Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Technická poradna » Cuknutí,rána z výfuku

Drunkriot (Člen)
09.06.2017 11:00:57
Offline

Cuknutí,rána z výfuku

Zdar chlapci a děvčata.pred chvíli se mi stala taková záludnost.pei konstantní rychlosti mě mašina cukla a vystřelilo z výfuku.nevim Jestli to stim souvisí ale začal jsem pozorovat klepání jako by v hlavě závislé na otáčkách čím větší tím rychlejší klepání(to jsem zpozoroval ještě  a před tou ránou).podotykam že jsem měnil ladak za méně hlučnější.uz jsem snim tak 500km najel a zatim nic.pred tím jsem měl krátkou koncovku pod motorem .děkuji za rady

VikecB12 (Člen)
09.06.2017 15:43:55
Offline

Re: Cuknutí,rána z výfuku

Pokud sundávals aji svody,tak ti může lehce foukat někerý těsnění mezi svodama a hlavou a umí to vydávat zvuk,jako by byl motor zadřenej, BSE by mohl vyprávětbigsmile
Ale jestli ti to klepe od toho,cos vyměnil koncovku za míň hlučnou,tak je to zvuk,kerej tam byl celou dobu,jen ho přeřvával výfuk.
Pokud je karburace v origo stavu a né třeba natryskovaná na nějakej extra otevřenej výfuk,tak to střelení bude mít elektrickej "důvod",třeba čidlo na stojánku umí podobně zlobit-stojánek se na moment jakoby vyklopí,tudíž se odpojí na fteřinku zapalování a pak to střelí stejně,jako když se střílí chcípákemgood,nebo třeba špatnej kontakt na baterce,na kostře,přebíjení atd,je toho dost co to může dělat.
No a pokud sou karbece natryskovaný,tak máš už vočazený svíce jak uhel a začínají končitbigsmile


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Drunkriot (Člen)
09.06.2017 16:01:18
Offline

Re: Cuknutí,rána z výfuku

Svody sundaval zřejmě mechanik jak mě měnil o kroužky na trubkách co vedou olej z hlavy do vany.mrknu na to.diky moc.delal mě právě aji ventily a čistil karbece zrovna.ale ty ventily dělal ještě s tou starou koncovkou tak Jestli to na to třeba nemá vliv.diky za rady

VikecB12 (Člen)
09.06.2017 17:54:39
Offline

Re: Cuknutí,rána z výfuku

Ventilům je jedno,jaká je koncovka. Projdi aji pásky na přírubách karbeců,jestli nezapoměl třeba nějakou dotáhnout a taky bych se podíval na vložku vzduchovýho filtru,jestli není třeba blbě nasazená atd. tyhle věci umí nadělat spousty rušivých zvuků.


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Drunkriot (Člen)
09.06.2017 17:56:14
Offline

Re: Cuknutí,rána z výfuku

Ok děkuji

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr