Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Diskuze » Právník ohledně lékařských zákroků..

Pšán (Člen)
04.03.2017 02:46:32
Offline

Právník ohledně lékařských zákroků..

..zdravím všechny zde příchozí..
..obracím se s dotazem na všechny z Vás,kteří by mohli v následně popsané
  záležitosti pomoci..
..předem díky ....řeší se zde víceméně cokoliv..jsem tomu rád,pomoci potřebuje sem tam 
  každý..
..takže,jedná se o,musím to slovo použít,ač jsem laik,domrdanou "operaci" kloubní
  ramenní jamky..pacientem bylo před rokem kámoška..do dneška pracovní neschopnost,
  veškeré instituce jako pojišťovna,špitál,kde jí zákrok prováděli,doktor,který to operoval,
  dávají od toho ruce pryč,prostě mrtví chrobáci neradost pohledět..
..z ramene,které bolelo se po zákroku stalo rameno,které bolí ještě víc a co je horší,v
  nějakém rozsahu kloubu funguje cca na 40procent..
..další následek zásahu našeho zdravotnictví je ztráta pohyblivosti a citu v prstech,což
  celkem potřebuje při práci na počítači..chodila na hyperbarickou komoru,ale po vysazení této procedúry opět všechno špatně..
..pojišťovna jí sdělila,že podle ní je na nemocenské dlouho a  že jí dále platit nebudou,pokud nebudou obeznámeni s revisním výsledkem.. surprised
..revisní posudek měl,na žádost pojišťovny,vypracovat,skoro vrchol čísla,"doktor",který jí operoval..help
..našla si jiného,pojišťovna to akceptovala,výsledek?
..kloubní jamka jakžtak,ale porušené nervy s trvalými následky,vyřiďte si částečný inv.důchod..žerte trávu..v sezóně a na zimu asi nějakou píci..
..takto funguje stát..sick
..jsem se rozepsal,nestává se mi to ,ale tohle je i pro mě silná káva..
..a včil,proč Vás tím obtěžuji..neznáte,nemáte právníka,kterého by mohlo z profesního
  hlediska toto zajímat?..né kravatu,co si bere za konsultaci u něho v kanclu 2-3 litry,ale   
  prostě,mohlo  by se to zkusit,tyhle procenta z vysouzeného budou mé..pasuje nebo nechte být..
..kámoška prostě na konzultující kravatu v kanclu nemá..
..za cokoliv děkuji..
..nenajde-li nic,nedá se svítit..jen jsem se optal..
..sorry za elaborát..


..opravdový muž s pravidelným cyklem..

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr