Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Technická poradna » Přední kotouče

Abak (Člen)
14.02.2011 10:35:52
Offline

Přední kotouče

Dobrý den. Potřeboval bych poradit. Mám Bandasku GSF 1200S, rok výroby 2005 (ještě starý model) a potřeboval bych vyměnit na předních kolech kotouče. Mám špatný nýty a hejbou se mi zhruba o 5mm na všechny strany. Přenýtovávat se mi to moc nechce, jelikož obě kola by mě přišla na zhruba 4500Kč. Za ty peníze se již dají na netu sehnat již použité. Nevím však jaké mám koupit?! Zda jsou všechny kotouče na bandasky stejné a tudíž mohu koupit přední kotouče jak na B6 (S/N), tak na B12 (S/N) nebo dokonce na 1250. Díval jsem se také na to, že já mám na předních kotoučích černou obruč (jako nové modely) a ne zlatou, jakou mají staré modely. Díky

VikecB12 (Člen)
14.02.2011 11:05:04
Offline

Re: Přední kotouče

Nejlepší bude,kdyš to kolo vyfotíš a dáš to sem. Klidně je možný,že tam někdo po nějakým kreši nacpal kolo z něčeho jinýho. Jinak musíš zhánět kotouče na B12 do roku 05. B6 má menší průměr... No a já než bych kupoval jetý,kerý už se kloudný budou shánět taky blbě,tak bych volal kojaksro aby mě poslal funglovky a měl bych klidsmokin


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
inkvizitorr (Administrator)
14.02.2011 11:35:43
Offline

Re: Přední kotouče

mam kotouče z starýho modelu 1200 (zlatej střed) do r. 2000, sou nově přenejtovaný, je na nich najeto tak do 300km po přenejtování, používal sem je jenom na mokrý kola na okruh, tak kdybys měl zájem, za 1500 bych je nechal...smokin


doba je temná...
kojaksro (Člen)
14.02.2011 13:26:04
Offline

Re: Přední kotouče

....ták, zkus ty od Inkvizoj a pokud by jsi tam měl jiný než máš mít tak to změříme a je to.


.....pořád lepší rychle než nebezpečně....dáme drink
inkvizitorr (Administrator)
14.02.2011 14:01:48
Offline

Re: Přední kotouče

tunásmokin

http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/3_b_kotouce.jpg

doba je temná...
hlemejzd999 (Člen)
14.02.2011 15:02:21
Offline

Re: Přední kotouče

máš to nějaký zaprasený evilbigsmile


Nejlepší ovoce jsou cecky - samá dužina a žádný pecky 
Abak (Člen)
14.02.2011 17:03:25
Offline

Re: Přední kotouče

Tak pokuď budou pasovat na toho mého bandita, tak bych je bral. Náhodou to někdo z vás neví, zda-li pasujou z bandita do 00 na bandita do 05? díky

VikecB12 (Člen)
14.02.2011 17:46:55
Offline

Re: Přední kotouče

Ty zlatý středy vypadají stejně,ale na 01 sem měl jinak vrtanou tu obruč. Ale muže to byt jenom otázka vzhledu,rozměry mužoz byt stejný. Ale pořád nevíme jaký máš to přední kolo,s černejma středama se dávalo až na 06 a vejš.


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
pavel dolínek (Člen)
14.02.2011 17:50:12
Offline

Re: Přední kotouče

nepasujou v zadnym pripadeheadshake


"una storia italiana"
Kelly01 (Člen)
15.02.2011 09:44:27
Offline

Re: Přední kotouče

Starý a nový model se liší výškou kotouče..
Bavím se o B12 do 2000 a 2000-2005..
O sračce s vodou už se nadá mluvit jako o Banditubigsmile


God Save The Queen!
Abak (Člen)
15.02.2011 10:26:53
Offline

Re: Přední kotouče

A když bych to chtěl přenýtovat, nevíte o někom kdo to dělá (kvalita+cena). Nejlépe na Vysočině, ale není to podmínkou.

Billy (Člen)
15.02.2011 12:21:29
Offline

Re: Přední kotouče

Abak psal:

A když bych to chtěl přenýtovat, nevíte o někom kdo to dělá (kvalita+cena). Nejlépe na Vysočině, ale není to podmínkou.

O prenytovacich pokusech tady toho za leta probehlo tolik ze by to bylo i na pokracovani casopisu ohnicek, Proste zhrnu to je to tragedie a vysledek velice pravdepodobny ze to bude za cca treba 10 tis km ve stejnem stavu. Za me bud sezen z bouracky neco rozumnyho nebo kup nove znackove.


" Co to děláte?? Provádím vtipný úhybný manévr "
http://www.youtube.com/watch?v=UKzNVMzQy4w
Kelly01 (Člen)
16.02.2011 09:20:48
Offline

Re: Přední kotouče

Za 300km to bylo zvlněný znovafuck
Odpusť si měsíc hospodu, najdi kámoše co má smlouvu s Elitem a kup si nový..


God Save The Queen!
VikecB12 (Člen)
16.02.2011 10:16:05
Offline

Re: Přední kotouče

Kua vždyť stojí u kojaka novej snad 3900kč,nebo kolik,to zase není taková řacha,aby se to nedalo jednou za životnost motorky koupitidontknow


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Ondráš (Člen)
16.02.2011 12:25:59
Offline

Re: Přední kotouče

Billy psal:

O prenytovacich pokusech tady toho za leta probehlo tolik ze by to bylo i na pokracovani casopisu ohnicek, Proste zhrnu to je to tragedie a vysledek velice pravdepodobny ze to bude za cca treba 10 tis km ve stejnem stavu. Za me bud sezen z bouracky neco rozumnyho nebo kup nove znackove.

Já to tehdá (určitě pamatuješsmile1) přenýtovat dal. Dodneška drží v pohodě. Asi záleží kdo to dělá. Ceny byla něco kolem 2.5-3 tis za oba pokud si dobře pamatuju.help
Od té doby najeto... Přes 10 tis. určitě a to i po okruhu.


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Billy (Člen)
16.02.2011 14:13:54
Offline

Re: Přední kotouče

Ondráš psal:
Billy psal:

O prenytovacich pokusech tady toho za leta probehlo tolik ze by to bylo i na pokracovani casopisu ohnicek, Proste zhrnu to je to tragedie a vysledek velice pravdepodobny ze to bude za cca treba 10 tis km ve stejnem stavu. Za me bud sezen z bouracky neco rozumnyho nebo kup nove znackove.

Já to tehdá (určitě pamatuješsmile1) přenýtovat dal. Dodneška drží v pohodě. Asi záleží kdo to dělá. Ceny byla něco kolem 2.5-3 tis za oba pokud si dobře pamatuju.help
Od té doby najeto... Přes 10 tis. určitě a to i po okruhu.

Ja ti verim Ondrasi ale ja bych se na to vysral jak rika Vikec za ty prachy co budou novy si radsi priplatim 4-5 tacku a mam novy kotouce. Je to na kazdym ja v tom mam jasno smokin


" Co to děláte?? Provádím vtipný úhybný manévr "
http://www.youtube.com/watch?v=UKzNVMzQy4w
Lukas29 (Člen)
16.02.2011 15:22:48
Offline

Re: Přední kotouče

Čau. helpProsím o radu nevíte někdo kde kvalitně a levně přenýtovávají kotouče? Mám Bandoura 650 N rv.2006 ale ten prasák předemnou co to měl tak měl stím někdo v minulosti nehodu a měnil přední kolo a dal tam udajně z roku 2000. Po případě kolik se pohybují kotouče nové? Díky moc help
[img]

http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/3270_bandour.jpg

[/IMG]

kojaksro (Člen)
16.02.2011 16:06:29
Offline

Re: Přední kotouče

.....když kotouče chcete nýtovat, prosím....ale změřte si taky tloušťku kotoučů. Je pussy cpát prachy do přenýtování když máš na kotouči 1mm do limitu ne-li, že je na limitu.

...vyhozený prachy.bad

Dneska když dáš druhé kotouče od MQ ( brembo ) NG nebo EBC tak seš na kvalitě origa, některé jako NG a EBC ....se montují do prvovýroby.smokin


.....pořád lepší rychle než nebezpečně....dáme drink
kojaksro (Člen)
16.02.2011 16:08:18
Offline

Re: Přední kotouče

.... a co hlavně....nekupujte ty nejlevnější desky co se dají sehnat....ušetříte 400 kila na sadě, ale za 15tis. dou z deskama i kotoučebad


.....pořád lepší rychle než nebezpečně....dáme drink
Banditatom (Člen)
16.02.2011 16:47:32
Offline

Re: Přední kotouče

kojaksro psal:

.... a co hlavně....nekupujte ty nejlevnější desky co se dají sehnat....ušetříte 400 kila na sadě, ale za 15tis. dou z deskama i kotoučebad

jaký názor máš na gold freny?help


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
Lukas29 (Člen)
16.02.2011 17:01:45
Offline

Re: Přední kotouče

kojaksro psal:

.....když kotouče chcete nýtovat, prosím....ale změřte si taky tloušťku kotoučů. Je pussy cpát prachy do přenýtování když máš na kotouči 1mm do limitu ne-li, že je na limitu.

...vyhozený prachy.bad

Dneska když dáš druhé kotouče od MQ ( brembo ) NG nebo EBC tak seš na kvalitě origa, některé jako NG a EBC ....se montují do prvovýroby.smokin

Já že jsem měl nabídku, že mi je přenejtuje za 150kč a tady sem četl že se pomalu vyplatí koupit nový tak se mi do zdálo jako kravina za tak malou částku,tak se ptám zkušenejších. Na kotouči mám malou vůli takže by to vybrží ale bojim se aby se to neutrhlo a já nehodil supermana přes řidítka. Samozřejmě že bych nejdřív kotouč změřil a podle toho se rozhodl. Poznal by si z fotky jestli ty kotouče co tam mám jsou na Bandita 650? a ne daný ze starýho? díky

osiris (Člen)
16.02.2011 17:05:37
Offline

Re: Přední kotouče

lukasoj: on ti tipuju řekl 150 kačen za jeden nejt a ty jsi myslel za celej kotouč

kojakoj: žes myslel toho milimetru jen desetinu smile1


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Lukas29 (Člen)
16.02.2011 17:09:21
Offline

Re: Přední kotouče

Banditatom psal:
kojaksro psal:

.... a co hlavně....nekupujte ty nejlevnější desky co se dají sehnat....ušetříte 400 kila na sadě, ale za 15tis. dou z deskama i kotoučebad

jaký názor máš na gold freny?help

Zeptej se Jastera ten je mám na B6 co na ně řiká ale když jsme se o tom bavily řikal sračky ale pro přesnější info se zeptej jeho nebo skušenějších co je měli. Já je dával na Varadero 125 na zadek a jsou strašně tvrdý a dře to rychlejc kotouč co jsem na to koukal.

Ondráš (Člen)
16.02.2011 17:13:25
Offline

Re: Přední kotouče

kojaksro psal:

.....když kotouče chcete nýtovat, prosím....ale změřte si taky tloušťku kotoučů. Je pussy cpát prachy do přenýtování když máš na kotouči 1mm do limitu ne-li, že je na limitu.

Vogu, já když dával nejtovat kotouče, tak mi je i srovnali a byl jsem tak desetinu nad hranicí. Myslim, že kdybych to změřil, tak na tom budu hodně podobně, páč mam měkký desky, který si mi mimochodem doporučil ty. smile1


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
kojaksro (Člen)
16.02.2011 17:33:40
Offline

Re: Přední kotouče

osiris psal:

lukasoj: on ti tipuju řekl 150 kačen za jeden nejt a ty jsi myslel za celej kotouč

kojakoj: žes myslel toho milimetru jen desetinu smile1

....vo tem žádná eklektrikářismile1


.....pořád lepší rychle než nebezpečně....dáme drink
kojaksro (Člen)
16.02.2011 17:34:54
Offline

Re: Přední kotouče

Ondráš psal:
kojaksro psal:

.....když kotouče chcete nýtovat, prosím....ale změřte si taky tloušťku kotoučů. Je pussy cpát prachy do přenýtování když máš na kotouči 1mm do limitu ne-li, že je na limitu.

Vogu, já když dával nejtovat kotouče, tak mi je i srovnali a byl jsem tak desetinu nad hranicí. Myslim, že kdybych to změřil, tak na tom budu hodně podobně, páč mam měkký desky, který si mi mimochodem doporučil ty. smile1

....a taky seš spokojensmile1smokin


.....pořád lepší rychle než nebezpečně....dáme drink
Ondráš (Člen)
16.02.2011 18:25:26
Offline

Re: Přední kotouče

kojaksro psal:

....a taky seš spokojensmile1smokin

goodsmile1


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
hlemejzd999 (Člen)
16.02.2011 18:26:53
Offline

Re: Přední kotouče

hale ,když je tu vo tom řeč ...když mám jeden kotouč víc sjetej než ten na druhé straně ,vadí to něčemu ? ..a když je ten jeden 4mm s odřenejma ušima , co se bude dít dál bigsmile ?


Nejlepší ovoce jsou cecky - samá dužina a žádný pecky 
Lukas29 (Člen)
16.02.2011 18:56:23
Offline

Re: Přední kotouče

osiris psal:

lukasoj: on ti tipuju řekl 150 kačen za jeden nejt a ty jsi myslel za celej kotouč

kojakoj: žes myslel toho milimetru jen desetinu smile1

Řikal něco v tom smyslu že nejty měnit nebude a rozklepe tam nějak ty starý aby se nehejbaly

Pajk (Člen)
16.02.2011 20:22:30
Offline

Re: Přední kotouče

Ondráš psal:
kojaksro psal:

.....když kotouče chcete nýtovat, prosím....ale změřte si taky tloušťku kotoučů. Je pussy cpát prachy do přenýtování když máš na kotouči 1mm do limitu ne-li, že je na limitu.

Vogu, já když dával nejtovat kotouče, tak mi je i srovnali a byl jsem tak desetinu nad hranicí. Myslim, že kdybych to změřil, tak na tom budu hodně podobně, páč mam měkký desky, který si mi mimochodem doporučil ty. smile1

Nepletu li se, novej má 4.5mm a limit na výměnu je 4mm na předku, to se zdá bejt kurevsky málo na vojetí, ale opak je pravdougoodsmile1.

VikecB12 (Člen)
16.02.2011 22:11:53
Offline

Re: Přední kotouče

Pajk psal:
Ondráš psal:
kojaksro psal:

.....když kotouče chcete nýtovat, prosím....ale změřte si taky tloušťku kotoučů. Je pussy cpát prachy do přenýtování když máš na kotouči 1mm do limitu ne-li, že je na limitu.

Vogu, já když dával nejtovat kotouče, tak mi je i srovnali a byl jsem tak desetinu nad hranicí. Myslim, že kdybych to změřil, tak na tom budu hodně podobně, páč mam měkký desky, který si mi mimochodem doporučil ty. smile1

Nepletu li se, novej má 4.5mm a limit na výměnu je 4mm na předku, to se zdá bejt kurevsky málo na vojetí, ale opak je pravdougoodsmile1.

Maj recht,na K6 mám po 30tis km kotouče skoro nevopotřebovaný,prstama téměř není cítit grótgood Myslím že 80tisíc km vydržígood


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Filous (Člen)
16.02.2011 22:14:50
Offline

Re: Přední kotouče

VikecB12 psal:
Pajk psal:
Ondráš psal:


Vogu, já když dával nejtovat kotouče, tak mi je i srovnali a byl jsem tak desetinu nad hranicí. Myslim, že kdybych to změřil, tak na tom budu hodně podobně, páč mam měkký desky, který si mi mimochodem doporučil ty. smile1

Nepletu li se, novej má 4.5mm a limit na výměnu je 4mm na předku, to se zdá bejt kurevsky málo na vojetí, ale opak je pravdougoodsmile1.

Maj recht,na K6 mám po 30tis km kotouče skoro nevopotřebovaný,prstama téměř není cítit grótgood Myslím že 80tisíc km vydržígood

...a já na šestatřiceti zrouna tag...ale používam měkký desky, ani origa sem nedojel do mrtě...


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
VikecB12 (Člen)
16.02.2011 22:21:38
Offline

Re: Přední kotouče

Filous psal:
VikecB12 psal:
Pajk psal:


Nepletu li se, novej má 4.5mm a limit na výměnu je 4mm na předku, to se zdá bejt kurevsky málo na vojetí, ale opak je pravdougoodsmile1.

Maj recht,na K6 mám po 30tis km kotouče skoro nevopotřebovaný,prstama téměř není cítit grótgood Myslím že 80tisíc km vydržígood

...a já na šestatřiceti zrouna tag...ale používam měkký desky, ani origa sem nedojel do mrtě...

Origa sem vyhodil,kdyš jim ještě třetina zbejvala a dal sem syntr feroda a de tosmile1 Zato zadní kotouč mám na výměnusmile2


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
KOVAL (Člen)
16.02.2011 22:24:28
Offline

Re: Přední kotouče

kdo kurva brzdí zadkem?surprised
tak proto máš přední kotouče jak nový jo?bigsmilebigsmilebigsmile

Filous (Člen)
16.02.2011 22:38:06
Offline

Re: Přední kotouče

VikecB12 psal:
Filous psal:
VikecB12 psal:


Maj recht,na K6 mám po 30tis km kotouče skoro nevopotřebovaný,prstama téměř není cítit grótgood Myslím že 80tisíc km vydržígood

...a já na šestatřiceti zrouna tag...ale používam měkký desky, ani origa sem nedojel do mrtě...

Origa sem vyhodil,kdyš jim ještě třetina zbejvala a dal sem syntr feroda a de tosmile1 Zato zadní kotouč mám na výměnusmile2

...Feroda???surprised ...no ty vole, ty mi nesměj ani do regálu, natoš do třmenůsickfuck


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
gerrik (Člen)
16.02.2011 22:38:06
Offline

Re: Přední kotouče

Já nebrzdím ani předkem bo jezdím tak pomalu že to dycky ubrzdím nohou, holt šetřím brzdy no bigsmile

Filous (Člen)
16.02.2011 22:41:11
Offline

Re: Přední kotouče

KOVAL psal:

kdo kurva brzdí zadkem?surprised
tak proto máš přední kotouče jak nový jo?bigsmilebigsmilebigsmile

...taky čumimsurprised ...snat jen to že Vikec je trošku prostorovje výraznějšísurprised ...ale já na zadek šeham enem f krizi a nebo při lechkym dobržďování něgde přet semafórem...


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
osiris (Člen)
16.02.2011 22:44:54
Offline

Re: Přední kotouče

Filous psal:
KOVAL psal:

kdo kurva brzdí zadkem?surprised
tak proto máš přední kotouče jak nový jo?bigsmilebigsmilebigsmile

...taky čumimsurprised ...snat jen to že Vikec je trošku prostorovje výraznějšísurprised ...ale já na zadek šeham enem f krizi a nebo při lechkym dobržďování něgde přet semafórem...

...no tag já s ním brzdím furt mudrcové smile1 ...někdy větší intenzitou někdy míň, tak nějak už to mám zažitý a vím jak se to chová


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
KOVAL (Člen)
16.02.2011 22:50:23
Offline

Re: Přední kotouče

no já nevim,já to prostě tak nějak asi nepoužívám vůbec a kor vod tý doby co mam tu motorku kde to stejně většinou nefunguje bo se o to samo zavzdušnuje tak to neřžešimsmile1
a pamí sem učil na motorce jezdit já,tak sem jí pro jistotu řek že zadní brzda se na motorce nepoužívá,že to je něco nouzovýho jako ruční u auta třeba,když ti selžou brzdy tak to tak vzala (je přece blondýna)bigsmile a už se mně na tu věc pod stupačkou ani neptá proč to tam jesmile1

VikecB12 (Člen)
16.02.2011 22:55:29
Offline

Re: Přední kotouče

Já zadkem brzdím fakt hodně,kór kdyš trochu přetáhnu zatáčku,tak ten zadek podržím vo chvílu dýl než předekgood Samozřejmě na to má vliv to že su vyžranejsmile2


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Pajk (Člen)
16.02.2011 22:55:58
Offline

Re: Přední kotouče

Filous psal:
VikecB12 psal:
Pajk psal:


Nepletu li se, novej má 4.5mm a limit na výměnu je 4mm na předku, to se zdá bejt kurevsky málo na vojetí, ale opak je pravdougoodsmile1.

Maj recht,na K6 mám po 30tis km kotouče skoro nevopotřebovaný,prstama téměř není cítit grótgood Myslím že 80tisíc km vydržígood

...a já na šestatřiceti zrouna tag...ale používam měkký desky, ani origa sem nedojel do mrtě...

Co sem kotouče měřil okolo 40 tis. tak zmizela při origo deskách na kotouči 0.1 mm x 5 na limit ?. Ty vole, to ani nesjedu. Bandit pussy, nezničitelnej bigsmile.

osiris (Člen)
16.02.2011 22:57:48
Offline

Re: Přední kotouče

kovaloj: no jo, když to nefunguje tak nemá cenu na to šlapat, to by byl člověk jenom nasranej že to nebrzdí, to tě naprosto chápu bigsmile ...a když si teda představím že by mě to paní rozbíjela vlastně schválně, když by na to šlapala, tak bych ten pedál asi radši uříz bigsmile


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
4Fun.cz (Člen)
16.02.2011 22:58:26
Offline

Re: Přední kotouče

VikecB12 psal:

Já zadkem brzdím fakt hodně,kór kdyš trochu přetáhnu zatáčku,tak ten zadek podržím vo chvílu dýl než předekgood Samozřejmě na to má vliv to že su vyžranejsmile2

Nééé.vyžranej nejsi, jen víc urostlej...bigsmilebigsmilebigsmilebigsmile


Lopatkou mezi kulky,nebo kulku mezi lopatky??
Pajk (Člen)
16.02.2011 23:08:08
Offline

Re: Přední kotouče

VikecB12 psal:

Já zadkem brzdím fakt hodně,kór kdyš trochu přetáhnu zatáčku,tak ten zadek podržím vo chvílu dýl než předekgood Samozřejmě na to má vliv to že su vyžranejsmile2

Vyžranej, nevyžranej to je fukbigsmile. Když už jedu tak, že musim brzdit v zatáčce, zadkem ? Ani náhodou, na rovince jó, ale v náklonu zadní, bojim bojim headshakesmile1.

VikecB12 (Člen)
16.02.2011 23:29:32
Offline

Re: Přední kotouče

Pajk psal:
VikecB12 psal:

Já zadkem brzdím fakt hodně,kór kdyš trochu přetáhnu zatáčku,tak ten zadek podržím vo chvílu dýl než předekgood Samozřejmě na to má vliv to že su vyžranejsmile2

Vyžranej, nevyžranej to je fukbigsmile. Když už jedu tak, že musim brzdit v zatáčce, zadkem ? Ani náhodou, na rovince jó, ale v náklonu zadní, bojim bojim headshakesmile1.

No tak mě třeba vubec nevadí kdyš mě zadek v náletu do zatáčky de trochu šejdrem,spíš se bojím přebržděnýho předkuredface


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Luk (Člen)
17.02.2011 07:23:02
Offline

Re: Přední kotouče

...zadni je dobra na to, ze ti spolujezdec neklofe tolik do helmysmile1


Bandit je sen, symbol, životní styl...
Bandit je sen, možná zrovna tvůj cíl...
DonPepon (Člen)
17.02.2011 07:57:20
Offline

Re: Přední kotouče

asi je to špatně,ale já brzdím přední i zadní zároveňidontknow

Filous (Člen)
17.02.2011 08:19:16
Offline

Re: Přední kotouče

DonPepon psal:

asi je to špatně,ale já brzdím přední i zadní zároveňidontknow

...tag je to správně...


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
karlos100 (Člen)
17.02.2011 08:28:54
Offline

Re: Přední kotouče

VikecB12 psal:
Pajk psal:
VikecB12 psal:

Já zadkem brzdím fakt hodně,kór kdyš trochu přetáhnu zatáčku,tak ten zadek podržím vo chvílu dýl než předekgood Samozřejmě na to má vliv to že su vyžranejsmile2

Vyžranej, nevyžranej to je fukbigsmile. Když už jedu tak, že musim brzdit v zatáčce, zadkem ? Ani náhodou, na rovince jó, ale v náklonu zadní, bojim bojim headshakesmile1.

No tak mě třeba vubec nevadí kdyš mě zadek v náletu do zatáčky de trochu šejdrem,spíš se bojím přebržděnýho předkuredface

zadní radši nebrzdím a to máme Vikecu podobně rozložitou tělesnou stavbubigsmile
tancující prdel nějak nezvládámredfacemusím se polepšitbigsmile
a přední nepřebrzdíš pokud to nezmáčkneš medvědí tlapou nadoraz,
když vidíš,že to je na knop,tak trošku přidáš plyn,i při brždění..
To sem jednou někde četl,že nějakej rejsr tvrdil:
"Nikdo ještě nepad přes přední kolo při přidaným plynu"
a vono to vážně fungujebigsmilebigsmilebigsmile


...a bude hůř!
Kelly01 (Člen)
17.02.2011 08:57:53
Offline

Re: Přední kotouče

Já mám po 80000km zadní desky a kotouč v originál stavu a netklýsmile1
Už jsem dumal že bych to odmontoval a vyhodilbigsmile


God Save The Queen!
DonPepon (Člen)
17.02.2011 09:06:49
Offline

Re: Přední kotouče

Filous psal:
DonPepon psal:

asi je to špatně,ale já brzdím přední i zadní zároveňidontknow

...tag je to správně...

přední tak na 70% a zadní si pomáhám na 30% současně

Ondráš (Člen)
17.02.2011 09:12:21
Offline

Re: Přední kotouče

DonPepon psal:
Filous psal:

...tag je to správně...

přední tak na 70% a zadní si pomáhám na 30% současně

Vobje najednou a na kurvy!cool


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
VikecB12 (Člen)
17.02.2011 09:44:47
Offline

Re: Přední kotouče

Kelly01 psal:

Já mám po 80000km zadní desky a kotouč v originál stavu a netklýsmile1
Už jsem dumal že bych to odmontoval a vyhodilbigsmile

Tak až budeš házet,tak zakřič,budu chytatcool bigsmile


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Jaster (Člen)
17.02.2011 18:29:41
Offline

Re: Přední kotouče

používá někdo desky AP Racing? kolik tak vydrží km na předku a nebrousí kotouče?

http://www.yacomi.cz/brzdove-desticky-a … -5210.html
http://www.yacomi.cz/brzdove-desticky-a … -5698.html

A má cenu si připlatit za SF, i když mi přijde že ty levnější by měli stačit.


motto "Vem za heft a val"
gsf (Člen)
02.03.2011 08:55:53
Offline

Re: Přední kotouče

čus hele ja bych je vzal jestli je nebude chtít kolega mam 99tku a podobnej problem kdyź tak mi napiš na mail  gsf@email.cz a 100pro je vemu jestli nejsou vobrzděný na limit dík.


Na každou svini se najde řezník
hide (Člen)
25.11.2016 21:09:25
Offline

Re: Přední kotouče

Oživím téma. Při brzdění mi vibrují řidítka na B12 03. Vím, že to je kotoučema. Nejspíš na jednom došlo k většímu úbytku (zeslabení) materiálu v jednom místě. Dá se s tím něco ještě dělat? A kdyžtak nemáte někdo kotouč alespoň jeden (pravý) v ok stavu?

skullrider (Člen)
03.12.2016 19:32:50
Offline

Re: Přední kotouče

Kdyby byl zájem mám kotouče na B 12 rok 05,najeto 6tis.Musí se nanýtovat.Jsou jak novégood


sex,drugs,rock n roll
hide (Člen)
06.12.2016 20:25:40
Offline

Re: Přední kotouče

skullrider psal:

Kdyby byl zájem mám kotouče na B 12 rok 05,najeto 6tis.Musí se nanýtovat.Jsou jak novégood

prosímtě kontaktuj mě na vlama@email.cz díky hide

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr