Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Diskuze » Pokuta v rakousku

Drunkriot (Člen)
02.03.2017 13:06:12
Offline

Pokuta v rakousku

Zdravím pánové a dámy.Mám dotaz.jestli stim má někdo zkušenosti.V úterý jsem jel pro kámoše do Vídně na letiště.zastavil jsem u odletové haly.byl jsem v prdeli asi 10 minut a jak přijdu zpět tak auto v hajzlu.sel jsem na informace a tam mi taková sympaticka blondýnka zdelila že jsem byl odtažen.tak volala na odtahovku.borec dojel že chce 300 euro.tak jsem to uhadal na 220 nebo víc jsem ani neměl.a ten osel mi řekl že přijde ještě od policajtů 75 euro pokuta.jenze já jsem se s žádným policajtem nebavil ani jsem od nich nedostal žádný blocek.mam teda čekat že dojde a věřit tomu polomuslimovi co mě odtáhl a nebo se mám na to vysrat?Jde o to že auto je psané na mou milovanou manželku a když už jsem zakamufloval těch 220euro tak bych nerad aby došlo na její jméno ta pokuta.😂😂😂dik za odpověď.

VikecB12 (Člen)
02.03.2017 13:11:37
Offline

Re: Pokuta v rakousku

Nevím jak z rakouska,ale z německa mě to normálně došlo. A z Norska taky,prozměnu za mýto...


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Drunkriot (Člen)
02.03.2017 13:28:06
Offline

Re: Pokuta v rakousku

Nj ale jde o to že jsem vůbec žádného policajta neviděl natož se sním bavil o pokutě.ani za stěračem jsem žádný lístek od policajtů neměl.Právě nevím jestli se mám spolehnout na to co mi řekl nějaký pán z horní dolní co řídí odtahovku.pripadne by bodlo jestli na netu není nějaký registr pokut kde bych to zjistil.posledni a ta nejhorší varianta je přiznat to mé milované manželce bigsmilebigsmile

XJelen (Člen)
02.03.2017 13:57:31
Offline

Re: Pokuta v rakousku

Rakouský sedláci podle mě žádnej registr mít nebudou, kde bys to zjistil. Že to pošlou si troufnu tvrdit s určitostí. A že ses s poldou nepotkal, je možná dobře, protože by to taky třeba mohlo bejt i za 100 místo 75 bigsmile
S německejma poldama komunikuju opatrně, ale s rakouskejma to bylo radši mlčet, než jsem vyskočil z místa spolujezdce, měl řidič hubu na kapotě a za zádama náramky bigsmile a to se mu pouze snažil "vysvětlit" že jsme určitě nemohli jet tak rychle bigsmile


Strýcfajtr !!!
Drunkriot (Člen)
02.03.2017 14:00:17
Offline

Re: Pokuta v rakousku

Někdo mi říkal že rakouští příslušníci nemají moc v oblibě Čechy kór se starýma plechovkama badbigsmile

osiris (Člen)
02.03.2017 14:26:18
Offline

Re: Pokuta v rakousku

...já debil jsem si zapomněl vyměnit končící rakouskou dálniční známku, přitom novou jsem měl koupenou, hozenou v přihrádce v autě; a hned na začátku dálnice (skoro ještě na hraničním přechodu) jsem se snažil mu vysvětlit že jsem idiot, že jí mám, ale zapomněl jsem ji o jeden den vyměnit a už mě rozzuřenej táhnul ven; kdyby mu paní nešermovala tou známkou mezi rukama, tak asi na ty klepeta taky došlo bigsmile, takhle si přehmát, chytil známku, odlepil z papíru a fláknul mi ji přímo před ksicht doprostřed okna a zařval zmiz! ...jak rád jsem ho okamžitě poslech bigsmileredfacesmile1
...jinak ale vždycky slušný a profesionální, když jsem nic neproved a měl všechno v pořádku smile1


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Kožak (Člen)
02.03.2017 16:17:24
Offline

Re: Pokuta v rakousku

z toho plyne že se máte držet v té naší kotlincebigsmile


MRDAT!!!
VikecB12 (Člen)
03.03.2017 09:03:18
Offline

Re: Pokuta v rakousku

Drunkriot psal:

Nj ale jde o to že jsem vůbec žádného policajta neviděl natož se sním bavil o pokutě.ani za stěračem jsem žádný lístek od policajtů neměl.Právě nevím jestli se mám spolehnout na to co mi řekl nějaký pán z horní dolní co řídí odtahovku.pripadne by bodlo jestli na netu není nějaký registr pokut kde bych to zjistil.posledni a ta nejhorší varianta je přiznat to mé milované manželce bigsmilebigsmile

Ale tebe přece nemusí nikdo na místě kontaktovat. Ani u nás,když tě vyfotí radar,tak tě kontaktujou až dopisem a uplně stejně je to z té kapitalistické ciziny. Momentálně už to nijak neovlivníš,jen se bude jednat o to,jestli to pošlou/nepošlou,nic víc.


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Filous (Člen)
03.03.2017 10:12:27
Offline

Re: Pokuta v rakousku

...je víc než jistý, že to pošlou a to na majitele vozidla...


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
faitík (Člen)
03.03.2017 13:09:53
Offline

Re: Pokuta v rakousku

Drunkriot psal:

Nj ale jde o to že jsem vůbec žádného policajta neviděl natož se sním bavil o pokutě.ani za stěračem jsem žádný lístek od policajtů neměl.Právě nevím jestli se mám spolehnout na to co mi řekl nějaký pán z horní dolní co řídí odtahovku.pripadne by bodlo jestli na netu není nějaký registr pokut kde bych to zjistil.posledni a ta nejhorší varianta je přiznat to mé milované manželce bigsmilebigsmile

Nemusíš nic přiznávat, stačí, že si to tu přečtegood


Když to nejde silou, tak to pude ještě větší silou!
Mour (Člen)
03.03.2017 13:12:16
Offline

Re: Pokuta v rakousku

Co se stresuješ, tak ať to zaplatí kámoš pro kteréhos tam jel good bigsmile

huskyb12 (Administrator)
03.03.2017 13:27:46
Offline

Re: Pokuta v rakousku

Mour psal:

Co se stresuješ, tak ať to zaplatí kámoš pro kteréhos tam jel good bigsmile

Řek bych, že by to mohla bejt spíš kámoška :)


ale di, Ty brepto ...
Mour (Člen)
03.03.2017 13:33:18
Offline

Re: Pokuta v rakousku

huskyb12 psal:
Mour psal:

Co se stresuješ, tak ať to zaplatí kámoš pro kteréhos tam jel good bigsmile

Řek bych, že by to mohla bejt spíš kámoška :)

bigsmilebigsmilebigsmile můj výborný kámoš Marie good

Kukii (Člen)
03.03.2017 14:32:20
Offline

Re: Pokuta v rakousku

Mour psal:
huskyb12 psal:
Mour psal:

Co se stresuješ, tak ať to zaplatí kámoš pro kteréhos tam jel good bigsmile

Řek bych, že by to mohla bejt spíš kámoška :)

bigsmilebigsmilebigsmile můj výborný kámoš Marie good

bigsmilebigsmilebigsmilebigsmile


Život je boj-mašina je nej!!!

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr