Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Technická poradna » Tahne do prava

Digitl (Nový člen)
14.07.2017 06:09:26
Offline

Tahne do prava

Zdar, koupil jsem bandasku 650 a tahne mi na stranu vyfuku pri pusteni riditek. Uz nevim co s tim, povolil jsem vidle ve sverech, zakvedlal, utahnul, porad stejn,. Byla napravo, nic hroznyho, na vyfuku skoro nic, viko motoru u kliky je lehce skrabnuty, packa brzdy lehounce poskrabana kulicka. Nevim co s tim. Nejaky napad?

Filous (Člen)
14.07.2017 07:47:56
Offline

Re: Tahne do prava

...neco je vohnuty...nejspis vidle...vyheveruj predek, sundej kolo a blatnik a skus vysunout vidle...musej jit presne do brejli, jakmile zasunes vidli do spodnich brejli a do hornich ti nepude lechce a presne, je to hnuty...


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Digitl (Nový člen)
14.07.2017 08:40:49
Offline

Re: Tahne do prava

Vcera kdyz jsem povolil vsechny sverny spoje, tak mi komplet vidle vijela sama, vypadlo to, pak stacilo jen lehce zasunout a dotahnout. Tohle bych rekl, ze je rovny.

Filous (Člen)
14.07.2017 09:05:36
Offline

Re: Tahne do prava

...zadní kolo máš f kyfce rovně??? ...osa předního kola ti de lechce vysunout a nasunout přesně na díry??? ...staf gum??? ...hnutej rám f krku??? ...hnutá kyfka??? ...je toho X co může bejt f piči...


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Digitl (Nový člen)
14.07.2017 13:17:29
Offline

Re: Tahne do prava

Vidle vyjelaredface

VikecB12 (Člen)
14.07.2017 15:22:44
Offline

Re: Tahne do prava

Já nevím,ale mě se skoro na každé motorce zdá,že někam lehce padá. Né že by zatáčela,ale když chcu jet rovně,musím si jakoby poposednout na sedadle.


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
XJelen (Člen)
14.07.2017 16:32:11
Offline

Re: Tahne do prava

Nechtěl jsem to psát, ale spousta lidí sedí křivě. A nejenom sedí bigsmile


Strýcfajtr !!!
Ivan37 (Člen)
17.07.2017 13:36:39
Offline

Re: Tahne do prava

Hoši ono sa to tu už riesilo,napr mne .každemu sa lepsie do jednej strany zatáča lepsie tym padom zadna pneu je o niečo viacej z jednej strany viac zjetaa pak to tahne do strany .dal som novuu a super.

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr