Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Diskuze » ...kristovanoho :-)

osiris (Člen)
21.07.2017 15:32:00
Offline

...kristovanoho :-)


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Honzik8719 (Člen)
21.07.2017 16:17:08
Offline

Re: ...kristovanoho :-)

vědět to dřív dojel bych jim ty šle za ty dva rohy pochcat coolfucksmokin


...relativní kochač...
Tom jr. (Člen)
21.07.2017 16:25:42
Offline

Re: ...kristovanoho :-)

„Pokud tím dokážeme zachránit i jen jediný život, má preventivní akce smysl,“

já se asi pochčiju smíchy ... tahle fráze mě dostává do kolen bigsmile

... jinak se začínám děsit, aby někdo takovou píčovinu nenavrhnul a neprocpal sick

Mour (Člen)
21.07.2017 16:48:20
Offline

Re: ...kristovanoho :-)

Já ty curaky s reflexními prvky nezdravím........toť můj protest fuck bigsmile

Honzik8719 (Člen)
21.07.2017 18:10:14
Offline

Re: ...kristovanoho :-)

Mour psal:

Já ty curaky s reflexními prvky nezdravím........toť můj protest fuck bigsmile

Zdravim je, ale jen vztycenym prostrednickemfuck


...relativní kochač...
K.a.s.y.m. (Člen)
21.07.2017 18:55:45
Offline

Re: ...kristovanoho :-)

By me zajimalo kolik lidi se jim vysmalo do ksichtu😂😂😂


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Kožak (Člen)
21.07.2017 20:07:59
Offline

Re: ...kristovanoho :-)

pane koordinátore Ireneji Štalmachu ...polibte siass

bigsmile


MRDAT!!!
osiris (Člen)
21.07.2017 20:28:07
Offline

Re: ...kristovanoho :-)

K.a.s.y.m. psal:

By me zajimalo kolik lidi se jim vysmalo do ksichtu😂😂😂

...měl jsem to v kanclu puštěný asi půl hodiny jako podcast (ten live přenos) a věř, že většina jich fakt s těma šlema vodjela bigsmile, příslušníci je instruovali jak se do toho našněrovat a pomáhali jim to navlíct ...na druhou stranu jsem zaregistroval i pár "demostrantů", který asi když zjistili, že to běží v přímým přenosu, se tamtudy jeli proletět a bylo slyšet jen rychlý heeeééééÉÉÉéééeeen bigsmile ...jeden fousatej kolík tam přijel jen do půl těla a vodjel bez kšand bigsmile (zrovna jsem neregistroval, co jim řek, ale asi je poslal do prdele bigsmile)


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Banditatom (Člen)
21.07.2017 21:15:37
Offline

Re: ...kristovanoho :-)

Mour psal:

Já ty curaky s reflexními prvky nezdravím........toť můj protest fuck bigsmile

Placacka partakugood s vestickaru je me na blutisick


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
Ath (Člen)
21.07.2017 23:19:55
Offline

Re: ...kristovanoho :-)

k čemu je to dobré? když vám nedá někdo přednost, tak při kotrmelcoch je to větší show? bigsmile

Petr J. (Člen)
22.07.2017 18:26:26
Offline

Re: ...kristovanoho :-)

Mour psal:

Já ty curaky s reflexními prvky nezdravím........

...tak nějak...good

K.a.s.y.m. (Člen)
22.07.2017 18:51:17
Offline

Re: ...kristovanoho :-)

osiris psal:
K.a.s.y.m. psal:

By me zajimalo kolik lidi se jim vysmalo do ksichtu😂😂😂

...měl jsem to v kanclu puštěný asi půl hodiny jako podcast (ten live přenos) a věř, že většina jich fakt s těma šlema vodjela bigsmile, příslušníci je instruovali jak se do toho našněrovat a pomáhali jim to navlíct ...na druhou stranu jsem zaregistroval i pár "demostrantů", který asi když zjistili, že to běží v přímým přenosu, se tamtudy jeli proletět a bylo slyšet jen rychlý heeeééééÉÉÉéééeeen bigsmile ...jeden fousatej kolík tam přijel jen do půl těla a vodjel bez kšand bigsmile (zrovna jsem neregistroval, co jim řek, ale asi je poslal do prdele bigsmile)

No tak nejak bych si to predstavoval😁😁😁


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Honzik8719 (Člen)
22.07.2017 20:50:47
Offline

Re: ...kristovanoho :-)

Ath psal:

k čemu je to dobré? když vám nedá někdo přednost, tak při kotrmelcoch je to větší show? bigsmile

Myslis ze na slunicku budes vic videt?
Jdete s vestickama a reflexama do pussy jestli se nekdo boji vo zivot na tolik aby musel na motorce vypadat jak pussy tak at radsi nejezdi fuck


...relativní kochač...
corimec (Člen)
22.07.2017 21:31:11
Offline

Re: ...kristovanoho :-)

Na motorku patří odjakživa džískagood

Banditatom (Člen)
22.07.2017 22:12:18
Offline

Re: ...kristovanoho :-)

Uplne nejvic jsou borci na pumpach na mocku cely v kuzi trasne az na zem na prilbej parohy a s vestickousick


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
K.a.s.y.m. (Člen)
22.07.2017 22:46:25
Offline

Re: ...kristovanoho :-)

Honzik8719 psal:
Ath psal:

k čemu je to dobré? když vám nedá někdo přednost, tak při kotrmelcoch je to větší show? bigsmile

Myslis ze na slunicku budes vic videt?
Jdete s vestickama a reflexama do pussy jestli se nekdo boji vo zivot na tolik aby musel na motorce vypadat jak pussy tak at radsi nejezdi fuck

Nemam vic slov nez👍👍👍


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
honza1977 (Člen)
23.07.2017 00:41:21
Offline

Re: ...kristovanoho :-)

Dneska sem potkal jednoho, kerej měl na reflexce nášivku bandit pičo. To je skoro do vlákna " svět se v prdel obrací "

Petr J. (Člen)
23.07.2017 11:33:07
Offline

Re: ...kristovanoho :-)

honza1977 psal:

Dneska sem potkal jednoho, kerej měl na reflexce nášivku bandit pičo. To je skoro do vlákna " svět se v prdel obrací "

...jsi mu to měl odpárat....

Banditatom (Člen)
23.07.2017 11:42:25
Offline

Re: ...kristovanoho :-)

Petr J. psal:
honza1977 psal:

Dneska sem potkal jednoho, kerej měl na reflexce nášivku bandit pičo. To je skoro do vlákna " svět se v prdel obrací "

...jsi mu to měl odpárat....

...ale nejdříve ho měl rozpáratsick


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
Ath (Člen)
23.07.2017 12:36:47
Offline

Re: ...kristovanoho :-)

Honzik8719 psal:
Ath psal:

k čemu je to dobré? když vám nedá někdo přednost, tak při kotrmelcoch je to větší show? bigsmile

Myslis ze na slunicku budes vic videt?
Jdete s vestickama a reflexama do pussy jestli se nekdo boji vo zivot na tolik aby musel na motorce vypadat jak pussy tak at radsi nejezdi fuck

to vyznělo jako by si nabyl dojmu, že já jsem snad pro tyto pussy mi stačí úplně ti blbečci co mi přes den pálí dálky, pač se na té cestě údajně bojí že nejsou vidět...na druhou stranu, pokud si takový člověk přepne na potkávačky a navleče se do této cipoviny, bude to pro všechny jen dobře :)

čočkin (Člen)
23.07.2017 18:42:15
Offline

Re: ...kristovanoho :-)

jenže von si veme vestu a eště pojede s dálkovejma  badbigsmile


Jen já bandita, Bandit a policejní vrtulník.... :-D
XJelen (Člen)
23.07.2017 18:49:55
Offline

Re: ...kristovanoho :-)

Honzik8719 psal:

jestli se nekdo boji vo zivot na tolik aby musel na motorce vypadat jak pussy tak at radsi nejezdi fuck

Strach nestrach, estetiku vem čert, já jim protiargumentuji vždycky tím, že jestli plechovkář je schopen přehlídnout rozsvícený světlo, pak to vesta , kšandy a podobný píčoviny nezachrání. Lepší viditelnost je s tím akorát zezadu a z boku a to mám pocit asi nebude zas tak častý, že tě někdo nabere zezadu. Dneska jsem se na to zaměřil a tuhle píčovinu jsem u protijedoucích motocyglystů zaregistroval až když mě míjeli (teda až na pár čopráků, který vypadali jak reklama na Elektroworld).


Strýcfajtr !!!
Banditatom (Člen)
23.07.2017 19:08:35
Offline

Re: ...kristovanoho :-)

No s tema dalkovyma.....minulej vikend jsem se plechovkej vracel s rodineho vyletubigsmile a jel za mnou nejaky blb na ultramocce a palil to dalkovyma....kurva modlil jsem se at me ten picus predjedesick to je paradicka jak to pali do spiglu....predjizdet me nekdo na motorce s potkavackama tak ho sejmu pac jsem ho nemel sanci videtfuck takze to muj nazor na dalky....


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
hans (Člen)
24.07.2017 10:53:36
Offline

Re: ...kristovanoho :-)

vo co vám jako kurwa jde?? smokin

http://suzukibandit.cz/openforum/uploads/47_p1050527.jpg

Sapere Aude
www.gunlex.cz
Americkej (Člen)
24.07.2017 11:08:49
Offline

Re: ...kristovanoho :-)

Vypadáš jak fízl, pičo. Ještě plácačku.


... vesnickej kluk a stále celkem spokojenej parchant ...
Petr J. (Člen)
24.07.2017 12:43:44
Offline

Re: ...kristovanoho :-)

Americkej psal:

Vypadáš jak fízl, pičo. Ještě plácačku.

...jako přežranej fízl, co každou chvíli praskne ve švu...bigsmilebigsmile

hans (Člen)
24.07.2017 14:31:13
Offline

Re: ...kristovanoho :-)

Petr J. psal:
Americkej psal:

Vypadáš jak fízl, pičo. Ještě plácačku.

...jako přežranej fízl, co každou chvíli praskne ve švu...bigsmilebigsmile

taky jsem to měl stažený sichrhajskama, aby se mi nevyvalil bok evil....

vogové zkuste si jet v takový kose 200 km, to by si člověk pod tu bundu nejradši narval i kožich bigsmile


Sapere Aude
www.gunlex.cz
Americkej (Člen)
24.07.2017 15:22:00
Offline

Re: ...kristovanoho :-)

Za polární výpravu máš plus, ale kožich nemusí bejt fosforovej, esli tomu rozumíš.


... vesnickej kluk a stále celkem spokojenej parchant ...
Americkej (Člen)
24.07.2017 15:26:35
Offline

Re: ...kristovanoho :-)

Stačí vobyčejnej žužmelín:


"Žužmelín = kožešina kunovité šelmy skvrnostaje. Skvrnostaj je malé černobílé zvíře podobné lumíkovi, které žije výhradně ve středových krajích. Jeho kožešina je vzácná a velmi ceněná – cení si jí především skvrnostaj sám; ten sobecký malý bastard udělá téměř cokoliv, jen aby se s ní nemusel rozloučit"


... vesnickej kluk a stále celkem spokojenej parchant ...
hans (Člen)
24.07.2017 15:58:36
Offline

Re: ...kristovanoho :-)

Americkej psal:

Za polární výpravu máš plus, ale kožich nemusí bejt fosforovej, esli tomu rozumíš.

nemusí, ale když jedeš ve sněhu přes Šumavu, na jáwě, která svítí jak bludička, tak to člověku dodá pocit sucha a bezpečí....
že vypadám jak piča je mi u prdele, to jednou za rok snesu, v mezidobí jsem dycky jak ze žurnálu, včetně špinavý a připoblitý džísky.... smokin


Sapere Aude
www.gunlex.cz
pulmotor (Člen)
25.07.2017 08:31:24
Offline

Re: ...kristovanoho :-)

Jezdit v tomhlepussy je jako šukat tlustou ženskou,můžeš to dělat ale nesměj vo tom vědět kámošibigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmile


Není ostuda se jako blbec narodit ,ostuda je jako blbec umřít.
hans (Člen)
25.07.2017 08:53:38
Offline

Re: ...kristovanoho :-)

pulmotor psal:

Jezdit v tomhlepussy je jako šukat tlustou ženskou,můžeš to dělat ale nesměj vo tom vědět kámošibigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmile

jo, to znám ještě o jízdě na skůtru evil


Sapere Aude
www.gunlex.cz
Petr J. (Člen)
25.07.2017 08:56:00
Offline

Re: ...kristovanoho :-)

hans psal:

jo, to znám ještě o jízdě na skůtru

...jenže tam to neplatí....bigsmile

Ath (Člen)
25.07.2017 23:42:56
Offline

Re: ...kristovanoho :-)

Banditatom psal:

No s tema dalkovyma.....minulej vikend jsem se plechovkej vracel s rodineho vyletubigsmile a jel za mnou nejaky blb na ultramocce a palil to dalkovyma....kurva modlil jsem se at me ten picus predjedesick to je paradicka jak to pali do spiglu....predjizdet me nekdo na motorce s potkavackama tak ho sejmu pac jsem ho nemel sanci videtfuck takze to muj nazor na dalky....

Normální člověk ti blikne, ať už v autě či na motorce, když už si chce hrát v provozu na hurikána good Stejně je sranda kolik tvrdých chlapců podporuje dálky, které na úkor pocitu svého bezpečí ohrožují ostatní a kolik z nich se vysmívá těm co jezdí v neškodném reflexu :)

Mour (Člen)
26.07.2017 07:03:38
Offline

Re: ...kristovanoho :-)

Ath psal:
Banditatom psal:

No s tema dalkovyma.....minulej vikend jsem se plechovkej vracel s rodineho vyletubigsmile a jel za mnou nejaky blb na ultramocce a palil to dalkovyma....kurva modlil jsem se at me ten picus predjedesick to je paradicka jak to pali do spiglu....predjizdet me nekdo na motorce s potkavackama tak ho sejmu pac jsem ho nemel sanci videtfuck takze to muj nazor na dalky....

Normální člověk ti blikne, ať už v autě či na motorce, když už si chce hrát v provozu na hurikána good Stejně je sranda kolik tvrdých chlapců podporuje dálky, které na úkor pocitu svého bezpečí ohrožují ostatní a kolik z nich se vysmívá těm co jezdí v neškodném reflexu :)

Mýlíš se s "neškodným reflexem sick" - najde se totiž nějaký další cyp (dobroser co se sere do ostatních), který se toho chytí a tento oděv uzákoní jako povinný bezpečnostní prvek (něco jako přilba) badfuck

Dálkové mě rozhodně nevadí, bo za těch 5 vteřin než mě předjede se nezblázním.....teda kromě BanditaToma, který ale jel beztak po prostředku cesty bigsmilebigsmile

...a proto jsem rozšířil protest k vestám, mimo nezdravení ! , na vyjížďku nepojedu s nikým kdo ten poseroutkovský nesmysl bude na sobě mít bad

bigsmile

Ath (Člen)
26.07.2017 07:30:21
Offline

Re: ...kristovanoho :-)

Jasné já to chápu, ale kdyby tam neměli rozum na tem našem silničním oddělení, tak je to už dávno v platnost, bo v tem trajdá mraky lidí. Zase bych se toho tak nebál. Ono to má smysl při malých rychlostech, na benzínkách a nebo když ležíš ve škarpě, že tě lépe najdou good Já najedu mraky km ročně motorka/auto a ty dálky mi vadí a serou mne a to mám zrak v cajku. Když potkáš za den 100 motorek, tak mi věř že při té 99 máš chuť prostě toho borca sundat. A fakt mi přijde směšné, jak se lidi vysmívají z těch vest a sami jezdí na dálky celý den...V podstatě jsou úplně stejně připosraní z provozu, jako ti v těch vestách bigsmile

osiris (Člen)
26.07.2017 11:32:00
Offline

Re: ...kristovanoho :-)

...já se jen ujistím, to mluvíte o dálkovejch za bílýho dne, nebo že oslňujou v noci?


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Banditatom (Člen)
26.07.2017 11:35:06
Offline

Re: ...kristovanoho :-)

osiris psal:

...já se jen ujistím, to mluvíte o dálkovejch za bílýho dne, nebo že oslňujou v noci?

Slusnej clovek v noci spi tak jaky pak oslnovani v nocibigsmile


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
osiris (Člen)
26.07.2017 12:02:27
Offline

Re: ...kristovanoho :-)

...no mně je právě divný, že ve dne něco oslňuje tolik


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Ath (Člen)
26.07.2017 12:29:29
Offline

Re: ...kristovanoho :-)

Den, šero, pološero...V noci si to logicky nikdo nedovolí a když už, tak tě hned někdo srovná :) (mluvím o protisměru) Problém je, že řadu lidí láká se do toho podívat a pak máš 2s dejme tomu mlhu a za ty 2s ti před tebou borec skočí na brzdy a je opět poprdeli...Doufám, že se to zde nikomu nestane ale člověk by měl trošku přemýšlet nad tím, že na té cestě není sám a ne jen se bát o svou posranou holou prdel good Už sem to jednou psal, když budeš jezdit jak hovado a rychlo tam, kde to prostě nikdo nebude čekat, tak si jednou nohou v hrobě a je fuk, zdali záříš jako slunce....nebo budeš celý v černém a s parkovačkama...

Ath (Člen)
26.07.2017 12:33:52
Offline

Re: ...kristovanoho :-)

osiris psal:

...no mně je právě divný, že ve dne něco oslňuje tolik

Tož já nevím, asi máte z rumu vlčí mlhu bigsmile když vám to nic nedělá...

Kukii (Člen)
26.07.2017 12:45:09
Offline

Re: ...kristovanoho :-)

Ath psal:
osiris psal:

...no mně je právě divný, že ve dne něco oslňuje tolik

Tož já nevím, asi máte z rumu vlčí mlhu bigsmile když vám to nic nedělá...

Asi nečumime do světel bigsmile


Život je boj-mašina je nej!!!
osiris (Člen)
26.07.2017 13:06:13
Offline

Re: ...kristovanoho :-)

Ath psal:
osiris psal:

...no mně je právě divný, že ve dne něco oslňuje tolik

Tož já nevím, asi máte z rumu vlčí mlhu bigsmile když vám to nic nedělá...

...to je klidně možný, u mě teda bigsmile, u ostatních nevím smile1
...jasný, já asi vím jak to myslíš good, dokážu se vcítit do obou stran, nicméně asi nejsem příliš světloplachej aby mě to nějak zvlášť iritovalo; třeba je to tím, že tolik motorek v kratším časovým úsek nepotkávám, jinak bych možná taky u devadesát devítky vystřík (já spíš ale už u šedesát devítky bigsmile)


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
yebat (Člen)
26.07.2017 13:38:04
Offline

Re: ...kristovanoho :-)

Mě to třeba neirituje, ale sere... bigsmile

huskyb12 (Administrator)
26.07.2017 14:18:14
Offline

Re: ...kristovanoho :-)

osiris psal:

...jinak bych možná taky u devadesát devítky vystřík (já spíš ale už u šedesát devítky bigsmile)

69 znám ale 99 ne, co je to polohu ? :)

Jináč ve dne svítím dálkou vod doby, co svítěj všichni a tudle na mě někdo blikal jak vzteklej, asi Osi nebo stříkal někdo jinej :)


ale di, Ty brepto ...
osiris (Člen)
26.07.2017 14:39:50
Offline

Re: ...kristovanoho :-)

huskyb12 psal:
osiris psal:

...jinak bych možná taky u devadesát devítky vystřík (já spíš ale už u šedesát devítky bigsmile)

69 znám ale 99 ne, co je to polohu ? :)

Jináč ve dne svítím dálkou vod doby, co svítěj všichni a tudle na mě někdo blikal jak vzteklej, asi Osi nebo stříkal někdo jinej :)

...to dá rozum, že proto píšu radši už při devětašedesátce, čert ví, co znamená ta druhá cifra bigsmile


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Mour (Člen)
26.07.2017 16:09:18
Offline

Re: ...kristovanoho :-)

osiris psal:
huskyb12 psal:
osiris psal:

...jinak bych možná taky u devadesát devítky vystřík (já spíš ale už u šedesát devítky bigsmile)

69 znám ale 99 ne, co je to polohu ? :)

Jináč ve dne svítím dálkou vod doby, co svítěj všichni a tudle na mě někdo blikal jak vzteklej, asi Osi nebo stříkal někdo jinej :)

...to dá rozum, že proto píšu radši už při devětašedesátce, čert ví, co znamená ta druhá cifra bigsmile

....jako ze jsi cákán surprised bigsmilebigsmilebigsmilebigsmile

osiris (Člen)
26.07.2017 16:58:52
Offline

Re: ...kristovanoho :-)

...cákán nebo cikán, to máš fuk bigsmile ...ale stejně nevím co jsem si měl pod tím představit bigsmileredfacebigsmile


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Americkej (Člen)
26.07.2017 17:29:32
Offline

Re: ...kristovanoho :-)


... vesnickej kluk a stále celkem spokojenej parchant ...
Ondráš (Člen)
26.07.2017 17:34:56
Offline

Re: ...kristovanoho :-)

Poloha 99...?

http://www.abclinuxu.cz/images/clanky/xkcd/xkcd-487_czech.png

Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
osiris (Člen)
26.07.2017 17:37:03
Offline

Re: ...kristovanoho :-)

...dík za osvětu bigsmile


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Filous (Člen)
26.07.2017 20:32:39
Offline

Re: ...kristovanoho :-)

...Osi, kerej kvuj kámoš bručel něgde f Esterajchu tři monaty za falešnou homologaci laufu???surprisedsurprisedsurprisedidontknow ...já enem esi se mam naučit v němčině ňáký fráze vhodný pro pobyt f tomdle zařízeníidontknow ...nebo to byl džouk???cool


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
osiris (Člen)
26.07.2017 20:47:29
Offline

Re: ...kristovanoho :-)

...filipe buď v klidu coolbigsmile


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Filous (Člen)
26.07.2017 20:51:08
Offline

Re: ...kristovanoho :-)

osiris psal:

...filipe buď v klidu coolbigsmile

...mě se ti nechtělo vjeřitbigsmile


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Americkej (Člen)
26.07.2017 20:53:17
Offline

Re: ...kristovanoho :-)

To víš že to byla haluz, 3 měsíce za vejfuk ... ten kluk dostal provaz surprised


... vesnickej kluk a stále celkem spokojenej parchant ...
Banditatom (Člen)
26.07.2017 20:55:36
Offline

Re: ...kristovanoho :-)

Filipe kdyz si sebou vezmes hermankovou indulonu domluvis se s kazdymevil


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
Americkej (Člen)
26.07.2017 20:57:14
Offline

Re: ...kristovanoho :-)

To je těžký, mě třeba technik nasere už tím, že chce abych s tím přijel.


... vesnickej kluk a stále celkem spokojenej parchant ...
VikecB12 (Člen)
27.07.2017 00:11:30
Offline

Re: ...kristovanoho :-)

Filous psal:

...Osi, kerej kvuj kámoš bručel něgde f Esterajchu tři monaty za falešnou homologaci laufu???surprisedsurprisedsurprisedidontknow ...já enem esi se mam naučit v němčině ňáký fráze vhodný pro pobyt f tomdle zařízeníidontknow ...nebo to byl džouk???cool

Nekecej,že se deš zase courat kolem Kaltekuchlevilgood Já s partyjó valíme v pondělí,asi klasika kolem Mariazelu,wildalpenu a pak dolů na nocklamštráse a pak Vršič,Bovec,Mangart,Predil a asi hurá k mořigood A co ti mám povídat,celej kat se válí v dílně pod ponkem(tam aji zustane) a zakončený to mám sebringem f titánu,kamoš na B12 s Akrapem... No veselá kopabigsmile Tak doufám,že nás nepopraví hnedka u krajnice,čuráci ekobiomultifuck


Dřív bylo fšecko lepší... :-)

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr