Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Technická poradna » predne svetlo

jukka999 (Člen)
26.12.2016 10:25:43
Offline

predne svetlo

zdravim. mam bandita rok 97 .. verzia 600S .. chcem prednu kapotaz vyhodit a nahradit to klasickym okruhlym svetlom. riesil to uz niekto? ake svetlo odporucate kupit? dik za rady :)

Banditatom (Člen)
26.12.2016 10:31:35
Offline

Re: predne svetlo

Jedine svetlo ktere tam slusne vypada je original!!!


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
Ondráš (Člen)
26.12.2016 11:24:36
Offline

Re: predne svetlo

Hlavne tam nedvej nejake UFO svetlo z Alibaby.surprised
https://www.alibaba.com/product-detail/ … 1.1.7m8hmc

Jinak plati to co napsal Banditatom.good


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
K.a.s.y.m. (Člen)
26.12.2016 20:02:52
Offline

Re: predne svetlo

Nejlepe tam sedne origo i s origo drzakama to je asi jasny,ale dopasovat se tam da samozrejmne cokoli dle uvazeni kazdyho..ja mam treba dve kulaty ala speed triple


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Honzik8719 (Člen)
27.12.2016 21:26:21
Offline

Re: predne svetlo

nejlepčí je originál jag se píše vejš! mám tuhle konerzi jednou za sebou se svojí šestkou tenkrát jsem koupil origo světlo i držáky v čechách ale od třech lidí bigsmile na Kulta co mám sem dělal to samý jen konverzi z alien masky a to tak, že světlo z němec a držáky z rakouska, všechno z ebay za pomoci her direktóra za čož mu i po letech patří velký díky!good

jinak neorigo světel se dělá po kokot, ale ještě sem neviděl žádný, který by vzhledově naplňovalo originál o držácích nemluvěgood jediný neorigo světlo co se mě líbí je to praseho, což sou teda konkrétně světla bigsmile


...relativní kochač...
Prase (Člen)
28.12.2016 11:09:56
Offline

Re: predne svetlo

Díky bro. good


Čau Prase
Lubošek (Člen)
28.12.2016 11:19:15
Offline

Re: predne svetlo

Honzik8719 psal:

nejlepčí je originál jag se píše vejš! mám tuhle konerzi jednou za sebou se svojí šestkou tenkrát jsem koupil origo světlo i držáky v čechách ale od třech lidí bigsmile na Kulta co mám sem dělal to samý jen konverzi z alien masky a to tak, že světlo z němec a držáky z rakouska, všechno z ebay za pomoci her direktóra za čož mu i po letech patří velký díky!good

jinak neorigo světel se dělá po kokot, ale ještě sem neviděl žádný, který by vzhledově naplňovalo originál o držácích nemluvěgood jediný neorigo světlo co se mě líbí je to praseho, což sou teda konkrétně světla bigsmile

už nepij idontknow estéte bigsmile


Byla doba, kdy sex byl bezpečný a motorky nebezpečné
kok.olo (Člen)
05.01.2017 18:56:45
Offline

Re: predne svetlo

Zdravim,
mohl bych nekoho poprosit o foto predniho svetla? jde mi o tvar paraboly. koupil jsem bandita v GB, prodejce sice rikal, ze svetlo vymenil, ale ma na sobe sipku doprava, coz by asi nemelo.. kdyz to namirim na zed, tak se mi zdaji oba okraje stejne. potreboval bych videt, jak vypada na jinym banditovi, nez ho s tim pozenu:) diky moc

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr