Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Diskuze » svět se v prdel obrací už doopravdy

Kožak (Člen)
27.05.2017 20:19:55
Offline

Re: svět se v prdel obrací už doopravdy

a mě je to jedno ...budu si dělat co chci jako doteďkabigsmile


MRDAT!!!
Billy (Člen)
28.05.2017 12:50:42
Offline

Re: svět se v prdel obrací už doopravdy

Za me za vykuchany DPF bych bral autu technicak a flastr jako hovado, kdo chtel diesel tak at ho provozuje jak ma. Ten bordel bez DPF rozmichanej turbem je peknej srac.


" Co to děláte?? Provádím vtipný úhybný manévr "
http://www.youtube.com/watch?v=UKzNVMzQy4w
Banditatom (Člen)
28.05.2017 14:15:48
Offline

Re: svět se v prdel obrací už doopravdy

Ty voe zrovna dpf je jedna z nejvetsich tzv"ekopicovin co kdy kdo vymyslel"sick


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
K.a.s.y.m. (Člen)
28.05.2017 16:47:05
Offline

Re: svět se v prdel obrací už doopravdy

On svoje opodstatneni ,ale neni to pro auta co jezdi jen po meste a musel by stat par korun a ne tolik za kolik prodavaji nahradni.pak secto samozrejmne ojebavat bude


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Francouz (Člen)
09.06.2017 07:51:48
Offline

Re: svět se v prdel obrací už doopravdy

Billy mas na aute ten filtr? Ja ano, a pokladam to za nejvetsi eko zkurvenost co vubec mohli vymyslet. Kazdou chvili jede regenerace, a to bys nemel zastavit, mel bys jezdit dokud to neskonci, takze jezdis jak potrebuje auto ne jak potrebujes ty, a navic to vic zere, takze co je na tom ekologickyho.

Americkej (Člen)
09.06.2017 07:56:17
Offline

Re: svět se v prdel obrací už doopravdy

Mám dýzla před zavedením DPF-ek. Proleze technickou i emisema. Tak nevím, jestli jsem taky vrah co žere děti a budoucnost planety.


... vesnickej kluk a stále celkem spokojenej parchant ...
huskyb12 (Administrator)
09.06.2017 10:14:08
Offline

Re: svět se v prdel obrací už doopravdy

Americkej psal:

Mám dýzla před zavedením DPF-ek. Proleze technickou i emisema. Tak nevím, jestli jsem taky vrah co žere děti a budoucnost planety.

Nezapomeň na lední medvědy. Jak si kdysi psal, seš zlej, zlej člověk :)


ale di, Ty brepto ...
Tom jr. (Člen)
09.06.2017 11:34:57
Offline

Re: svět se v prdel obrací už doopravdy

mam dýzl původně s DPF ... šecky ty pussy a kurvítka sem vyházel ( DPF, EGR, Klapky v sání ) a sem heppy smokin ... emisema projdu, na technický taky ( preventivně přidám na pivo ), do zahraničí jezdim, nic neřešim, můžou mi vlízt na záda ... a ledního medvěda mam taky f pussy bigsmile

Ondráš (Člen)
09.06.2017 13:07:59
Offline

Re: svět se v prdel obrací už doopravdy

Francouz psal:

...a to bys nemel zastavit, mel bys jezdit dokud to neskonci, takze jezdis jak potrebuje auto ne jak potrebujes ty...

Upir z Feratu 1.9 TDI. smile1


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Kukii (Člen)
09.06.2017 14:22:22
Offline

Re: svět se v prdel obrací už doopravdy

Francouz psal:

Billy mas na aute ten filtr? Ja ano, a pokladam to za nejvetsi eko zkurvenost co vubec mohli vymyslet. Kazdou chvili jede regenerace, a to bys nemel zastavit, mel bys jezdit dokud to neskonci, takze jezdis jak potrebuje auto ne jak potrebujes ty, a navic to vic zere, takze co je na tom ekologickyho.

Jak poznám tu regeneraci?  Mě tam ten pičinec taky sere...  sick nebo při jakých otáčkách se to spustí? idontknow


Život je boj-mašina je nej!!!
Americkej (Člen)
09.06.2017 15:31:31
Offline

Re: svět se v prdel obrací už doopravdy

Jó, byl to fakt zlej-zlej chlap, co vám budu povidat:
"Nábytek měl potaženej lidskou kůží a pil z lebky svý první ženy."
Teď abych tam ještě dopisoval, že měl tu vykuchanou zkratku, neboco z auta.


... vesnickej kluk a stále celkem spokojenej parchant ...
Petr J. (Člen)
09.06.2017 20:17:19
Offline

Re: svět se v prdel obrací už doopravdy

Americkej psal:

....a pil z lebky svý první ženy...

...to bych také docela rád....

K.a.s.y.m. (Člen)
09.06.2017 21:15:36
Offline

Re: svět se v prdel obrací už doopravdy

Petr J. psal:
Americkej psal:

....a pil z lebky svý první ženy...

...to bych také docela rád....

A co ti v tom brani😁😁😁


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
huskyb12 (Administrator)
10.06.2017 00:13:51
Offline

Re: svět se v prdel obrací už doopravdy

Petr J. psal:
Americkej psal:

....a pil z lebky svý první ženy...

...to bych také docela rád....

Copa copa babička zlobí ?


ale di, Ty brepto ...
Petr J. (Člen)
10.06.2017 13:18:51
Offline

Re: svět se v prdel obrací už doopravdy

huskyb12 psal:

Copa copa babička zlobí ?

...advokáti už mají na stole dohodu....takže už asi dozlobila pussysick

hans (Člen)
01.08.2017 12:22:07
Offline

Re: svět se v prdel obrací už doopravdy


Sapere Aude
www.gunlex.cz
Francouz (Člen)
27.08.2017 20:34:35
Offline

Re: svět se v prdel obrací už doopravdy

Kukii psal:
Francouz psal:

Billy mas na aute ten filtr? Ja ano, a pokladam to za nejvetsi eko zkurvenost co vubec mohli vymyslet. Kazdou chvili jede regenerace, a to bys nemel zastavit, mel bys jezdit dokud to neskonci, takze jezdis jak potrebuje auto ne jak potrebujes ty, a navic to vic zere, takze co je na tom ekologickyho.

Jak poznám tu regeneraci?  Mě tam ten pičinec taky sere...  sick nebo při jakých otáčkách se to spustí? idontknow

Asi to nebude vsude uplne stejny, ja mam Forda, spusti se to kdyz to vyhodnoti ze to spustit ma a zaroven to ma uz dost vysokou teplotu aby to dokazalo spalit saze. Vetsinou se to spusti kdyz jedu po dalnici, motor huci a cuka, nejhorsi je kdyz si toho nevsimnu a vyradim pri sjezdu z dalnice, to potom casto chcipne motor, coz je bezva nebot nejde posilovac rizeni a zhusta je treba tim volantem tocit do zakruty ktera na tech sjezdech byva. Je to na pussy Delaj to vsechny Fordy z tohohle obdobi, takze to neni jen nejak zle serizeny. A trva to takovych dobrych 25 km. A zadna kontrolka tam samozrejme neni sick

Kukii (Člen)
27.08.2017 22:33:22
Offline

Re: svět se v prdel obrací už doopravdy

Francouz psal:
Kukii psal:
Francouz psal:

Billy mas na aute ten filtr? Ja ano, a pokladam to za nejvetsi eko zkurvenost co vubec mohli vymyslet. Kazdou chvili jede regenerace, a to bys nemel zastavit, mel bys jezdit dokud to neskonci, takze jezdis jak potrebuje auto ne jak potrebujes ty, a navic to vic zere, takze co je na tom ekologickyho.

Jak poznám tu regeneraci?  Mě tam ten pičinec taky sere...  sick nebo při jakých otáčkách se to spustí? idontknow

Asi to nebude vsude uplne stejny, ja mam Forda, spusti se to kdyz to vyhodnoti ze to spustit ma a zaroven to ma uz dost vysokou teplotu aby to dokazalo spalit saze. Vetsinou se to spusti kdyz jedu po dalnici, motor huci a cuka, nejhorsi je kdyz si toho nevsimnu a vyradim pri sjezdu z dalnice, to potom casto chcipne motor, coz je bezva nebot nejde posilovac rizeni a zhusta je treba tim volantem tocit do zakruty ktera na tech sjezdech byva. Je to na pussy Delaj to vsechny Fordy z tohohle obdobi, takze to neni jen nejak zle serizeny. A trva to takovych dobrych 25 km. A zadna kontrolka tam samozrejme neni sick

Mě to ani necukne a na diagnostice jsme vykoumali, že se mi to spustilo při stání na odpočívadle na dálnici surprised nechápu... Každopádně ted zkusíme sračku jmenem Cartechnik a uvidi se...  good


Život je boj-mašina je nej!!!
Petr J. (Člen)
31.01.2018 22:44:42
Offline

Re: svět se v prdel obrací už doopravdy

.....

https://www.novinky.cz/zahranicni/evrop … andal.html

.....Evropa je v totální posmrtné křeči....sicksick

osiris (Člen)
31.01.2018 22:55:20
Offline

Re: svět se v prdel obrací už doopravdy

Petr J. psal:

.....

https://www.novinky.cz/zahranicni/evrop … andal.html

.....Evropa je v totální posmrtné křeči....sicksick

http://i.dailymail.co.uk/i/pix/2018/01/29/11/48B326EB00000578-5324635-image-m-27_1517223647544.jpg

... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Petr J. (Člen)
01.02.2018 07:47:12
Offline

Re: svět se v prdel obrací už doopravdy

VikecB12 (Člen)
01.02.2018 08:04:34
Offline

Re: svět se v prdel obrací už doopravdy

Hm a země ste měli piču,že su negativně naladěnej při pohledu na evropu ve které žijem.... Jak je to dlouho,dva rokyidontknow


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Petr J. (Člen)
01.02.2018 17:59:46
Offline

Re: svět se v prdel obrací už doopravdy

VikecB12 psal:

...a země ste měli piču....

..tu z Tebe máme pořád..bigsmile

Banditatom (Člen)
01.02.2018 18:26:33
Offline

Re: svět se v prdel obrací už doopravdy

ten sfjet jde fakt do riadnej picesick

https://m.novinky.cz/articleDetails?aId … =&mId=


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
Ondráš (Člen)
01.02.2018 18:41:43
Offline

Re: svět se v prdel obrací už doopravdy

Banditatom psal:

ten sfjet jde fakt do riadnej picesick

https://m.novinky.cz/articleDetails?aId … =&mId=

Jezis to jsou pussypussy
Se mely nechat presit, kdyz jim to vadilo ze se tam o nich nezpiva.idontknow


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Banditatom (Člen)
01.02.2018 19:01:52
Offline

Re: svět se v prdel obrací už doopravdy

Ondráš psal:
Banditatom psal:

ten sfjet jde fakt do riadnej picesick

https://m.novinky.cz/articleDetails?aId … =&mId=

Jezis to jsou pussypussy
Se mely nechat presit, kdyz jim to vadilo ze se tam o nich nezpiva.idontknow

....jeste si to musi prosadit slovenske feministky.....

"zastavme ich, bratia, ved sa ony stratia.....

sicksicksick


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
Petr J. (Člen)
01.02.2018 19:23:03
Offline

Re: svět se v prdel obrací už doopravdy

Banditatom psal:

"zastavme ich, bratia, ved sa ony stratia.....

...zastavme ich, my všeci, ved sa ony stratia...bigsmile

bubák (Člen)
02.02.2018 09:08:47
Offline

Re: svět se v prdel obrací už doopravdy

tohle je taky dobrej zářez bigsmileidontknowidontknow , jak si ty kokoti vůbec můžou myslet že něco takovýho bude fungovat
https://www.novinky.cz/ekonomika/461941 … tavky.html

to zase asi vznikne spousta novejch míst pro ouřady co budou kontrolovat forbesáky ne?
idontknowidontknowsick


nedůvěřuju velbloudům, a všeobecně nikomu, kdo dokáže týden nepít !
K.a.s.y.m. (Člen)
02.02.2018 11:23:26
Offline

Re: svět se v prdel obrací už doopravdy

bubák psal:

tohle je taky dobrej zářez bigsmileidontknowidontknow , jak si ty kokoti vůbec můžou myslet že něco takovýho bude fungovat
https://www.novinky.cz/ekonomika/461941 … tavky.html

to zase asi vznikne spousta novejch míst pro ouřady co budou kontrolovat forbesáky ne?
idontknowidontknowsick

No dobra prilezitost pro cerny herny👍 neni nad regulovat neco tak dlouho az vznikne cernej trh..to se ji opravdu dari posledni dobou na vybornou👍👍


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Petr J. (Člen)
03.02.2018 20:42:28
Offline

Re: svět se v prdel obrací už doopravdy

Francouz (Člen)
04.02.2018 15:25:04
Offline

Re: svět se v prdel obrací už doopravdy

Ja si vzdycky rikam u tech pripadu jako jsou tyhle fusekle se sbijeckou, nebo ta detska mikina s napisem nejlepsi opice v pralese, ted stahli z nejake galerie obraz nebot pry jsou tam zeny jen jako ozdoby nebo co bigsmile a podobne, proc ta firma ustupuje, a dokonce se i omouva! Kua za co?! Za to ze tam vidi neco co tam neni? To se nenajde jeden jedinej manager co se pred timhle natlakem ruznych zajmovych organizaci zabyvajicich se feminismem, lidskyma pravama a podobnyma srackama nelekne a neohne hrbet? Je takovej problem rict, je to postavicka z lega se sbijeckou a je jen vas problem ze tam hledate neco co tam neni. Prosim, at aspon jednou ctu ze je nekdo poslal do pussyfuck

K.a.s.y.m. (Člen)
04.02.2018 17:22:45
Offline

Re: svět se v prdel obrací už doopravdy

Nemůže..protože právě většinou ty šéfové těch galerii atd jsou stejny idioti jako ty feministky bigsmile


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Evla (Člen)
04.02.2018 19:47:42
Offline

Re: svět se v prdel obrací už doopravdy

Ha-ha, nevedela som, že znak pre alaha vyzerá ak ovisnuté cecky starej ženy. Pomoooc, to má dnes celkom zabilo.

bubák (Člen)
05.02.2018 18:42:07
Offline

Re: svět se v prdel obrací už doopravdy

ne že bych tenhle podnik teda nějak sledoval...ale v kontextu předešlých příspěvků za poslední dobu, a to kam se to všechno řítí....no poslední ať zhasne sick https://www.sport.cz/moto/formule1/clan … tml#hp-sez
sicksick prej pro mladé fanoušky získá na atraktivitě bigsmilefuck


nedůvěřuju velbloudům, a všeobecně nikomu, kdo dokáže týden nepít !
Banditatom (Člen)
05.02.2018 19:03:01
Offline

Re: svět se v prdel obrací už doopravdy

a kazdy s pilotu F1 bude mit sveho cernouskasick


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
VikecB12 (Člen)
05.02.2018 20:58:50
Offline

Re: svět se v prdel obrací už doopravdy

Nestačím se divit. Každej den se ukazujou další a dalčí sračky,kerý by ani totálně blbej neřekl. Lidi už nejsou chlap/ženská,kdo není teplouš jako by nebyl,štvrtina lidí věří že zeměgula není kulatá,samej ekologickej nefunkční nesmysl a podobný hovna. Vždycky čekám,že je to jen nějaká sranda,ftípek,nebo legrácka,ale voni to ti magoři myslí fakt vážně a děsí mě,že sou to lidi na rozhodujících místechidontknow
Lidi totálně zmagořili. Teda aspoň ty z té "lepší části světa" jak si někeří myslí.


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
K.a.s.y.m. (Člen)
05.02.2018 21:25:01
Offline

Re: svět se v prdel obrací už doopravdy

Banditatom psal:

a kazdy s pilotu F1 bude mit sveho cernouskasick

Prosimte nerikej ze jsi na to koukal..uz peknych par let tam neni nic ke koukani...teda krome tech zenskych ktery uz tam taky nebudou..tak uz vubec neni duvod smile1


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
K.a.s.y.m. (Člen)
05.02.2018 21:27:02
Offline

Re: svět se v prdel obrací už doopravdy

VikecB12 psal:

Nestačím se divit. Každej den se ukazujou další a dalčí sračky,kerý by ani totálně blbej neřekl. Lidi už nejsou chlap/ženská,kdo není teplouš jako by nebyl,štvrtina lidí věří že zeměgula není kulatá,samej ekologickej nefunkční nesmysl a podobný hovna. Vždycky čekám,že je to jen nějaká sranda,ftípek,nebo legrácka,ale voni to ti magoři myslí fakt vážně a děsí mě,že sou to lidi na rozhodujících místechidontknow
Lidi totálně zmagořili. Teda aspoň ty z té "lepší části světa" jak si někeří myslí.

Hele podepsal jsi novou petici ohledne zbrani?? Protoze to mi posledni dobou pripada jako jedinej smysluplnej boj v tyhle republice.


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Filous (Člen)
06.02.2018 08:03:43
Offline

Re: svět se v prdel obrací už doopravdy

bubák psal:

ne že bych tenhle podnik teda nějak sledoval...ale v kontextu předešlých příspěvků za poslední dobu, a to kam se to všechno řítí....no poslední ať zhasne sick https://www.sport.cz/moto/formule1/clan … tml#hp-sez
sicksick prej pro mladé fanoušky získá na atraktivitě bigsmilefuck

...jakože se budou na roštu producírovat vosmiletý holčičky v minisukních???surprised ...to mi příde trochu perverzníbigsmile ...nebo by tam mohli postavit "pytle na vodpadky", aby to bylo rasovje a multikulti vyrovnanýsicksicksick ...teť uš enem aby jim sebrali formule a začli závodit na votuněnejch voslech a vembloudech a uš to bude fšechnosmile2


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Francouz (Člen)
06.02.2018 10:23:13
Offline

Re: svět se v prdel obrací už doopravdy

Lidi se maj proste moc dobre a tak vymysli picoviny.
Vemte si Ceskou Sodu, je to nejakych 20 let, rada z nas to pamatuje kdyz jsme se u toho tlemili v TV. Dnes nejen ze by to nikde neodvysilali, ale ani by se to nejspis nenatocilo.
F1, cert ji vem, ale je to dalsi krucek do te sterilni prdele.
Na druhou stranu takovy obdobi lidstvo obcas ma, ze nabere kurs do nejakyho pruseru a autopilotem k nemu neomylne smeruje a tezkopadne se pak z toho hrabe pomoci nejake revoluce, pac po dobrym to nejde.

WenzelB6 (Člen)
06.02.2018 10:27:40
Offline

Re: svět se v prdel obrací už doopravdy

surprised a roztleskávačky na emerickým fotbalu nebo hokeji těm křupanum nevaděj ?

Petr J. (Člen)
06.02.2018 10:53:05
Offline

Re: svět se v prdel obrací už doopravdy

WenzelB6 psal:

surprised a roztleskávačky na emerickým fotbalu nebo hokeji těm křupanum nevaděj ?

...dočkej času....bigsmile

VikecB12 (Člen)
06.02.2018 11:21:18
Offline

Re: svět se v prdel obrací už doopravdy

K.a.s.y.m. psal:
VikecB12 psal:

Nestačím se divit. Každej den se ukazujou další a dalčí sračky,kerý by ani totálně blbej neřekl. Lidi už nejsou chlap/ženská,kdo není teplouš jako by nebyl,štvrtina lidí věří že zeměgula není kulatá,samej ekologickej nefunkční nesmysl a podobný hovna. Vždycky čekám,že je to jen nějaká sranda,ftípek,nebo legrácka,ale voni to ti magoři myslí fakt vážně a děsí mě,že sou to lidi na rozhodujících místechidontknow
Lidi totálně zmagořili. Teda aspoň ty z té "lepší části světa" jak si někeří myslí.

Hele podepsal jsi novou petici ohledne zbrani?? Protoze to mi posledni dobou pripada jako jedinej smysluplnej boj v tyhle republice.

Nepodepsal. Nehodlám každýho pul roku podepisovat další a další škemrání o to,co sem si legálně zřídil,koupil a provozuju. A za rok budu škemrat vo naftu do dodávky a za další rok vo benzín do vosobáku,protože přijde ňákej pičus s plošnou elektrifikací...
Jestli jim v EU nestačí pohled lidí v ČR odprezentovanej našema zástupcama (serou na to,aby to vůbec poslouchali,mají nás v piči) tak na oplátku seru já na ně a při první příležitosti budu chtít od nich pryč. Ať si to přeberou jak chcou. fuck


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
K.a.s.y.m. (Člen)
06.02.2018 14:13:11
Offline

Re: svět se v prdel obrací už doopravdy

Tak v tom pripade uz zacni balit😁😁😁


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Banditatom (Člen)
06.02.2018 14:19:29
Offline

Re: svět se v prdel obrací už doopravdy

K.a.s.y.m. psal:

Tak v tom pripade uz zacni balit😁😁😁

a ty si myslsis ze nejake petice s cech nekoho v bruselu zajima???leda hovno!!!


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
K.a.s.y.m. (Člen)
06.02.2018 14:38:16
Offline

Re: svět se v prdel obrací už doopravdy

Banditatom psal:
K.a.s.y.m. psal:

Tak v tom pripade uz zacni balit😁😁😁

a ty si myslsis ze nejake petice s cech nekoho v bruselu zajima???leda hovno!!!

Tady o brusel vubec nejde.tohle cely je o tom aby pravo na zbran protlacili do nasi ustavy..pak ti muzou z bruselu narizovat co chteji..protoze ustava je porad nadrazena unii.
Ale politiku jsem sem tahat nechtel takze s tim koncim😁


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
huskyb12 (Administrator)
06.02.2018 15:15:01
Offline

Re: svět se v prdel obrací už doopravdy

Francouz psal:

Lidi se maj proste moc dobre a tak vymysli picoviny.
Vemte si Ceskou Sodu, je to nejakych 20 let, rada z nas to pamatuje kdyz jsme se u toho tlemili v TV. Dnes nejen ze by to nikde neodvysilali, ale ani by se to nejspis nenatocilo.
F1, cert ji vem, ale je to dalsi krucek do te sterilni prdele.
Na druhou stranu takovy obdobi lidstvo obcas ma, ze nabere kurs do nejakyho pruseru a autopilotem k nemu neomylne smeruje a tezkopadne se pak z toho hrabe pomoci nejake revoluce, pac po dobrym to nejde.

Co vás na tom trápí, F1 je soukromej projekt, ať si s tim dělaj, co chtěj ...
Pro mě je to mrtvý již mnoho let - ty závody, dávno tomu, úplně zmršili ...
Jedinou obranou je na to nečumět :)

Doufám, že na GP ty smradi nedorazej, páč nedošáhnou s deštníkem :)))

Už se těšim, jak začnou ty děti svojí kampaň #metoo sick


ale di, Ty brepto ...
Honzik8719 (Člen)
06.02.2018 16:32:26
Offline

Re: svět se v prdel obrací už doopravdy

huskyb12 psal:
Francouz psal:

Lidi se maj proste moc dobre a tak vymysli picoviny.
Vemte si Ceskou Sodu, je to nejakych 20 let, rada z nas to pamatuje kdyz jsme se u toho tlemili v TV. Dnes nejen ze by to nikde neodvysilali, ale ani by se to nejspis nenatocilo.
F1, cert ji vem, ale je to dalsi krucek do te sterilni prdele.
Na druhou stranu takovy obdobi lidstvo obcas ma, ze nabere kurs do nejakyho pruseru a autopilotem k nemu neomylne smeruje a tezkopadne se pak z toho hrabe pomoci nejake revoluce, pac po dobrym to nejde.

Co vás na tom trápí, F1 je soukromej projekt, ať si s tim dělaj, co chtěj ...
Pro mě je to mrtvý již mnoho let - ty závody, dávno tomu, úplně zmršili ...
Jedinou obranou je na to nečumět :)

Doufám, že na GP ty smradi nedorazej, páč nedošáhnou s deštníkem :)))

Už se těšim, jak začnou ty děti svojí kampaň #metoo sick

si vezmou stoličku vot krosákůbigsmile sem neznaboh, nikdy mě nebavilo čumět ani na gp ani na formuleredface


...relativní kochač...
Filous (Člen)
06.02.2018 18:16:16
Offline

Re: svět se v prdel obrací už doopravdy

...hele bro, co je "metoo"???surprised


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
huskyb12 (Administrator)
06.02.2018 19:35:35
Offline

Re: svět se v prdel obrací už doopravdy

Filous psal:

...hele bro, co je "metoo"???surprised

Jako že pícháš Áju :)))


ale di, Ty brepto ...
osiris (Člen)
06.02.2018 19:39:31
Offline

Re: svět se v prdel obrací už doopravdy

...a vona jako nechce ...ale to ti řekne až za třicet roků bigsmile


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
xrohy (Člen)
06.02.2018 19:46:45
Offline

Re: svět se v prdel obrací už doopravdy

osiris psal:

...a vona jako nechce ...ale to ti řekne až za třicet roků bigsmile

bigsmilebigsmile Jsi zabil Osi good


Čaroděj Dobroděj 8-)
kojaksro (Člen)
06.02.2018 19:46:48
Offline

Re: svět se v prdel obrací už doopravdy

osiris psal:

...a vona jako nechce ...ale to ti řekne až za třicet roků bigsmile

...dobře tybigsmile


.....pořád lepší rychle než nebezpečně....dáme drink
Banditatom (Člen)
06.02.2018 19:49:36
Offline

Re: svět se v prdel obrací už doopravdy

osiris psal:

...a vona jako nechce ...ale to ti řekne až za třicet roků bigsmile

bigsmilegood


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
Petr J. (Člen)
06.02.2018 20:43:08
Offline

Re: svět se v prdel obrací už doopravdy

...formule budou pro pedofily s motory HTP....

...a motorky budou elektro...

http://www.motorkari.cz/motosport/silni … 38470.html

sicksicksick

VikecB12 (Člen)
06.02.2018 21:20:02
Offline

Re: svět se v prdel obrací už doopravdy

No a když se podíváte do diskuze pod článkem,tak to polovině lidí přijde super,že je jako další atrakce.idontknow Nikomu už jaksi nedochází,že zapár let řeknou v motoGP končíme,poslední zhasíná,protože na ně budou kladený přísný hlukový limity (fšude budou ukazovat jak jde supr závodit potichusick) a ekoloby tu elektriku prosadísick


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Filous (Člen)
06.02.2018 21:30:51
Offline

Re: svět se v prdel obrací už doopravdy

huskyb12 psal:
Filous psal:

...hele bro, co je "metoo"???surprised

Jako že pícháš Áju :)))

...no  vopcas este jobigsmile ...a mam teda jako rikat, ze budeme to...metoo...jo???surprised


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Filous (Člen)
06.02.2018 21:33:29
Offline

Re: svět se v prdel obrací už doopravdy

osiris psal:

...a vona jako nechce ...ale to ti řekne až za třicet roků bigsmile

...a ja si dotet myslel, ze je to takova ta, jakoze hra...a vona mezitim jakoze metoo??? ...nemelo by to bejt spis netoo???surprisedbigsmile


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Ondráš (Člen)
07.02.2018 12:40:25
Offline

Re: svět se v prdel obrací už doopravdy

VikecB12 psal:

No a když se podíváte do diskuze pod článkem,tak to polovině lidí přijde super,že je jako další atrakce.idontknow Nikomu už jaksi nedochází,že zapár let řeknou v motoGP končíme,poslední zhasíná,protože na ně budou kladený přísný hlukový limity (fšude budou ukazovat jak jde supr závodit potichusick) a ekoloby tu elektriku prosadísick

Ale 200 Nm od nulovejch otacek musi bejt docela mazec...smokin
Vystrnadili dvoutakty, pak vystrnadi ctyrtakty, pak vystrnadi elektriku necim dalsim... Pokud chces zavody kde se za 200 let nic nezmenilo, tak doporucuju konske dostihy nebo zavody chrtu.

Ja to nesleduju a je mi to jedno (to se radsi podivam na nejaky TT). Kazdopadne jak tu popisujete jako nepochopitelny, ze misto zenskych tam budou deti, tak si zkuste pri nastupu fotbalistu misto deti predstavit zenske. bigsmile

Kdyz to vezmu z druhy strany, tak segra se nekolikrat pri mezistatnich utkanich ve fotbale starala o decka co s tem fotbalistama nastupovaly. Pro ne to fakt je zazitek na dlouho.
Co z toho maj ty zensky co tam u tech motorek stoji se slunecnikama? Ony prachy a my budeme mit za 30 let to zminovane #metoo.help

Ale jak rikam, kdyz tam bude treba Koncia Wurtz nebo jak se TO jmenuje, tak mi to zily netrha.


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Drakoxxl (Člen)
07.02.2018 14:46:34
Offline

Re: svět se v prdel obrací už doopravdy

K tématu bigsmile

http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/2680_metoo.jpg

Lepší někdy, než nikdy.
WenzelB6 (Člen)
07.02.2018 15:20:13
Offline

Re: svět se v prdel obrací už doopravdy

http://suzukibandit.cz/openforum/uploads/59_pic_070_clean_790.jpg


doctor v akci   bigsmile

VikecB12 (Člen)
07.02.2018 15:35:14
Offline

Re: svět se v prdel obrací už doopravdy

Ondráš: Jestli Ti připadá,že v mGP není žádnej vývoj,tak to asi fakt nesleduješ. Jen mě připadá zcestný během jednoho desetiletí změnit,převorat,přemrdat lautr fšechno,co má nějakej zaběhanej systém a rytmus třeba 50-100roků pod záštitou "dobra pro fšecky". Každej sme ovlivněnej prostředím ve kterým žijeme,takže třeba Tobě to od počítače připadá že je to ok,klidně budeš do práce jezdit autem na elektriku,klidně se svezeš na motorce s 200nm na volnoběh,mě to prostě nesedí. Já se o víkendu seberu a jedu s kamošama,nebo Vikecem na nějaký závody(motokros,rely,vrchy,fechtlkros..) a prostě si tyhle hračky bráním,protože cokoliv co vrčí mě baví. A komu vadí,že to dělá kravál,ať na to nechodí,komu to smrdí,ať na to nechodí,já taky nejdu na technoparty. Ale ať nám nic neberou a nenařizujou,zmrdi. Až na to mGP nebudou lidi chodit a budou z valné většiny sledovat závody na baterku,pak je přirozenej vývoj že něco zanikne. Přirozeně zanikl (nemyslím mazdu) třeba Wankl,myslíš že stejně přirozeně končí nafťák?idontknow


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Pšán (Člen)
07.02.2018 15:49:12
Offline

Re: svět se v prdel obrací už doopravdy

..trochu mimo deštníky na F1..
..nechám každému na posouzení..
..dost mě překvapila odpověď policie na požadovaný systém Speed-stop semaforu..
..Vikecu,dávej si tam majzla..

  http://dfens-cz.com/silnicni-propadlo-z … -uslysime/


..opravdový muž s pravidelným cyklem..
Ondráš (Člen)
07.02.2018 18:01:48
Offline

Re: svět se v prdel obrací už doopravdy

2 Vikec: Naopak... Ja jsem psal, ze se meni (zakazali dvoutakty, ted jak rikas zakazou 4takty...). Pokud by ses chtel koukat na neco co se nemeni, tak bys musel ty dostihy nebo chrty.
Jestli jsou ty zmeny to k lepsimu nebo horsimu... Vzdycky k tomu co vic vynasi a je uplne jedno z jakeho duvodu to vic vynasi.

Jako mas pravdu, ze je mi uplne jedno jestli jedu do prace autobusem na baterky nebo na naftu. Prezil bych i drevoplyn.smile1
Stejne tak je mi to vice mene volny u auta ikdyz v nekterejch autech mi elektrika prijde divna.help Jako aby 24h v Le Mans vyhravalo auto na naftu... Je to divny... smile1
U motorek by mi to asi vadilo vic, tam si myslim, ze nema co delat ani nafta prestoze ve vojenskych verzich muze mit nesporne vyhody.

Ja mam taky rad veci co vrci... Proto mam 19 let stare auto a 18 let starou motorku. V Irksu jsem si teda polepsil. Motorka 15 let a auto 10. smile1 Dokud se to nerozpadne tak jine neplanuju, protoze nevim co by mi to prineslo.

Ten posun k elektrice (resp. jinym palivum nez z ropy) je podle me z duvodu energeticke nezavislosti. Ne kvuli nejake ekologii. Ta je spis jako druhotny efekt ikdyz rozhodne vic propagovany. Mozna by ses divil kolik patentu na tyhle alternativni pohony vlastni ropne spolecnosti. smile1

A prosimte, pohradni ostatnima stylem "tobe od pocitace..." by sis mohl nechat od cesty. To je treba i Kasym a spousta dalsich lidi kteri v tomhle rozhodne nejsou tak liberalni jako ja. Nerozdeluj a nenalepkuj spolecnost. bigsmile


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
K.a.s.y.m. (Člen)
07.02.2018 20:08:18
Offline

Re: svět se v prdel obrací už doopravdy

Nekdo me tu zminil??? Usla mi nejaka debata???😁😁


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Petr J. (Člen)
07.02.2018 22:31:22
Offline

Re: svět se v prdel obrací už doopravdy

Ondráš psal:

....A prosimte, pohradni ostatnima stylem "tobe od pocitace..." by sis mohl nechat od cesty. To je treba i Kasym a spousta dalsich lidi kteri v tomhle rozhodne nejsou tak liberalni jako ja. Nerozdeluj a nenalepkuj spolecnost. bigsmile

...on by totiž šíleně chtěl být TEN od počítače, leč bohužel na to nemá...bigsmile

VikecB12 (Člen)
07.02.2018 22:34:32
Offline

Re: svět se v prdel obrací už doopravdy

Ondro,jen si na tu nálepku zvykej,já si taky zvykl na xenofobního rasisty,pomalu napůl rusa a podobně a proto mě třeba nevadí energetická závislost,protože mě ruská ropa a plyn nesmrdí,takže nemám potřebu chtít jezdit elektromrdkoubigsmile No a to že lidi podobnýho virtuálního zaměření vymejšli kokotiny,za kerý by je pak kdejakej praktit pověsil za kule do průvanu je taky pravda,tak co s Vamabigsmilebigsmile Každej ví,že komplet zelektrifikovat auta je nereálný,ale pořád se ta slepá ulička bude propagovat,pobízet a privilegovat a to mě sere. Ok,MHD na elektro je fajn,nádražní vozejk na baterku taky,ale auta do provozu né.idontknow


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
K.a.s.y.m. (Člen)
08.02.2018 07:12:35
Offline

Re: svět se v prdel obrací už doopravdy

Hele V8 uz si muzes pusti do repraku v aute i dneska..nehlde na to ze uz to dost aut dela..napriklad Dieslovy BMW😂😂 nic mene treba me u auta na baterky vadi jedina vec a to jak dojezd (i kdyz 600 uTesly uz jde) tak hlavne doba dobijeni,ale kde mi fakt elektrika vadi jsou motorky..auto je pro me stejne jen nutny zlo.


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Ondráš (Člen)
08.02.2018 12:29:00
Offline

Re: svět se v prdel obrací už doopravdy

OK. Nanalepku si teda zvyknu. A koupim si placku.bigsmile

https://www.belabel.cz/motivy/big/2322_picture.png



Ruska ropa ti nevadi... A arabska by ti vadila? smile1 Nemam s tim problem, ze nechces elektriku, protoze mas rad vuni benzinu (tu ja taky). Nekdo treba neji rajcata nebo spenat, nebo by si nekoupil Skodovku. smile1 Ale presto elektro auta existuji a jsou lidi co je vyuzivaji a vidi v nich pozitiva. Az dojde ropa (to uz tu my nebudeme), tak to bude jedina moznost.
Nesouhlasim se vsim co lidi za pocitacem vymysli. Cip pod kuzi je podle me totalni picovina a jak jen to pujde, tak se tomu budu branit. Problem je, ze to asi casem bude povinne.help

S autama souhlasim s Kasymem. Dokud se ti to nenabije do plna za dobu nez se vykadis, vypijes kafe a vykouris cigaro, tak to nema proti benzinu sanci.  To je taky vec co me na tom stve, ale asi je jen otazka casu nez neco najdou. Nemyslim, ze je to slepa ulicka. Jen se zmeni zpusob uchovani a transportu energie. Za 50 let treba zmensi tokamaky na velikost automobilove nadrze a nebudes muset tankovat po celou zivotnost auta. smile1
Kdyz treba poskakujes po meste, kde vic nez tech rekneme 150-200km za den nenahrkas a pres noc si to muzes nabit v garazi, tak muze byt elektrika plnohodnotna nahrada uz ted. Pro nejakou firmu co takhle potrebuje objizdet nekolik kramu co ma ve meste je to asi uplne v pohode.


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Čigi (Člen)
08.02.2018 20:03:32
Offline

Re: svět se v prdel obrací už doopravdy

Elektricka Tesla jiz lita ve vesmíru. Super tah od toho pana.
Tak kterym smerem? Uhli je na zásobách na tisice let. Pouze se nikomu nechce zacalovat vyvoj pri jeho zpracovavani, aby soucasne primitivni, nehumusilo svet. Ono nehori pouze uhli.
Ruska, norska, jihomoravska a jina ropa je kazda trochu jina. Vsechny se vsak daji pouzit na vyrobu elektriky, stejne, jako to uhli, stepka, plyn, vodik a mozna i ta neprobadana cerna hmota (nemyslim tim uhli). Kolik je te energie nad nasi hlavou.
Pred dvaceti lety jsem od sveho zamestnavatele dostal do ruky prvni cihlu, tzv mobilni telefon. Nabijelo se to po kazdem delsim hovoru a ta krabicka nic neumela. Kde je ta krabicka dnes? A hlavne ta baterie v ni?
Kdo si troufa predpovedet jak rozmerove velke, s jakou kapacitou, jak rychle a cim se budou nabijet. Jak velke a z ceho budou palivove clanky? Muzeme se stekat, ze neco nechceme, je to prd platne. Mocni tohoto sveta si opet reknou, ca a jak a hlavne si z toho ca a jak opet rozdeli zisky.
Ondrasi pekna kavarenska placka. Kde ji sezenu? A nejstarsi Anglani jsou prej cerni.

Francouz (Člen)
09.02.2018 11:38:02
Offline

Re: svět se v prdel obrací už doopravdy

Motorky na elektriku, to slysim prvne, to fakt je? Mozna nejakej skutr? Kde to ma ty baterky a jakej to ma dojezd?

Pšán (Člen)
09.02.2018 12:54:07
Offline

Re: svět se v prdel obrací už doopravdy

Francouz psal:

Motorky na elektriku, to slysim prvne, to fakt je? Mozna nejakej skutr? Kde to ma ty baterky a jakej to ma dojezd?

..ten "sound" je otřes..
..TT zero,jízda na meluzíně..

  https://www.youtube.com/watch?v=yKHDUuLNpS0


..opravdový muž s pravidelným cyklem..
Banditatom (Člen)
09.02.2018 13:28:29
Offline

Re: svět se v prdel obrací už doopravdy

uz i ta emericka kovadlina prisla s elektrobikembigsmilepravoverni hudlari si trhaj rodidla pri poslechu jeciciho motorubigsmile


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
K.a.s.y.m. (Člen)
09.02.2018 14:01:10
Offline

Re: svět se v prdel obrací už doopravdy

Francouz psal:

Motorky na elektriku, to slysim prvne, to fakt je? Mozna nejakej skutr? Kde to ma ty baterky a jakej to ma dojezd?

Koukni se na Alzu...maji je na e shopu


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Mour (Člen)
09.02.2018 14:57:45
Offline

Re: svět se v prdel obrací už doopravdy

Koupit si elektrickýho Bandita na Alze by mě mrdlo surprised idontknow bigsmile

....už vidím toho žabáka: "Máš to pomalé? Zařaď svému Banditovi vyšší rychlost s pořádným WiFi routerem" bigsmilebigsmilebigsmile

Ondráš (Člen)
09.02.2018 18:29:48
Offline

Re: svět se v prdel obrací už doopravdy

2 Cigi: Placka tady - https://www.belabel.cz/navrhni/placka/p … p;col=7103
bigsmile

Jedna takova elektricka motorka je tady:
http://lightningmotorcycle.com/product/specifications/

Ty parametry nejsou spatny. Az teda na tu hmotnost. help
Zvuk ti budou poustet do helmy jako uz dneska spousta aut pousti zvuk motoru z reproduktoru. A pro ultra mega konzervy pridaji i fejkovou prevodovku se spojkou a nejakej vibrator, aby se to klepalo jako benzinovy motor. smile1


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
K.a.s.y.m. (Člen)
09.02.2018 19:30:51
Offline

Re: svět se v prdel obrací už doopravdy

Mour psal:

Koupit si elektrickýho Bandita na Alze by mě mrdlo surprised idontknow bigsmile

....už vidím toho žabáka: "Máš to pomalé? Zařaď svému Banditovi vyšší rychlost s pořádným WiFi routerem" bigsmilebigsmilebigsmile

Myslim ze se Zabakem v pohode zestarnu a v pripade nedostatku benzinu se da lih vzdy vypalit a motor upravit na jeho spalovani😁😁


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Petr J. (Člen)
09.02.2018 19:32:14
Offline

Re: svět se v prdel obrací už doopravdy

K.a.s.y.m. (Člen)
09.02.2018 20:48:17
Offline

Re: svět se v prdel obrací už doopravdy

z pohledu jízdy to nudný určitě nebude..těch pár minut co jedou rozjíždku ty baterie v pohodě vydrží a pojede to fakt pěkně troufnu si tvrdit že možná i lépe jak benzíny,ale z pohledu sluchového a vůbec atmosféry těch řvoucích benzínáků to bude v prdeli stejně jak formule s těma čtyřválcema a turbama..prostě k hovnu.


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
bubák (Člen)
10.02.2018 10:21:34
Offline

Re: svět se v prdel obrací už doopravdy

Petr J. psal:

http://www.auto.cz/elektricky-rallycross-svetove-urovni-jiz-roce-2020-113281

sicksicksicksicksick

A to je přesně to o čem psal prve Vikec,...elektropíčovina se měla stát novou kategorií která doplní tu stávající...no a místo toho ty kokoti pošlou klasiku zřejmě doprdele a těmahle sráčema to nahradí úplně badbadsick


nedůvěřuju velbloudům, a všeobecně nikomu, kdo dokáže týden nepít !
Honzik8719 (Člen)
10.02.2018 11:27:10
Offline

Re: svět se v prdel obrací už doopravdy

Pšán psal:
Francouz psal:

Motorky na elektriku, to slysim prvne, to fakt je? Mozna nejakej skutr? Kde to ma ty baterky a jakej to ma dojezd?

..ten "sound" je otřes..
..TT zero,jízda na meluzíně..

  https://www.youtube.com/watch?v=yKHDUuLNpS0

John Mc na tom jel už v roce 2014 idontknow


...relativní kochač...
Honzik8719 (Člen)
10.02.2018 11:28:02
Offline

Re: svět se v prdel obrací už doopravdy

Honzik8719 psal:
Pšán psal:
Francouz psal:

Motorky na elektriku, to slysim prvne, to fakt je? Mozna nejakej skutr? Kde to ma ty baterky a jakej to ma dojezd?

..ten "sound" je otřes..
..TT zero,jízda na meluzíně..

  https://www.youtube.com/watch?v=yKHDUuLNpS0

John Mc na tom jel už v roce 2014 idontknow

ješte linku...
https://www.youtube.com/watch?v=vlxZs2-gICc


...relativní kochač...
Honzik8719 (Člen)
10.02.2018 11:36:23
Offline

Re: svět se v prdel obrací už doopravdy

Petr J. psal:

http://www.auto.cz/elektricky-rallycross-svetove-urovni-jiz-roce-2020-113281

sicksicksicksicksick

z toho je mi do breku...voturbený překoňovaný dvoulitry ve čtyřkolce sou nejvíc...

když na rallycross tak to budou muset udělat i ve wrcu...

bude to dělat pár výrobců...postavili jsme vítězný auto zóny střední evropy v autocrossu v garáži pro jedno autoidontknow

naštěstí se zatím jedná jen vo svět tak snad ještě na závody s voturbenym dvoulitrem vyrazímegood


...relativní kochač...
VikecB12 (Člen)
14.02.2018 07:44:21
Offline

Re: svět se v prdel obrací už doopravdy

Kdo má čas,chuť a náladu zaobírat se takovejma pičovinama? Lidi sou totál vylíznutíbigsmile
https://zpravy.aktualne.cz/finance/naku … -internetu


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
K.a.s.y.m. (Člen)
14.02.2018 10:07:00
Offline

Re: svět se v prdel obrací už doopravdy

VikecB12 psal:

Kdo má čas,chuť a náladu zaobírat se takovejma pičovinama? Lidi sou totál vylíznutíbigsmile
https://zpravy.aktualne.cz/finance/naku … -internetu

Koukam mas taky hovno co  na praci kdyz ctes takovy picoviny😁😁😁


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Banditatom (Člen)
02.03.2018 14:27:40
Offline

Re: svět se v prdel obrací už doopravdy

http://autoroad.cz/zajimavosti/91134-ko … ira-strach

takze ja bych vsechny zenske zahalil do jutovych pytlu aaa joo vono uz to tu je surprised


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
Petr J. (Člen)
02.03.2018 15:41:16
Offline

Re: svět se v prdel obrací už doopravdy

Banditatom psal:

http://autoroad.cz/zajimavosti/91134-konec-krasnych-hostesek-na-autosalonech-automobilky-svira-strach

takze ja bych vsechny zenske zahalil do jutovych pytlu aaa joo vono uz to tu je surprised

...mee too..bigsmilebigsmile

K.a.s.y.m. (Člen)
02.03.2018 16:26:06
Offline

Re: svět se v prdel obrací už doopravdy

Banditatom psal:

http://autoroad.cz/zajimavosti/91134-konec-krasnych-hostesek-na-autosalonech-automobilky-svira-strach

takze ja bych vsechny zenske zahalil do jutovych pytlu aaa joo vono uz to tu je surprised

Zeneva bude mit prvni buzerantskou vystavu autu😁😁😁 to bude urcite žúžová akcička😁😁


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Francouz (Člen)
11.03.2018 12:33:10
Offline

Re: svět se v prdel obrací už doopravdy

Zaregistroval jsem nejake pokusy o genderove vyvazene hymny, myslim Kanada a Nemecko. No nezijem to v krasne dobe?
Mam ideu kam to bude pokracovat jeste nez se to cele zhrouti a svet se vrati k normalu. Zakazou chlapum chcat do musli, budeme muset chodit a v sede mocit na mise jako zensky. Rovnost pohlavi ne? Zajimavy je, ze to buzerovani se tyka vzdy jen chlapu, nikdy to nebude tak, ze zenska se ma naucit pouzivat musli, myslim tu keramickou bigsmile

Francouz (Člen)
11.03.2018 12:45:34
Offline

Re: svět se v prdel obrací už doopravdy

VikecB12 psal:

Kdo má čas,chuť a náladu zaobírat se takovejma pičovinama? Lidi sou totál vylíznutíbigsmile
https://zpravy.aktualne.cz/finance/naku … -internetu

V tomhle je tragedie presne co jsem nedavno psal, ze se temhle magorum neustale ustupuje, tvl a jeste se omlouvaj!? Kua kdy se konecne najde nekdo s koulema kdo je odkaze do patricnych mezi i kdyz to pro nej bude znamenat sikanu od memmrdek co s aktivistama jedou ruku v ruce? Timhle zpusobem z toho tady udelaji prostor k neziti, a nebude ani tak dlouho trvat, pac mi prijde ze tempo zhovadilosti se zvysuje.

Ondráš (Člen)
11.03.2018 12:49:44
Offline

Re: svět se v prdel obrací už doopravdy

Francouz psal:

Zajimavy je, ze to buzerovani se tyka vzdy jen chlapu, nikdy to nebude tak, ze zenska se ma naucit pouzivat musli, myslim tu keramickou bigsmile

https://www.vestoje.cz/

Já je ale nebudu přesvědčovat o tom, že to maj používat.smokin
Jsou chvíle, kdy si i já při chcaní radši sednu.cool


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Petr J. (Člen)
20.03.2018 23:07:15
Offline

Re: svět se v prdel obrací už doopravdy

Pouze pro info....

Dnes bylo v Bruselu schváleno, že by od roku 2020 měla platiti nová směrnice, která určuje, že k roku 2020 každá residenční novostavba by měla mít automaticky přípojky na dobíjení elektro vozů ke každému parkovacímu místu.

U renovací budov by měla být zakomponována dobíjecí stánice před domem....

sicksicksick

sicksicksick

K.a.s.y.m. (Člen)
21.03.2018 06:34:53
Offline

Re: svět se v prdel obrací už doopravdy

Petr J. psal:

Pouze pro info....

Dnes bylo v Bruselu schváleno, že by od roku 2020 měla platiti nová směrnice, která určuje, že k roku 2020 každá residenční novostavba by měla mít automaticky přípojky na dobíjení elektro vozů ke každému parkovacímu místu.

U renovací budov by měla být zakomponována dobíjecí stánice před domem....

sicksicksick

sicksicksick

No a v cem je problem? Parkovat tam muzes i s V8 s kompresorem,ne?.jsou povinny i mnohem vetsi blbosti..zrovna tohle by me trapilo jako posledni😁😁


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Ondráš (Člen)
21.03.2018 07:18:31
Offline

Re: svět se v prdel obrací už doopravdy

Petr J. psal:

Dnes bylo v Bruselu schváleno, že by od roku 2020 měla platiti nová směrnice, která určuje, že k roku 2020 každá residenční novostavba by měla mít automaticky přípojky na dobíjení elektro vozů ke každému parkovacímu místu.

Máš odkaz na tu směrnici? By mě to za celkem zajímalo. Dík.good


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Lubošek (Člen)
21.03.2018 07:38:19
Offline

Re: svět se v prdel obrací už doopravdy

Petr J. psal:

Pouze pro info....

Dnes bylo v Bruselu schváleno, že by od roku 2020 měla platiti nová směrnice, která určuje, že k roku 2020 každá residenční novostavba by měla mít automaticky přípojky na dobíjení elektro vozů ke každému parkovacímu místu.

U renovací budov by měla být zakomponována dobíjecí stánice před domem....

sicksicksick

sicksicksick

souhlas fuck sou to chujibad


Byla doba, kdy sex byl bezpečný a motorky nebezpečné
Petr J. (Člen)
21.03.2018 08:24:55
Offline

Re: svět se v prdel obrací už doopravdy

K.a.s.y.m. psal:

No a v cem je problem? Parkovat tam muzes i s V8 s kompresorem,ne?.jsou povinny i mnohem vetsi blbosti..zrovna tohle by me trapilo jako posledni😁😁

...tak se zeptej elektrikáře, co to bude znamenat pro přípojku a výši jističe pro objekt...pak by Tě to mohlo zajímat, když výši jističe platíš

Ondráš (Člen)
21.03.2018 08:47:49
Offline

Re: svět se v prdel obrací už doopravdy

Já se přiznám, že elektrikář nejsem, tu směrnici jsem nečetl (nějak ji nemůžu najít, můžeš se prosím dát odkaz), ale když ty nejmenší nabíječky jsou nějakých 220V/10A, tak to by měla snad vydržet i stávající sít, ne? Ikdyby jich bylo v domě třeba 50...
220V/10A maj rychlovarné konvice, ne? Takže kdyby se najednou ve všech bytech zaply rychlovarné konvice, tak by současná síť zkolabovala?help

Prosím nějakého elektrikáře aby mi to překontroloval.help


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Banditatom (Člen)
21.03.2018 08:49:00
Offline

Re: svět se v prdel obrací už doopravdy

asi to chce valku jinak se s ge unije zesereme vsichnisick ten vymrdanej elektrobum je jen papalasi nafoukla bublinasicksicksick ovcane sol!!!


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
K.a.s.y.m. (Člen)
21.03.2018 09:17:27
Offline

Re: svět se v prdel obrací už doopravdy

Petr J. psal:
K.a.s.y.m. psal:

No a v cem je problem? Parkovat tam muzes i s V8 s kompresorem,ne?.jsou povinny i mnohem vetsi blbosti..zrovna tohle by me trapilo jako posledni😁😁

...tak se zeptej elektrikáře, co to bude znamenat pro přípojku a výši jističe pro objekt...pak by Tě to mohlo zajímat, když výši jističe platíš

Covece nezajimalo...spis by me zajimalo jestli to byl navrh EK nebo konecne reseni ktere proslo EP..protoze pokud to byl navrh EK bud v klidu😁😁


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Petr J. (Člen)
21.03.2018 09:38:46
Offline

Re: svět se v prdel obrací už doopravdy

Elektro není úplně moje parketa, ale řešil jsem s elektrikářem model našeho domu:

https://auto.idnes.cz/nabijecky-elektro … tomoto_fdv

http://www.lukysystem.cz/nabijeci-stani … ktromobily


Běžný příkon dnešní domácí nabíjecí stanice je 11 kW, což odpovídá plnému využití přípojky 3 x 16 A (3 fáze x 16 A x 230 V = 11,04 kW) bez jakékoliv rezervy – reálně je tedy pro takovou nabíječku potřebný přívod (nejen jištění, ale také kabely) dimenzovaný na 3 x 20 až 25 A. Např. Wallbox, který dodává ke svým vozům BMW, má příkon až 22 kW (potřebuje tedy přívod cca 3 x 50 A). Pokud by se měl současně nabíjet více než jeden vůz, požadavek na přiváděný proud se pochopitelně násobí počtem současně nabíjených vozů - takže třeba pro deset bytů = deset aut 3 x 500A ??


Jištění bytů v domě je obvykle 3 x 25 A / byt – při počtu cca 10 bytů to ale neznamená, že vstupní přívod do domu je dimenzován na 3 x 250 A + další proud pro výtah, společné prostory apod. Přívod do domu dimenzován na 3 x 63 A, neboť se neočekává, že by byly současně v provozu všechny spotřebiče v domě. Což ale při nabíjení vozů nelze uvažovat, tam naopak lze předpokládat, že poběží všechny....

Tož tak...takže z dnešních 3 x 63 A bychom se modelově potřebovali dostat na 3 x 563 A....

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr