Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Technická poradna » Páčka přední brzdy

Effect (Člen)
24.05.2017 17:00:36
Offline

Páčka přední brzdy

Zdravím, ulomil jsem páčku od brzdy, tak jsem si objednal novou, ale jsem debil a nepodíval se že objednávám jenom páčku, jsem si myslel že se to prodává dohromady jako jeden kus. Prostě jsem nezlomil páčku, ale ten mezikus co je mezi ní a pumpou. Nikde to nemůžu najít a ani nevím jak se to přesně jmenuje. Kdyby měl někdo odkaz odkud to jde objednat, byl bych vděčný. Díky

Effect (Člen)
24.05.2017 17:20:38
Offline

Re: Páčka přední brzdy

Jo, jde o 6kovou bandasku z 98. A jasně že Ngood

Filous (Člen)
24.05.2017 21:08:11
Offline

Re: Páčka přední brzdy

...mrkni na www.abmoto.cz, myslim ze to tam najdes a dys ne, tag tam zavolej, slusne pozdraf "Bandit Pico", a este dostanes slevu, je to zdejsiho typka s nickem Kojak...


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
XJelen (Člen)
25.05.2017 09:35:40
Offline

Re: Páčka přední brzdy

proboha, kdes to koupils? Páčka by měla být vždycky komplet  surprised
teda pokud mluvíme o originál pumpě


Strýcfajtr !!!
K.a.s.y.m. (Člen)
25.05.2017 10:22:54
Offline

Re: Páčka přední brzdy

Ja to kdysi resil taky a Bikerscrown to opravdu prodava jen takhle..dalsi levna varianta je bez stelovani...kdyz si toho clovek nevsimne ma zadelano na problem.Ale maji i komplet packu jen se to nesmi prehlednout.


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Effect (Člen)
31.05.2017 11:25:29
Offline

Re: Páčka přední brzdy

Dík za rady, objednal jsem novou, rovnou i s destičkama z abmoto, dneska by to mělo přijít (díky kojaksro) good jen mám ještě dotaz ohledně těch destiček, už jsem to rozebral a mezi tím plechem a destičkou byl takovej tvrdej plast nebo co. Takže: má to tam být, nebo je to nějakej tuning předchozího majitele?

Effect (Člen)
31.05.2017 11:38:32
Offline

Re: Páčka přední brzdy

http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/4968_brzdy.jpg
Radek-Ban (Člen)
31.05.2017 12:26:20
Offline

Re: Páčka přední brzdy

stíní to přenos tepla od destičky na prasátko.


"Na životě miluju tu jeho rozmanitost... Každej den mne nasere někdo jinej..."
Effect (Člen)
31.05.2017 12:43:12
Offline

Re: Páčka přední brzdy

Ono to moc nebrzdilo (kdo na tom jel, tak řikal že vůbec)  tak jsem myslel jestli to nemohlo být tím že to tam nepatří, ale když to tam má bejt, tak to tam dam. Snad to s novejma deskama bude brzdit líp. dík

XJelen (Člen)
31.05.2017 14:03:52
Offline

Re: Páčka přední brzdy

ty plechy maj víc funkcí, jedna z nich by měla být i to, že ti snižuje přítlak desek na kotouč při "nebrždění" protože malinko pruží a nenechává pístky přitlačený těsně. Na racing se to vyndavá, aby to právě bylo bez vůlí a na spotřebu desek a kotoučů se sere good


Strýcfajtr !!!
Effect (Člen)
07.06.2017 23:04:10
Offline

Re: Páčka přední brzdy

Když už je řeč o kotoučích, někde jsem četl že na mojí banditku pasujou kotouče z SVéčka asi 650, je to pravda?
Bandit pičo

Pšán (Člen)
08.06.2017 10:19:42
Offline

Re: Páčka přední brzdy

Effect psal:

Když už je řeč o kotoučích, někde jsem četl že na mojí banditku pasujou kotouče z SVéčka asi 650, je to pravda?
Bandit pičo

..nevím jak litr SV,ale 650 má přední kotouče na pět šroubů..a co jsem viděl bandity jako tvůj,tak má tuším šroubů šest..mohu se mýlit,taky jsem neviděl všechno,že..
..co pasuje mezi sv a bandourem,tak zadní kotouč,to jo..(sv 1999-2003 a bandit tuším do 04)


..opravdový muž s pravidelným cyklem..

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr