Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Technická poradna » Spojka (600 N) (nová klouže?)

Elmaros (Nový člen)
30.09.2016 00:07:21
Offline

Spojka (600 N) (nová klouže?)

Nazdar bando, tohle téma tu bylo několikrát a tak i přesto doufám, že se najde někdo, kdo mě vym*dá proč si to nenajdu :) :D - rovnou na to odpovím, no protože potrebuju čerstvý info idontknowbigsmilebigsmilebigsmile
Teď k věci .. měnil jsem lamely, plechy a pružinky teda úplně nový nejsou, ale podle manuálu v rozmezí jsou, takže dobrý.. Bohužel i přes to mi ta mrcha prokluzuje. Stělovat to můžu jak chci i u páčky a dole na krytu, ale furt prokluzuje, tímhle stěhováním jsem strávil dva dny ježděním, ale furt stejný :( měl taky někdo takovej problém nebo poradi někdo? Mám trošku obavy, aby to nebylo něco horšího.. někdo mi dokonce i psal, že by to mohlo být tím, že na spojkovym koši jsou drážky.. ale zas když si prejedu prstem po nich, tak se tomu snad ani drážka říct nedá.. no nevím užhelp

Editoval osiris (30.09.2016 11:59:31)

Elmaros (Nový člen)
30.09.2016 00:09:25
Offline

Re: Spojka (600 N) (nová klouže?)

Sry za chybky, psal jsem to na rychlo teď z mobilu :)

K.a.s.y.m. (Člen)
30.09.2016 06:14:30
Offline

Re: Spojka (600 N) (nová klouže?)

Vymen pruziny a mas klid.
Jakou jsi dal spojku?


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Radek-Ban (Člen)
30.09.2016 08:50:51
Offline

Re: Spojka (600 N) (nová klouže?)

při výměně určitě udělat i pružiny . Až budeš mít nový tak je dej vedle sebe a uvidíšcool


"Na životě miluju tu jeho rozmanitost... Každej den mne nasere někdo jinej..."
Filous (Člen)
30.09.2016 08:57:39
Offline

Re: Spojka (600 N) (nová klouže?)

...no a taky nám prozraď, co je to za lamely, bo třeba lamely Lucas todle uměj i dyš sou nový nebo f toleranci...a každopádně nový pružiny...jo a jeden tajnej tip, dyš fšecko selže...mezi plechama je jeden silnější no a dyš něgdo třeba koupí lamely Lucas a vono to furt klouže, dá se to vyřešit tag, že se mezi lamely místo jednoho slabýho plechu, vloží eště jeden silnejcool ...drážky na koši to můžou dělat taky, ale to uš musí bejt koš vytlučenej jag stará kurva...


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Elmaros (Nový člen)
30.09.2016 10:29:14
Offline

Re: Spojka (600 N) (nová klouže?)

Nakonec teda ještě zkusím i ty pružinky, budu doufat, že to bude fakt jen tím, ale nevím, nevím .. Jinak lamely jsou od výrobce nějak na T nebo teď fakt nevím nevzpomenu si .. plechy ty jsou od toho Lucase, ale četl jsem tu, že od něho zrovna ty plechy, až tak nevaděj.idontknow

Elmaros (Nový člen)
30.09.2016 10:32:48
Offline

Re: Spojka (600 N) (nová klouže?)

Filous psal:

...no a taky nám prozraď, co je to za lamely, bo třeba lamely Lucas todle uměj i dyš sou nový nebo f toleranci...a každopádně nový pružiny...jo a jeden tajnej tip, dyš fšecko selže...mezi plechama je jeden silnější no a dyš něgdo třeba koupí lamely Lucas a vono to furt klouže, dá se to vyřešit tag, že se mezi lamely místo jednoho slabýho plechu, vloží eště jeden silnejcool ...drážky na koši to můžou dělat taky, ale to uš musí bejt koš vytlučenej jag stará kurva...

No já si ani nevšiml. Že tam je jeden silnější .. ale když ho dám místo slabyho, tak mi bude jeden chybět bigsmile
Nee mě už z toho začíná pleskat, že to nefunguje jak má :(

Filous (Člen)
30.09.2016 11:39:33
Offline

Re: Spojka (600 N) (nová klouže?)

Elmaros psal:
Filous psal:

...no a taky nám prozraď, co je to za lamely, bo třeba lamely Lucas todle uměj i dyš sou nový nebo f toleranci...a každopádně nový pružiny...jo a jeden tajnej tip, dyš fšecko selže...mezi plechama je jeden silnější no a dyš něgdo třeba koupí lamely Lucas a vono to furt klouže, dá se to vyřešit tag, že se mezi lamely místo jednoho slabýho plechu, vloží eště jeden silnejcool ...drážky na koši to můžou dělat taky, ale to uš musí bejt koš vytlučenej jag stará kurva...

No já si ani nevšiml. Že tam je jeden silnější .. ale když ho dám místo slabyho, tak mi bude jeden chybět bigsmile
Nee mě už z toho začíná pleskat, že to nefunguje jak má :(

...tag sorry, teť sem koukal do fiše a silný plechy má jen B12, šestka ne...kup i pružiny a esi budeš mít správně seřízený lanko, musí to makat...a lamely od "T" sou nejspíš Tourmax, což je dobrý...


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
VikecB12 (Člen)
30.09.2016 12:59:37
Offline

Re: Spojka (600 N) (nová klouže?)

Nebo taky TRW,což je myslim taky Lucas...


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Elmaros (Nový člen)
30.09.2016 15:17:13
Offline
Elmaros (Nový člen)
01.10.2016 21:44:52
Offline

Re: Spojka (600 N) (nová klouže?)

Tak jsem zjistil, že mi chybí dvě ložiska ve vypínacím mechanismu spojky

XJelen (Člen)
02.10.2016 08:47:41
Offline

Re: Spojka (600 N) (nová klouže?)

Elmaros psal:

Tak jsem zjistil, že mi chybí dvě ložiska ve vypínacím mechanismu spojky

jaký ložiska?
jako ty jehlovky?surprised


Strýcfajtr !!!
Banditatom (Člen)
02.10.2016 11:13:27
Offline

Re: Spojka (600 N) (nová klouže?)

XJelen psal:
Elmaros psal:

Tak jsem zjistil, že mi chybí dvě ložiska ve vypínacím mechanismu spojky

jaký ložiska?
jako ty jehlovky?surprised

Jestli von nemysli ty loziska ve viku na leve strane....


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
osiris (Člen)
02.10.2016 13:55:51
Offline

Re: Spojka (600 N) (nová klouže?)

Banditatom psal:
XJelen psal:
Elmaros psal:

Tak jsem zjistil, že mi chybí dvě ložiska ve vypínacím mechanismu spojky

jaký ložiska?
jako ty jehlovky?surprised

Jestli von nemysli ty loziska ve viku na leve strane....

...ložiska?


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
mr.BSE (Člen)
02.10.2016 14:12:01
Offline

Re: Spojka (600 N) (nová klouže?)

Nemyslí kuličky?idontknow


Second Class Citizen
1130 Café Racer
Banditatom (Člen)
02.10.2016 15:44:59
Offline

Re: Spojka (600 N) (nová klouže?)

mr.BSE psal:

Nemyslí kuličky?idontknow

Jo kulickybigsmile


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
Elmaros (Nový člen)
03.10.2016 05:36:03
Offline

Re: Spojka (600 N) (nová klouže?)

No jasně .. v tom šneku co je pod levým víkemsmile1

tomasNJ (Člen)
03.10.2016 19:11:15
Offline

Re: Spojka (600 N) (nová klouže?)

a měls namočene lamely f oleju?...ja jen že sem se to tu nigde nedocetlsurprised


__________________________________________________________________________________
Fabbrica Italiana di Automobili Torino                     Anonima Lombarda Fabbrica Automobili
Radek-Ban (Člen)
03.10.2016 20:16:27
Offline

Re: Spojka (600 N) (nová klouže?)

tomasNJ psal:

a měls namočene lamely f oleju?...ja jen že sem se to tu nigde nedocetlsurprised

Nemyslim ze by to melo vliv stejne jak nastartujes tak je sude olej ...kdyz jsem menil taky jsem nenamacel a vse ok ..ale stary pruziny byly o tretinu zmackly prkto originalum


"Na životě miluju tu jeho rozmanitost... Každej den mne nasere někdo jinej..."
tomasNJ (Člen)
03.10.2016 21:08:51
Offline

Re: Spojka (600 N) (nová klouže?)

Radek-Ban psal:
tomasNJ psal:

a měls namočene lamely f oleju?...ja jen že sem se to tu nigde nedocetlsurprised

Nemyslim ze by to melo vliv stejne jak nastartujes tak je sude olej ...kdyz jsem menil taky jsem nenamacel a vse ok ..ale stary pruziny byly o tretinu zmackly prkto originalum

no do stlačené spojky se olej nedostane


__________________________________________________________________________________
Fabbrica Italiana di Automobili Torino                     Anonima Lombarda Fabbrica Automobili
K.a.s.y.m. (Člen)
04.10.2016 07:23:15
Offline

Re: Spojka (600 N) (nová klouže?)

tomasNJ psal:
Radek-Ban psal:
tomasNJ psal:

a měls namočene lamely f oleju?...ja jen že sem se to tu nigde nedocetlsurprised

Nemyslim ze by to melo vliv stejne jak nastartujes tak je sude olej ...kdyz jsem menil taky jsem nenamacel a vse ok ..ale stary pruziny byly o tretinu zmackly prkto originalum

no do stlačené spojky se olej nedostane

Nastartujes podrzis chvilku zmacklou spojku a druhej den jedes..jeste se mi nestalo ze by u nejaky motorky s tim byl problem.pokud chces jet hned to je pak mit namiceny chce 😀


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Filous (Člen)
04.10.2016 08:22:35
Offline

Re: Spojka (600 N) (nová klouže?)

K.a.s.y.m. psal:
tomasNJ psal:
Radek-Ban psal:


Nemyslim ze by to melo vliv stejne jak nastartujes tak je sude olej ...kdyz jsem menil taky jsem nenamacel a vse ok ..ale stary pruziny byly o tretinu zmackly prkto originalum

no do stlačené spojky se olej nedostane

Nastartujes podrzis chvilku zmacklou spojku a druhej den jedes..jeste se mi nestalo ze by u nejaky motorky s tim byl problem.pokud chces jet hned to je pak mit namiceny chce 😀

...good...taky to tag dělam...nebo ty lamely aspoň přeleju volejem, abych je tam nedával ouplně na sucho...


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
XJelen (Člen)
04.10.2016 11:38:10
Offline

Re: Spojka (600 N) (nová klouže?)

Filous psal:
K.a.s.y.m. psal:
tomasNJ psal:


no do stlačené spojky se olej nedostane

Nastartujes podrzis chvilku zmacklou spojku a druhej den jedes..jeste se mi nestalo ze by u nejaky motorky s tim byl problem.pokud chces jet hned to je pak mit namiceny chce 😀

...good...taky to tag dělam...nebo ty lamely aspoň přeleju volejem, abych je tam nedával ouplně na sucho...

mám je v misce s olejem, než to jdu skládat good


Strýcfajtr !!!
tomasNJ (Člen)
04.10.2016 19:15:00
Offline

Re: Spojka (600 N) (nová klouže?)

K.a.s.y.m. psal:
tomasNJ psal:
Radek-Ban psal:


Nemyslim ze by to melo vliv stejne jak nastartujes tak je sude olej ...kdyz jsem menil taky jsem nenamacel a vse ok ..ale stary pruziny byly o tretinu zmackly prkto originalum

no do stlačené spojky se olej nedostane

Nastartujes podrzis chvilku zmacklou spojku a druhej den jedes..jeste se mi nestalo ze by u nejaky motorky s tim byl problem.pokud chces jet hned to je pak mit namiceny chce 😀

no to je teda postup...bigsmile
bigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmile


__________________________________________________________________________________
Fabbrica Italiana di Automobili Torino                     Anonima Lombarda Fabbrica Automobili
voloda80 (Nový člen)
08.04.2017 15:27:19
Offline

Re: Spojka (600 N) (nová klouže?)

Zdar,ten pliesok,co je pod tou maticou,je v celku ako prsten,alebo je tam medzera?neviem ci ten moj je puknuty,alebo to tak ma byt.

http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/5284_5033_20160908_0120541.jpg

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr