
Offline

Re: VTR vs. SV

K.a.s.y.m. psal:

neřikej mi že tam nemaj obyčejný železářství kde by jsi koupil sadu goly?? To se mi nechce moc věřit?jinak budeš muset vydržet až pojedeš do čech a přivezeš si jí odsud bigsmile

Maji... Dneska jsem byl v centru a tam to bylo v pohodě... Asi jen divnej Baukrám... help
Malé želeřáství v centru bylo ok.
V Baukrámu měly sady od tak asi 150 eur výše. Ty levný měly vybrakovaný.

2 Banditatom: Tobě děkuji taky. Jak jsem psal na začátku, každému do přispěje radou...good


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
barynek (Člen)
03.09.2016 23:06:30
Offline

Re: VTR vs. SV

2 Ondráš: konečně pořádná motorkagood
http://www.suzukibandit.cz/openforum/up … 195710.jpg


Bandit 4EVER!!!
Francouz (Člen)
04.09.2016 15:35:42
Offline

Re: VTR vs. SV

Hele a jak to jede v porovnani s kultem?

Ondráš (Člen)
04.09.2016 21:49:26
Offline

Re: VTR vs. SV

Francouz psal:

Hele a jak to jede v porovnani s kultem?

Mam jí pár dní a najel jsem na tom pár kilometrů, takže bych zatím nechtěl dělat velké závěry, ale žádný "WOW! efekt" se nekonal.


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Honzik8719 (Člen)
05.09.2016 06:47:27
Offline

Re: VTR vs. SV

Ondráš psal:

Tak jsem teda pokoupil... Sice jinou, ale furt litrove SV. V trochu horšim stavu (alespoň na pohled), ale s pár věcma, který mi přijdou celkem dobrý (hlavně páčky a říditka).
http://www.suzukibandit.cz/openforum/up … 195710.jpg
http://www.suzukibandit.cz/openforum/up … 195750.jpg

No a teď zábavná část mého příspěvku...smokin
Potřeboval bych nějakej sumář toho co je k tomu potřeba za nářadí. Konkrétně chci vpředu vyměnit brzdové destičky, olej + filtr a vzduchový filtr. Na víc momentálně nemám ambice...

Jak vypadá imbus vím, ale nemám oko na rozměry a potřeboval bych vědět hlavně rozměry.
Asi toho nebude moc. Přijde mi, že ten samý rozměr imbusu co drží plastové kryty pod předním sedlem je ten samý co drží vpředu nádrž. Na brzdove třmeny je tam nějaká 13ka (14ka?) a pak neco na rozebrání toho třmenu...

Takže až se všichni dosmějete, tak prosím o ty rozměry.ass
Těm co budou nápomocni, tak pak soukromě zašlu seznam svých zranění a kolikrát jsem za dobu výměny řekl kurva, sráč, do pussy a podobně.smokin

Tyhle veci do servisu dávat nebudu (zas tak levej myslim nejsem) a až bude vsechno za mnou (včetně papírování), tak napíšu román o tom, že to v ČR nemáme zase tak špatné...smokin

Za ty royměry díky.good

gratulace k nový radosti....jen teda od Tebe by tohle oznámení mělo být v sekci svět se v prdel obracíbigsmilebigsmilebigsmilebigsmile


...relativní kochač...
K.a.s.y.m. (Člen)
05.09.2016 07:33:57
Offline

Re: VTR vs. SV

Ondráš psal:
Francouz psal:

Hele a jak to jede v porovnani s kultem?

Mam jí pár dní a najel jsem na tom pár kilometrů, takže bych zatím nechtěl dělat velké závěry, ale žádný "WOW! efekt" se nekonal.

ten možná nastane až na tom začneš fakt jezdit a trochu víc tahat..jede to opravdu jinak jak Bandit..hlavně je nezvyk to brždění motoru smile1


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Progear 650 (Člen)
05.09.2016 09:32:37
Offline

Re: VTR vs. SV

Dvouválec se musí víc řídit...good bude tě to bavit...good


vztekat se nepomaha, mam to vyzkouseny :)))
"44 HONDA CBR 600RR 44"
Ondráš (Člen)
10.11.2016 12:54:46
Offline

Re: VTR vs. SV

Tak tu mame prvni problem a pokračovani kdysi velice serie Debil montuje...ass

Včera jsem na motce přijel domu a dneska ráno ani neškytla.
Po zapnutí klíčku budiky najedou, čerpadýlko zavrčí, světla se rozsvítí ale když zmáčku čudlík na startování, tak ani ťuk.

Chcípák mám ve správné poloze a čidlo na stojánku nefunguje (bohužel ozkoušeno).

Neměl jsem moc čas s tím laborovat. Napadlo mě jestli by nemohl být problém s čidlem na spojce (nejsem si jistej jestli funguje, spojku mačkám při startu automaticky). Včera jsem dolejval nádržku a než jsem si všimnul, že mi trochu ukáplo, tak to možná zateklo i do toho čidla (zatim jsem nezkoušel ty dráty spojit natvrdo). Má cenu se zabývat vůbec tímhle? Jestli jo, stačí nějakej Concor nebo podobná sračka?

Ještě něco jiného by to mohlo být? Startér ani necvakne, tak bych to viděl na něco s elektrikou (jako že se někde nesepne okruh) spiš než na slabou baterku. help


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Kuba B12 (Člen)
10.11.2016 13:14:23
Offline

Re: VTR vs. SV

já tohle měs s Banditem i s DRkem. na vině byl zaoxidovanej kontakt v chcípacím tlačítku.  A to jsem ho nikdy nepoužíval.


honda je honda
LiborB12 (Člen)
10.11.2016 13:43:41
Offline

Re: VTR vs. SV

Zkus propojit kabely od spínače na spojce. Ty fastony krásně pasujou na obyčejnou nožovou pojistku, takže nemusíš nic složitě vymejšlet a do deseti vteřin víš, jeslti to tím spínačem je nebo není.

Pokud to tím nebude, tak potom můžeš postupovat na složitější a dražší potencionální původce problému.

K.a.s.y.m. (Člen)
10.11.2016 17:19:32
Offline

Re: VTR vs. SV

Zkus na tvrdo spojit ten spojkovej spinac..tak jak to pises to bude neco takovyho..jestli stojanek nefunguje nic jinyho uz pojistku nedela..pak by to mohl byt i zaoxidovany ten nouzovy chcipak na riditkach..kdyz se nepouziva a pak s nim nahodou cvaknes uz nemusi spravne sepnout.kazdopadne to bude nejaka blbost.


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
VikecB12 (Člen)
10.11.2016 17:20:48
Offline

Re: VTR vs. SV

Spinač spojky,chcípák,nebo spinací relé startéru. Je na něm věčinou jedna silná pojistka a byva pod sedadlem pobliž baterky,nebo pod bočnima plastama podsedlovky.


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Filous (Člen)
10.11.2016 19:11:14
Offline

Re: VTR vs. SV

...kucí uš řekli fšechnogood...bude to ňákej jistící vokruch...


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
K.a.s.y.m. (Člen)
11.11.2016 07:24:14
Offline

Re: VTR vs. SV

VikecB12 psal:

Spinač spojky,chcípák,nebo spinací relé startéru. Je na něm věčinou jedna silná pojistka a byva pod sedadlem pobliž baterky,nebo pod bočnima plastama podsedlovky.

Na SV je pod prednim sedlem


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
LiborB12 (Člen)
11.11.2016 08:07:31
Offline

Re: VTR vs. SV

K.a.s.y.m. psal:

Zkus na tvrdo spojit ten spojkovej spinac..tak jak to pises to bude neco takovyho..jestli stojanek nefunguje nic jinyho uz pojistku nedela..pak by to mohl byt i zaoxidovany ten nouzovy chcipak na riditkach..kdyz se nepouziva a pak s nim nahodou cvaknes uz nemusi spravne sepnout.kazdopadne to bude nejaka blbost.

Pokud by měl rozpojenej chcípák, tak mu nevrčí čerpadlo po otočení klíčkem. Setkal jsem se s tím u pár mašin, tak čekám, že u SV to bude taky tak.

Drakoxxl (Člen)
11.11.2016 12:48:31
Offline

Re: VTR vs. SV

A co baterka, nemůže být kaput??? idontknow


Lepší někdy, než nikdy.
VikecB12 (Člen)
11.11.2016 20:02:03
Offline

Re: VTR vs. SV

Drakoxxl psal:

A co baterka, nemůže být kaput??? idontknow

Ale tak to víš že to bude baterkou,ale Ondráš je moderní,pokrokovej člověk,tak začneme vot toho složitějšíhogoodbigsmilebigsmilebigsmile


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Ondráš (Člen)
12.11.2016 15:39:28
Offline

Re: VTR vs. SV

VikecB12 psal:

Ale tak to víš že to bude baterkou,ale Ondráš je moderní,pokrokovej člověk,tak začneme vot toho složitějšíhogoodbigsmilebigsmilebigsmile

Ty voe... Nejdřív to byly spínače a pojistky, teď už je to baterka... Když to tu bude ještě tejden, tak mi napíšeš, ať ti to přivezu a že si to ze slitování vezmeš a ekologicky zlikviduješ.smokin


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
VikecB12 (Člen)
12.11.2016 22:42:10
Offline

Re: VTR vs. SV

Jó,je to boj. Mě zase prozměnu sere,že se mě párkrát za večer votpojuje kompjutr vot vifinyfuck a nevim jak zjistit,jestli mě začíná končit ta krabička s anénkou,nebo blbnou nějaký ty vovladače v kompjůtruredface


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Petr J. (Člen)
12.11.2016 22:52:34
Offline

Re: VTR vs. SV

VikecB12 psal:

Jó,je to boj. Mě zase prozměnu sere,že se mě párkrát za večer votpojuje kompjutr vot vifinyfuck a nevim jak zjistit,jestli mě začíná končit ta krabička s anénkou,nebo blbnou nějaký ty vovladače v kompjůtruredface

....cinkni Filousovi...goodbigsmile

Ondráš (Člen)
13.11.2016 13:36:39
Offline

Re: VTR vs. SV

Bylo to čidlo na spojce. Koupím nějaký Concor nebo něco podobného a zkusím to prostříknout. Když to nepomůže, tak holt koupím nové.
Zatím to vždycky během startu spojím natvrdo pojistkou.


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Pšán (Člen)
13.11.2016 15:07:32
Offline

Re: VTR vs. SV

..nevim,zda jsou ty spinace stejne (650 a 1000),ale zkus ho rozebrat..na 650 to jde..loni jsem to resil,bo spinal-nespinal jak se mu chtelo..byl zasreny jak jetel..po vycisteni slape jak novy..


..opravdový muž s pravidelným cyklem..
Banditatom (Člen)
13.11.2016 15:25:29
Offline

Re: VTR vs. SV

Pšán psal:

..nevim,zda jsou ty spinace stejne (650 a 1000),ale zkus ho rozebrat..na 650 to jde..loni jsem to resil,bo spinal-nespinal jak se mu chtelo..byl zasreny jak jetel..po vycisteni slape jak novy..

Myslim ze ty spinace budou nemlich stejny na vsech suzukachbigsmile


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
LiborB12 (Člen)
13.11.2016 16:18:30
Offline

Re: VTR vs. SV

Ondráš psal:

Bylo to čidlo na spojce. Koupím nějaký Concor nebo něco podobného a zkusím to prostříknout. Když to nepomůže, tak holt koupím nové.
Zatím to vždycky během startu spojím natvrdo pojistkou.

konkor samotnej je na pussy vyndej ten spínač a potom se to dá tenkým šroubováčkem nebo nožíkem rozdělat. V těle spínače je měděnej pásek na kterej při stisknutí páčky najede jezdec a tím se spojí kontakty. Měděnej pásek stejně jako kontakt na jezdci vem lehoučce jemným smirkem, páč to určo bude fest zoxidovaný. Potom to ošetři kontaktolem nebo konkorem nebo něčím, co zabrání zoxidování po prvním děšti, slož to a vesele jezdi.

Varianta číslo dvě, pokud tě nutnost mačkání spojky při startu akorát sere, je se na to ass a tu "pojistkovou klemu" tam nechat natrvalosmokin

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr