Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » suzukibandit.cz » ...chybová hláška

osiris (Člen)
25.04.2013 22:44:42
Offline

...chybová hláška

...protože i přes to, že se nám sem sere už drahnou dobu tahle hláška

http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/70_error.jpg


a některý i přes to, že to vědí, tak dál a dál reagujou na pitominu o tom, že se neodeslal e-mail tím, že dokážou naklikat stejnou věc několikrát za sebou, tak věz, že když se ti tam tahle hovadina objeví, tak se ti příspěvek odeslal a neposílej to furt znovu smile1

ps: na "proč je to furt rozesraný?" odpovídám "nevím"


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
tachec (Člen)
26.04.2013 08:50:10
Offline

Re: ...chybová hláška

Máte štěstí, že jdu zrovna kolem... bigsmile

Pokud ten SMTP server běží na stejném serveru jako ten PunBB (což asi běží) a tedy to komunikuje přes localhost a v Postfixu je uvedený locahost v mynetworks, tak nevidím důvod, proč by to nemělo fungovat.

Tzn. v nastavení fóra zkontrolovat nastavení "SMTP server address" a dát tam localhost (127.0.0.1).

A v Postfixu zkontrolovat nastavení mynetworks (nebo mynetworks_style pokud by se mynetworks nevyužívala), ale defaultně tam ten localhost nastavený je. A pokud se používají nějaké restrikce (smtpd_recipient_restrictions a pod.), tak zajistit, aby v nich bylo i  permit_mynetworks (ideálně na prvním místě v tom seznamu)

Vzhledem k tomu, že to většinou funguje a jen občas to zablbne, tak se bude muset jít asi hlouběji, tzn. to nastavení Postfixu bude asi správně a budou se muset zjistit z logu případy, kdy to zablbne, případně si udělat pomocné úpravy v souboru include/email.php, aby se to dalo líp trasovat...


▀▄▀▄▀▄...sem se to nemělo nikdy dostat...▄▀▄▀▄▀
Ondráš (Člen)
26.04.2013 10:04:57
Offline

Re: ...chybová hláška

Z těchto rad jsem tady už vyrostl. Pak jsem musel dělat přihlašování do akcí.bigsmile
Už jen počítám Kellymu příklady do školy a radím Folousoj když mě někdo nepředběhne.

Ale s Tvým postupem souhlasím.cool


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
osiris (Člen)
26.04.2013 10:36:08
Offline

Re: ...chybová hláška

...vy dva, teda spíš jen tachec mě nepochopil; já neřeším chybu, já psal o tom, že nevím proč ta chyba není za takovou dobu opravená smile1


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Ondráš (Člen)
26.04.2013 12:56:29
Offline

Re: ...chybová hláška

osiris psal:

...vy dva, teda spíš jen tachec mě nepochopil; já neřeším chybu, já psal o tom, že nevím proč ta chyba není za takovou dobu opravená smile1

Ještě chvíli budeš prudit a hodí  Ti to na hrb...cool
Vím o čem mluvím.bigsmile


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Filous (Člen)
26.04.2013 12:59:56
Offline

Re: ...chybová hláška

tachec psal:

Máte štěstí, že jdu zrovna kolem... bigsmile

Pokud ten SMTP server běží na stejném serveru jako ten PunBB (což asi běží) a tedy to komunikuje přes localhost a v Postfixu je uvedený locahost v mynetworks, tak nevidím důvod, proč by to nemělo fungovat.

Tzn. v nastavení fóra zkontrolovat nastavení "SMTP server address" a dát tam localhost (127.0.0.1).

A v Postfixu zkontrolovat nastavení mynetworks (nebo mynetworks_style pokud by se mynetworks nevyužívala), ale defaultně tam ten localhost nastavený je. A pokud se používají nějaké restrikce (smtpd_recipient_restrictions a pod.), tak zajistit, aby v nich bylo i  permit_mynetworks (ideálně na prvním místě v tom seznamu)

Vzhledem k tomu, že to většinou funguje a jen občas to zablbne, tak se bude muset jít asi hlouběji, tzn. to nastavení Postfixu bude asi správně a budou se muset zjistit z logu případy, kdy to zablbne, případně si udělat pomocné úpravy v souboru include/email.php, aby se to dalo líp trasovat...

...pičo, cos to řikals???surprisedbigsmile


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
tachec (Člen)
26.04.2013 13:36:57
Offline

Re: ...chybová hláška

Dám ti do Čolkovýho vlákna zdrojáky - z toho to líp pochopíš bigsmile


▀▄▀▄▀▄...sem se to nemělo nikdy dostat...▄▀▄▀▄▀
Ondráš (Člen)
26.04.2013 13:38:38
Offline

Re: ...chybová hláška

Filous psal:

...pičo, cos to řikals???surprisedbigsmile

tachec psal:

Pokud ten SMTP server běží na stejném serveru jako ten PunBB (což asi běží) a tedy to komunikuje přes localhost a v Postfixu je uvedený locahost v mynetworks, tak nevidím důvod, proč by to nemělo fungovat.

Pokud je pošta ve stejným baráku jako ten kdo chce ten dopis poslat, tzn. musí jít k přepážce označené "obyvatelé tohoto domu" a přijdeš tam v dobu kdy ta přepážka je otevřená, tak není důvod proč by to nemělo jít poslat.

tachec psal:

Tzn. v nastavení fóra zkontrolovat nastavení "SMTP server address" a dát tam localhost (127.0.0.1).

To znamená zkontrolovat otevírací hodiny a existenci týhle přepážky, popřípadě tam šťouchnout do vedoucího ať jí zřídí.

tachec psal:

A v Postfixu zkontrolovat nastavení mynetworks (nebo mynetworks_style pokud by se mynetworks nevyužívala), ale defaultně tam ten localhost nastavený je. A pokud se používají nějaké restrikce (smtpd_recipient_restrictions a pod.), tak zajistit, aby v nich bylo i  permit_mynetworks (ideálně na prvním místě v tom seznamu)

Takže ještě jednou zkontrolovat jestli pošta má zřízenou přepážku "obyvatelé tohodle domu", ale normálně je tahle přepážka na poště zřízená. Taky zkontrolovat jestli tam vedoucí tý pošty tuhle přepážku povolil (a nejlépe hned u vchodu).

tachec psal:

Vzhledem k tomu, že to většinou funguje a jen občas to zablbne, tak se bude muset jít asi hlouběji, tzn. to nastavení Postfixu bude asi správně a budou se muset zjistit z logu případy, kdy to zablbne, případně si udělat pomocné úpravy v souboru include/email.php, aby se to dalo líp trasovat...

Většinou tam ta přepážka bejvá, ale občas tam není, pak se v tom musí člověk trochu víc rejpat, než přijde na to, kdo za to může a na toho dotyčnýho pak dělat nátlak. Jo a ještě je taky možnost, že ten kdo píše je blbec a měl  by se nad sebou zamyslet.

Kapišto?smokin


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
tachec (Člen)
26.04.2013 13:45:29
Offline

Re: ...chybová hláška

Bezchybně přetlumočeno good


▀▄▀▄▀▄...sem se to nemělo nikdy dostat...▄▀▄▀▄▀
Ondráš (Člen)
26.04.2013 13:49:29
Offline

Re: ...chybová hláška

tachec psal:

Bezchybně přetlumočeno good

Taky se do toho dostaneš.

Ovšem majstrštyk, kdy jsem pixel vysvětlil pomocí basy piv... To už se mi asi nepovede.cool


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
mr.BSE (Člen)
26.04.2013 14:01:29
Offline

Re: ...chybová hláška

Ondráš psal:
tachec psal:

Bezchybně přetlumočeno good

Taky se do toho dostaneš.

Ovšem majstrštyk, kdy jsem pixel vysvětlil pomocí basy piv... To už se mi asi nepovede.cool

lcd =basa?
pixel=lahvac?

sem s tím bigsmile


Second Class Citizen
1130 Café Racer
K.a.s.y.m. (Člen)
26.04.2013 14:01:45
Offline

Re: ...chybová hláška

pico takhle jsi to mel napsat rovnou to se pochopil i ja a to nemam moc daleko do levlu Filous.smile1smile1
p.s.neni rychlejsi dojit za domovnikem at to obstara???


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Filous (Člen)
26.04.2013 14:22:48
Offline

Re: ...chybová hláška

Ondráš:
...voe, tys měls bejt muj učitelgoodbigsmile

Kasym:
...no dyk, ale to né to voni budou chodit za gdejakym joudou, kerej se na ně stejně vysere, neš aby šli rovnou za domovníkem jag píšeš, bo každej ví, že domovník je v baráku nejvícgoodbigsmile


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Ondráš (Člen)
26.04.2013 15:17:47
Offline

Re: ...chybová hláška

mr.BSE psal:

lcd =basa?
pixel=lahvac?

sem s tím bigsmile

Tak nějak. Proč to vadí, když nějaký pixel chybí. Tak když máš plnou basu, tak se na to hezky kouká a čím míň piv (pixelů) tam máš, tím je to smutnější. smile1

K.a.s.y.m. psal:

p.s.neni rychlejsi dojit za domovnikem at to obstara???

Proxy servery (domovníky) si probereme zase někdy jindy.cool


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Drakoxxl (Člen)
26.04.2013 15:38:36
Offline

Re: ...chybová hláška

osiris psal:

...protože i přes to, že se nám sem sere už drahnou dobu tahle hláška
http://www.suzukibandit.cz/openforum/up … _error.jpg
a některý i přes to, že to vědí, tak dál a dál reagujou na pitominu o tom, že se neodeslal e-mail tím, že dokážou naklikat stejnou věc několikrát za sebou, tak věz, že když se ti tam tahle hovadina objeví, tak se ti příspěvek odeslal a neposílej to furt znovu smile1

ps: na "proč je to furt rozesraný?" odpovídám "nevím"

Jenže já to neposílám a ani necpu pošťákovi víckrát, prostě po odkliknutí zprávy nejlépe s odskazem na nějakou pussyvinu to hodí tenhle error masage a po načtení do fóra je to tam 2x idontknow
Ale aspoň víme co to mu je......je to ROZBITÝ bigsmile


Lepší někdy, než nikdy.
XJelen (Člen)
26.04.2013 15:56:44
Offline

Re: ...chybová hláška

Drakoxxl psal:
osiris psal:

...protože i přes to, že se nám sem sere už drahnou dobu tahle hláška
http://www.suzukibandit.cz/openforum/up … _error.jpg
a některý i přes to, že to vědí, tak dál a dál reagujou na pitominu o tom, že se neodeslal e-mail tím, že dokážou naklikat stejnou věc několikrát za sebou, tak věz, že když se ti tam tahle hovadina objeví, tak se ti příspěvek odeslal a neposílej to furt znovu smile1

ps: na "proč je to furt rozesraný?" odpovídám "nevím"

Jenže já to neposílám a ani necpu pošťákovi víckrát, prostě po odkliknutí zprávy nejlépe s odskazem na nějakou pussyvinu to hodí tenhle error masage a po načtení do fóra je to tam 2x idontknow
Ale aspoň víme co to mu je......je to ROZBITÝ bigsmile

nedávej F5 ale jdi na odkaz, přes kterej sem lezeš (myslim ten co máme všichni ve Favorites rovnou do fóra na nový příspěvky)


Strýcfajtr !!!
Drakoxxl (Člen)
26.04.2013 17:18:24
Offline

Re: ...chybová hláška

XJelen psal:
Drakoxxl psal:
osiris psal:

...protože i přes to, že se nám sem sere už drahnou dobu tahle hláška
http://www.suzukibandit.cz/openforum/up … _error.jpg
a některý i přes to, že to vědí, tak dál a dál reagujou na pitominu o tom, že se neodeslal e-mail tím, že dokážou naklikat stejnou věc několikrát za sebou, tak věz, že když se ti tam tahle hovadina objeví, tak se ti příspěvek odeslal a neposílej to furt znovu smile1

ps: na "proč je to furt rozesraný?" odpovídám "nevím"

Jenže já to neposílám a ani necpu pošťákovi víckrát, prostě po odkliknutí zprávy nejlépe s odkazem na nějakou pussyvinu to hodí tenhle error masage a po načtení do fóra je to tam 2x idontknow
Ale aspoň víme co to mu je......je to ROZBITÝ bigsmile

nedávej F5 ale jdi na odkaz, přes kterej sem lezeš (myslim ten co máme všichni ve Favorites rovnou do fóra na nový příspěvky)

Nedávám žádnou F5 nebo F16 či jiný éro, ale prostě napíšu pár písmenek...vložím vodkaz na pussyvinu...kliknu na poslat a najednou error masage viz Osi no a po známé hlášce budete přesměrováni zpět do fóra je to tam double. idontknow
Ale co je ROZBITÝ bigsmile


Lepší někdy, než nikdy.
Lachtan (Člen)
12.06.2013 14:19:35
Offline

Re: ...chybová hláška

hlavně nemačkejte DELETE...bigsmile


Lepší první v pekle, než druhej v nebi...
huskyb12 (Administrator)
17.07.2013 19:52:51
Offline

Re: ...chybová hláška

Ondráš psal:

... Pak jsem musel dělat přihlašování do akcí.bigsmile
...

tak to voe voprav, máš to rozesraný :)))


ale di, Ty brepto ...
hlemejzd999 (Člen)
17.07.2013 20:06:28
Offline

Re: ...chybová hláška

Lachtan psal:

hlavně nemačkejte DELETE...bigsmile

http://www.youtube.com/watch?v=jQKtw77Vb5M

bigsmilebigsmilebigsmile


Nejlepší ovoce jsou cecky - samá dužina a žádný pecky 
Ondráš (Člen)
18.07.2013 12:49:42
Offline

Re: ...chybová hláška

huskyb12 psal:

tak to voe voprav, máš to rozesraný :)))

Vy jste se v tom zase hrabal že jo, pane doktore... smile1


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
huskyb12 (Administrator)
18.07.2013 17:41:06
Offline

Re: ...chybová hláška

Ondráš psal:
huskyb12 psal:

tak to voe voprav, máš to rozesraný :)))

Vy jste se v tom zase hrabal že jo, pane doktore... smile1

já ne, to plešatej pán :)


ale di, Ty brepto ...
Ton@l (Člen)
27.02.2016 12:11:34
Offline

Re: ...chybová hláška

Kdo nám heknul úvodní stránku????


Vzdy muze byt hur :-)
Billy (Člen)
27.02.2016 14:28:46
Offline

Re: ...chybová hláška

Nechte to tam na uvodu at to neni rasismus nahodou. Prece jim radsi ustoupime ne ? redface
Hladit hladit do uplnyho vyhlazeni.


" Co to děláte?? Provádím vtipný úhybný manévr "
http://www.youtube.com/watch?v=UKzNVMzQy4w
osiris (Člen)
29.02.2016 12:03:26
Offline

Re: ...chybová hláška

...zbyňďo oprav prosím odkaz v "Označit všechna témata jako přečtená" a tlačítko "Poslat", dále "Zavřít téma" + "Zvýraznit téma" - trojan


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
osiris (Člen)
29.02.2016 12:30:15
Offline

Re: ...chybová hláška

...tak ještě doplňuju o hlavní stránku a ještě o login "Přihlásit"


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Loser (Administrator)
29.02.2016 15:51:14
Offline

Re: ...chybová hláška

vyhazuje to jeste nekomu? Bych rekl, ze ten trojan je u tebe v PC. Ne? idontknow idontknowidontknow
A pokud pouzivas nejakej ten ESET antivirus, tak ti prej dneska oznamili, ze meli prave nejakou chybnou aktualizaci, ktera falesne hlasila virusy vsude mozne. Takze budou vydavat nejakej novej update.


I'm a loser baby, so why don't you kill me....
osiris (Člen)
29.02.2016 17:51:43
Offline

Re: ...chybová hláška

...jo tak já myslel že už jsi to spravil smile1, a přitom to byl teda pravděpodobně ten eset, protože už je to ok; je ale zajímavý, že to dělalo pouze u bp stránek a to jen u těch refresh odkazů; jiný stránky (včetně jinejch diskuzí jinde) to nezahlásilo
...v každým případě dík good


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
VikecB12 (Člen)
29.02.2016 19:27:57
Offline

Re: ...chybová hláška

Mám eset a taky mě to tady dneska hlásilo nějakej bordel a nejen tady,v podstatě fšude kam sem nakouklbigsmile


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
honza1977 (Člen)
08.04.2017 20:29:36
Offline

Re: ...chybová hláška

Nejde mi přepnout na hlavní stranu. Je to v pořádku nebo je chyba u mě??

faitík (Člen)
09.04.2017 07:02:01
Offline

Re: ...chybová hláška

Mě to taky nejdebad


Když to nejde silou, tak to pude ještě větší silou!
Japa (Člen)
09.04.2017 09:02:51
Offline

Re: ...chybová hláška

Taky.badbad

Loser (Administrator)
09.04.2017 13:08:07
Offline

Re: ...chybová hláška

Opraveno ... rozmrdaly se nam sablony.
Diky Ondrasoj za upozorneni a support good


I'm a loser baby, so why don't you kill me....
barynek (Člen)
09.04.2017 14:30:18
Offline

Re: ...chybová hláška

Loser psal:

Opraveno ... rozmrdaly se nam sablony.
Diky Ondrasoj za upozorneni a support good

v práci se nesexuje, pak to takhle dopadábigsmile


Bandit 4EVER!!!

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr