Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Technická poradna » Co s tim asi bude?

Loser (Administrator)
25.06.2007 13:54:12
Offline

Co s tim asi bude?

Jiste si jeste pamatujete moji odbornou vymenu vzduchoveho filtru a nasledne problemy, ktere jsem vsak v zapeti odstranil spravnym nasazenim air boxu.
Bohuzel to ale porad nejak neni to pravy orechovy. Motyce se nechce moc za plynem - kdyz nahle prudce chytny za heftu, tak se to jen tak plazive rozjizdi a az po chvilce (asi tak 5 vterin) vystartuje dopredu. Ale i tak to neni takova rychlost jako pred tou vymenou.
NAvic jsem to vcera zkousel na dalnici a jelo to maximalne 170 (a to jeste s velkym premlouvanim)
Je to ted proste nejaky liny (driv to bylo daleko zivejsi).

Co s tim muze bejtidontknowhelphelphelp

me tak napadlo, ze se mi chytil i ten ctvrtej valec a ta motka si s tim neumi poraditbigsmile
nebo, ze zasranej vzduchovej filtr je lepsi nez novej a cistejidontknow


I'm a loser baby, so why don't you kill me....
Loser (Administrator)
25.06.2007 13:54:42
Offline

Re: Co s tim asi bude?

muze to byt treba spatne serizenejma karbosema?idontknow


I'm a loser baby, so why don't you kill me....
osiris (Člen)
25.06.2007 14:01:37
Offline

Re: Co s tim asi bude?

...viz. inženýrský sítě z minula good


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Loser (Administrator)
25.06.2007 14:04:18
Offline

Re: Co s tim asi bude?

to ne, ten filtr i ten popundekl jsou tam dany dobre .... asistoval mi u toho typek, kterej uz to nekolikrat menil na svym bandourovi...


I'm a loser baby, so why don't you kill me....
Loser (Administrator)
25.06.2007 14:04:52
Offline

Re: Co s tim asi bude?

nebo jsi tim chtel rict neco jinyho? Jsem po vobede, tak mi to vubec nemyslibad


I'm a loser baby, so why don't you kill me....
osiris (Člen)
25.06.2007 14:06:20
Offline

Re: Co s tim asi bude?

...a ste spolu kámoši? surprised bigsmile


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
osiris (Člen)
25.06.2007 14:07:59
Offline

Re: Co s tim asi bude?

...no že jó, že se mrkni na plynovou přípojku a do karmy smile1


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Loser (Administrator)
25.06.2007 14:08:13
Offline

Re: Co s tim asi bude?

celkem i jo .... pristi tyden spolu ficime na bandaskach do francie ...... zkrocena hora 2goodbigsmilebigsmilebigsmile


I'm a loser baby, so why don't you kill me....
osiris (Člen)
25.06.2007 14:09:44
Offline

Re: Co s tim asi bude?

...no tak to je jasný, musíš si k tomu pozvat nějakýho jinýho kontrolóra bigsmile


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Loser (Administrator)
25.06.2007 14:12:27
Offline

Re: Co s tim asi bude?

ok, takze serizeni karbosu nepomuze? je to teda porad v tom filtru?


I'm a loser baby, so why don't you kill me....
osiris (Člen)
25.06.2007 14:17:41
Offline

Re: Co s tim asi bude?

...psal jsem ti at se taky mrknes na karmu pico bigsmile, takze jo muze jestli ses si jistej ze ten filtr uz tam mas dobre, tak bys to moh mit serizeny na ten starej zasranej a ted to mas chudy


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Loser (Administrator)
25.06.2007 14:23:55
Offline

Re: Co s tim asi bude?

kua, jak se v tech tvejch terminech mam vyznat. Vis prece, ze jsem luzr, tak jak mam asi vedet, cos myslel tou karmou a tak.
Pro sychr jeste prekontroluju ten filtr a pak pujdu do servisu na sestelovani tech kostek.

Diky za odpoved, stary brachubigsmile

PS: da se sundat nadrz (tim myslim, odpojit z ni ty hadicky, aniz bych musel vypustit benal?idontknowidontknow Pokud jo, tak jakidontknow (a nechci slyset takovy rady, jako ze ten benal musim prvne vyjezditfuck)bigsmile


I'm a loser baby, so why don't you kill me....
Mour (Člen)
25.06.2007 14:26:48
Offline

Re: Co s tim asi bude?

....odšroubuje se spona z hadičky a ty se následně stáhnou od kohoutu, tak nějak si myslím, že by to mělo být.

Lihy (Člen)
25.06.2007 14:29:05
Offline

Re: Co s tim asi bude?

akorát si dej bacha ať nemáš kohout na PRI :D

Loser (Administrator)
25.06.2007 14:40:16
Offline

Re: Co s tim asi bude?

Mour psal:

....odšroubuje se spona z hadičky a ty se následně stáhnou od kohoutu, tak nějak si myslím, že by to mělo být.

diky za radu ... jen mam jeste takovej mensi dotaz .... kde se odsroubuje jaka spona z jake hadicky a jakej ze se to ma stahnout kohout?idontknowidontknowbigsmile


I'm a loser baby, so why don't you kill me....
Filous (Člen)
25.06.2007 14:43:13
Offline

Re: Co s tim asi bude?

Loser psal:
Mour psal:

....odšroubuje se spona z hadičky a ty se následně stáhnou od kohoutu, tak nějak si myslím, že by to mělo být.

diky za radu ... jen mam jeste takovej mensi dotaz .... kde se odsroubuje jaka spona z jake hadicky a jakej ze se to ma stahnout kohout?idontknowidontknowbigsmile

...prostě sundej hadice a nepřemejšlej nat tym...jo a je lepčí ten benzin nejdříf vyjezdit surprised ...vono totiš dyš máš plnou, tag je ta banda dost těšká a blbje se s tym manipuluje smile2


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Tom (Člen)
25.06.2007 14:44:17
Offline

Re: Co s tim asi bude?

bigsmile
dej kohout na OFF a až nadzvedneš nádrž tak je to taková slabá hadička. Drží jí u kohoutu takovej jakoby drátek(to je ta spona)

Pak už jen za hadičku zabereš a až se jebneš rukou o motor-tak je po operaci. Ostatní hadice ( jedna tlustá a jedna která se rozdvojuje) nech u nádržegood

Mour (Člen)
25.06.2007 14:49:36
Offline

Re: Co s tim asi bude?

Loser psal:
Mour psal:

....odšroubuje se spona z hadičky a ty se následně stáhnou od kohoutu, tak nějak si myslím, že by to mělo být.

diky za radu ... jen mam jeste takovej mensi dotaz .... kde se odsroubuje jaka spona z jake hadicky a jakej ze se to ma stahnout kohout?idontknowidontknowbigsmile

....stahuje se jako kdyš sundáváš olačku woe bigsmilebigsmilebigsmile

Vážně: dyť tam je jedna hadička ne? (pokud si dobře pamatuju) ....pak si dej bacha na tu druhou od přepadubigsmile

Lihy (Člen)
25.06.2007 14:59:28
Offline

Re: Co s tim asi bude?

čeče ti nevim, ale od kohoutu mi vedou hadice 2 jedna tlustá druhá tenká (podtlak) no a pak bacha při tom sundavání ať tam nezůstaneš viset za dráty vod palivoměru a hadici odvzdušnění.

Ps. před sundánim nádrže odšroupuj i ten plastovej cajk kterym přepínáš na rezervu, jinak se za něj taky šprajcneš :D

pps. A nebo nejlíp....dej to do servizu když tě tak čtubigsmile

Koldan (Člen)
25.06.2007 15:00:41
Offline

Re: Co s tim asi bude?

Tom psal:

bigsmile
dej kohout na OFF a až nadzvedneš nádrž tak je to taková slabá hadička. Drží jí u kohoutu takovej jakoby drátek(to je ta spona)

Pak už jen za hadičku zabereš a až se jebneš rukou o motor-tak je po operaci. Ostatní hadice ( jedna tlustá a jedna která se rozdvojuje) nech u nádržegood

no na bandasce bude těžko hledat polohu offbigsmile

To Lůzr: tagže taghle: odmontuj ty dva šruby co to držej k rámu, odmontuješ palivový kohout (křížový šroubek přímo v tom umělohmotným hejblátku), nadzvedni to a hned uvidíš co je potřeba odpojit, je tam tlustá hadice zajištěná pérkem,ta je od hlavního přívodu benálu,pak je tam hadice od přepadu,kerá vede dólů  k zemi, nové béčka tam maj eště tuším konektor vot palivoměru,toť vše.Nic ti nevyteče,pokud nebudeš mít kohout v poloze PRI nebo ho nebudeš mít posraný,že by pouštěl i na polohu ON nebo RES (to zistíšbigsmile)


Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)
Tom (Člen)
25.06.2007 15:11:25
Offline

Re: Co s tim asi bude?

nestresujte mě...
Mám asi teda nějakou čínskou kopii - na můj kohout vede jedna hadička a má tři polohy RES, ON a OFFidontknow

Koldan (Člen)
25.06.2007 15:28:33
Offline

Re: Co s tim asi bude?

a seš si jistej že to OFF není PRI?bigsmile bandit má podltakový přisávání benálu,tagže nepotřebuje polohu OFF,prostě pokud není motor v běhu, tak na poloze on by správně neměla týct ani kapka


Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)
Loser (Administrator)
25.06.2007 15:32:52
Offline

Re: Co s tim asi bude?

Takze jak jsem to videl a delal ja:
Kdyz jsem menil ten vzduchac, tak jsem odsrouboval ty dva srouby, co drzej nadrz. Chtel jsem odsroubovat i ten koujout (kterej ma tri polohy - ON, PRI, RES), ale jak jsem povolil krizakem takovy dva maly sroubku, ktery to drzely u hadicky, zacal z toho kohoutu chcat benal. Toz jsem to opet prisrouboval a opatrne odklapel nadrz (tak abych se tim kohoutem nesprajcnul o nadrz). Na prave strane motyky vedou k nadrzi 2 hadice - jedna tlusta a druha tenka (ted uz znam jejich funkci). Nevedel jsem ale jak je oddelat, aniz by mi vytekl benal z nadrze, tak jsem musel povolat osobu sobe blizkou, aby mi opet podrzela (tentokrat ale tu nadrz) naklonenou tak, abych se mohl dostat k tomu filtru. Zbylo mi tam tak ale min mista na manipulace  s filtrem a se vsim kolem.
Proto jsem se ptal, jak tu nadrz odhodit uplne - tzn. odmontovat ty dve hadice, ktere z ni couhajidontknow

uff


I'm a loser baby, so why don't you kill me....
Loser (Administrator)
25.06.2007 15:35:51
Offline

Re: Co s tim asi bude?

a jeste: mam 2001, takze bez palivomeru.


I'm a loser baby, so why don't you kill me....
osiris (Člen)
25.06.2007 15:50:02
Offline

Re: Co s tim asi bude?

...ste se zblaznili neeee surprised si uvedomte, ze todle pisete luzroj bigsmile
...tak hele brachu, nejdriv vyplivni toho vajgla z huby, pak se teprv pribliz k ty nadrzi a vyrvi vsechno co ti bude vadit good
...jo a jaxem ti mel asi napsat neco vo karbcich, kdyz jedem v tech inzenyrskejch sitich abys zustaval ve vobraze, tak karma smile1


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Filous (Člen)
25.06.2007 15:50:50
Offline

Re: Co s tim asi bude?

Loser psal:

Takze jak jsem to videl a delal ja:
Kdyz jsem menil ten vzduchac, tak jsem odsrouboval ty dva srouby, co drzej nadrz. Chtel jsem odsroubovat i ten koujout (kterej ma tri polohy - ON, PRI, RES), ale jak jsem povolil krizakem takovy dva maly sroubku, ktery to drzely u hadicky, zacal z toho kohoutu chcat benal. Toz jsem to opet prisrouboval a opatrne odklapel nadrz (tak abych se tim kohoutem nesprajcnul o nadrz). Na prave strane motyky vedou k nadrzi 2 hadice - jedna tlusta a druha tenka (ted uz znam jejich funkci). Nevedel jsem ale jak je oddelat, aniz by mi vytekl benal z nadrze, tak jsem musel povolat osobu sobe blizkou, aby mi opet podrzela (tentokrat ale tu nadrz) naklonenou tak, abych se mohl dostat k tomu filtru. Zbylo mi tam tak ale min mista na manipulace  s filtrem a se vsim kolem.
Proto jsem se ptal, jak tu nadrz odhodit uplne - tzn. odmontovat ty dve hadice, ktere z ni couhajidontknow

uff

...ty vole, ty si jag tatar, kohout dej do polohy on nebo res, né pri!!! a normálně votpoj fšechny hadice kerý ti do nádrže vedou a neboj se, nic ti nevyteče...kohout jako takovej nechnamontovanej na bandě, na ty dvy šroupky ani nešahej!!! ...frštenzííí???


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Tom (Člen)
25.06.2007 15:54:36
Offline

Re: Co s tim asi bude?

Leda že by tam ty číňani zvorali písmenka.
Prostě to o víkendu vyfotím a bude. Třeba mám jen jinej kohoutidontknow

To Loser: Prostě odpoj ty hadice na kohoutu a hotovo

Loser (Administrator)
25.06.2007 16:11:30
Offline

Re: Co s tim asi bude?

OK, sem prave myslel, ze kdyz ty hadice vodpojim, tak mi vytece z nadrze benal. Ale pokud to teda vse zavisi na tom kohoutu, tak je to ok.

Diky za rady, vecer se na to mrknu


I'm a loser baby, so why don't you kill me....
Tom (Člen)
25.06.2007 16:35:48
Offline

Re: Co s tim asi bude?

Loser to vyřešil a teď mi řekněte co to mám za kohoutidontknow
Fotka teda nic moc,ale jinou nemám. Navíc to funguje jen s jednou hadičkou a vývod na tu tlustou je zaslepenej. Benzín z toho po odpojení neteče.

http://www.suzukibandit.cz/prostor/fotkydiskuze/osiris/idiot.gif

Editoval osiris (25.06.2007 17:39:33)

Loser (Administrator)
25.06.2007 16:41:55
Offline

Re: Co s tim asi bude?

to tam mas neco po domacku vyrobenyho. Ja tam mam trochu jinej ten kohoutidontknowidontknow


I'm a loser baby, so why don't you kill me....
Tom (Člen)
25.06.2007 16:50:54
Offline

Re: Co s tim asi bude?

Asi jo - jdu zjistit jestli ten němčour od kterýho sem to koupil nebyl instalatér bigsmile

Po třech rokách zjistim že mě okradlisickfuck

spidys (Člen)
25.06.2007 16:51:29
Offline

Re: Co s tim asi bude?

Já mám B6N 2001 a na něm je takovej velkej černej kohout (PRI, RES, ON)

Tohle je nějakej kohout z fichtla idontknow


Hloupý, kdo dává, hloupější, kdo nebere...
vorel (Člen)
25.06.2007 17:39:15
Offline

Re: Co s tim asi bude?

Lůzr, vogo kroť se, tachle žádný kunčofty na poradenství neseženemsurprised


řikám si hurikán
osiris (Člen)
25.06.2007 17:44:59
Offline

Re: Co s tim asi bude?

tomovi: tohle jsem psal nedavno polovi: "...když na to sereš, tak tam máš místo svoji fotky vzkaz, vím, je drsnější, ale jak na vás zmetci smile1 a abys neřek, že jsem úplná kurva, tak tam (ve svoji složce) máš tu fotku ode mne zmenšenou, tak si jí vlož znovu smile1 ať to nemáš jen tak bez práce"
...taky jsem ti ji (normální) vrátil do složky, tak si ji vlož znovu smile1


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
MartysN6 (Člen)
25.06.2007 17:53:43
Offline

Re: Co s tim asi bude?

Lůzr:jak to tak čtu a při představě že jedeš do ty francie , seber bandasku a maž do motoservisu , myslím že to bude pro tebe to nejmín nákladný good

a pobavit umíš smile1

Loser (Administrator)
25.06.2007 18:04:29
Offline

Re: Co s tim asi bude?

Toz mi doporucte nejakej spolehlivej a levnej servis v praglu nebo v okoli. Ten, do kteryho jsem chtel zajit ma na 14 dni plnobadbad


I'm a loser baby, so why don't you kill me....
Polo (Člen)
25.06.2007 18:05:14
Offline

Re: Co s tim asi bude?

Loser: tak jsem si to dnes přečet a dělá to na mě dojem, že máš komp u sebe v garáži a jak ti to tam píšou, tak to děláš... takovej on-line servis. Je to pěkný, taková inovace, ale jak psal Vorel - takhle naše firma prosperovat nebude. Když už něco ku*víš, tak to ku*vi potají, ať vo tom neví kde kdo.

PS: samozřejmě držim při opravách palce a hlavně ať vyjde ta Francie goodgood


Žádnej učenej z nebe nespad, z mašiny už ano.
MartysN6 (Člen)
25.06.2007 18:12:05
Offline

Re: Co s tim asi bude?

vogo Luzr zajed do benátek ,cca 30 km od práglu a Filouss bude mít radost smile1

Loser (Administrator)
25.06.2007 18:15:00
Offline

Re: Co s tim asi bude?

Polo psal:

Loser: tak jsem si to dnes přečet a dělá to na mě dojem, že máš komp u sebe v garáži a jak ti to tam píšou, tak to děláš... takovej on-line servis. Je to pěkný, taková inovace, ale jak psal Vorel - takhle naše firma prosperovat nebude. Když už něco ku*víš, tak to ku*vi potají, ať vo tom neví kde kdo.

PS: samozřejmě držim při opravách palce a hlavně ať vyjde ta Francie goodgood

jsi me prokouk. Takhle se da delat spousta veci aniz bys musel predem neco vystudovat. Jak rikal nas ucitel na nemcinu: neni dulezite neco vedet (umet), ale je dulezite vedet, kde to hledat. Toz ja se pokazde prihlasim na nejaky fajn forum (treba o zahradniceni a pak jdu sekat travu kosou, nebo o sexu a pak pode mnou kazda vrni blahembigsmile)
Jedina vec, na kterou nepotrebuju forum, je chlastani - v tom jsem fakt profik. Ikdyz bych vlastne mohl nosit notas sebou do knajpy a po netu udelovat rady zacinajicim alkoholikum.
Toz me tak napada, ze by to mohla byt dalsi oblast naseho podnikani - otevreme si takovou alkoholickou pripravkugoodgoodgoodbigsmile


I'm a loser baby, so why don't you kill me....
Polo (Člen)
25.06.2007 18:18:28
Offline

Re: Co s tim asi bude?

Loser: s tim dalšim odvětvim naší firmy to sedí. Bereš si to na starost. Ted už vůbec nepochybuju, že to dokážem good
Jinak mi, prosim, napiš link na to sex forum, at taky vim jak to vypada, když pod tebou vrni blahem a neni to ani pes ani motorka bigsmile


Žádnej učenej z nebe nespad, z mašiny už ano.
Loser (Administrator)
25.06.2007 18:24:45
Offline

Re: Co s tim asi bude?

jestli chces vedet, jak to vypada, kdyz pode mnou nekdo vrni blahem, tak se vecer stav a muzes si pode me lehnout. Ver, ze lepsi sex, jsi nikdy nezazil a nezazijessurprisedsurprisedbigsmilebigsmilebigsmilebigsmile


I'm a loser baby, so why don't you kill me....
Polo (Člen)
25.06.2007 18:31:57
Offline

Re: Co s tim asi bude?

noo čeče, musim říct, žes mě zaskočil surprisedsurprisedsurprisedasurprised


Žádnej učenej z nebe nespad, z mašiny už ano.
Lihy (Člen)
25.06.2007 19:16:37
Offline

Re: Co s tim asi bude?

A sou tam dvě hadice a basta bigsmile

http://www.suzukibandit.cz/prostor/fotkydiskuze/Lihy/kohout.JPG
Tom (Člen)
25.06.2007 20:37:04
Offline

Re: Co s tim asi bude?

osiris psal:

tomovi: tohle jsem psal nedavno polovi: "...když na to sereš, tak tam máš místo svoji fotky vzkaz, vím, je drsnější, ale jak na vás zmetci smile1 a abys neřek, že jsem úplná kurva, tak tam (ve svoji složce) máš tu fotku ode mne zmenšenou, tak si jí vlož znovu smile1 ať to nemáš jen tak bez práce"
...taky jsem ti ji (normální) vrátil do složky, tak si ji vlož znovu smile1

Pane moderátore - Na nic neseru. Klečím v prachu a omlouvám se,ale velký jsem to tam dát musel aby to bylo vidět. Příště se polepšim a budu dávat výřezbigsmile

osiris (Člen)
25.06.2007 21:27:02
Offline

Re: Co s tim asi bude?

...tak se podivej co jsem ti tam (do tvoji slozky) pripravil a vloz si to sem smile1 uvidis, ze staci sem dat jen kousek z toho plakatu a ne tu nicnerikajici tapetu okolo smile1 good


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
MartysN6 (Člen)
25.06.2007 21:37:15
Offline

Re: Co s tim asi bude?

Loser: jen tak pro zajmavost at vidíš jak vypadá oprava na cestě,tak mazej do servisu -nic příjemnýho v 28stupních

http://www.suzukibandit.cz/prostor/fotkydiskuze/MartysN6/motka1.jpg
Kelly01 (Člen)
25.06.2007 21:40:24
Offline

Re: Co s tim asi bude?

Nejvíc mne fascinuje ten ocelový kartáčgoodsmile1


God Save The Queen!
Tom (Člen)
25.06.2007 21:40:29
Offline

Re: Co s tim asi bude?

Nemůžu se dostat na ftp, ale už jsem to ořízl a vidět to je.Takže jsem byl jen línej.
Fotku použiju pak do bazaru - až budu prodávat za těžký prachy atypickou B6 bigsmile

osiris (Člen)
25.06.2007 22:11:41
Offline

Re: Co s tim asi bude?

...jeje uz nic nevymejslej, jak jsem ti psal, mas to tam nachystany k vlozeni, takhle jsem ti to tam pripravil bigsmile

http://www.suzukibandit.cz/prostor/fotkydiskuze/tom/kohout.jpg

... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Koldan (Člen)
25.06.2007 23:27:22
Offline

Re: Co s tim asi bude?

to prohrávající:ježíš,já nemyslel vodmontovat celej kohout,jen ten umělohmotnej bazmek,kerým to vovládáš,prostě to malý,černý,umělý,čím sa točí,páč to při vyndávání zavazí.

PS. by ně zajímalo,jag dlůho ti trvalo,než sas naučil čůrat ve stoje,ty woebigsmile


Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)
MAZI (Člen)
25.06.2007 23:50:31
Offline

Re: Co s tim asi bude?

Kelly01 psal:

Nejvíc mne fascinuje ten ocelový kartáčgoodsmile1

ten si vzal martys na slovensko na číštění zubů a jako zubni pastu tempo bigsmilebigsmile


B6 , GSX 1400 , Grizzly 700  :-)
MAZI (Člen)
25.06.2007 23:52:57
Offline

Re: Co s tim asi bude?

Lúzr ........  tu nádrž radši nesundavej nebo ti spadne na zem a do Francie Nepojedeš vždyt si Lúzr  bigsmilebigsmile


B6 , GSX 1400 , Grizzly 700  :-)
Loser (Administrator)
26.06.2007 23:34:42
Offline

Re: Co s tim asi bude?

kuciiii, a nemuze ta lenost byt treba tim, ze tam nemam skoro zadnej volej? Se mi dneska zdalo, ze to rve tak nejak jako by se ty valce nejak drhly, toz jsem zastavil a asi po mesici se mrknul na hladinu oleje. A vono tam ani prd. Loni jsem najel na jednu varku v pohode pres 8000 a skoro neubylo a ted jsem na novej najel asi 3000 a neni tam skoro ani kapka. Moh sem tim jezdenim bez voleje neco posrat? (vubec nevim, jak dlouho jsem takhle jezdilidontknow)

no proste luzrbad


I'm a loser baby, so why don't you kill me....
osiris (Člen)
26.06.2007 23:43:34
Offline

Re: Co s tim asi bude?

...to si delas prdel, jestlis to pridrel surprised


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Loser (Administrator)
26.06.2007 23:45:32
Offline

Re: Co s tim asi bude?

no nevim ... utahany to zacalo byt az po te vymene filtru .... jede to celkem gut, ale jak jsem psal pred tim - maximalne 170idontknow


I'm a loser baby, so why don't you kill me....
Pšán (Člen)
26.06.2007 23:46:03
Offline

Re: Co s tim asi bude?

..on tam nějaký bude..pokud jsi zastavil a podíval se,taks nemohl nic vidět,bo to oilum je rozstříkané po motoru..(hlavně nečum na motor,myslím jako vevnitř)..takže až dojdeš k motorce,tak koukni do kukátka a uvidíš..co bude chybět,doliješ...nestresuj...smile1


..opravdový muž s pravidelným cyklem..
osiris (Člen)
26.06.2007 23:47:31
Offline

Re: Co s tim asi bude?

...kdybys to pridrel, tak jedes ctyricet, ale jenom chvili


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Loser (Administrator)
26.06.2007 23:49:37
Offline

Re: Co s tim asi bude?

Psan: jsem prave cekal asi 10 min az se to ustaly a furt to bylo pod tou spodni hranici. Ale jak rikam - loni jsem najezdil pres osmicku a skoro jsem nezpozoroval ubytek a ted tam po trech az ctyrech neni skoro nic. A vsim sem si, ze olejovej filtr, je celej od oleje .... je teda mozny, ze je spatne dotahlej a odteklo to tama?


I'm a loser baby, so why don't you kill me....
Pšán (Člen)
26.06.2007 23:51:56
Offline

Re: Co s tim asi bude?

..nóó..bych řekl,že jsi doma..good


..opravdový muž s pravidelným cyklem..
Loser (Administrator)
26.06.2007 23:54:09
Offline

Re: Co s tim asi bude?

no ale, ze treba tam kde parkuju neni ani flek .... to to vyteklo jen pri jizde? Se mi nechce zdat, ze by tama prosaklo tak rychle 3,5 litru olejeidontknowidontknow


I'm a loser baby, so why don't you kill me....
Pšán (Člen)
26.06.2007 23:58:49
Offline

Re: Co s tim asi bude?

..woe píšeš,žes to měl pod spodní hranicí...
..tak jakého 3,5l.idontknow
..doliješ cca 3-4 dcl.a jseš na horní rysce..


..opravdový muž s pravidelným cyklem..
Loser (Administrator)
27.06.2007 00:05:52
Offline

Re: Co s tim asi bude?

to fakt? Ja myslel, ze v tom vokynku se ukazuje celej objem toho olejeidontknow no ale jestli je to jak rikas, tak je to jeste celkem v pohode, ne


I'm a loser baby, so why don't you kill me....
Pšán (Člen)
27.06.2007 00:19:15
Offline

Re: Co s tim asi bude?

..kámo,ty mě nepřestáváš udivovat..smile1
..pokud máš nějaký olejík v kukátku,tak buď klidný..
..ale na ten filtr jukni a olejíček dolej..
..cca do půlky mezi rysky..


..opravdový muž s pravidelným cyklem..
Loser (Administrator)
27.06.2007 00:40:19
Offline

Re: Co s tim asi bude?

jak neprestavam udivovat? Sem myslel, ze uz vsici vite, ze jsem totalni (ne jen)moto trubkabadbadbigsmile

kazdopadne diky za radu


I'm a loser baby, so why don't you kill me....
Myšák (Člen)
27.06.2007 01:55:47
Offline

Re: Co s tim asi bude?

Loser psal:

jak neprestavam udivovat? Sem myslel, ze uz vsici vite, ze jsem totalni (ne jen)moto trubkabadbadbigsmile

kazdopadne diky za radu

ty se v tom "lůzrovství" vazne vyzivas surprisedbigsmilebigsmile


"Jen dvě věci na světě smrdí jako ryba, jedna z nich je ryba."
MartysN6 (Člen)
27.06.2007 07:04:20
Offline

Re: Co s tim asi bude?

pánové já myslím že si z nás dělá Lůzr prdel bigsmile

Loser (Administrator)
27.06.2007 07:13:35
Offline

Re: Co s tim asi bude?

MartysN6 psal:

pánové já myslím že si z nás dělá Lůzr prdel bigsmile

bohuzel nesmile2smile2smile2


I'm a loser baby, so why don't you kill me....
Filous (Člen)
27.06.2007 08:28:36
Offline

Re: Co s tim asi bude?

...ty vole, přives to k Dvořákoj do Benátek a já ti to tam dam přet tym tvym vejletem dohromady nebo se s tý imperijalistický západní evropy nevrátíš a gde budem schánět druhýho takovýho??? idontknowbigsmile


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Koldan (Člen)
27.06.2007 08:53:42
Offline

Re: Co s tim asi bude?

no hledal by sa asi fakt moc těžkobigsmile
TO lůzr: pokud si viděl aspoň část hladiny,nejni to  průser,ale každopádně jak ti raději kluci,dolej tak,aby byl mezi těma ryskama. a k tomu filtru.Já měnil v lóni a divil by sas jak to může bejt dokurvený.Měl sem v něm blbě vyřezaný závit,tagže dyž sem ho namontoval,nic neteklo,pak sem nastartoval a začalo to chcát jag sviňa,během chvilky bylo vše na teracu.Montoval jsem ho tam několikrát,protože jsem myslel,že sem to dal třeba přes závit,jenže hovňajz,prostě to nešlo.Tag sem ho šel vyměnit a bylo vše O.K. No a letos jag sem začal jezdit,tag sa mi jednůc začalo čůdit vot sfodů.Tag sem to zhlídl a zasejc to teklo.Nejdřív sem myslel,estli to nejni třeba vot vany, páč vono se to tag šikovně táhlo po té hraně..Hodil sem pod mašinu noviny a za týden nakapala možná půl malé štamprdle..Tagže opět vylít olej,znovu namontit  filtr a už je to zase oukej.Prostě buď sa nějak shrnulo těsnění,nebo sa povolil. jo a estli sa ti ztrácí volej,tag by nebylo vot věci,poutírat motor (pořádně) a pak třeba po týdnu s čistou hadrou to vzít znovu a uvidíš hned gde sa to rosí.Zkontroluj si víka, u teho filtru a pak taky esi ti nepůšťá výpušťák.JO a na ten bacha a ť ho při dotahování neurveš,je to jednodušší než sa zdá.Já už tak moc nedotahuju a pro jistotu sem tam dal trošičku loctite,páč se mi jednůc povolil a visel už jen na posledních dvůch závitech.sick


Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)
Kelly01 (Člen)
27.06.2007 09:00:01
Offline

Re: Co s tim asi bude?

peru KN na krevsmile1


God Save The Queen!
Loser (Administrator)
27.06.2007 09:44:25
Offline

Re: Co s tim asi bude?

Koldan: dik za poucnou radugood O vikendu to poradne vydrhnu a dotahnu, doleju oil a uvidim, co to udela.
Kua, nejak se mi to pred tou cestou zacina vsechno srat - nejdriv nemuzu najit velkej technicak, pak ztratim veskery doklady, ted se zacina srat masina ....
Asi na takovy dovoleny budu jezdit casteji, abyste se pobavili a zjistili, co vsechno se muze jednomu cloveku stat a pripadne se poucili z mych chybbigsmile


I'm a loser baby, so why don't you kill me....
Koldan (Člen)
27.06.2007 10:02:19
Offline

Re: Co s tim asi bude?

no s tím dotahováním bacha.pokud ti bude slintat víko,dotáhnutím to nevopravíš a spíš naopak to dokurvíš,páč zarveš závit. tagže pokud to bude jen troška,tak to nech tak,přibal si sebou půlitra oleje a řeš to až přijedeš výměnou těsnění. a jak ještě jednou říkám,bacha na to dotahování,vono stačí málo a už je to v řiti, momenák by tady byl na místě. jo a to že to loni vzalo míň může být způsobeno i stylem jízdy,zkrátka,žes za to začal víc tahat,začal sis věřit,jenže nezapomeň na nick a vopět se uklidni,páč to je optimální doba na to to položitbad


Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)
spidys (Člen)
27.06.2007 10:26:44
Offline

Re: Co s tim asi bude?

Já sem měl taky oleje něco málo pod horní rysku.
Pak sem frčel do Jeseníků, tak sem za to trochu bral - hlavně na dálnici...
Když sem pak přifrčel do Prahy (celkově sem najel asi cca 600km), tak sem měl oleje tak nějak na spodní rysce...
Hold když se za to bere, tak si to nějakej ten oil spápne...


Hloupý, kdo dává, hloupější, kdo nebere...
Loser (Administrator)
27.06.2007 10:35:48
Offline

Re: Co s tim asi bude?

Koldan: tece mi to jen kolem filtru. U sroubu na vane je to cisty. Takze jsem tim dotahovanim myslel dotahnuti filtru.
A co se tyce stylu jizdy a rychlosti, tak si myslim, ze na tom litam porad stejneidontknow
Ten olej musel fakt vylozene jen prosaknout kolem toho filtru, pze mi prijde nepravdepodobny, ze kdyz jsem loni na jeden olej nalital bez dolivani pres 8000 a opravdu skoro neubylo, abych po nakejch 1000 kilometrech mel najednou oleje pod spodni risku

toz tak


I'm a loser baby, so why don't you kill me....
Koldan (Člen)
27.06.2007 10:42:38
Offline

Re: Co s tim asi bude?

Loser psal:

Koldan: tece mi to jen kolem filtru. U sroubu na vane je to cisty. Takze jsem tim dotahovanim myslel dotahnuti filtru.
A co se tyce stylu jizdy a rychlosti, tak si myslim, ze na tom litam porad stejneidontknow
Ten olej musel fakt vylozene jen prosaknout kolem toho filtru, pze mi prijde nepravdepodobny, ze kdyz jsem loni na jeden olej nalital bez dolivani pres 8000 a opravdu skoro neubylo, abych po nakejch 1000 kilometrech mel najednou oleje pod spodni risku

toz tak

volej sa mění po 6 tisících, ne po vosmismile2


Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)
Loser (Administrator)
27.06.2007 10:53:01
Offline

Re: Co s tim asi bude?

nebyl cas a na zimu se mi to menit nechteloidontknowbigsmilebigsmile


I'm a loser baby, so why don't you kill me....
Petr J. (Člen)
27.06.2007 10:56:26
Offline

Re: Co s tim asi bude?

to Koldan: na veteránech jo......na moderních motorkách po 10tis.....bigsmile

Newada (Člen)
27.06.2007 11:23:12
Offline

Re: Co s tim asi bude?

Ty woe Poraženeckej surprised, kuwa ty máš štěstí, že se nemůžeš u kompu zranit, ale doporučuju ti nic nedělat rukama, bo je to pro tebe fuck nebezpečný. bigsmile


jak dlouho ještě?
Loser (Administrator)
27.06.2007 11:45:13
Offline

Re: Co s tim asi bude?

Newada psal:

Ty woe Poraženeckej surprised, kuwa ty máš štěstí, že se nemůžeš u kompu zranit, ale doporučuju ti nic nedělat rukama, bo je to pro tebe fuck nebezpečný. bigsmile

to ja vo sobe vim, proto radsi ani tatikovi nepomaham se stavbou baraku.
Sem mu jednou chtel pomoct a dopadlo spatne - prerazil jsem si frnak. Dostal jsem za ukol vymlatit betonovej preklad nade dverma. Pze se znam, tak jsem si na to vzal kladivo a mensi majzlik a v klidecku si tukal. Tatik se na to ale nemohl divat, tak mi dal do ruky palicu a poradnej majzl(bad). Po dvou minutach me z teho bolely pazoury, tak jsem si rek, ze ten majzlik jako zatlucu do toho betonu a pak do toho obouruc jebnu tou palici. Prvni jebnuti bylo OK, ale po druhe rane jsem jen uslysel takove cinknuti a vidim, jak ten mejzl vyletel z teho betonu a rotacnim pohybem mi leti primo na xicht. Stacil jsem jen zavrit voci a pak uz jsem se probral na zemi s drzkou vod krve. NAstesti me to trefilo frnak na plochu. Kdyby se povotocil trochu vic, tak se mi asi zapichnul do voka. Tatik se na me podival z druhyho patra takovym zvlastnim pohledem, usmal se a klidnym hlasem rika:"co delas vole?" Pze jsem si drzel rypak v dlanich, tak si nevsim, ze mi chcije krev jak z prasete - to jediny ho omlouva. Kdyz to uvidel, tak se rozklepal jak ratlik. Ja jsem se na druhou stranu zacal rechtat jak krava a rikal jsem si jaka jsem pussy bigsmilebigsmilebigsmile


I'm a loser baby, so why don't you kill me....
Zdenda (Člen)
27.06.2007 12:31:33
Offline

Re: Co s tim asi bude?

Tak ty jsi větší hovado jak já! A to už je co říctsmile1bigsmilebigsmile


Chovejte se ke mě slušně, budu se k vám chovat ještě líp, chovejte se ke mě hnusně, budu se k vám chovat ještě hůř...
kufor (Člen)
27.06.2007 13:17:24
Offline

Re: Co s tim asi bude?

kristovanoho, chlape, ty si moj brat!
ja som tiez teda poriadny luzer, ale ty si este vacsi tusim :D
kazdopadne sa to dobre cita a ukludnuje ma to, ze som na tom este stale celkom dobre ;))


do neba nevyletim, na zemi ma najdu ...
Ondráš (Člen)
28.06.2007 14:49:10
Offline

Re: Co s tim asi bude?

Loser psal:
Newada psal:

Ty woe Poraženeckej surprised, kuwa ty máš štěstí, že se nemůžeš u kompu zranit, ale doporučuju ti nic nedělat rukama, bo je to pro tebe fuck nebezpečný. bigsmile

to ja vo sobe vim, proto radsi ani tatikovi nepomaham se stavbou baraku.
Sem mu jednou chtel pomoct a dopadlo spatne - prerazil jsem si frnak. Dostal jsem za ukol vymlatit betonovej preklad nade dverma. Pze se znam, tak jsem si na to vzal kladivo a mensi majzlik a v klidecku si tukal. Tatik se na to ale nemohl divat, tak mi dal do ruky palicu a poradnej majzl(bad). Po dvou minutach me z teho bolely pazoury, tak jsem si rek, ze ten majzlik jako zatlucu do toho betonu a pak do toho obouruc jebnu tou palici. Prvni jebnuti bylo OK, ale po druhe rane jsem jen uslysel takove cinknuti a vidim, jak ten mejzl vyletel z teho betonu a rotacnim pohybem mi leti primo na xicht. Stacil jsem jen zavrit voci a pak uz jsem se probral na zemi s drzkou vod krve. NAstesti me to trefilo frnak na plochu. Kdyby se povotocil trochu vic, tak se mi asi zapichnul do voka. Tatik se na me podival z druhyho patra takovym zvlastnim pohledem, usmal se a klidnym hlasem rika:"co delas vole?" Pze jsem si drzel rypak v dlanich, tak si nevsim, ze mi chcije krev jak z prasete - to jediny ho omlouva. Kdyz to uvidel, tak se rozklepal jak ratlik. Ja jsem se na druhou stranu zacal rechtat jak krava a rikal jsem si jaka jsem pussy bigsmilebigsmilebigsmile

Když tak čtu ty příhody, už chápu tvoje příjmění.bigsmile


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr